Geriau tvarkykite įvykius naudodamiesi šiuolaikinių įvykių kalendoriumi

Geriau tvarkykite įvykius naudodamiesi šiuolaikinių įvykių kalendoriumi

Manau, sutiksite, kai pasakysiu: renginių tinklalapio valdymas yra sudėtingas žygdarbis. Turite sukurti renginius, paskelbti tą patį savo svetainėje ir registruoti dalyvius, nesupainiodami dalykų. Kai dirbate su kintamaisiais, pavyzdžiui, skirtingu laiku, kainomis ir įvairių įvykių vietomis, užduotis tampa 10 kartų sunkesnė.


Paaiškėja; naudodamiesi „Modernių įvykių kalendoriaus“ papildiniu, galite lengvai sukurti įvykių valdymo sistemą savo svetainėje. O šiandienos apžvalgoje / kaip rašyti, mes tiksliai parodysime, kodėl Šiuolaikinių įvykių kalendorius yra vienas iš geriausių „WordPress“ įvykių papildinių, skirtų malonumui internete.

Skaitykite toliau, kad sužinotumėte apie funkcijas ir parinktis, kurios sukuria Šiuolaikinių įvykių kalendorius įskiepis išsiskiria iš minios. Nepamirškite patikrinti šaunūs vaizdo įrašai mes pridėjome straipsnio pabaigoje. Prašome pasidalinti mintimis komentaruose. Taigi, imkimės verslo.

Kas yra šiuolaikinių įvykių kalendorius?

šiuolaikinių įvykių kalendoriaus papildinio apžvalga

Šiuolaikinių įvykių kalendorius yra puikus papildinys, padedantis kurti, skelbti ir valdyti įvykius „WordPress“ svetainėje. Tai yra smegenų smegenys „Webnus“ komanda, gerbiama „WordPress“ tema ir įskiepių kūrėjas. Įskiepis yra supakuotas iki galo su visomis funkcijomis, kurių jums reikia norint valdyti įvykius „WordPress“ svetainėje kaip profesionalą.

Ir kaip rodo pavadinimas, Šiuolaikinių renginių kalendorius siūlo naujausius projektavimo metodus ir praktinį įvykių valdymo būdą nepraleidžiant prakaito. Iš esmės papildinys yra paruoštas mobiliesiems, visiškai reaguoja, yra paruoštas vertimui ir gerai žaidžia su mėgstamais įrankiais, tokiais kaip „WooCommerce“, be kita ko.

Be to, papildinys yra išskirtinai patogus naudoti ir gerai suprojektuotas, kad būtų sutaupyta daug laiko. Užuot švaistę laiką konfigūruoti parametrus, galite keliais paspaudimais nustatyti visa tai ir paleisti žemę bėgant. Rengti ir tvarkyti įvykius naudojant MEC yra taip paprasta, kaip A, B, C, jums nieko nereikės, kad laikytumėte už rankos.

Jei ieškote fantastinio įvykių valdymo papildinio savo „WordPress“ svetainei, „Modernių įvykių kalendorius“ yra tikras pasirinkimas. Dėka puikaus klientų aptarnavimo laiku, papildinys padeda sutaupyti laiko, pinigų ir suteikia puikią patirtį jūsų svetainėje.

Dabar, kai žinote, su kuo mes dirbame, pradėsime nuo nemokamos „Moderniųjų įvykių kalendoriaus“ versijos. Vėliau apžvalgoje apžvelgsime PRO versija ir priedai kurie siūlo daugiau funkcionalumo, nesulaužant banko. Nepraleisdami nė sekundės, pažiūrėkime, ką papildinys teikia pagal funkcijas.

Šiuolaikinių įvykių kalendoriaus ypatybės

šiuolaikinių įvykių kalendoriaus ypatybės

Šiuolaikinių įvykių kalendoriaus papildinys savybių skyriuje yra gana puikus. Net nemokama versija priverčia šypsotis įspūdingais funkcijų rinkiniais, kurie viršija tai, ką siūlo daugelis konkuruojančių papildinių. Puikiai praleisite laiką naudodami nemokamą versiją, tačiau pasirinkę naujovinimą galite tikėtis tik galingesnių funkcijų.

Šio daikto funkcijų skaičius yra gana ilgas, tačiau aš padarysiu viską, kad galėčiau apibendrinti, ko galite tikėtis iš „WordPress“ įvykių papildinio, kaip niekas kitas. Be to, jums vis tiek niekada nereikės visų funkcijų, bet jei kada nors to darysite, Šiuolaikinių įvykių kalendorius nenuvils.

