Apriboti „Pro Pro“ apžvalgą ir vadovą

Apriboti „Pro WordPress“ papildinį

Sveiki, vėl draugai! Grįžtame prie dar vieno nepaprasto jūsų susitarimo. Šį kartą jis skirtas „Apriboti turinio„ WordPress “papildinį iš„ Pippin “įskiepių, kuris leis jums lengvai sukurti narystės svetainę. Dabar pažiūrėkime, kodėl šis papildinys yra toks nuostabus!


Priežastys įtraukti narystę į savo svetainę

Priežastys įtraukti narystės sistemą į savo svetainę gali būti priežastys. Čia yra keletas priežasčių, kodėl jums gali tekti ar reikia į savo svetainę įtraukti skyrių „Tik nariai“.

Pradėkite savo internetinę parduotuvę

Apriboti „Pro Pro“ plano parinktis

Narystė yra puikus būdas užsidirbti pragyvenimui iš savo svetainės, o jei norite savo svetainėje parduoti produktų ar paslaugų paketus, norėsite integruoti savo narystės platformą. Apriboti turinį „Pro“ teikia visišką planų palaikymą su daugybe tinkinimo parinkčių, kad galėtumėte redaguoti kainą, trukmę, prieigos lygį ir dar daugiau. Be to, papildinys net turi priedus, kuriuos galima integruoti su „Download Monitor“ (kad galėtumėte tvarkyti savo atsisiuntimus iš savo svetainės), taip pat su „AffiliateWP“ (jei norite paleisti savo partnerių programą)..

Ugdykite savo verslą

Apriboti turinį Pro Ribotas turinys

Taip pat galite pasiūlyti narystę nemokamai, o tai yra puikus būdas plėsti savo verslą. Narių skiltyje galite suteikti daugiau naudos ir sulaukti daugiau skaitytojų. Čia, „WPExplorer“, vartotojai turi prisijungimą prie išskirtinių nemokamų temų, kurias galite rasti tik mūsų svetainėje. Jei norite pasiūlyti bet kokio pobūdžio išimtinį ar tik nariams skirtą turinį, „Apriboti turinį“ yra puikus būdas tai padaryti.

Pridėkite narystę naudodamiesi riboto turinio „Pro“ programomis

Pridėkite narystę prie savo svetainės nebūtinai turi būti sunku – „Apriboti turinio programą“ tai padaryti labai lengva! Tiesiog įdiekite papildinį ir sukonfigūruokite prenumeratų parinktis, tvarkykite narius, eksportuokite finansinius duomenis ir dar daugiau.

Apriboti „Pro Pro“ prenumeratas

Viskas pasiekiama iš jūsų „WordPress“ prietaisų skydelio ir yra aiškiai paženklinta (su aprašymais), kad padėtumėte suprasti ir visapusiškai išnaudoti visas po ranka esančias funkcijas. Ir jūs galite pridėti kelis lygius, atnaujinimus ir net nuolaidų kodus.

Apriboti „Pro Pro“ ataskaitų teikimą

O, taip pat yra gana populiarus ataskaitų skyrius. Galite peržiūrėti uždarbio ir prisiregistravimų grafikus (kuriuos galima filtruoti pagal prenumeratos lygį ir laikotarpį, kad galėtumėte stebėti savo pažangą)..

Kas nustato, riboja „Pro Pro“ turinį, išskyrus konkurentus

Mes žinome, kad yra daugybė nemokamų ir „premium“ variantų, į kuriuos reikia atsižvelgti, tačiau daugeliui „WordPress“ tinklaraštininkų ir verslininkų geriausios parinktys yra „Riboti turinį“. Visų pirma, jūs galite išbandykite papildinį nemokamai atsisiųsdami Apriboti „WordPress“ nemokamą turinį iš „WordPress.org“. Sužinoję, kad tai jums tinkamiausias papildinys, atnaujinti į „Pro“ versiją yra taip paprasta, kaip pasirinkti planą.

