Geriausios „GridBuilderWP“ apžvalga: lankstūs tinkleliai ir filtrai

Geriausios „GridBuilderWP“ apžvalga: lankstūs tinkleliai ir filtrai

Sėdėdami žiūrėti futbolo žaidimų galite lengvai pastebėti superžvaigždes iš mylios.


Jų stilingas ir poliruotas žaidimas išskiria juos ir dažnai keičia rungtynių baigtį. Ventiliatoriai ir vadybininkai juos myli, nes kai jie žaidžia, jie yra absoliučiai geriausi.

Tas pats pasakytina apie muzikos pramonės superžvaigždes. Paprastai jie įtraukia į darbą, serentuoja mus hitais ir vis dar tęsia. Žvaigždės yra savo prekybos meistrai ir stumia mūsų vaizduotę į ribas.

Žinai, lygiai taip pat Gridbuilder WP, šiandienos apžvalgos tema.

Štai pagrindinis elementas: Mes žinome, kad pastatų tinklelių išdėstymas nėra skirtas silpnaregiams, juo labiau pradedantiesiems. Tai sudėtinga užduotis net ir pakankamai patyrusiems vartotojams.

Tačiau tinklelio išdėstymas yra nuostabus būdas rodyti ir filtruoti turinį jūsų „WordPress“ svetainėje. Kažkas panašaus į tai:

„gridbuilder“ el. prekybos demonstracija

Gridbuilder WP el. prekybos demonstracinė versija

Arba tai:

„gridbuilder“ „WordPress“ papildinių portfelio demonstracinė versija

Gridbuilder WP Portfelio demonstracija

Deja, sukurti „WordPress“ svetainės tinklelio išdėstymą nėra paprasta. Arba taip buvo iki WordPress tinklelio įskiepių atsiradimo.

Jei norite sukurti fantastiškus tinklelio išdėstymus, nepalikdami prakaito, jums reikia paprastas, bet galingas „WordPress“ tinklelio įskiepis.

Jei ieškote tokio papildinio, „Gridbuilder“ WP puikiai tinka sąskaitai.

O šiandienos apžvalgoje / kaip rašyti straipsnyje jūs sužinosite, kodėl „Gridbuilder“ WP yra tinklelis ir filtro papildinys, kurį galima pasirinkti vis didesniam skaičiui „WordPress“ vartotojų. Mes žiūrime po gaubtu ir žaidžiame su papildiniu, todėl jūs jau žinote, kad tai bus smagu.

Nebešnekėdami, susukame rankoves ir nešvariosime.

Kas yra „Gridbuilder“ WP?

tinklelio kūrėjas

Taip pat žinomas kaip „WP Grid Builder“, „Gridbuilder“ WP yra gražus „WordPress“ papildinys, leidžiantis greitai sukurti išplėstinius tinklelio išdėstymus. Jame yra intuityvi vartotojo sąsaja, kuria naudotis yra gana malonu.

Papildinys pateikiamas su nuostabiu rinkiniu funkcijos puikiai tinka pradedantiesiems ir kūrėjams. Naujokams „WP Grid Builder“ yra pilnas sprendimas sukurti lanksčius ir filtruojamus tinklelių išdėstymus ir filtruoti juos be kodavimo žinių. Jei esate kūrėjas, tinklelio kūrėjas pateikia daugybę veiksmų ir funkcijų, kad jus užimtų.

Jis veikia su visomis „WordPress“ temomis ir lengvai integruojamas su dauguma jūsų mėgstamų įrankių. Be to, prie papildinio pridedami priedai, kurie įkrauna tinklelio išdėstymą ir paieškos filtrus (vadinamus aspektus)..

Rašymo metu jie siūlo tik aukščiausios kokybės „WP Grid Builder“ versiją, tačiau ateityje tai gali pasikeisti. Arba kaip „Loic Blascos“ – Kūrėjas – sako el. Laiške, kurį jis atsiuntė iškart po mano paklausimo:

wp tinklelio kūrėjų palaikymo el. paštas

Vis dėlto jie turi tris planus, kurie kainuoja nuo 49 USD iki 249 USD per metus. Pasirinkite planą, kuris tinka jūsų poreikiams.

