DE: Komentarai „WordPress Comments“ papildinio apžvalga

Komentravimo sistemos yra amžinos diskusijos tema „WordPress“ srityje. Dažniausiai juos kamuoja nenuoseklumai, geros sistemos su siaubingomis vartotojo sąsajomis, tie, kuriuose yra puikios vartotojo sąsajos, tačiau šlykščios komercinės galimybės, ir, žinoma, nemokamos reklamos galimybės, nebent jūs atnaujinsite. Toks yra „WordPress“ komentavimo sistemų pasaulis. Tai neturėtų sukelti problemų, jei ne tai, kad standartinė „WordPress“ komentavimo sistema palieka daug norimų rezultatų. Kai maniau, kad viskas prarasta ir turėčiau būti dėkingas, kad „Disqus“ (užpildytas reklama) yra geriausias pasirinkimas komentarų sistemai, mane supažindino su DE: Komentarai.


DE: Komentarai yra nauja „WordPress“ komentarų papildinio alternatyva. Kaina yra tinkama, ir atrodo, kad pristatymas yra geresnis nei „Disqus“. Sistema pagrįsta pagrindine „WordPress“ komentavimo sistema. Jis saugo visus komentarus savo vietinėje duomenų bazėje, veikdamas kaip naujo pavidalo, turintis geresnių funkcijų nei numatytasis „WordPress“, žada daug geresnį našumą ir tvarkymą komentaruose..

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

DE: komentuoja „Premium WordPress“ papildinį

Papildinio kainodara yra padalinta į 3 skirtingus planus. 1 svetainės licencija, kurios sąžininga kaina yra 50 USD per metus, ir 3 ir 10 svetainių licencija su daug aukštesne kainų etikete. Galite išbandyti DE: Komentarai pateikiami tiesioginėje demonstracinėje versijoje, bet jei jūs nuolat skaitote, mes tikrai pasidomime, kaip papildinys veikia.

Šios apžvalgos tikslais ketiname peržiūrėti 1 svetainės licenciją. Papildinio suaktyvinimo procesas yra gana lengvas. Jūs tiesiog gaunate raktą iš prietaisų skydelio, esančio DE: Komentarai, tada suaktyvinkite minėtą raktą įskiepyje – viskas! Jokių paslėptų nuorodų ir jokios papildomos reklamos – tiesiog puikiai veikiantis papildinys, paverčiantis jūsų komentarus.

DE: „WordPress“ komentavimo ypatybės

Pagrindinę užpakalinę dalį sudaro įvairios parinktys, kurias galima sukonfigūruoti norint pasinaudoti DE pranašumais: Komentarai.

Galite modifikuoti pagrindinę spalvą, įgalinti išorinius URL, komentarų skaičių ir net įkelti vaizdą.

Papildiniui reikalinga „WP Social“, kad būtų galima automatiškai prisijungti prie socialinio tinklo, panašiai kaip tai daro „Disqus“. Skirtumas tik tas, kad jūs pats kontroliuojate prisijungimą, todėl visus socialinius tinklus turite konfigūruoti rankomis. Tai yra platus procesas, tačiau jis yra vertas, jei norite visiškai valdyti vartotojo prisijungimą, o ne leisti išorinei komentavimo sistemai jį valdyti už jus..

Numatytąją prenumeratos ir pranešimų sistemą galima koreguoti, tačiau papildinys dar neturi jokio būdo, kaip rankiniu būdu sukonfigūruoti SMTP tiems el. Laiškams siųsti. Tai virsta problema, nes daugumoje el. Laiškų rodoma numatytoji tema, vaizduojanti DE: Comments logotipą, ir atrodo, kad kai kuriose el. Pašto tarnybose jis patenka į šlamšto aplanką, visų pirma todėl, kad el. PHP funkcija. Tokia funkcija galėtų būti pridėta ateityje, tačiau mes neturime konkretaus laiko grafiko.

Kiekvieno socialinio tinklo konfigūracija „WP Social“ yra būtina norint tinkamai funkcionuoti DE: Komentarai papildinys. DE: Komentare taip pat pateikiama ženklelių sistema, kuri puikiai skatina tolesnę sąveiką su jūsų svetainės lankytojais ir tarp jų.

