Ar „Akismet“ vis dar yra geriausias „WordPress“ šlamšto papildinys?

„AntiSpam WordPress“ papildinių palyginimas

Šlamšto platintojai (žmogiški ir automatiniai) mėgsta „WordPress“ taip pat, kaip ir tinklaraštininkai, todėl sakyti, kad jums reikia šlamšto blokavimo, yra per maža. „Akismet“ jau seniai karaliauja kaip geriausias „WordPress“ šlamšto blokatorius, tačiau ar šis įskiepis vis dar yra geriausias varžovas šlamšto blokavimo paslaugų srityje?


Būtent tai ir nuspręsime šiame įraše, palyginę „Akismet“ su konkurentais ir pažiūrėję, ar jis susikaupia, ir galų gale pasirodo viršuje. Pasinerkime!

„Akismet“: ilgai valdantis komentarų šlamšto blokavimas

Niekam nepatinka gauti šlamšto el. Laiškus ar skaityti šlamšto komentarus internete. Visi žinome, kad šlamštas yra nepatogus, tačiau ar susierzinimas yra pakankama priežastis jį užblokuoti? Ar tikrai turime blokuoti šlamštą savo svetainėse?

Paprastas atsakymas yra ryškus „Taip!“ Ir ne tik todėl, kad šlamštas erzina. Pvz., Jei įsilaužėliai sukuria naujas vartotojo paskyras jūsų svetainėje ir prideda šlamšto nuorodų į savo svetainę, „Google“ gali būti nubausta. Komentarų šlamštas taip pat patenka į šią kategoriją. Jei jūsų svetainė yra indeksuota ir nustatoma, kad joje yra šlamšto, ji gali būti įvertinta neigiamai, o neigiamas jūsų svetainės įvertinimas gali sukelti ją pašalinta iš „Google“ paieškos rezultatų.

Kad jūsų svetainė būtų prieinama, tiesiog gera praktika yra stebėti savo svetainę ir ištaisyti bet kokias kenksmingas atakas. Čia pradeda veikti tokie šlamšto blokatoriai kaip Akismet.

Akismet pirmą kartą buvo paleista 2005 m. „WordPress“ kūrėjų. Kai suaktyvinamas, jis filtruoja šlamštą iš svetainės, remdamasis informacija, surinkta iš visų svetainių, kuriose suaktyvinamas papildinys. Šlamštas filtruojamas iš kontaktinių formų ir komentarų skyrių.

Kaip įdiegti ir konfigūruoti „Akismet“ papildinį

Jūsų laimei, „Akismet“ yra labai lengva nustatyti ir naudoti. „Akismet“ siūlomas naudojant laisvojo kainų nustatymo modelį, todėl patį papildinį galima nemokamai atsisiųsti ir naudoti su galimybe atnaujinti į „premium“ planą, norint gauti daugiau funkcijų. Bet kokiu atveju, norint pradėti, pirmiausia turėsite įdiegti papildinį.

Įdiekite „Akismet“

Tiesiog prisijunkite prie „WordPress“ diegimo ir eikite į Papildiniai> Pridėti naują. Akismet turėtų būti vienas iš pirmųjų rekomenduojamų papildinių, tiesiog spustelėkite Įdiegti dabar ir tada Suaktyvinti mygtuką.

Nustatyti „Akismet“ sąskaitą

Kai įjungsite papildinį, ekrano viršuje turėtumėte pamatyti pranešimų juostą Susikurkite savo „Akismet“ sąskaitą. Norėdami pradėti, spustelėkite didelį mėlyną mygtuką.

Prisijunkite prie „Akismet“ naudodami „WordPress.com“ paskyrą

Tai nuves jus į pagrindinį Akismet svetainė, kurioje būsite paraginti prisijungti prie savo „WordPress.com“ paskyros (arba sukurti naują paskyrą, jei jos dar neturite). Po leidimo „Akismet“ suteikimo turėsite galimybę pasirinkti planą:

 • „Akismet Basic“, nemokamas: Apima komentarų apsaugą nuo šlamšto jūsų asmeninėje „WordPress“ svetainėje
 • „Akismet Plus“, 5 USD per mėnesį: Apsauga nuo šlamšto ir išplėstinė statistika, komercinių svetainių (pvz., Jūsų verslo svetainės) palaikymas ir prioritetinis palaikymas
 • „Akismet Enterprise“, 50 USD / mėn.: Tos pačios puikios savybės kaip ir „Plus“, bet didelėms, didelio srauto svetainėms.

„Akismet“ API raktas

Kai pasirinksite planą, būsite nurašyti iki patvirtinimo ekrano naudodami savo „Akismet“ API raktą.

