Automatiškai skelbkite „WordPress“ įrašus savo socialiniuose tinkluose naudodamiesi SNAP

Visuotinai pripažįstama, kad socialinė žiniasklaida yra būtina, kai reikia reklamuoti jūsų internetinį turinį. Tačiau gali būti sudėtinga rankiniu būdu atnaujinti visas savo socialinės žiniasklaidos paskyras kiekvieną kartą, kai sukuriate naują įrašą. Tai ypač aktualu, jei jūsų „WordPress“ svetainė kasdien pateikia daugybę straipsnių. Laimei, yra įskiepis, kuris automatizuoja tą procesą.


Socialinių tinklų automatinis plakatas (SNAP) yra įrankis, atleidžiantis nuo sunkios ir daug laiko reikalaujančios užduoties – paskelbti naujausias nuorodas į įvairius jūsų naudojamos socialinės žiniasklaidos kanalus. Tai tiesiog vienas geriausių draugų tinklaraštininkui, kuris teigia, kad yra patyręs socialinės žiniasklaidos. Šiame straipsnyje apžvelgsime svarbiausias SNAP funkcijas ir kaip sukonfigūruoti papildinį, kad būtų pasiekti geriausi rezultatai.

Atgalinės nuorodos yra gražios

Jei esate susipažinęs su pagrindiniais paieškos variklių optimizavimo (SEO) metodais, visada ieškote nuorodų. Tai yra nuorodos į jūsų svetainę iš kitų svetainių. Jie yra vertingi, nes paprasčiau tariant, kuo daugiau internete matote, tuo didesnė tikimybė sulaukti paspaudimų.

Nors yra tam tikrų problemų, kurios grįžta iš socialinės žiniasklaidos svetainių yra nesusiję su paieškos reitingu, nėra abejonės, kad jie vis dar matomi žmonėms. Bet kokiu atveju tai negali pakenkti ir beveik neabejotinai padės, kad jūsų svetainėje bus daugybė nuorodų iš daugybės socialinės žiniasklaidos kanalų..

Nors socialinės žiniasklaidos svetainėms jūsų reitingas gali būti nesvarbus, vadinamosios „Web 2.0“ svetainės nuo šio rašymo yra priemonė, kurią SEO specialistai dažnai naudoja siekdami pagerinti paieškos reitingą. Tai apima tokias svetaines kaip „Tumblr“, „WordPress“, „LiveJournal“ ir „Blogger“.

Štai geros naujienos: SNAP palaiko žiniatinklio 2.0 ir socialinės žiniasklaidos svetaines. Štai kodėl SNAP yra toks galingas žmonėms, besidomintiems klestinčios internetinės reklamos kūrimu. Tai automatizuoja atgalinių nuorodų jums sukūrimą, įskaitant tų nuorodų įtraukimą į labai populiarius socialinės žiniasklaidos kanalus ir „Web 2.0“ svetaines. Trumpai tariant, galite naudoti SNAP, kad jūsų svetainė būtų labiau matoma tiek paieškos sistemų robotams, tiek žmonėms.

SNAP ypatybės

akimirksniu

SNAP veikia taip, kad kai tik baigsite publikuoti įrašą, jis veiks užkulisiuose, norėdamas pasiekti norimą socialinės žiniasklaidos ir „Web 2.0“ paskyras ir atlikti atnaujinimus už jus. Ji paskelbs ką tik sukurtą nuorodą su tinkamu tekstu, paprastai pavadinimu ir (arba) ištrauka, kuri iš esmės yra straipsnio pranašumas, arba tiek daug jo žodžių, kiek leis svetainė. Žinoma, galite tikėtis, kad svetainėse, kur atvaizdas yra pateisinamas (pvz., „Facebook“), jūsų matomas vaizdas atsiras kartu su atnaujinimu.