Šiuolaikinių įvykių kalendorius pateikiamas su labai įvairiomis funkcijomis, kurias klasifikavome žemiau.

Renginių ypatybės

šiuolaikinių įvykių kalendoriuje yra net funkcijų

Papildinyje yra didelis pasirinkimas funkcijų ir parinkčių, leidžiančių lengvai sukurti įvairius įvykių tipus. Pradedantiesiems galite sukurti vienos dienos, visos dienos ir daugiau nei dienos renginius.

Be to, galite plačiai pritaikyti savo renginius. Pavyzdžiui, galite pridėti įvykių prie „Google“ kalendoriaus, „iCal“ ar „Outlook“, kad galėtumėte tvarkyti įvykius naudodami savo mėgstamą įrankį. Be to, prie savo renginių galite lengvai pridėti vaizdų, organizatorių, garsiakalbių, žymų, kategorijų, pasirinktinių užsakymo formų, valandinių tvarkaraščių, bilietų variantų ir vietos žemėlapių..

Be to, galite nustatyti, kad įvykiai kartotųsi pasirinktinėmis dienomis, pvz. kiekvieną pirmą kiekvieno mėnesio pirmadienį ir pan. Tai dar ne viskas; galite kurti įvykius, kurie vyksta kiekvieną dieną, savaitę, mėnesį ar mėnesį. Taip pat galite kurti nesibaigiančius įvykius, rodyti rodomus įvykius, nustatyti įvykių skaičiavimus, slėpti įvykių laiką, pridėti dinaminių įvykių etikečių ir nuveikti daug daugiau.

Nervintis nėra; pamatysite vėliau, kai straipsnyje bus patikrinta, ar dauguma šių funkcijų veikia. Kol kas apžvelkime daugiau funkcijų.

Ekrano ypatybės

šiuolaikinių įvykių kalendoriaus rodymo funkcijos

Kalbant apie įvykių rodymą jūsų svetainėje, „Modernių įvykių kalendoriaus“ papildinyje netrūksta patrauklių maketų, kurie nepakenčia vartotojo patirties. Jūsų renginiai atrodo aštrūs ir švarūs, juos galima peržiūrėti ir rezervuoti. Tai iš tiesų puiki žinia, nes norint pasiekti tinkamą išvaizdą, daugeliui kitų įvykių papildinių reikia daugybės pritaikymų.

Tačiau Šiuolaikinių įvykių kalendorius to neturės. Kad būtų lengviau parodyti įvykius kuo geresnėje šviesoje, papildinyje yra daug spalvų, galimybė pasirinkti pasirinktines spalvas, „Font Awesome“ piktogramos, 5 sąrašo peržiūros stiliai, 7 tinklelio peržiūros stiliai, pilnas kalendoriaus vaizdas, darbotvarkės vaizdas, mūro vaizdas, įvykiai „Google Maps“, galinga įvykių paieška ir pan.

Taigi, ar norite savo įvykius rodyti tinklelyje, sąraše, karuselėje ar modalyje, „Modernių įvykių kalendoriaus“ papildinys turi jūsų nugarą. Turėdami visišką RTL palaikymą, filtrus ir dar daug daugiau, jūsų įvykiai gerai atrodys įvairiuose įrenginiuose. Be to, naudodamiesi visomis pritaikymo galimybėmis, per kelias minutes galėsite suderinti įvykius su prekės ženklu.

Užsakymo ypatybės

šiuolaikinių įvykių kalendoriaus rezervavimo ypatybės

Sukurti, rodyti ir tvarkyti įvykius „WordPress“ svetainėje yra gerai ir viskas, tačiau dalyvių rezervavimas renginyje nereikalingas. Kodėl klientas turėtų peržiūrėti informaciją apie įvykį jūsų svetainėje ir laukti, kol sumokės, kai pateks į renginį?

Ar nemanote, kad geriau imti mokestį už renginį ilgai, kol dalyviai paliks jūsų svetainę? Tokiu būdu dalyviui tereikia pristatyti savo bilietą į renginį. Sutaupote laiko, uždirbate daugiau pinigų ir užfiksuojate perspektyvas, dėl kurių galbūt praleisite įvykį.

Šiuolaikiniame renginių kalendoriuje galite rasti puikų užsakymo funkcijų rinkinį, bet tik pro versiją. Gaunate penkis mokėjimo šliuzus, įvairius bilietų tipus, kuponus, pasirinktinius laukus, mokesčius, pranešimus, valiutos parinktis ir sąrašas tęsiasi.

Renginių užsakymo srityje „Modern Events Calendar“ siūlo visas funkcijas, kurių reikia norint automatizuoti rezervavimą jūsų svetainėje.

