Kaip įdiegti WordPress programoje

Kaip įdiegti WordPress programoje
 1. 1. Kaip įdiegti „WordPress“ „Microsoft Azure“
 2. 2. Kaip įdiegti „WordPress“ „Google Cloud“
 3. 3. Įdiekite „WordPress“ AWS – „Amazon Web Services“
 4. 4. Įvadas į debesų kompiuteriją naudojant „WordPress“
 5. 5. Dabar skaitau: Kaip įdiegti WordPress programoje

„DigitalOcean“ yra viena greičiausiai augančių debesų prieglobos kompanijų pasaulyje, kuri orientuojasi į paprastumą ir mastelį. Šiandien mes išmoksime įdiegti ir konfigūruoti „WordPress“ „DigitalOcean“.


Kodėl mes mėgstame „DigitalOcean“

Atidaręs duris 2011 m., Netrukus jis tapo vienu didžiausių debesijos prieglobos paslaugų teikėjų, turinčiu daugiau nei milijoną vartotojų. „DigitalOcean“ serveriai yra žinomi kaip lašeliai – mažiausias debesies serverio vienetas, kurį galite nusipirkti nuo 5 USD / mėn..

Pagrindinis „DigitalOcean“ stulbinančios sėkmės veiksnys yra jo paprastumas. Tai ne tik švarus ir paprastas variantas, bet ir dar daug ką mylėti „DigitalOcean“ savo „WordPress“ svetainėje. Štai penkios priežastys, kodėl „DigitalOcean“ atrodo nuostabiai.

Pastaba: tai neprivaloma skiltis, galite ją praleisti ir pereiti tiesiai į kitą skyrių, kad įdiegtumėte „WordPress“ „DigitalOcean“.

Konkurencingos, įperkamos kainos

„digitalocean“ kainodara yra 5 USD / vps

„DigitalOcean“ kainodara (2018 m. Rugsėjis)

„DigitalOcean“ yra vienas mažiausių kainų taškų debesų prieglobos pramonėje. Galite pradėti naudotis savo serveriu tik nuo 5 USD / mėn.

Dėl trijų ypatybių „DigitalOcean“ yra labai prieinamos.

 1. Mokėjimas už valandą
 2. Nėra minimalaus nuomos laikotarpio
 3. Jokio sąrankos mokesčio (net ir dideliems nustatymams)
 4. Planai prasideda nuo 0,0007 USD / val
„DigitalOcean“ lašeliai prasideda nuo 5 USD / mėn!

5 USD / mėn. Lašelis pateikiamas kartu su:

 • 1 GB RAM
 • 25 GB SSD atminties (SSD diskai yra maždaug 10 kartų greitesni nei tradicinių kietųjų diskų)
 • 1 TB pralaidumo (tai tikrai labai brangu)
 • 1 vCPU (virtualiojo procesoriaus) galios vienetas
 • Kaina: 0,007 USD / val., Tai yra maždaug 60 USD per metus!

Automatinis „WordPress“ 1 spustelėjimo diegimo programa

Vieno paspaudimo „WordPress“ įdiegimas iš „digitalocean“

Spustelėkite „WordPress“ diegimą, kurį siūlo „DigitalOcean“

„DigitalOcean“ turi puikų paruoštą „WordPress“ vaizdą ir daugybę kitų atvirojo kodo programinės įrangos, todėl tai yra neįkainojamas turtas. Keliais paspaudimais (pamatysite, kaip) mes galėsime greitai sukurti nuolatinį „WordPress“ diegimą..

Epinė bendruomenė ir žinių bazė

į skaitmeninį vandenyną orientuotas požiūris

„DigitalOcean“ požiūris į bendruomenę siekiant laimėti klientus

„DigitalOcean“ siūlo daugybę vadovėlių apie bet kurią OS, bet kokią programinę įrangą ir bet kurią (su priegloba susijusią) temą! Geriausia dalis – jis kruopščiai patikrintas ant jų lašelių, siekiant įsitikinti, kad jis veikia ir su jūsų lašeliu!