Šiuo metu yra 27 skirtingi palaikomi tinklai, visą sąrašą galite rasti įskiepių atsisiuntimo svetainėje. Neapsiribojate maksimaliu SNAP paskyrų skaičiumi. Kitaip tariant, jei turite ir asmeninę, ir profesionalią „Twitter“ paskyrą, galite sukonfigūruoti SNAP skelbti abiem paskyroms.

SNAP konfigūravimas

SNAP konfigūracija rodoma po jūsų Nustatymai parinktį kairėje esančiame naršymo meniu jūsų administravimo pulte. Eidami į konfigūracijos puslapį, jūs nuspręsite, kurias paskyras norite pridėti. Žemiau galite pamatyti konkrečiam SNAP diegimui pasirinktų paskyrų sąrašą.

„snap2“

Kiekvienai paskyrai pridedate konkrečią informaciją, pvz., Paskyros URL, vartotojo vardą ir kredencialus. Reikėtų pažymėti, kad norint konfigūruoti kai kurias šias paskyras reikės naudoti API raktą. Norėdami gauti šį API raktą, reikės šiek tiek pastangų, tačiau įskiepio instrukcijos už tai yra visiškai aišku.

Kiekvienoje paskyroje taip pat turėsite nurodyti, kaip norite, kad pranešimas būtų atnaujinamas. Tai darote naudodamiesi SNAP pateiktomis savaime suprantamomis etiketėmis. Pavyzdžiui, su Diigo žemiau esančioje paskyroje galite pamatyti, kad įrašo pavadinimas atitiks „WordPress“ įrašo pavadinimą („% TITLE%“). Įrašo tekstas atitiks „WordPress“ įrašo ištrauką („% EXCERPT%“). Ši ištrauka atitiks logiką, kurią jūsų „WordPress“ tema naudoja rodydama ištraukas. Čia yra keletas kitų SNAP palaikomų žymų:

 • % URL% – įrašo URL.
 • % SURL% – sutrumpintas pranešimo URL.
 • % IMG% – rodomo vaizdo URL.
 • % RAWEXCERPT% – pranešimo ištrauka (įvesta).
 • % ANNOUNCE% Tekstas iki žyma arba pirmieji N įrašo žodžiai.
 • %PILNAS TEKSTAS% – apdorotas pašto tekstas (tekstas).
 • % RAWTEXT% – įrašyto laiško tekstas (tekstas).
 • % ORID% – originalus ID. „WordPress“ skelbimo ID.
 • % TAGS% – pašto žymės.
 • % CATS% – pašto kategorijos.
 • % HTAGS% – paskelbti žymas kaip žymes.
 • % HCATS% – įrašų kategorijos kaip žymos.
 • % AUTHORNAME% – autoriaus vardas.
 • % AUTHORTWNAME% – „Twitter“ vartotojo vardą iš vartotojo (autoriaus) nustatymų.
 • % SITENAME% – tinklaraščio / svetainės pavadinimas.
 • % CF-CustomFieldName% – pasirinktinio lauko su nurodytu pavadinimu turinys.
 • % CT-CustomTaxonomyName% – su paštu susijusių pasirinktinių taksonomijų sąrašas.
 • % HCT-CustomTaxonomyName% – pasirinktinių taksonomijų, susietų su įrašu kaip žymes, sąrašas.

diigo

Būtinai pasirinkite tinkamą žymą tinkamai svetainei. Pvz., Greičiausiai nenorėtumėte naudoti% FULLTEXT% tviteryje, nes tviteryje yra ne daugiau kaip 140 simbolių.

SNAP taip pat suteikia jums lankstumo, kaip jūsų įrašai pridedami įvairiose socialinės žiniasklaidos svetainėse. Paprastai jūs apibrėžiate visuotinius parametrus, kurie laikomi numatytaisiais. Tuomet turite galimybę nepaisyti tų nustatymų redaguodami savo įrašą. Pamatysite SNAP administravimo pultą, pridėtą tiesiai po vaizdinio teksto rengyklę, ir ten galėsite atlikti reikiamus pakeitimus, kad nepaisytumėte numatytųjų, kaip parodyta toliau.

snap1

Nėra nieko, ką socialinė žiniasklaida mėgsta labiau nei sutrumpintus URL, ypač mikroblogų svetainėse, tokiose kaip „Twitter“. Laimei, SNAP sutrumpins jūsų (tikriausiai) ilgą URL, kuris buvo sukurtas pagal jūsų įrašo pavadinimą. Galite pasirinkti URL sutrumpinimą iš truputį.lygiai, goog.gl, JŪSŲ, ar net mažai žinomą įmontuotą „WordPress“ URL trumpiklį.