Jei esate nepatenkinti savo pirkiniu, „WP Grid Builder“ siūlo jums 14 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Be to, už gerą priemonę jie taiko puikias nuolaidas (20% pagrindiniam planui, 30% „Premium“ planui ir 40% pagrindiniam planui)..

Siekdami pasaldinti susitarimą, „WordPress“ ekspertai pagiria „WP Grid Builder“. Štai vienas laimingas klientas:

Tiek vartotojui, tiek kūrėjams patogus „Gridbuilder“ yra nuostabus produktas ir nauja šios savybės paradigma. Puikiai integruotas į „WordPress Core“, jis suteikia malonų „Admin UX“ ir puikų greitą naudojimąsi front-end. – Jb Audras, „WordPress Core“ kūrėjas.

Netgi Chrisas Lema, vienas didžiausių vardų „WordPress“ ratuose, neturi nieko kito, kaip tik pagirti „WP Grid Builder“:

Chris Lema giria „Gridbuilder WP“

Be to, jūs gaunate greitą pasaulinės klasės palaikymą ir išsamią dokumentaciją, kuri padės įdiegti ir konfigūruoti „WP Grid Builder“..

Dabar žinome, su kuo dirbame, greitai pažvelkime į „WP Grid Builder“ WP funkcijas.

Gridbuilder WP funkcijos

tinklelio kūrėjo savybės

„WP Grid Builder“ pristato visas funkcijas, kurių jums reikia, kad suplanuotų tinklelio išdėstymą kaip profesionalas. Skirtingai nuo konkurentų, naudojant papildinį, per daug lengva sukurti el. Prekybos parduotuvės, portfelio svetainės, tinklaraščio ir katalogo maketus..

Savo „WP Grid Builder“ kopijoje galite tikėtis šių funkcijų:

 • Sklandi integracija su „WooCommerce“, nesudėtingais skaitmeniniais atsisiuntimais, „SearchWP“, „Relevanssi“, „Polylang“, WPML, „Advanced Custom Fields“ ir „Gutenberg“
 • 100% reaguojantis ir mobilus, paruoštas su jutikliniu palaikymu „lightbox“ ir karuselėms
 • Draugiški SEO – „WP Grid Builder“ atitinka W3C reikalavimus ir naudojasi geriausia SEO praktika
 • Žaibiškas veikimas dėka pasirinktinių AJAX galinių taškų
 • Pažangi filtravimo sistema, leidžianti efektyviai rūšiuoti „WordPress“ turinį pagal (pasirinktinius) taksonomijos terminus, pranešimų laukus ar pasirinktinius laukus efektyviai
 • 15 ir daugiau aspektų tipų, įskaitant radijo imtuvus, žymimuosius laukelius, slankiklius, atrankas, įvertinimus, slankiklius, įvertinimus, padidinimo mygtukus, nustatymo mygtukus ir dar daugiau, o tai leidžia jūsų vartotojams susiaurinti paieškos rezultatus
 • Importavimo ir eksporto funkcijos, kad galėtumėte lengvai perkelti „WP Grid Builder“ nustatymus į kitą svetainę
 • Integruota šviesos dėžutė
 • Nuvilkite tinklelio sudarytojas
 • 20+ paruoštų ir lengvai tinkinamų tinklelių kortelių. Be to, galite kurti savo korteles nuo nulio
 • 900 ir daugiau „Google“ šriftų
 • 250+ SVG piktogramų, kad papuoštų jūsų tinklelio korteles kaip norite
 • Socialinio bendrinimo palaikymas, leidžiantis dalytis turiniu socialiniuose tinkluose tiesiai iš tinklelių
 • Vaizdų, vaizdo įrašų (įskaitant įdėjimus iš tokių svetainių kaip „YouTube“), galerijos ir garso įrašų formatų palaikymas
 • 3+ tinklelių išdėstymai, įskaitant mūrijimą, pagrindimą ir metro
 • Įtempimas tingus, o tai pagerina puslapio įkėlimo greitį
 • Daugiau nei 20 animacinių failų įkėlimo, o tai sutrumpina vartotojų suvokimą
 • 20 ir daugiau žmonių atskleidžia animacijas
 • RTL palaikymas kalbų, parašytų dešinėn-kairėn
 • Intuityvus administratoriaus prietaisų skydelis
 • Ir dar daug kitų parametrų