Papildinys taip pat buvo užkoduotas su tikslu. Mes labai seniai žinome Pippiną ir žinome, kad jis yra vienas geriausių įskiepių kūrėjų. Kodėl dar „WordPress.org“ patikėtų jam peržiūrėti pareiškimus? Kai jis sukuria papildinį, pvz., „Apriboti turinį“, kiekviena kodo eilutė ir kiekviena papildinio funkcija pasirenkama apgalvotai ir tikslingai. Tai sukuria stiprų, patikimą ir saugų papildinį.

Tačiau įskiepio užpakalinė dalis nėra vienintelis svarbus veiksnys. Riboti turinį Pro taip pat labai svarbu paprasta naudoti. Visos parinktys ir funkcijos yra prieinamos tiesiai iš „WordPress“ prietaisų skydelio (pvz., Jūsų uždarbio ir prisiregistravimo ataskaitos, pdf sąskaitos faktūros arba eksporto parinktys į nario ir mokėjimo duomenis). Yra trumpųjų kodų, kad galėtumėte įterpti formas, apriboti turinį, pridėti prenumeratos informaciją ir dar daugiau visur, kur jums jų gali prireikti.

Be to, jei turite klausimo, atsakymą greičiausiai rasite skyrelyje išsami internetinė dokumentacija. Viskas yra nuo diegimo ir trumpųjų kodų naudojimo iki kūrėjams skirtų dokumentų apie veiksmo kabliukus ir funkcijas. Dar geriau, jei yra vaizdo įrašų ir ekrano kopijų, kurios padės atlikti kiekvieną kiekvieno vadovo žingsnį, kad galėtumėte sekti. Dėl atsitiktinumo nerandate atsakymo arba, jei turite užklausą dėl funkcijos, „Apriboti turinį“ palaikymo komanda mielai padeda. Tiesiog pateikite prašymą ir technologija su jumis susisieks kuo greičiau.

O, nors ir nesusiję su „Apriboti turinį pro“, „premium“ priedų narystė vienam iš galingų „Pippin“ papildinių suteikia jums prieigą prie išskirtiniai vadovėliai ir šaltinių jo svetainėje. Puikus šaltinis bet kuriam „WordPress“ energijos vartotojui!

„Apriboti turinį„ Pro “gali padaryti daug daugiau, naudodamas priedus

Apriboti „Pro Pro“ priedus

Norite dar daugiau? Yra daugybė funkcijų, kurias galite pridėti diegdami „Apriboti turinio programą su priedais“. Šiuo metu yra 12 nemokamų ir „Pippin“ sukurtų priedų, skirtų „Download Monitor“, „AffiliateWP“, „WP Job Manager“, „MailChimp“, „Braintree Payment Gateway“, „Campaign Monitor“, „Wysija Add On“, „Matematikos tikrinimas“, „bbPress“ integracija, CSV vartotojo importavimas, EDD narių nuolaidos. ir vykdykite griežtus slaptažodžius.

Taip pat yra 9 papildomi trečiųjų šalių priedai, skirti „ActiveCampaign“, „ConvertKit“, „iDevAffiliate“, „MailChimp Pro“, „BuddyPress“, „taxamo“, „GetResponse“, taisyklėms ir sąlygoms bei EDD nuolaidoms. Galite peržiūrėti ir sužinoti daugiau apie visus dalykus Apriboti „Content Pro“ priedus interneto svetainėje.

Apriboti „Pro Pro“, aukščiausios klasės papildinį

Suteikiame „5 ribos turiniui“ 5 žvaigždutes, kad būtų lengva naudotis, būtų prieinamų priedų ir plėtinių bei būtų kokybiška dokumentacija. Tai puikus papildinys pradedantiesiems, nes parinktis lengva suprasti ir konfigūruoti, tačiau ji taip pat tinka pažengusiems kūrėjams, kurie pasinaudos veiksmo kabliukais, šablonų failais ir dar daugiau.

Gaukite „Apriboti turinį Pro“ jau šiandien

Mes tikimės, kad rytoj vėl pamatysime dar vieną naują išskirtinį pasiūlymą iš vieno iš mėgstamiausių „WordPress“ šaltinių – „Might Deals“!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map