Be vadovėlių, jūs taip pat turite aktyvius klausimų ir atsakymų forumus ir įdomius bendruomenės projektus.

Dinaminis dydžio keitimas

Su „DigitalOcean“ jūs galite dinamiškai pakeiskite savo lašelio dydį. Prisimenate, kad apie tai kalbėjome „Cloud Computing“ įvade su „WordPress“? Kai jums reikia papildomų sulčių, pakeiskite lašelio dydį taip lengvai, kaip pasukdami rankenėlę, kad padidintumėte tūrį!

Patikimi geriausi kūrėjai

skaitmeninių vandenynų apžvalgos-klientų bazės

Kūrėjai mėgsta „DigitalOcean“

John Resig, „jQuery“ (vienos iš geriausių „JavaScript“ struktūrų), „Salvatore Sanfilippo“, „Redis“ kūrėjo ir „StackExchange“ įkūrėjo Jeffo Atwoodo kūrėjas – visi savo projektuose naudoja „DigitalOcean“..

„WordPress“ diegimas „DigitalOcean“

Privaloma sąlyga: Kai prisiregistruojate naudoti „DigitalOcean“, turite atnaujinti savo kontaktinę informaciją ir pervesti šiek tiek pinigų (apie 5 USD) į „DigitalOcean“ sąskaitą, kad sukurtumėte savo pirmąjį lašelį. Pagalvokite apie tai kaip iš anksto apmokėtą telefoną. Norėdami papildyti savo sąskaitą, galite naudoti „PayPal“ arba kreditinę kortelę. Dabar esame pasirengę sukurti savo „WordPress“ lašelį.

„DigitalOcean“ vartotojo abonemento organizacija: kas yra projektai?

kuriant projektą skaitmeniniame vandenyne

Projektai yra pagrindinis organizacijos „DigitalOcean“ paskyros vienetas. Kiekvienas projektas gali turėti kelis lašelius ir kitas funkcijas (tokias kaip krovinių balansavimo įrenginiai ir objektų saugykla), kurias gali pasiūlyti „DigitalOcean“. Vienoje „DigitalOcean“ paskyroje gali būti keli projektai.

Pirmiausia sukuriame savo pirmąjį „DigitalOcean“ projektą. Pasirinkite projekto pavadinimą, aprašą, projekto tikslą ir aplinką. Aplinka gali būti vystymo, kūrimo ar gamybos. Savo mokymui pasirinkome parinktis, kaip parodyta aukščiau esančioje ekrano kopijoje.

Kadangi „DigitalOcean“ yra į kūrėjus orientuota debesų prieglobos platforma, jie turi šias papildomas parinktis, kurios labai padeda kuriant savo projektus.

Kaip sukurti WordPress lašą

Sukūrę projektą, dabar galite sukurti lašelį.

sukurti naują lašą skaitmeniniame vandenyne „WordPress“

1 žingsnis: Mes pradedame sukurdami lašą „WPExplorer“ projekto viduje.

lašelis os

2 žingsnis: Pasirinkite Ubuntu kaip savo lašelio OS ir tada pasirinkite Programos vienu paspaudimu skirtukas.

„WordPress“ vienu spustelėjimu atvaizdo lašelis skaitmeniniame vandenyne

3 veiksmas: Pasirinkite „WordPress“ 18.04 val. Tai reiškia, kad „DigitalOcean“ automatiškai įdiegs „WordPress“ Ubuntu 18.04.

atsarginę kopiją ir blokuoti saugojimo parinktis

Pastaba – papildomai galite pridėti atsarginę kopiją prie savo lašelio. Tačiau tai mums nėra svarbu, nes tai yra pamoka. Taip pat to nereikėtų painioti su „WordPress“ atsarginėmis kopijomis. Lašelio atsarginė kopija yra automatinis sistemos lygio atsarginis kopijavimas, tai reiškia, kad jos kopijuoja viską OS (ir ne tik „WordPress“).