Koks įspūdingas funkcijų sąrašas? Dabar leiskite įdiegti „WP Grid Builder“ ir išbandykite, ką galime pasiekti tinklelio kūrėjas, kaip niekas kitas.

Kaip įdiegti „Gridbuilder“ WP

Dabar linksmoji dalis ��

Įdiegti „WP Grid Builder“ yra taip paprasta, kaip ir „A“, „B“, C. Jei žinote, kaip įdiegti „premium“ papildinį, jums neturėtų kilti problemų diegiant „WP Grid Builder“. Įsigiję papildinį, savo paskyroje arba pirkimo el. Laiške galite rasti „WP Grid Builder ZIP“ aplanką.

Pirmiausia atsisiųskite „WP Grid Builder ZIP“ failą į savo kompiuterį. Tada prisijunkite prie „WordPress“ administratoriaus informacijos suvestinės ir eikite į Papildiniai> Pridėti naują, kaip parodyta žemiau.

kaip įdiegti naują

Tada spustelėkite Įkelkite papildinį mygtuką, pasirinkite atsisiųstą „WP Grid Builder ZIP“ failą ir paspauskite Įdiegti dabar mygtuką, kad viskas vyktų. Čia yra ekrano kopija, kurioje aprašomas procesas:

diegti gridbuilder WordPress įskiepį rankiniu būdu

Tada suaktyvinkite „WP Grid Builder“:

suaktyvinti „gridbuilder wp“ papildinį

Aktyvinus papildinį pridedamas „Gridbuilder“ WP elementas „WordPress“ administratoriaus meniu. Tada eikite į Gridbuilder WP > Prietaisų skydelis, kaip mes išsamiau aprašome žemiau.

„wp grid builder“ meniu punktas

Po to įveskite savo licencijos el. Laišką ir licencijos raktą ir spustelėkite mygtuką Suaktyvinti Prijunkite mygtukas:

wp tinklelio kūrėjo licencijos aktyvinimas

Norėdami gauti naudos iš automatinių naujinimų, galite suaktyvinti licenciją, kurią rasite užsakymo patvirtinimo el. Laiške arba jūsų sąskaitos puslapis:

licencijos raktas

Dabar, kai esame įdiegę ir suaktyvinę „WP Grid Builder“, galime sukurti savo pirmąjį tinklo išdėstymą.

Kaip sukonfigūruoti „Gridbuilder“ WP

Šiame skyriuje jūs sužinosite, kaip sukurti funkcinį tinklelį. Aš padarysiu viską, kad apimčiau daugumą (jei ne visus) nustatymus. Puiki žinia yra tai, kad „WP Grid Builder“ funkcijos turi aiškius aprašymus administratoriaus sąsajoje. Pirmiausia turime pavadinti savo naują tinklelį ateities nuorodoms.

Pavadinimas nauju tinkleliu

Norėdami sukurti naują tinklelio išdėstymą, eikite į Gridbuilder WP > Visi tinkleliai „WordPress“ administratoriaus meniu:

Tai darydami jūs priversite Visi tinkleliai ekranas, kuris kol kas tuščias. Tada spustelėkite Sukurkite tinklelį mygtukas:

sukurti naują tinklelį

Arba galite importuoti demonstracines versijas iš wpgridbuilder.com. Atminkite, kad demonstracinės versijos yra skirtos tik išdėstymo nustatymams. Tinkleliuose rodomas turinys priklauso nuo jūsų įrašų, laikmenos, produktų ir kt.