Integracijos ypatybės

šiuolaikinių įvykių kalendorių integracijos

Šiuolaikinių įvykių kalendorius yra gana palankus integracijai. Nesvarbu, ar naudojate kitą „WordPress“ įvykių papildinį ar programą, „Moderniųjų įvykių kalendorius“ nėra diskriminuojamas. Galite nepriekaištingai integruoti papildinį su įvairiais įvykių kalendoriaus papildiniais.

Tai reiškia, kad galite lengvai importuoti įvykius iš kitų „WordPress“ įvykių papildinių ir paslaugų. Išskyrus tai, jūs galite visiškai lengvai eksportuoti renginius į trečiųjų šalių platformas. Be to, Šiuolaikinių įvykių kalendorius veikia kartu su „WooCommerce“ ir įvairiais puslapių kūrėjais.

Papildinys yra ypač lankstus, leidžiantis savo svetainėje paleisti visiškai automatizuotą įvykių ir rezervavimo valdymo sistemą. Nuo renginių sukūrimo iki rodymo ir rezervavimo, Modernių įvykių kalendorius supaprastina jūsų darbo eigą, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į savo verslo plėtrą.

Šiuolaikinis įvykių kalendorius suderinamas su SEO papildiniais, „WordPress“ svetainėmis, „EventOn“, įvykių kalendoriumi, „Calendarize“, talpyklos papildiniais, „Google“ kalendoriumi ir įvykių tvarkaraščio WP papildiniu..

Kūrėjų draugiškos savybės

Šiuolaikinių įvykių kalendorius yra puikus įrankis „WordPress“ galios vartotojams, nes tai yra kūrėjams patogios funkcijos. Pradedantiesiems galite nepaisyti savo temos puslapių, archyvų ir spalvų gamų. Be to, galite suaktyvinti pasirinktines „WordPress“ funkcijas, filtruoti papildinių parinktis, tinkinti trumpus kodus ir nuveikti dar daugiau naudodami kabliukus.

Kaip įdiegti šiuolaikinių įvykių kalendorių Lite

Iki šiol taip gerai išbandėme vandenis, jei tik kojų pirštais. Laikas pasinerti. Laikydamiesi kraštų, mes nieko negalime išmokti, todėl pasinerkime ir įgykime praktinės patirties su šiuo žvėrimi. Nemokamą versiją galima rasti oficialiame „WordPress“ įskiepio repo, taigi žinote, kad tai padaryti bus lengva.

Eikite į Papildiniai> Pridėti naują, kaip parodyta žemiau.

Tada paieškos laukelyje įveskite „Šiuolaikinių įvykių kalendorius“ ir paspauskite mygtuką Įdiegti dabar mygtuką.

įdiegti šiuolaikinį renginių kalendorių

Po to paspauskite Suaktyvinti mygtuką, norėdami baigti diegimą.

suaktyvinti šiuolaikinio įvykių kalendoriaus papildinį

Tokiu būdu pateksite į „Šiuolaikinių įvykių kalendoriaus“ pasveikinimo puslapį, kurį matote toliau pateiktoje ekrano schemoje.

modernus kalendoriaus pasveikinimo puslapis

Aukščiau esančiame paveikslėlyje pastebėkite naują M. E. kalendorius elementas „WordPress“ administratoriaus meniu. Šioje vietoje galite pradėti kurti renginius.

Renginių kūrimas

Sukurti naują įvykį naudojant šiuolaikinių įvykių kalendorių yra nesunku. Eikite į M. E. kalendorius ir spustelėkite Pridėti įvykį, kaip parodyta paveikslėlyje žemiau.

pridedant naują renginių modernių įvykių kalendorių

Kaip tai padarysite, pateksite į pažįstamą išvaizdos redaktorių, kaip mes išsamiau aprašėme žemiau.

pridėti naują įvykių rengyklę

Pridėkite savo įvykio pavadinimą, aprašą ir slinkite žemyn, kad pridėtumėte daugiau informacijos apie įvykį, kaip mes pabrėžiame žemiau.

šiuolaikinių įvykių kalendoriaus redaktorius

Aukščiau esančiame ekrane galite pridėti visą informaciją apie savo įvykį. Galite pridėti vietą, vietą, organizatorius, kainą, valandinį tvarkaraštį, renginio kartojimą, rodomą vaizdą ir pan. Be pastangų kuriant renginius reikia naudoti „Modernių įvykių kalendoriaus“ papildinį.