„Premium SNAP“ ypatybės

Kaip ir daugelis kitų „WordPress“ papildinių, SNAP yra siūloma ir nemokama, ir premium versija, vadinama SNAP Pro. Aukščiausios klasės versija siūlo turtingesnių funkcijų rinkinį, kurio kaina – 49,95 USD už vieną svetainę ir 99,95 USD – už kelias svetaines..

Pradedantiesiems „SNAP Pro“ siūlo palaikymą abiem „Google“+ ir „Pinterest“. Tai yra socialinės žiniasklaidos kanalai, kurie yra svarbiausias nekilnojamasis turtas skaitmeninėje rinkodaroje, todėl tinklaraštininkai, rimtai ketinantys padaryti pareiškimą internete, turėtų apsvarstyti galimybę investuoti į aukščiausios kokybės versiją vien dėl šios priežasties..

Be to, „SNAP Pro“ suteikia galimybę sukonfigūruoti, kada jūsų įrašai bus paskelbti įvairiose jūsų svetainėse, naudodami „WordPress“ diegimo funkciją „WP-Cron“. Tai reiškia, kad jei vienu metu esate paskelbę daug pranešimų, galite suplanuoti atitinkamus atnaujinimus savo socialinės žiniasklaidos paskyrose, kad nenuvarytumėte savo draugų / pasekėjų iš karto per daug atnaujinimų. SNAP taip pat suteikia jums galimybę nustatyti maksimalų dienos apribojimą pranešimų, kuriuos sprogdinate į jūsų pasirinktas svetaines, skaičiui.

snap3

Jei tikrai žinote apie savo siuntimo tvarkaraštį, „SNAP Pro“ taip pat suteikia galimybę apriboti automatinį paskelbimą tam tikromis savaitės dienomis ir konkrečiu laiku. Tai naudinga, jei sekate tam tikras analizes, patardami jums tinkamiausią laiką skelbti konkrečiuose socialinės žiniasklaidos kanaluose.

Aukščiausios versijos SNAP taip pat palaiko Reddit. Vis dėlto būkite atsargūs dėl „Reddit“ piktnaudžiavimo. Ši svetainė garsėja tuo, kad šiukšlių platintojus vargina „šešėlinis draudimas“ – draudimas, kuris neatrodo kaip draudimas. Kitaip tariant, galite skelbti ir komentuoti kaip įprasta, tiesiog niekas kitas nemato jūsų skelbiamo pranešimo. „SNAP Pro“ taip pat siūlo geresnių variantų „LinkedIn“ palaikymas. Turėdami nemokamą versiją, galite paskelbti savo profilio puslapyje. Tačiau naudodami „premium“ versiją galite paskelbti savo įmonės puslapyje.

Apvyniokite

SNAP yra galingas papildinys, galintis ne tik pagerinti jūsų paieškos sistemos reitingą, bet ir padaryti jūsų turinį labiau matomą žmonėms, kurie naršo įvairiose socialinės žiniasklaidos ir „Web 2.0“ svetainėse. Tai puikus įrankis bet kuriam profesionaliam tinklaraštininkui, kuris praleidžia per daug laiko rankiniu būdu kopijuodamas ir įklijuodamas nuorodas bei ištraukas į kitas svetaines reklamos tikslais.

Kaip jums patinka kurti paskutinių įrašų nuorodas? Ar naudojate automatinį sprendimą, ar darote tai rankiniu būdu? Nedvejodami praneškite mums toliau pateiktuose komentaruose.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map