Mūsų testavimo tikslais pasirinkau pirmąjį variantą, sukurdamas naują tinklelį nuo nulio. Sukurkite tinklelį mygtukas nukreipia jus į šį puslapį:

pavadindami naują tinklelį „wp grid builder“

Aukščiau esančiame ekrane galite:

 • Pavadinkite savo tinklelį. Mūsų pavyzdyje naudoju „Test Gallery“
 • Pridėkite ir sugeneruokite pasirinktinę CSS klasę, taigi, jei norite, galite pridėti pasirinktinių stilių prie savo tinklelio
 • Apibrėžkite klaidų pranešimus, kuriuos vartotojai mato, jei neranda jokių rezultatų

Pasirinkite laikmeną, kurią norite rodyti tinklelyje

Laikas pasirinkti laikmeną, kurią norite rodyti tinklelyje. Tam eikite į kitą skyrių, t., Tinklelio nustatymai> Šaltinio turinys, kaip parodyta žemiau.

šaltinio turinio nustatymai

Kaip parodyta aukščiau, jūs turite trijų rūšių šaltinius Šaltinio tipas:

 • Skelbimo tipas – Galite ištraukti turinį iš savo įrašų, puslapių, daugialypės terpės bibliotekos ar bet kokio kito pasirinktinio įrašo tipo
 • Terminas – Galite šaltinį pateikti pagal kategorijas, žymas ar bet kuriuos kitus pasirinktinius taksonomijos terminus.
 • Vartotojas – Ši parinktis leidžia šaltinį gauti iš konkrečių „WordPress“ vartotojų

Pagal tai galite nustatyti elementų skaičių viename puslapyje. Norėdami parodyti visus įrašus, naudokite reikšmę „-1“. Nulis (0) pagal numatytuosius nustatymus yra įrašų skaičius puslapyje „WordPress“ nustatymuose.

Klausiamų žinučių skyrius

Žemiau to jūs turite Užklausa (-os) skyrius:

užklausti įrašaiAukščiau esančiame ekrane galite atlikti kelis veiksmus taip:

 • Apačioje pasirinkite savo (-ų) tipą (-us) Laiško tipas (-ai) kaip pažymėta paveikslėlyje. Jei norite sukurti tinklaraščių įrašų tinklelį, pasirinkite Žinutės. Jei kuriate daugialypės terpės tinklelį (tarkime, norite sukurti vaizdinį aplanką), pasirinkite Žiniasklaida, kaip mūsų pavyzdyje aukščiau. Kitas galimas pranešimo tipas yra Puslapiai.
 • Žemiau įrašų tipų galite pasirinkti turinio, kurį norite rodyti tinklelyje, paskelbimo būseną. Jūs turite keletą variantų, bet aš rekomenduočiau jums laikytis Paskelbta. Be to, galite pasirinkti įrašų autorius, mimikos tipus ir į savo tinklą įtraukti / neįtraukti konkretaus turinio.
 • Kaip parodyta aukščiau esančiame paveikslėlyje Nr. 3 (3), galite tiesiogiai įtraukti kitas laikmenas, kurios gali sutaupyti daug laiko, ypač kai norite greitai įdiegti tinklelį..

Slinkdami į ekrano apačią atkreipkite dėmesį į parinktis, kurios padeda užsisakyti tinklelio turinį pagal reikšmes, žymas ir pasirinktinius laukus. Šių parinkčių jums prireiks tik tikslinant tinklelį:

Be: Norėdami netyčia prarasti progresą, spustelėkite Išsaugoti pakeitimus mygtuką kurdami tinklelį. Nustatykime medijos formatus.