Duomenų centro vieta (ir papildomos) parinktys „DigitalOcean“ lašelyje

4 veiksmas: „DigitalOcean“ lašelius galima dislokuoti 8 skirtinguose duomenų centruose. Kadangi esu Indijoje, pasirinkau Bangalore. Nebūtina pasirinkti papildomų parinkčių (tokių kaip privatus tinklas, IPv6 ir kt.) Ir SSH raktą. Kadangi mes norime tik įdiegti „WordPress“, šios funkcijos nebus reikalingos. Vis dėlto nedvejodami išbandykite juos savo „DigitalOcean“ paskyroje!

sukurdamas skaitmeninio vandenyno lašelį

5 veiksmas: Kaip matote, numatytasis projektas, t. Y. „WPExplorer“, pasirenkamas automatiškai. Įveskite pagrindinio kompiuterio vardą (tai skirta jums įsiminti iš vidaus) ir spustelėkite Sukurti pradėti kurti savo lašelį.

paruoštas skaitmeninio vandenyno lašelis

„DigitalOcean“ lašelis yra paruoštas!

6 veiksmas: Sukūrę lašelį, pamatysite pranešimą, panašų į aukščiau pateiktą ekrano kopiją.

„digitalocean“ lašelių el

Panašų el. Laišką taip pat turėtumėte gauti savo registruotoje „DigitalOcean“ el. Pašto paskyroje.

Prisijungimas prie „DigitalOcean“ lašo per SSH konsolę

Jau beveik laikas garsajai „WordPress“ 5 minutėms įdiegti. Tik šį kartą mes tai padarysime per 2 minutes. Jau turime IP adresą, kurį galime naudoti prisijungdami prie „WordPress“ serverio. Tačiau, norėdami pirmą kartą konfigūruoti, turime prisijungti prie „DigitalOcean“ lašo per SSH.

Nesukonfigūruotas „WordPress“ lašas „DigitalOcean“

Jei to nepadarysime, įvesdami IP adresą į savo naršyklę pamatysime tokį pranešimą. Galite prisijungti prie „DigitalOcean“ lašelių naudodami SSH naudodami „Putty“ „Windows“ arba „Terminal“ „Mac“. Tačiau „DigitalOcean“ tai dar paprastesnis būdas, kaip parodyta žemiau:

„ssh“ prieigos lašas per konsolę

Pirmiausia iš jūsų „DigitalOcean“ prietaisų skydelio pasirinkite savo lašelį, tada kairiajame meniu pasirinkite skirtuką Prieiga. Spustelėkite Paleiskite konsolę pasiekti savo lašą per SSH naudodamiesi savo interneto naršykle.

lašelių ssh prieiga

Tada įveskite savo vartotojo vardą (šaknį) ir slaptažodį, kurie jums anksčiau buvo atsiųsti el. Paštu. Jūsų iškart paprašys sukurti naują slaptažodį pagrindinio vartotojo abonementui. Kai iš naujo nustatysite pagrindinį slaptažodį, turėtumėte pamatyti pranešimą, panašų į aukščiau pateiktą.

Viskas. Dabar esame pasirengę garsiajai „WordPress“ diegti 2 minutes!

„WordPress“ diegimo „DigitalOcean“ konfigūravimas

Kol kas mes:

 • Sukurtas naujas „DigitalOcean“ lašelis su iš anksto įdiegtais „Ubuntu“ ir „WordPress“; ir
 • Prisijungta prie lašo per SSH (naudojant „DigitalOcean“ įmontuotos konsolės prieigą).

Dabar turime atlikti paskutinius veiksmus, kad mūsų „WordPress“ svetainė būtų paruošta.

diegiant „WordPress“ į digitalocean 1/2

Įveskite IP adresą savo naršyklėje, ir jūs turėtumėte pasveikinti su garsiuoju įdiegimo ekranu.

diegiant „WordPress“ į „digitalocean 2/2“

Dabar pasirinkite vartotojo vardą, slaptažodį ir el. Pašto adresą. „DigitalOcean“ iš anksto sukonfigūravo duomenų bazės konfigūraciją. Taip pat galbūt norėsite išjungti paieškos variklio matomumą, jei bandysite svetainę. Vienintelis dalykas, jūs turėtumėte jį įjungti, kai jūsų svetainė bus paruošta.

