Greitas „WordPress“ hostingas iš smagračio

Laimingų Naujųjų metų visiems! Džiaugiamės vėl pamatę jus ir norėjome naujus metus pradėti nuošalyje – su nuostabiomis dovanomis, kurias dovanojo mūsų draugai „Flywheel“! Dabar yra nepaprastas laikas pradėti naują tinklaraštį ir valdytą „WordPress“ prieglobą iš „Flywheel“, todėl galite lengviau susikoncentruoti į kokybiško turinio kūrimą, užuot tvarkydami serverį. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kas būtent daro smagratį tokiu puikiu!


Smagratis užima aukščiausią 5% žiniatinklio prieglobos dalį, o tai tikrai neturėtų būti staigmena. Jie nuostabūs. Jie ne tik yra „WordPress“ ekspertai, bet ir siūlo nuostabių funkcijų, tokių kaip inscenizavimas, nemokamas perkėlimas, įmontuotas talpyklos kaupimas, „sftp“ prieiga, kenkėjiškų programų stebėjimas, automatinės atsarginės kopijos, nuostabi pagalba ir dar daugiau!

Ko reikia šeimininkui (patarimas: smagratis turi viską)

Smagratis yra puikus žiniatinklio priegloba, siūlanti valdomą „WordPress“ prieglobą naujiems tinklaraštininkams, patyrusiems kūrėjams ir laisvai samdomiems dizaineriams. Jie yra nuostabūs dėl daugybės priežasčių, todėl negalėjome jų visų aprėpti viename įraše, tačiau čia yra keletas didžiausių priežasčių, kodėl jie šūkauja!

1. Lengva ir patogi vartotojui

lengva

Turite prieglobos platformą, su kuria lengva dirbti labai svarbu – ir smagratis yra toks pat paprastas, koks yra. Jie siūlo puikias funkcijas „pasidaryk pats“ vartotojams, taip pat nuostabias parinktis, specialiai pritaikytas interneto svetainių kūrėjams (pvz., Galimybę nemokamai susikurti svetainę sustojimo vietoje, tada perduoti svetainę ir sąskaitą klientui, kai jūs gyvenate). ).

Dalis, dėl ko smagratis yra toks paprastas naudoti, yra tai, kad jie yra a valdo „WordPress“ pagrindinį kompiuterį. Tai reiškia, kad jie tvarko „WordPress“ diegimą ir valdymą jūsų serveryje, todėl viskas, ką jums reikia padaryti, tai prisiregistruoti prie plano ir nukreipti virš savo domeno vardo (kurį galite patraukti iš „NameCheap“ ar „GoDaddy“)..

Migracijos taip pat yra lengvai naudojami su smagračiu, nes jie sunkiai keliami už jus, nemokamai. Tiesiog užpildykite migracijos formą ir jų „WordPress“ meistrai pradės dirbti. Jie nukopijuoja jūsų svetainę, tada perkelia ją į smagratį. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti prieglobos planą.

Kai atliksite sąranką, galėsite išbandyti naujus žiniatinklio dizainus ir papildinius naudodami įmontuotą „Smagračio“ funkciją sustojimo vietos. Tiesiog suaktyvinkite sustojimo svetainę ir galėsite sklandžiai (ir be jokių pastangų) nukopijuoti tiesioginę svetainę išbandymui. Kai baigsite, importuoti pakeitimus iš sustojimo vietos į gyvą svetainę yra taip paprasta, kaip vieno mygtuko paspaudimu.

Ir jei iš viso turite klausimų, visada galite susisiekti su smagračiu palaikymas komanda. Pateikite bilietą el. Paštu ištisą parą. Arba, jei verčiau kalbėtumėtės su kuo nors, galite paskambinti jiems arba pradėti tiesioginį pokalbį su draugišku atstovu nuo pirmadienio iki penktadienio (9–19 val. CDT). Smagratis siūlo vieną greičiausių reagavimo laiko tarp šeimininkų, o jų komanda yra mokoma visose su „WordPress“ priegloba susijusiose dalyse, kad galėtumėte greitai gauti reikiamą pagalbą.