Taip pat svarbu pabrėžti, kad kūrėjas aktyviai palaiko ir atnaujina jų papildinį. Kelis kartus buvome susisiekę per šią apžvalgą ir turime vidų, kad artimiausiu metu pasirodys nauja ir patobulinta papildinio versija..

DE: „Frontend“ funkcijos ir dizainas – komentarai

Judėjimas kartu – suaktyvinus komentarus, tai yra numatytasis išdėstymas, kurį matysite savo žinutėse ir puslapiuose, kuriuose įgalinti komentarai.

Taip pat svarbu apsvarstyti, kaip lengva koreguoti papildinio CSS kodą, kad būtų galima geriau parodyti. Paprasčiausiai pažymėti CSS klasę ir pridėti ją prie numatytojo CSS tinkinimo „WordPress“ bus daugiau nei pakankamai, kad greitai pakeistumėte savo išvaizdą (pastaba: kūrėjas taip pat tobulina pritaikymą kitoje laidoje su daugiau parinkčių)..

Atsakymo parinktys atrodo puikiai, su aiškiomis „+“ ir – galimybėmis balsuoti aukščiau arba žemyn už komentarą. Be to, tai leidžia tiesiogiai dalintis komentaromis, administravimu ir pasirinktiniais ženkleliais.

Taip jis atrodo išplėstiniame pokalbyje.

Štai kaip tai atrodo labai plačiame pokalbyje su „Youtube Embeds“.

DE: Komentarai „WordPress“ komentarai

Sistemos veikimas yra tiesiog nuostabus. DE: Komentarams nesvarbu, kiek turite komentarų apie įrašą, nes atrodo, kad visas darbas atliekamas remiantis numatytąja „WordPress“ komentarų sistema. Duomenų bazės ištekliai yra minimalūs, nes DE: Komentaruose saugomos tik papildomos balsavimo ir ženklelių vertės, o likusi dalis įkeliama kaip numatytieji „WordPress“ komentarai su geresniu stiliumi..

DE: Komentarai yra tokie pat greiti kaip standartiniai „WordPress“ komentarai ir atrodo, kad yra dar greitesni nei „Disqus“ (tai netgi įveikė UI pristatyme).

DE: „WordPress“ komentarai apie šlamštą

Kadangi tai yra papildinys, grindžiamas pagrindiniais „WordPress“ komentarais, jis sukūrė visų žinomiausių „WordPress“ šlamšto papildinių palaikymą. Šiai apžvalgai aš panaudojau „Akismet“, kuris yra sertifikuotas kaip tinkamas dirbti su DE: Komentarai. Kūrėjas taip pat išreiškė ketinimą ateityje palaikyti daugiau šlamšto filtrų papildinių.

Paskutinės mintys apie DE: Komentarai

DE: Komentarai yra puiki alternatyva standartiniams „WordPress“ komentarams už gerą kainą. Papildinys veikia taip, kaip tikėtasi, ir be keleto nedidelių trūkumų, kaip ir PHP pašto funkcija, jis tampa viena iš svarbiausių komentavimo parinkčių. Įskiepis yra gražesnės išvaizdos nei „Disqus“ (mano manymu), su juo lengva dirbti, be to, tai padidino sąveiką tinklaraštyje, kurį išbandžiau šiai apžvalgai. DE: Komentarai taip pat yra daug mažiau įstrigę nei „Disqus“, skirti stiliui, su paprastesnėmis klasėmis ir lengvai dirbančia struktūra.

DE: Komentaruose nėra nemokamos pakopos ir nėra jokios administravimo grupės reklamos. Tai yra geras pliusas, nes kūrėjas koncentruojasi tik į tobulėjimą, užuot valdęs įvairius laisvus pasirinkimus. Be to, tai palengvina baltų etikečių klijavimą klientų svetainėse, nes nėra nuolatinių pranešimų apie „naujovinimą“ ar kitą versiją.

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Ką manote apie DE: Komentarai? Ar turite klausimų dėl šios nuostabios naujos sistemos? Išklausykime juos toliau pateiktuose komentaruose.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map