Spustelėkite Įdiekite „WordPress“ ir tegul įvyksta magija.

diegti WordPress į

Ir štai – „WordPress“ yra pasirengusi.

sėkmingai įdiegti „WordPress“ į „digitalocean“

Tai reiškia mūsų pagrindinio vadovo pabaigą.

Premija: „DigitalOcean“ pradedantiesiems (dar viena debesies galimybė)

Prisimenate, kai prieš kurį laiką atlikome „Cloudways“ prieglobos apžvalgą? Viena iš nuostabių „Cloudways“ teikiamų funkcijų yra galimybė pasirinkti debesį, o vienas iš pasirinkimų yra „DigitalOcean“! Kadangi „Cloudways“ daro jums sunkų darbą, galite tiesiog spustelėti tašką ir pradėti priglobti savo svetainę, kad gautumėte visus nuostabius debesų prieglobos privalumus naudodami „DigitalOcean“ atėmus sąranką. Todėl „Cloudways“ yra puiki galimybė pradedantiesiems ar žmonėms, kurie nenori gilintis į techninius debesų prieglobos nustatymo aspektus..

Išplėstinė „WordPress“ konfigūracija „DigitalOcean“

Puiku turėti „WordPress“ svetainę „DigitalOcean“. Tačiau nepadarysite daug naudos, jei jūsų „WordPress“ svetainės URL yra IP adresas. Turime susieti jį su domeno vardu. Šifruotos svetainės taip pat yra įprasta šiandien, todėl mes mokysimės, kaip įdiegti HTTPS sertifikatą „WordPress“ lašelyje..

Čia yra tai, ką apimsime išplėstinėje „WordPress“ konfigūracijos skiltyje:

 • Konfigūruokite domeno vardą savo „WordPress“ svetainėje
 • Įdiekite „HTTPS for WordPress“ į savo „DigitalOcean“ lašelį.

Domeno vardo konfigūravimas jūsų „DigitalOcean WordPress“ lašeliui

Norėdami sukonfigūruoti „WordPress“ URL, turite:

 • Pridėti “Įrašas” nurodant jūsų lašelio IP adresą ir
 • Pakeiskite svetainės URL iš „WordPress“ administratoriaus informacijos suvestinės.

Tai yra dviejų dalių procesas, kurį reikia atlikti nuosekliai.

1 dalis: Įrašo pridėjimas prie savo domeno:

Ši dalis daugiausia priklauso nuo jūsų prieglobos paslaugų teikėjo. Norėdami pridėti A įrašus prie savo DNS, turėtumėte peržiūrėti savo kompiuterių dokumentus. Arba tiesiog „Google“, kaip įtraukti įrašą Turėtumėte gauti konkrečias instrukcijas.

Jei jūsų kompiuteris pateikiamas kartu su „cPanel“ (tai daro dauguma bendro naudojimo žiniatinklio prieglobos programų), čia turime jums mokymo vadovą:

„cpanel“ prietaisų skydelis bendro naudojimo pagrindiniame kompiuteryje

1 žingsnis: Prisijunkite prie savo „cPanel“ paskyros ir pasirinkite Zonos redaktorius. Norėdami greitai rasti šį įrankį, taip pat galite naudoti paieškos funkciją „cPanel“.

pridedant įrašą dns ​​1/2

2 žingsnis: Spustelėkite + Įrašas pridėti naują A įrašą.

 pridedant rekordinį dns

3 veiksmas: Tarkime, kad jūsų domeno vardas yra example.com, ir norite nurodyti jį ant naujojo „DigitalOcean“ lašelio. Tokiu atveju reikia pridėti du Įrašai jūsų DNS zonos redaktoriuje. Pirmasis skirtas pavyzdys.com o kitas skirtas www.example.com. Abu šie įrašai nurodys jūsų pagrindinį domeno vardą lašelio IP adresu. Turėtumėte naudoti šią konfigūraciją:

Įrašas Nr. 1: „example.com“

Vardas: example.com. (taip, pridedamas galinis „.“)
Adresas: adreso laukelyje pridėkite lašelio IP adresą.