Žiniasklaidos formatai

Eikite į Tinklelio nustatymai> Laikmenos formatai:

„gridbuilder“ laikmenų formatai

Galite pasirinkti medijos formatus, kuriuos norėtumėte naudoti tinkleliuose. „WP Grid Builder“ palaiko galerijas, vaizdo įrašus ir garsą. Ekrano apačioje galite nustatyti numatytąją miniatiūrą kiekvienoje tinklelio kortelėje (arba plytelėje), jei trūksta turinio.

Tame pačiame ekrane galite pasirinkti automatiškai fiksuoti pirmąją laikmeną savo žinutėse (jei trūksta turinio). Be to, galite įjungti galerijos skaidrių demonstraciją tinklelio kortelėse, naudoti įterptų vaizdo įrašų plakatus ir atidaryti vaizdo įrašus „lightbox“ vietoje tinklelio kortelės..

Tinklelio stilius

Eiti į Tinklelio nustatymai> Tinklelio stilius tinkinti tinklelį, kaip parodyta aukščiau. Pagal numatytuosius nustatymus turite tris tinklelio stilius: „Masonry“, „Metro“ ir „Justified“. Aš naudoju mūrijimą iliustracijų tikslais. Be to, anksčiau savo žiniasklaidos bibliotekoje buvau paskelbęs vaizdus. „WP Grid Builder“ automatiškai prideda nuotraukas į tinklelį.

Be to, galite valdyti kitas parinktis, tokias kaip tinklo režimas, nepaisyti kortelių dydžių ir kontroliuoti reagavimą. Sutaupykite pasirinkdami tinklelio stilių ir svarbesnius kortelių dydžius, vargu ar paliesite nustatymus. Pasirinkite tinklelio stilių ir leiskite mums pereiti į kitą skyrių.

Tinklelio išdėstymas

wp grid statybininko tinklelio išdėstymas

Čia nėra daug ką pamatyti. Jūs turite dviejų tipų tinklelių išdėstymo tipus; standartinis vertikalus dizainas ir karuselės išdėstymas. Be to, jūs galite padaryti savo tinklelius viso pločio. Aš dirbu su standartiniu dizainu, o mano tinklelis yra viso pločio.

Mes judame toliau.

Tinklelio kompozitorius

tinklelio kompozitorius

Tinklelio kompozitorius yra naudingas, kai tinkinate tinklelius pagal aspektus, pvz., Filtrą, vertinimą, paiešką, žymimuosius laukelius, įkeliate daugiau, puslapių ir dar daug daugiau..

Ekrano apačioje rasite tinklelio išdėstymo brėžinį, kurį galite nuvilkti. Pavyzdžiui, žemiau pateikiame mano pavyzdį su trimis aspektais: Filtruoti pagal datą, Paieška, ir Įkelkite daugiau mygtuką.

Jei šioje vietoje paskelbiu savo tinklelį, matau toliau pateiktą lentelę, kurioje pateikiami mano trys (3) visiškai funkcionuojantys aspektai:

Neblogai �� Visai neblogai. Tikiuosi, kad jums viskas bus svarbu, išskyrus atvejus, kai mes to nepadarėme. Grįžkime į „WP Grid Builder“ administratoriaus sritį.

Kortų stiliai

Aukščiau parodytas skyrius „Kortų stilius“ leidžia tinkinti tinklelio korteles. Tinklelio kortelės yra tiesiog stačiakampės arba kvadratinės plytelės, sudarančios tinklelį. Pradėjus naudoti „WP Grid Builder“, gali reikėti importuoti demonstracines versijas, kaip parodyta aukščiau esančiame paveikslėlyje. Vis dėlto galite, kurkite savo korteles nuo nulio, o tai atveria begales galimybių.

Taigi aš nuėjau į priekį ir importavau visas korteles ir paskyriau numatytąją kortelę į savo tinklelius. Po to kiekvienam įrašo tipui, įskaitant savo laikmeną, pasirinkau kortelę. Aš naudoju Berilis kaip mano numatytoji kortelė. Dabar yra mano bandymo tinklelis:

Atrodo gana patikimas, šis „WordPress“ tinklelių kūrėjas, man padarė įspūdį. Toliau mes turime animacijas.