Kai pridėsite visą reikalingą informaciją, spustelėkite Paskelbti mygtuką, norėdami paskelbti įvykį savo svetainėje. Štai kaip pavyzdinis įvykis atrodo mūsų bandymų svetainėje.

modernių įvykių kalendoriaus renginių pavyzdys

Puikiai atrodo, jei paklausi manęs ��

Tačiau vartotojai dar negali rezervuoti įvykių, nes mes nesuaktyvinome rezervavimo modulio, kuris, jei prisiminsite, galimas tik Šiuolaikinių renginių kalendorius PRO.

Norėdami suaktyvinti užsakymo modulį pro versijoje, eikite į M.E. kalendorius> Nustatymai> Užsakymas, pažymėti Įgalinti užsakymo modulį pažymėkite langelį ir spustelėkite Išsaugoti pakeitimus mygtuką, kaip parodyta žemiau.

aktyvuoti rezervavimo funkcijas

Tai padarius, tai pridedama Mokėjimo šliuzai į savo MEC rezervavimo nustatymus ir a Užsakymai elementas „WordPress“ administratoriaus meniu.

Dabar, kai galite sukurti įvykį ir parodyti jį savo svetainėje, leiskite mums padengti „Modern Events Calendar Pro“ ir priedus.

Šiuolaikinių įvykių kalendoriaus papildiniai

šiuolaikinių įvykių kalendoriaus kainodara

Jei jums reikia daugiau funkcijų, visada galite ieškoti Šiuolaikinių renginių kalendorius Pro. „Webnus“ siūlo tris paketus: 1 licenciją už 75 dolerius, penkias – 255 USD ir 10 – 455 dolerius..

Pasirinkite jums tinkantį planą, nusipirkite ir atsisiųskite papildinį. Tada prisijunkite prie „WordPress“ administratoriaus informacijos suvestinės ir eikite į Papildiniai> Pridėti naują.

pridedant naują įskiepį

Ant Pridėti papildinius ekraną, spustelėkite Įkelkite papildinį, pasirinkite „Modern Events Calendar .zip“ failą ir eikite į Įdiegti dabar.

Tada suaktyvinkite papildinį.

aktyvinant šiuolaikinių renginių kalendoriaus priemoką

Po to spustelėkite M. E. kalendorius, slinkite žemyn, įveskite pirkimo žetoną ir spustelėkite Pateikti mygtuką, kaip parodyta žemiau.

suaktyvinti šiuolaikinių įvykių kalendoriaus pirkimo žetoną

Dabar, kai jūsų aukščiausios klasės „Modernių įvykių kalendoriaus“ versija yra parengta, leiskite mums išnagrinėti kelis geriausius priedus. Norėdami peržiūrėti ir įdiegti priedus, eikite į M.E. kalendorius> priedai kaip parodyta žemiau.

šiuolaikinių įvykių kalendoriaus priedai

Arba galite atsisiųsti priedus iš savo MEC paskyros ir įdiegti juos į savo svetainę kaip tipinį papildinį. Vadovėliui mes įdiegėme visus priedus, nes kur įdomu sulaikyti? ��

Pažvelkime į geriausius „Modernių įvykių kalendoriaus“ priedus.

„WooCommerce“ priedas

Šiuolaikinis „WooCommerce“ įvykių kalendoriaus priedas leidžia jums parduoti renginių bilietus per „WooCommerce“. Pirkdami bilietus, jūsų vartotojai taip pat gali įsigyti kitų „WooCommerce“ produktų. Norėdami naudoti „WooCommerce Integration“ priedas, jums reikia „Modern Events Calendar Pro“ ir „WooCommerce“.

Sužinokite, kaip parduoti renginio bilietus per „WooCommerce“ priedą, šiame vaizdo įraše:

Viskas padaryta �� Dabar jūs žinote, kaip parduoti renginio bilietus savo svetainėje per „WooCommerce“ priedą. Dabar esate pasiruošę įdiegti kitą „Modernių įvykių kalendoriaus“ priedą: „Elementor Form Builder“.

„Elementor Form Builder“ priedas

„Elementor Form Builder“ priedas „Elementor“ puslapyje padeda sukurti unikalias bilietų formas. Priede yra daugybė galimybių kurti ir formuoti formas, kad ir kaip norėtumėte.

Jei norite naudoti priedą, jums reikia „Modern Events Calendar Pro“ ir „Elementor“ puslapio kūrimo priemonės. Peržiūrėkite trumpą vaizdo įrašą žemiau, kad sužinotumėte daugiau.

Kitas, mes turime „Elementor Single Builder Addon“.

„Elementor“ vieno statybininko priedas

„Elementor“ vieno statybininko priedas siūlo jums būtent tai, ko jums reikia norint sukurti pritaikytus šablonus renginiams „Elementor“ rengti. Priedas siūlo daugybę galimybių kurti stilingus renginių puslapius, kuriuos labai lengva pritaikyti „Elementor“.

