Aukščiausios kokybės fotografija jūsų svetainėje „Bigstock“

Geriausios jūsų svetainės „Bigstock“ atsargos

Tikimės, kad jūsų savaitė bus labai gera pradžia, ir mes esame pasiruošę tai padaryti dar geresniu, gavę „Bigstock“ pagalbą. Jei dar negirdėjote apie juos, „Bigstock“ yra viena didžiausių žiniatinklio be honoraro mokesčio nuotraukų, paveikslėlių, vaizdo įrašų ir mokymo programų. Mes mėgstame jų pasirinkimą ir žinome ir jūs, tinklaraštininkus, verslininkus, dizainerius ir laisvai samdomus vertėjus!


„Bigstock“: 35 nemokamos nuotraukos

Prieš išsiaiškindami, kodėl puikūs akcijų vaizdai yra būtini bet kuriame „WordPress“ tinklaraštyje ar versle, ir kodėl „Bigstock“ yra vienas geriausių žaidime, patikrinkime, kokius nuostabius pasiūlymus jūsų draugai „Bigstock“ siūlo jums.!

Vaizdų svarba žinutėse

Kodėl vaizdai yra svarbūs

Jūsų atvaizdai yra tokie pat svarbūs kaip ir jūsų tekstas. Vaizdai ir vaizdo įrašai patobulinkite lankytojo patirtį savo svetainėje. Galite naudoti vaizdus, ​​kad suskaidytumėte sunkų tekstą ar įrašą, arba pridėkite vaizdo įrašų į DUK, kad klientui būtų lengviau suprasti jūsų atsakymus. Vaizdai neleidžia skaitytojams domėtis!

Paveikslėlių vaizdai taip pat daro jūsų svetainę patrauklesnę. Jei neseniai lankėtės svetainėje, 90% teksto buvo (ir nebuvo) Vikipedija) yra tikimybė, kad jūs nesate pritrauktas (-i) ar susigundėte tyrinėti pagrindinį puslapį. O be vaizdų, ką jūsų skaitytojai pritvirtins prie savo „Pinterest“ lentų ar pasidalins „Facebook“ su draugais? Vaizdai gali būti a socialinis faktorius taip pat. Tai tik kelios iš daugybės priežasčių, kodėl svarbu prie savo įrašų ir puslapių pridėti vaizdų.

Ko reikėtų ieškoti?

Kodėl svarbi fotografija

Dabar, kai žinote, kodėl jūsų svetainei reikalingi vaizdai ar vaizdo įrašai, turite rasti gerus. Paprasčiau tariant, dėl blogų vaizdų ar vaizdo įrašų jūsų svetainė atrodo blogai. Rinkdamiesi akcijų vaizdus, ​​turėtumėte būti išrankūs. Jūs tik turite dvi dešimtosios sekundės sudaryti gerą įspūdį apie savo lankytojus ir nenorite sugadinti jų nuomonės apie jus, nes žemos kokybės, klišė ar tiesiog baisūs vaizdai.

Nors šios taisyklės nėra apibrėžtos, tačiau tai yra keletas naudingų patarimų, kuriuos reikėtų atsiminti renkantis vaizdus, ​​vaizdo įrašus ar kitas savo svetainės atsargas. Turbūt yra daugiau veiksnių, kuriuos galėtumėte apsvarstyti, tačiau čia yra 5 punktai, kuriuos, mūsų manymu, verta atsiminti:

 1. Naudokite profesionaliai atrodančias nuotraukas. Jei nesate fotografas, tikriausiai neturėtumėte bandyti fotografuoti (tas pats pasakytina ir apie vektorius bei vaizdo įrašus).
 2. Pasirinkite auditorijai tinkamus vaizdus. Paslaugų įmonėse žmonių vaizdai paprastai virsta geriau (pvz., Klientų aptarnavimo agento nuotrauka jūsų lankytojams bus patrauklesnė nei telefono nuotrauka), tačiau jei esate mitybos tinklaraštis, greičiausiai norėsite įtraukti daugiau maisto nei žmonės.
 3. Venkite klišių ar nepersistenkite. Prisimenate, kai buvo šaunios verslininkų nuotraukų nuotraukos, nuspaudus marškinius kaip antžmogio? Ne tiek jau …
 4. Savo svetainėje ar svetainėse naudokite nuoseklų vaizdų stilių. Šis paskutinis punktas yra ypač svarbus, jei turite kelias svetaines arba jei jūsų tinklaraštis yra priglobtas atskirame domene, nes nuoseklūs vaizdai sukuria vizualinę jūsų turinio nuorodą, kurią jūsų skaitytojai gali pamatyti iš pirmo žvilgsnio.
 5. Pasirinkite vaizdus ir vaizdo įrašus su tikslu. Jūsų vaizdai turėtų pagerinti jūsų teksto turinį, o ne atitraukti jį.