Prijunkite „Akismet“ API

Nukopijuokite šį 12 skaitmenų klavišą, grįžkite į „WordPress“ prietaisų skydelį ir įklijuokite jį į raktą, kad baigtumėte susieti „Akismet“ paskyrą su savo svetaine..

Akismet šlamšto filtravimas

Paskutinis žingsnis – pasirinkti griežtumo lygį šlamšto filtravimui. Galite palikti „Akismet“ numatytąjį nustatymą, kad automatiškai įdėtumėte abejotinus komentarus į šlamšto aplanką, arba padidinti leidimus, leidžiančius „Akismet“ ištrinti jums žinutes..

Stebėti šlamštą naudojant „Akismet“

Įdiegus „Akismet“, papildinys automatiškai pradės filtruoti NSFW komentarus. Naudodamiesi Pagrindiniu planu, galite peržiūrėti standartinę šlamšto statistiką, tačiau jei naujovinote į „Plus“ ar „Verslo planą“, turėsite prieigą prie naudingesnės svetainės statistikos..

„Akismet“ svetainės statistika: diagrama

Akismet: dienos, mėnesio ir istoriniai duomenys (atsižvelgiant į jūsų planą)

„Akismet“ svetainės statistika: lentelė

Akismet: Mėnesio statistikos informacija

Tiesiog prisijunkite prie savo „Akismet“ paskyros ir spustelėkite skyrių „Aktyvios svetainės“. Čia galite spustelėti kiekvieną svetainę, kurią susiejote su savo „Akismet“ paskyra, kad galėtumėte peržiūrėti individualią statistiką.

Statistika suteikia paprastą būdą identifikuoti probleminius IP, kuriuos galite užblokuoti patekti į savo „WordPress“ svetainę Nustatymai> Diskusija> Komentuoti juodąjį sąrašą. Bet taip pat galite naudoti šiuos duomenis norėdami sekti įprastą šlamšto lygį, kad galėtumėte pastebėti šlamšto ataką iš mylios ir imtis veiksmų prieš jūsų (galimai) svetainės strigtį..

„Akismet“ ir geriausi „WordPress“ šlamšto prevencijos papildiniai

akismet anti-spam įskiepis

„Akismet“ žiniatinklio paslauga neleidžia svetainių savininkams patiems tvarkyti šlamšto komentarų. Tačiau kai kurie svetainių savininkai pranešė apie klaidingus teigiamus reiškinius – tai reiškia, kad ne šlamšto komentarai buvo užblokuoti kartu su šlamštu (nors melagingus teigiamus duomenis galima patvirtinti naudojant išsamias duomenų įžvalgas, kurias galima rasti svetainės statistikoje „Plus“ ir „Enterprise“ vartotojams)..

Jei esate tvoroje norėdami suaktyvinti „Akismet“ ar ne, yra keletas įskiepių, teigiančių, kad jie imasi anti-spam paslaugų dar vieną žingsnį toliau. Čia yra keletas „antispam“ „WordPress“ papildinių, siūlančių papildomas apsaugos nuo šlamšto funkcijas, kurios galėtų geriau patenkinti jūsų svetainės poreikius.

Sustabdykite šlamšto platintojų šlamšto prevenciją

sustabdyti šlamšto platintojus

Šis papildinys naudoja vieną iš trijų „captcha“ konfigūracijų, kad patvirtintų, ar atsisakymą prisijungti ar komentarą iš tikrųjų pateikė žmogus, nepateikiantis šlamšto. Pranešama, kad jis gerai veikia „Gravity Forms“. Sustabdykite šlamšto platintojus apsaugo jūsų svetainę nuo:

 • Stebėjimo šlamštas
 • Kontaktinės formos šlamštas
 • Komentuoti šlamštą
 • Registracijos šlamštas
 • Bandymai prisijungti

Buvo pranešta apie porą įspėjimų. Kartais tinkami vartotojai negali prisijungti prie savo „WordPress“ duomenų bazės. Be to, šis papildinys neveiks tarpiniame serveryje arba su prieglobos įmone, nenaudojančia PHP funkcijų.

Apsauga nuo šlamšto „CleanTalk“

apsauga nuo šlamšto

Apsauga nuo šlamšto „CleanTalk“ yra debesyje esantis šlamšto blokatorius. Papildinys yra nemokamas, tačiau jo debesų tarnybai „CleanTalk“ reikalinga mokama sąskaita. Po 7 dienų nemokamo bandomojo laikotarpio galite nuspręsti, ar norite tęsti šią paslaugą.