2 įrašas: „www.example.com“

Pavadinimas: www.example.com. (automatiškai pasirodys užrašas „.“. Jei taip nėra, nekreipkite dėmesio!)
Adresas: jūsų lašelio IP adresas.

Tačiau mokymui mes naudojame antrinį domeną – digitalocean.souravkundu.in. Todėl įvedėme vieną padomenio A įrašą, kuris nurodo lašelio IP adresą.

Pastaba: ši sąranka taip pat naudinga toms svetainėms, kurių tinklaraščiai turi skirtingus padomenius. Pavyzdžiui, „blog.productsite.com“.

Mūsų vadovėlio įrašas: „digitalocean.souravkundu.in“

Pavadinimas: digitalocean.souravkundu.in.
Adresas: mūsų lašelio IP adresas

Kai A įrašai sukonfigūruoti nurodyti lašelio IP adresą, turėtų praeiti šiek tiek laiko, kol jis atsispindės. (Tai neįvyksta akimirksniu). Šis laukimo laikotarpis vadinamas DNS sklidimo laiku ir trunka iki 24 valandų. Tačiau, jei tai naujas A įrašas, tai neturėtų užtrukti ilgiau nei 5 minutes.

4 veiksmas: Norėdami patikrinti, ar A įrašas veikia, įveskite savo naršyklėje URL (kuris mūsų atveju yra digitalocean.souravkundu.in) ir turėtumėte pamatyti savo „WordPress“ svetainę. Tai reiškia, kad sėkmingai susiejote savo domeną su „DigitalOcean“ lašeliu.

2 dalis: „WordPress“ svetainės URL keitimas „DigitalOcean“

numatytasis

Įdiegę „WordPress“ svetainę „DigitalOcean“, svetainės URL automatiškai sukonfigūruojamas kaip serverio IP adresas. Dabar jį turime pakeisti į naują ką tik sukonfigūruotą domeno vardą.

Eikite į „WordPress“ prietaisų skydelį → Nustatymai → Bendrieji. Čia turime pakeisti du laukus:

 • „WordPress“ adresas (URL)
 • Svetainės adresas (URL)

Pakeiskite jį į atitinkamą URL, kurį nustatėte ankstesnio skyriaus A įraše. Tai turėtų būti „example.com“ arba „blog.example.com“. Atminkite, kad „WordPress“ ir svetainės adresai turi turėti tas pačias vertes.

WordPress svetainės URL konfigūracija

Savo vadove mes naudojome http://digitalocean.souravkundu.in/. Baigę slinkite žemyn ir spustelėkite Įrašyti, kad išsaugotumėte pakeitimus.

Dabar jūsų „WordPress“ svetainė yra paruošta!

HTTPS pridėjimas prie „WordPress“ naudojant „DigitalOcean“

Nustatę SSL sertifikatą įgalina HTTPS žiniatinklio serveryje, kuris apsaugo srautą tarp serverio ir prie jo prisijungiančių klientų. „DigitalOcean“ iš anksto įdiegia įrankį, vadinamą „Certbot“, vienu spustelėjimu „WordPress“ diegimo lašelyje. „Certbot“ yra nemokamas ir patogus būdas nustatyti SSL sertifikatus serveryje.

Dabar nagrinėsime, kaip sukonfigūruoti „Certbot“ programoje „DigitalOcean“ ir pridėti HTTPS prie jūsų „WordPress“ svetainės.