Laisvos akcijos yra puiku, bet „Premium“ yra geresnės

„Premium Stock“ yra geresnis

Laisvas akcijas naudoja daugelis svetainių (mes jas naudojame ir mes), ir joje nėra nieko blogo. Nemokamos atsargos yra nemokamos (negaliu dėl to ginčytis), o tokie ištekliai kaip Unsplash, „PicJumbo“ ir „Pixabay“ yra nuostabus tinklaraštininkams, turintiems mažą biudžetą. Bet būkime minute sąžiningi – visur matėte tuos pačius nemokamus vaizdus ir vaizdo įrašus. Ar aš teisus? Daugeliui nemokamų svetainių reikia priskirti (nelabai profesionaliai atrodančias) arba apriboti vaizdo naudojimą.

Jei rimtai ketinate sukurti savo verslo svetainę, suprojektuoti naują reklamos kampaniją arba perkelti savo tinklaraštį į kitą lygį priemokų atsargos yra kelias eiti. Rasite vaizdų ir vaizdo įrašų, kurių konkurentų nėra, kurie padės išsiskirti. Kaip ir nemokamų akcijų, yra daugybė vietų, iš kurių galite pasirinkti aukščiausios kokybės atsargas. Galite juos įsigyti po vieną iš rinkos ir išleisti toną, arba galite protingai išnaudoti sunkiai uždirbtus pinigus ir nusipirkti nebrangiai kainuojantį planą iš tokio „premium“ prekės ženklo kaip Bigstock.

Kodėl turėtumėte pasirinkti „Bigstock“

Kodėl turėtumėte gauti „Bigstock“

Yra daug vietų, kuriose parduodamos narystės vertybinių popierių narystėje, tačiau „Bigstock“ yra viena didžiausių ir geriausių nemokamų akcijų bendruomenių. Kodėl mes taip jaučiamės? Džiaugiamės, kad paprašėte. „Bigstock“ išsiskiria keliais lygiais, iš kurių svarbiausias yra pasirinkimas, kokybė, licencijavimas ir lengvas klientų aptarnavimas..

Pasirinkimas ir kokybė

Ant jūsų pirštų galiukų yra 30 milijonų nuotraukų, vektorių ir vaizdo įrašų. Tai yra daug atsargų! Tačiau kiekis nėra viskas – svarbu ir kokybė, o kiekviena iš „Bigstock“ kategorijų yra supakuota su aukštos kokybės, profesionaliai sukurtomis prekėmis. Už „premium“ išteklius „Bigstock“ džiaugiasi jūsų verslo verte ir turi turto, kurį galėsite didžiuotis naudoti savo pagrindiniame puslapyje, skelbimų kampanijoje ir dar daugiau.

Paveikslėliai be honoraro mokesčio

Tai yra svarbi savybė, nes nenorite, kad jūsų nuotraukos būtų ribojamos. „Royalty free“ reiškia, kad mokate vieną kartą, kad naudotumėte atvaizdą tiek kartų, kiek norite amžinai ir beveik bet kokiam tikslui (beveik nieko, išskyrus platinimą – tai yra skirtingi licencijos turėtojai). Na, „Bigstock“ siūlo vieną didžiausių nemokamų vaizdų bibliotekų internete! Prisimeni, kaip mes sakėme, kad jie turi 30 milijonų atsargų failų? Visi nemokami honorarai (skirtingai nei pirmaujančiose prekyvietėse, kuriose jūsų atsargos naudojamos tik internetinėms laikmenoms arba ribotam spausdintų kopijų skaičiui). Tai yra gera investicija, jei jūsų paprašysite!

Lengvi planai, naudinga pagalba

„Bigstock“ planai yra paprasti ir prieinami, todėl nesvarbu, koks yra jūsų biudžetas, galite rasti kokybiškų akcijų savo projektui. Tiesiog pasirinkite tai, kas tinka jūsų poreikiams. Reikia krūvos nuotraukų? Gaukite prenumeratą ir atsisiųskite nustatytą skaičių nuotraukų kiekvieną dieną ir sukurkite savo atsargų krūvą akcijų vaizdų. Kaskart norėtumėte naujos nuotraukos ar vaizdo įrašo? Tikriausiai labiau tiktų kreditu pagrįstas planas, todėl nesate įtrauktas į atsisiuntimo tvarkaraštį. Ir jei turite klausimų, jie turi puikią palaikymo komandą, kuri atsakys į klausimus 9-5, M-F.

Standartiniai vaizdai iš 5 žvaigždučių

„Bigstock“ 5 žvaigždučių atsargos

Mes suteikiame „Bigstock“ 5 žvaigždutes už jų pasirinkimą ir kokybę (kartu su visomis kitomis minėtomis priežastimis), todėl jie tampa viena geriausių akcijų bendrijų, kurias mes kada nors naudojome.

Ir jei jums buvo įdomu, taip, visi šio įrašo vaizdai yra tie, kuriuos mes įsigijome iš „Bigstock“. Nes jie nuostabūs.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map