2. Greitas priegloba

greitas

Mes nuolat didiname svetainės greitį ir tai, kokie svarbūs yra pirmieji įspūdžiai internete, todėl labai svarbu, kad žiniatinklio priegloba galėtų greitai aptarnauti jūsų svetainę. Nauji skaitytojai nenori laukti 10 sekundžių, kol pasikrauna pigų nešvarų kompiuterį. Taigi padarykite sau malonę ir šiek tiek investuokite į puikų valdomą kompiuterį, tokį kaip „smagratis“. Jie naudoja įtaisytą serverio talpyklą, kad jūsų svetainė veiktų greitai (nereikia jokių papildomų papildinių)

Taigi, kaip jie taip greitai palaiko savo klientų svetaines? Smagratis parengia kiekvieną nuostabų savo planą Virtualūs privatūs serveriai (VPS), o tai yra daug geriau nei bet kuri bendra parinktis, kurią galite rasti kitur. Kodėl VPS yra daug geresnis nei bendrinamas? Tai lengvai keičiama jūsų verslui, suteikia daugiau privatumo ir saugumo bei suteikia prieigą prie daugiau išteklių, kad jūsų svetainė veiktų geriau. Vienintelė priežastis, dėl kurios kai kurie tinklaraštininkai pasirenka bendrą hostingą per VPS, yra vengimas valdyti savo serverį. Bet naudodami „smagratį“, galite gauti visus VPS pranašumus iš gerai žinomo valdomo „WordPress“ pagrindinio kompiuterio, kuris pasirūpins jūsų serveriais už jus.

Smagratis taip pat sveria 10 serverių vietų, todėl galite pasirinkti vietą, kuri yra arčiausiai jūsų srauto šaltinio. Tokiu būdu jūsų svetainė bus įkelta dar greičiau didesnei daliai jūsų skaitytojų (t. Y. Jei dauguma jūsų skaitytojų atvyksta iš Rytų Europos, tikriausiai geriausia yra Londono duomenų centras).

Bet jei jūs tikrai norite pagreitinti savo svetainę, „smagratis“ siūlo priemoką CDN priedas jus gali dominti. Atnaujinęs tai „Flywheel“ užtikrins, kad jūsų skaitytojai visame pasaulyje žiūrėtų talpyklos atvaizdus, ​​kurie buvo saugomi artimiausiuose serveriuose. Ir kadangi jie yra vieni iš savo pramonės lyderių, žinote, kad lankytojai iš Šanchajaus į Sirakūzus žiūri jūsų puslapius deformacijos greičiu.

3. Saugios „WordPress“ svetainės

saugus

Tikriausiai neturite laiko sutelkti dėmesio į kiekvieną „WordPress“ saugumo praktikos aspektą, todėl naudinga gera pagrindinio kompiuterio svetainė. Smagratis padeda užtikrinti svetainių saugumą, turėdamas keletą integruotų funkcijų, kurias tikrai mėgsti.

Pirmasis ir akivaizdžiausias saugumo požymis yra valdomi „WordPress“ atnaujinimai. Viena iš daugelio valdomų „WordPress“ prieglobos privalumų yra tai, kad niekada daugiau nepamiršite atnaujinti pagrindinio diegimo. Norėdami užtikrinti saugią interneto aplinką, „Flywheel“ nuolat atnaujina jūsų svetainę su kiekvienu nauju „WordPress“ leidimu.

Automatizuotos atsarginės kopijos reiškia, kad jums nereikia atsiminti, kad turite rankiniu būdu pasidaryti savo duomenų bazės kopiją. Smagratis tai daro už jus automatiškai kiekvieną vakarą. Bet jūs taip pat turite galimybę prisijungti prie savo sąskaitos ir bet kada pareikšti savo atsarginę kopiją. Ir jei jums kada nors reikės atsisakyti savo svetainės naudojant vieną iš atsarginių failų, tai yra taip paprasta, kaip paspausti mygtuką.