Peržiūrėkite žemiau esantį vaizdo įrašą, kad gautumėte daugiau informacijos, kaip įdiegti priedą savo „WordPress“ svetainėje.

„Elementor Single Builder Addon“ netrukdykite, pereikime prie kito.

„Elementor Shortcode Builder Addon“

„Elementor“ trumpųjų kodų kūrėjas „Addon“ leidžia kurti ir tinkinti neribotus „MEC“ trumpinius „Elementor“. Trumpieji kodai suteikia galimybę rodyti įvykius bet kurioje savo svetainės vietoje. Galite lengvai pritaikyti stilius ir lengvai parodyti / slėpti elementus įvairiuose trumpuosiuose koduose.

Norėdami sužinoti daugiau, žiūrėkite trumpą vaizdo įrašą žemiau.

Tada mes turime „Event API Addon“.

Įvykio API priedas

Jei norite nukopijuoti įvykius iš vienos svetainės į kitą, jums be galo patiks Įvykio API priedas. Priedas leidžia peržiūrėti įvykius iš „WordPress“ svetainės bet kurioje žiniatinklio programoje ar platformoje. Tai puikus įrankis perkelti įvykius iš vienos programos į kitą be kodavimo.

Norėdami gauti daugiau informacijos, žiūrėkite trumpą vaizdo įrašą žemiau.

Kitas, „Multisite Event Sync Addon“.

Kelių svetainių įvykių sinchronizavimo priedas

Ar naudojatės kelių svetainių renginių svetaine? Ačiū Kelių svetainių įvykių sinchronizavimo priedas, galite lengvai sinchronizuoti savo antrinių svetainių įvykius su pagrindine svetaine. Kai administratoriaus skydelyje pasirinksite sintetinamas potinklius, visi pagrindinės svetainės pakeitimai bus paveldimi.

Peržiūrėkite žemiau esantį vaizdo įrašą, kad gautumėte daugiau informacijos.

Vartotojo informacijos suvestinės priedas

Jei norite sukurti konkretų puslapį kiekvienam vartotojui, jums reikia Vartotojo informacijos suvestinės priedas. Pasirinktiniame vartotojo puslapyje yra tokios informacijos kaip nusipirkti bilietai, užsakyti renginiai ir pan. Papildymas leidžia jūsų vartotojams prisijungti prie programos, kad nusipirktų bilietus.

Peržiūrėkite žemiau esantį vaizdo įrašą, kad gautumėte daugiau informacijos.

Štai ir viskas. Netrukus pasirodys daugiau papildomų priedų, tokių kaip sąskaitų faktūrų išrašymas, tai reiškia, kad turite dar daugiau funkcijų, kurių laukiame.

Priedų kainodara

Jei norėtumėte nusipirkti bet kurį iš papildomų priedų, juos visus galima rasti „Webnus“. Kainos nuo:

  • „WooCommerce Integration“, leidžianti sklandžiai sujungti papildinį su „WooCommerce“, kad galėtumėte rinkti mokėjimus savo svetainėje. Priedas kainuoja 35 dolerius
  • „Elementor Shortcode Builder“, kuris grąžins jums 35 USD
  • „Elementor Form Builder“ – 35 USD
  • „Elementor Single Builder“ – 35 USD
  • „Elementor“ priedų paketas, kurį sudaro visi 3 „Elementor“ priedai už 79 USD
  • „Woo Plus Elementor“ paketas (sudarytas iš visų 4 „Elementor“ ir „WooCommerce“ priedų) už 99 USD
  • „Event API“ – 45 USD. Tai leidžia rodyti įvykius kituose įrenginiuose ar svetainėse
  • Įvairių svetainių renginių sinchronizavimas – 35 USD
  • Naudotojų informacijos suvestinė sukuria pasirinktinius vartotojo puslapius už 35 USD

Šiuolaikinis renginių kalendorius yra puikus pasirinkimas kiekvienam, norinčiam kurti profesionalius renginius, nepaliekant prakaito ar banko. Įskiepį nesunku sukonfigūruoti ir naudoti, net jei jame yra vienas milijonas funkcijų. Ir jei jums kada nors prireiks daugiau sulčių, turite „Pro“ versiją, taip pat ir „premium“ priedus.

Kuris yra jūsų mėgstamiausias „WordPress“ įvykių papildinys? Ar turite klausimų, susijusių su šiuolaikinių įvykių kalendoriumi, neaptartame vadove? Praneškite mums komentaruose.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me