Pasak „DigitalOcean“ dokumentacija, Jei norite naudoti „Certbot“, jums reikės registruoto domeno vardo ir dviejų DNS įrašų:

 • Įrašas iš domeno (pvz., Example.com) į serverio IP adresą
 • Įrašas iš domeno, pateikto su www (pvz., Www.example.com), į serverio IP adresą.

Tai labai panašu į DNS konfigūracijos skyriaus 1 dalį. Ir, spėk kas? Mes jau tai padarėme!

Atlikę šį veiksmą, turėsime prisijungti prie lašelių konsolės naudodami SSH ir paleisti šią komandą:

„certbot“ - „papache -d“ pavyzdys.com ir „www.example.com“

Vienintelis dalykas, kad pavyzdys.com yra pakeistas jūsų domeno vardu. Mūsų vadove, kadangi mes naudojame tik padomenį, komanda bus tokia:

„certbot“ - „papache -d digitalocean.souravkundu.in“
 • Kai komanda vykdoma, bus keli raginimai. Tiesiog sutikite su jais, konsolėje įvesdami „Y“.
 • Jūsų taip pat paklaus, ar norite nukreipti visą HTTP srautą į svetainės HTTPS versiją. Aš rekomenduočiau pasirinkti „taip“, nes tai užtikrins, kad visi lankytojai gaus užšifruotą jūsų svetainės versiją.
 • Baigę turėsite grįžti į „WordPress“ informacijos suvestinę ir pakeisti svetainės URL iš http į https, kaip parodyta toliau pateiktoje ekrano kopijoje..

„WordPress“ svetainės URL pakeitimas į „https“

„DigitalOcean“ atsarginių kopijų automatizavimas ir planavimas

Kaip minėta anksčiau, galite pridėti atsarginę kopiją prie savo „DigitalOcean“ lašelio, tačiau jie siūlomi tik kartą per savaitę. Tarp atsarginių kopijų per 7 dienas gali nutikti daug. Štai kodėl mes manome, kad naudinga arba pasidaryti savo svetainės atsargines kopijas, arba naudoti patikimą paslaugą, tokią kaip „SnapShooter“, kad galėtumėte geriau jas valdyti..

„SnapShooter DigitalOcean“ atsarginės kopijos

Naudodami „SnapShooter“ galite suplanuoti ir sukurti tiek atsarginių kopijų, kiek jums reikia. Nesvarbu, ar tai kasdien, valandą, ar pareikalaujama. Be to, galite planuoti daryti atsargines kopijas ne piko metu, prižiūrėti visą archyvą (pasirinkti, kiek norite saugoti) ir saugiai saugoti. Galimybė sujungti kelias „DigitalOcean“ paskyras prie „SnapShooter“ leidžia supaprastinti visų svetainių atsargines kopijas. „SnapShooter“ netgi gali automatiškai nustatyti ir suaktyvinti visų naujų lašelių atsargines kopijas – taip jūsų svetainės bus uždengtos.

Gaukite „SnapShooter“

Žinoma, jūs galite pasidaryti rankinę savo svetainės atsarginių kopijų kopiją, tačiau tokia paslauga kaip „SnapShooter“ palengvina procesą.

Apvyniokite

„DigitalOcean“ yra vienas geriausių kūrėjams tinkančių debesų prieglobos paslaugų teikėjų pavyzdžių. Jie turi išsamią dokumentaciją, įskaitant: skirtas puslapis skirtas „WordPress“ ir bilietų pagalba sistema. Naudodama intuityvų dizainą, į vartotoją orientuotus vadovus ir patikimas funkcijas, „DigitalOcean“ keičia debesų prieglobos veidą – vieną lašą vienu metu. Turėdamas 5 USD per mėnesį įėjimo tašką, tai puiki vieta išmokti nešvarias rankas naudojant „WordPress“..

Patirkite „Cloud“ dabar!

Ką jūs galvojote apie šį vadovėlį? Ar yra kažkas, ko norėtumėte, kad pridėtume? Mes mėgstame išgirsti jūsų mintis žemiau pateiktuose komentaruose.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map