Animacijos

„gridbbuilder“ animacijos

Vėlgi nieko daug čia nematyti; tik kelios animacijos, kad būtų galima atvaizduoti korteles tinklelyje, kai vartotojas slenka ar spustelėja Įkelkite daugiau mygtuką. Ši funkcija yra neįtikėtinai lengva naudoti ir sukuria gražius efektus, kurie padidina vartotojo įsitraukimą.

Pakrovimas

Kitas, kaip aprašyta aukščiau, turite krovimo parinktis. Ekrane galite įjungti tingų krovimą, kad nepaprastai padidintumėte tinklelių greitį. Tingus įkėlimas įkelia tik laikmeną, kai ji yra vartotojo peržiūros srityje, ir tai gali sutrumpinti jūsų tinklelių įkėlimo laiką.

Kita vertus, pakrovimo juosta ar piktograma sutrumpina vartotojų suvoktą įkrovimo laiką. Krautuvas atsiranda, kai vartotojas įkelia žinučių rinkinį. Jis pasirodo įkeliant tinklelio puslapį ir kai vartotojas filtruoja ar rūšiuoja tinklelį. Tai patogus ir patogus būdas išlaikyti vartotojus jūsų svetainėje.

Pritaikymas

Prisimenate pasirinktinę CSS klasę, kurią anksčiau įtraukėme į savo tinklelį? Na, jūs naudojate klasę modifikuoti papildinio CSS stilius Tinklelio nustatymai> Pritaikymas langas. Jei nežinote savo kelio aplink CSS, geriau išsikvieskite išorės pagalbą, jei to prireiks.

Gridbuilder WP Priedai

„gridbuilder“ priedai

Priedai leidžia išplėsti „WordPress“ papildinio funkcijas. „WP Grid Builder“ pristato su keliais priedais, kuriuos galite lengvai įdiegti naršydami Gridbuilder WP > Priedai. Šiuo metu „WP Grid Builder“ yra keturi priedai, būtent:

 • Žemėlapio aspektas – leidžia pridėti žemėlapius iš „Google Maps“, „Mapbox“ ar „Leaflet“ ir rodyti žymeklius
 • Talpinimas – norėdami pagreitinti tinklelius, išsaugodami talpyklą turiniu ir briaunomis
 • „LearnDash“ – kursų informacijos rodymas kortelėse
 • Daugiakalbė – integruoti „WP Grid Builder“ su „Polylang“ ir „WPML“

Kitas „Gridbuilder“ WP Nustatymai

„gridbuilder wp“ globaliniai nustatymai

Norėdami pasiekti bendruosius „WP Grid Builder“ nustatymus, eikite į Gridbuilder WP > Nustatymai. Ekrane rasite tokias parinktis kaip:

 • Leisti „WP Grid Builder“ atvaizduoti blokus Gutenberge
 • Įgalinti įrašų formatų palaikymą
 • Rodyti įrašų ir terminų parinktis (pranešimų formatai ir terminų spalvos)
 • Išvalykite talpyklą ir išvalykite stiliaus lapus
 • Pakeiskite pasaulines spalvas
 • Nustatykite papildomus vaizdo dydžius
 • Konfigūruokite „Lightbox“ papildinį
 • Atstatyti papildinio visuotinius nustatymus

Išvada

„WP Grid Builder“ yra pasakiškas „WordPress“ tinklelis ir filtrų papildinys, tinkantis tiek pradedantiesiems, tiek kūrėjams. Pristatomas platus sąrašas nuostabių funkcijų, kurios palengvina reaktyvių tinklelių maketų kūrimą. Be to, jie siūlo jums lanksčią kainų struktūrą ir greitą palaikymą.

Ką manote apie „Gridbuilder“ WP? Ar kažko praleidome? Praneškite mums žemiau esančiame komentarų skyriuje.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map