Saugumas be hakkerių yra vienas iš „Flywheels“ šūkių. Jie vykdo stiprūs slaptažodžiai kiekvienam klientui / vartotojui, apriboti prisijungimo bandymus nutraukti žiaurias jėgos atakas ir įdarbinti intelektuali IP blokavimas (tai reiškia, kai tik IP adresas bus sugautas bandant būti neklaužada, jis užblokuotas iš visų kitų „smagračio“ svetainių).

Be to, jie bendradarbiauja Sucuri, pirmaujanti „WordPress“ saugumo ekspertė, siūlanti aukščiausią lygį Kenkėjiškų programų nuskaitymas be papildomų išlaidų. Taigi visa tai ir jūsų pačių keleto pagrindinių saugos protokolų (įprastų slaptažodžio pakeitimų, papildinių ir temų diegimas iš patikimų šaltinių ir kt.) Įgyvendinimas reiškia, kad jūsų „Flywheel“ svetainė veiks saugiai ir patikimai..

4. Priedai

priedai

Kaip jau minėjome anksčiau, yra daugybė priežasčių, kodėl drovus „smagratis“ yra puiki prieglobos galimybė ir jie siūlo daugybę papildomų funkcijų, kurias tikrai mėgstate. Vienas iš jų yra įspūdingas 100 proc. veikimo laikas. Geras kompiuteris turėtų būti tikras dėl savo sugebėjimo išlaikyti jūsų (-ų) svetainę (-es) ir daugelis turi 99,99% ar 100% uptime garantiją, tai reiškia, kad jūsų svetainė turėtų tik „prastėti“ dėl serverio priežiūros (kuri paprastai užtrunka tik kelias minutes, ir atliekama negyvą naktį, kai greičiausiai vis tiek mažai eismo arba jo visai nėra). Smagratis yra pagrindinis kompiuteris, kuriuo galite pasitikėti, kad jūsų svetainės veiktų, ir buvo įrodyta, kad jie veikia 100% mėnesį po mėnesio.

Jie taip pat turi nėra perteklių, kada nors. Už planuojamą užsiregistruoti yra tai, už ką mokate, todėl jums nereikia jaudintis, kad jūsų svetainė buvo paminėta „Buzzfeed“ įraše. Srauto padidėjimas nepadarys juokingo pertekliaus, kaip kai kurie bendri prieglobos planai. Tačiau augant jūsų svetainės populiarumui „smagratis“ leidžia lengvai padidinti masto planą, atitinkantį jūsų išteklių poreikius.

Paskutinė nuostabi savybė, apie kurią norime, kad jūs žinotumėte, yra tai, kad „smagratis“ siūlo naudingą funkciją el. knygos kolekcija. Kaip internetinio verslo savininkas ar tinklaraštininkas, turite visada mokytis išlikti pranašesnis už konkurenciją ir išlaikyti savo skaitytojų ar klientų ratą. Smagratis žino, kaip tai svarbu, todėl jie reguliariai paleidžiami naudingos el. knygos (NEMOKAMAI), kurį gali atsisiųsti kiekvienas, kad geriau suprastų savo amatą.

Smagratis lauke

Taigi mes pasidalinome, kodėl galbūt norėsite patys naudoti „smagratį“, tačiau ką tikrieji klientai mano apie „Flywheel“ valdomą „WordPress“ prieglobą? Gerai matant, kad „smagratis“ užima pirmąją vietą klientų laimės srityje, manau, galima sakyti, kad žmonės juos myli. Čia yra keli realūs klientų atsiliepimai:

smagračio tweets

Tau

Jei norite sužinoti daugiau, tiesiog apsilankykite ir patikrinkite „smagračio“ svetainę, kurioje galite skaityti straipsnius ir žiūrėti vaizdo įrašus apie viską, ką jie gali pasiūlyti (pvz., Globalizaciją, masinius planus, „PayPal“ integraciją, žurnalo failus, priedus ir dar daugiau)..

Smagračio valdomo „WordPress“ priegloba

Taigi ką jūs manote apie smagratį? Mes norėtume, kad jūs pasidalintumėte „Fwwheel“ patirtimi su kitais mūsų skaitytojais. Ar turite klausimų, į kuriuos galime atsakyti? Tiesiog palikite komentarą žemiau!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map