„CleanTalk“ ne tik blokuoja komentarus, registraciją, kontaktinę formą ir el. Pašto šlamštą, bet ir apsaugo jūsų svetainę nuo šlamšto:

 • Užsakymai
 • Įsakymai
 • Valdikliai
 • Prenumeratos
 • Naujienlaiškio papildiniai

Šis papildinys gali analizuoti įvairius jūsų svetainės aspektus, neslopindamas jūsų svetainės, nes jis naudoja debesį, o ne serverius. Tai ne tik juodųjų sąrašų el. Pašto adresai, bet ir domenai bei IP adresai, susieti su šlamšto siuntėjais. Yra pasirenkama ugniasienės funkcija, neleidžianti šlamšto aplankams pasiekti jūsų žiniatinklio serverio, nusiųsdama juos į tuščią puslapį.

Skydo sauga ir ugniasienė

Skydo sauga ir ugniasienė

Skydo sauga ir ugniasienė blokuoja komentarų šlamštą ir siūlo svetainių apsaugą nuo kenksmingų IP adresų. Šis įskiepis uždengia jūsų prisijungimo puslapį ir teigia, kad jis užblokuos visus šlamšto komentarus, tuo pačiu užkirsdamas kelią žmonių šlamšto komentarams. Kenkėjiškus prisijungimo bandymus atgraso du veiksniai.

Nors ugniasienę galima neleisti, šis įskiepis pirmiausia skirtas jūsų svetainei apsaugoti. Šlamšto IP adresai automatiškai įtraukiami į juodąjį sąrašą, o žiaurios jėgos išpuoliai blokuojami. Visos papildinio funkcijos yra visiškai prieinamos nemokamai.

Kuris šlamšto papildinys jums labiausiai tinka?

Šlamšto blokatoriai neleidžia jūsų tinklalapiui neigiamai vertinti paieškos sistemų. Jie taip pat pašalina šlamšto komentarų moderavimo galvos skausmą ir užkerta kelią nepageidaujamų naujų vartotojų abonementų kūrimui jūsų svetainėje.

Tačiau išlieka klausimas, kaip nustatyti, kuris anti-spam įskiepis yra geriausias jūsų svetainei? Čia yra keletas klausimų, kuriuos galite užduoti sau, kad nustatytumėte, kuris papildinys geriausiai tinka jūsų poreikiams:

 1. Ar šis papildinys suderinamas su kitais jūsų svetainėje aktyviais papildiniais?
 2. Ar jums reikia tik komentuoti šlamšto blokavimo paslaugas ar labiau įtraukiančias šlamšto blokavimo priemones?
 3. Ar ieškote visiškai tinkamo nemokamo papildinio ar tokio, kuriame būtų patobulintos funkcijos, užsiprenumeravus planą?
 4. Ar jus domina debesų arba interneto serverių sistema?
 5. Ar ieškote ne tik šlamšto blokavimo, bet ir interneto svetainės saugumo?
 6. Ar jūsų skaitytojai būtų susierzinę prieš komentuodami užpildydami „captcha“ kodą?

Atsakymai į šiuos klausimus gali padėti išsiaiškinti, kurios apsaugos nuo šlamšto ir (arba) svetainių apsaugos funkcijos galėtų veikti geriausiai.

Bet net ir pasirinkus lankstumą būtina. Kartais įskiepiai netinkamai veikia vienas su kitu. Turėsite išbandyti savo pasirinktą šlamšto blokavimo papildinį, kad nustatytumėte, ar jis gerai veikia su jau egzistuojančiais papildiniais.

Išvada

Kai veikia svetainė, spam blokavimo priemonės suaktyvinimas yra būtinas papildinys. Jei neturite anti-spam papildinio, jūsų svetainę gali užvaldyti kenkėjiški išpuoliai, dėl kurių jūsų svetainės reitingas gali smukti ir, galbūt, apskritai tapti neaptinkamas, kol atliksite reikiamus atnaujinimus..

Jums reikia šlamšto blokavimo priemonės, tačiau ar „Akismet“ yra geriausias pasirinkimas jums? Norėdami atsakyti į šį klausimą, turite įvertinti unikalius savo svetainės poreikius, o ne remdamiesi prielaidomis, galite naudoti aukščiau pateiktus palyginimus, kad pasirinktume jums tinkamiausią variantą (nors mes manome, kad „Akismet“ tikrai turėtų būti jūsų pirmasis pasirinkimas).

Kaip blokuoti šlamštą savo „WordPress“ svetainėje? Ar „Akismet“ vis dar yra jūsų šlamšto blokavimo sprendimas? Kviečiame pasidalinti savo mintimis ir (arba) šio sąrašo papildymais žemiau esančiame komentarų skyriuje.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map