Elegantiškų temų apžvalga

„Elegantiškos temos“ yra „Nicko Roacho“ priklausoma „Premium WordPress“ temos narystės svetainė, kurioje yra ne tik geriausias „premium“ temų pasiūlymas, bet ir vieni geriausių ir unikaliausių dizainų. Skirtingai nuo kitų „premium“ temų svetainių, kuriose galite naršyti po daugybę „premium“ temų ir nusipirkti jas atskirai (už didelę kainą), „Elegantiškose temose“ prisijungdami prie narystės programos gausite prieigą prie daugybės papildomų temų..


Maždaug metus buvau „Elegant Themes“ narys ir labai juos myliu. Visos jų išleistos temos buvo fantastiškos ir man buvo daug lengviau, kad mano svetainės atrodytų nuostabiai. O kadangi esu tokia šios svetainės gerbėja, pamaniau, kad jau pats laikas parašyti „Elegantiškų temų apžvalgą“.

Kaip veikia elegantiškos temos

Elegantiškų temų kainų žymaKaip jau sakiau, „Elegantiškos temos“ veikia narystės pagrindu. Jūs mokate 39 USD ir galite naudotis visomis ankstesnėmis ir būsimomis temomis, sukurtomis per jūsų nario laiką (turėsite sumokėti 39 USD, kad galėtumėte atnaujinti kiekvienais metais). Kai esate narys, galite naršyti ir atsisiųsti bet kurią svetainės temą.

Tai daro „Elegantiškas temas“ viena arba tikriausiai prieinamiausia vieta gauti „Premium“ temas. Daugelyje kitų vietų mokėsite daugiau nei 30 USD tik už vieną temą, o čia gausite apie 40 (ir daugiau, kai pasirodys naujos).

Kodėl aš prisijungiau?

Iš pradžių prisijungiau prie „Elegantiškos temos“, nes ieškojau temos, kad galėčiau paleisti „WPExplorer“, ir tuo metu nebuvau daug kūrėjas. Dabar aš, žinoma, sukūriau ir užprogramavau savo temą (jei apsidairysite, pastebėsite, kaip viskas tinka mano svetainės poreikiams).

Bet kokiu atveju, aš prisijungiau ir iš tikrųjų atsisiunčiau temą, pavadintą „egallery“, kurią pradėjau naudoti „WPExplorer“ ir tikrai man tai patiko. Tuo metu Nickas Roachas dar nebuvo sukūręs „ePanel“, tačiau tema vis tiek kilo iš keleto nuostabių tinkinimų „admin“ skydelyje, ji veikė gerai iš karto ir atrodė puikiai.

Vėliau WPExplorer.com apsivertė ir tapo daugiau kaip temų demonstravimo ir tinklaraščių svetainė. Taigi prisijungiau prie partnerių programos, kad pradėčiau užsidirbti pinigų.

Ar tai buvo verta

Ar tai buvo verta? Paprasčiau tariant, taip. Pradėti nuo to buvo ypač prieinamas būdas gauti nuostabių premium tinklaraščių temų. Antra, Nickas Roachas daro nuostabų darbą su šiomis temomis, o įsigilinimas į jo temas padėjo man išmokti gana madingų interneto dizaino / kodavimo gudrybių. Galiausiai partnerių programa buvo gana sėkminga. Aš ne tik galiu rekomenduoti tikrai puikų produktą, bet ir už tai gaunu pinigų. „Elegantiškos temos“ siūlo ypač didelę 50% išmoką.

Kas yra apie elegantiškas temas

Kaina

Aš jau kalbėjau apie tai, bet tik tam, kad šiek tiek daugiau jį įgyvendinčiau. Elegantiškos temos suteiks jums turbūt geriausią visų laikų „Premium“ temą.

Dizainas

Ar jau apžiūrėjote temas? Jie beprotiškai nuostabūs. Panašu, kad Nickas Roachas visuomet lenkia kreivę, kai kalbama apie interneto dizaino tendencijas. Kiekviena jo išleista tema yra užpildyta ypač moderniomis technikomis ir funkcionalumu. Jie ne tik puikiai atrodo, bet ir dirba.

„ePanel“

Man tai nėra labai didelis dalykas, bet daugeliui iš jūsų, nenorinčių sugadinti savo rankos įsigilinti ir pakeisti visą kodą, kiekvienoje „Elegantiškų“ temų temoje yra „ePanel“, kuris yra Nicko Roacho pritaikytas, nepaprastai nuostabus. ir gražus temos admin skydelis. Čia galėsite atlikti įvairius savo temos tinkinimus, taip pat išjungti ir įjungti tam tikras temos funkcijas.

Elegantiškos temos „ePanel“

Trumpieji kodai

„Elegantiškos temos“ neseniai įtraukė didžiulį visų jų temų trumpųjų kodų sąrašą, kuris leis jums lengvai į savo svetainę pridėti šaunių mygtukų, skaidrių, skirtukų su skirtukais, stulpelių, turinio, socialinės žiniasklaidos, įrankių patarimų ir dar daugiau, tiesiai įprastu paštu. redaktorius. Tai reiškia, kad galite padaryti savo svetainę nuostabią, neliesdami daug kodo ar dirbdami HTML režimu.

Elegantiškos temos trumpi kodai

Temos lokalizavimas

Visos temos buvo lokalizuotos, kad jas būtų galima lengvai ir pilnai išversti į gimtąją kalbą. Naudodami įtrauktus .mo ir .po failus galite lengvai išversti temą į kitą kalbą (pagal numatytuosius nustatymus jie yra anglų kalba), o temos jau yra su kai kurių kalbų išankstinio vertimo failais, kad būtų dar lengviau..

Palaikymas ir atnaujinimai

Turėti gerai užkoduotą ir gražią „WordPress“ temą tikrai nereiškia nieko, jei nesate apdraustas ilgaamžiškumu. „WordPress“ nuolat keičiasi ir atnaujina savo platformą, o tai reiškia, kad jūs turite nuolat įsitikinti, ar jūsų wp tema yra naujausia, ar joje yra visos naujausios funkcijos ir pats naujausias kodas. Elegantiškos temos naudojimas yra protingas pasirinkimas, nes jos nuolat atnaujinamos ir pridedamos prie visų savo temų, kad jums to nereikėtų.

O jei esate „WordPress“ ir (arba) interneto plėtros naujokas, nebijokite. „Elegantiškos temos“ turi puikią palaikymo sistemą, kur galite įvesti bet kurias problemas, kurias turite savo paskyros skydelyje, o „Elegantiškasis personalas“ padės išspręsti jūsų problemą. Anksčiau tikriausiai naudojote nemokamą temą, susidūrėte su problema ir bandėte susisiekti su nemokamos temos kūrėju, bet niekada iš jų negirdėjote. Tai nemokamų temų problema … jos beveik niekada neteikia palaikymo ar pagalbos. Tačiau naudodami „Elegantiškas temas“ galite įsitikinti, kad jūsų svetainė ar tinklaraštis auga ir veikia sklandžiai.

55+ temos

Skirtingai nuo daugelio kitų wp temų svetainių, jūs ne tik mokate už 1 gautą temą 55 temos plius aukščiausios kokybės palaikymas ir atnaujinimai. Tai yra puikus pasirinkimas.

Nesate narys? Prisijunkite prie elegantiškų temų

Jei nesate narys, pats laikas apsižvalgyti ir pamatyti, kas jie yra. Ir jei jums tai patinka, grįžkite ir praneškite man tą patį, jei to nekenčiate.
Prisijunkite prie elegantiškų temų

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map