Kaip nustatyti „Cloudways“ valdomą „WordPress“ debesies prieglobą

„Cloudways“ valdomas „WordPress Cloud Hostingas“ sąrankos vadovas

Žodžiu, internete yra šimtai prieglobos galimybių, kiekvienoje iš jų yra daugybė skirtingų prieglobos galimybių. Bendras priegloba. Tvarko „WordPress“ priegloba. VPS. Specializuotas serveris. Ir, žinoma, yra debesų priegloba. Kai ieškote valdomo debesies prieglobos, „Cloudways“ yra vienas iš pirmųjų, kuris yra pagrįstas. Nuo pat jų įkūrimo 2011 m. „Cloudways“ teikė vieną iš geriausiai tvarkomų debesų prieglobos paslaugų ir šiandien norėjome parodyti jums, kas jie yra.


„Cloudways“ talpinimo apžvalga

„Cloudways“ yra viena iš populiariausių debesijos prieglobos paslaugų teikėjų. Kas yra debesų priegloba? Tai beveik tiksliai atrodo, kaip atrodo – talpinimas per „debesį“. Iš esmės daugybė realaus pasaulio serverių veikia kartu kaip viena sistema, užtikrinanti stabilų ir saugų virtualiųjų serverių prieglobą. Tai reiškia didesnį našumą su mažesnėmis prastovomis ir mažesnėmis sąnaudomis bei dar didesnį žiniatinklio prieglobos lankstumą.

Kuo debesys skiriasi?

„Cloud hostingas“ galimas iš daugelio žinomų hostingo kompanijų, tačiau „Cloudways“ perėmė jį į kitą lygį. Jie patobulino tradicinį debesį, kad pateiktų kelias valdomas debesų prieglobos parinktis su išsiskiriančiomis funkcijomis.

Pirmiausia jie naudojasi naujausi serveriai ir sistemos („Nginx“, „Redis“, „MySQL“, „Lakas“, „Memcached“ ir „Apache“ turi būti konkretūs) kaip jų atlikimo krūvos dalį. Be to, jie iš anksto įdiegia savo naudingus „Breeze Cache“ papildinys kuriame yra failų išskyrimo, grupavimo ir mažinimo funkcijos, taip pat „Gzip“ glaudinimas, siekiant optimizuoti failų dydžius. Dėl šios neįtikėtinos kombinacijos „Cloudways“ priegloba tampa greita ir patikima.

Kita didelė dalis „Cloudways“, palyginti su kai kuriais jų konkurentais, yra ta, kad jie teikia valdoma serverio apsauga su visais jų planais. Jie naudoja kelis apsaugos sluoksnius (pvz., Ugniasienes, 2 faktorių autentifikavimą ir IP baltąjį sąrašą) kartu su automatiniais atnaujinimais, kad atnaujintų visus savo platformos serverius..

Be to, jums bus sunku rasti kitą pagrindinį kompiuterį, leidžiantį pasirinkti įvairiausias platformas (jūsų pasirinktą „DigitalOcean“, „linode“, „VULTR“, „Amazon“, „Google“), neribotos instaliacijos, komandos bendradarbiavimas, lengvas serverio mastelio keitimas ir nuostabiai lengvai naudojama paskyros konsolė (kurios vėliau pamatysite daugybę momentinių nuotraukų) ir nemokamas SSL pažymėjimai per Užšifruokime.

„Cloudways“ valdomi „Cloud Hosting“ planai

Dabar, kai žinote, kas tai yra „Cloudways“, ar turėtumėte peržvelgti jų planus. Viena iš geriausių „Cloudways“ savybių yra ta, kad jie siūlo įvairias prieglobos parinktis, kad atitiktų bet kurio svetainės biudžetą ar duomenų poreikius.

„Cloudways“ valdomi „Cloud Hosting“ planai

Galite pasirinkti iš debesies serverių, pradedančių nuo 10 USD per mėnesį, susisiekite su jais dėl pasirinktinio pastatymo plano arba pasirinkite vieną iš kitų serverio planų viduryje. Visi jų „mange cloud“ prieglobos planai leidžia pridėti tiek svetainių, kiek jums patinka, taigi, jei esate kūrėjas, galite lengvai susikurti keletą sustojimo svetainių klientams be kliūčių. Ir jei nesate kūrėjas, o norite tiesiog perkelti savo tinklaraštį į „Cloudways“, džiaugsitės žinodami, kad jie netgi padės jums perkelti vieną svetainę į naują serverį Laisvas.

„Cloudways WordPress“ prieglobos vadovas

Jei „Cloudways“ skamba kaip tinkamas jūsų svetainės pagrindinis kompiuteris (arba jei norite tiesiog apžvelgti, ką siūlo jų priegloba), tada mūsų sąrankos vadovas yra puikus kitas žingsnis. paaiškins, kaip atlikti debesies serverio sąranką naudojant „Cloudways“. Ar tu pasiruošęs?

Prisiregistruokite gauti nemokamą „Cloudways“ sąskaitą

Norėdami pradėti, eikite į „Cloudways“ pagrindinį puslapį, spustelėkite nuorodą, kad pradėtumėte nemokamai. Būsite nukreipti į pagrindinį „Cloudways“ registracijos puslapį. Galite pasirinkti prisijungti naudodami savo „LinkedIn“ arba „Github“ paskyras, tačiau mes norime prisijungti senamadiškais būdais el. Paštu.

Registracija į nemokamą „Cloudways“ sąskaitą

Tiesiog įveskite savo el. Pašto adresą ir slaptažodį. Tada po kelių minučių turėtumėte gauti aktyvavimo el. Laišką.

„Cloudways“ paskyros patvirtinimo el. Paštas

Kai gausite suaktyvinimo el. Laišką, spustelėkite didelį žalią mygtuką, kad dabar suaktyvintumėte savo sąskaitą.

Pastaba: Jei prisiregistruodami matote klaidą arba negaunate patvirtinimo el. Laiško iškart, nesijaudinkite. Tiesiog atverkite visą parą veikiančio klientų palaikymo pokalbių laukelį, esantį apatiniame dešiniajame bet kurio „Cloudways“ puslapio kampe. „Cloudways“ palaikymo technologija turėtų padėti.

Nustatykite „Cloudways“ prieglobos serverį

Dabar laikas pradėti iš tikrųjų nustatyti savo serverį, kad būtų galima priglobti jūsų svetainę (ar svetaines). Savo el. Laiške spustelėję nuorodą „Aktyvuoti sąskaitą“, turėtumėte pamatyti šį ekraną.

Nustatykite „Cloudways“ prieglobos serverį

Pirmiausia išsirinksite savo programą. „Cloudways“ žino, kad „WordPress“ yra viena iš populiariausių žiniatinklio platformų, todėl jie patogiai ją pateikia viršuje. Galima pasirinkti iš keturių variantų:

 • Standartinis „WordPress“
 • „WordPress Plus“ „WooCommerce“
 • „WordPress“ svetainė
 • Švarus „WordPress“ (jokių „Cloudways“ optimizacijų)

Pasirinkite norimą variantą. Jei nesate tikri, pasinaudokite pirmąja standartinio „WordPress“ parinktimi. Pakanka lengvai įtraukti „WooCommerce“ vėliau arba net įjungti daugialypę svetainę vėliau (turime vadovą, kaip įgalinti „WordPress“ svetainę, jei jums reikia pagalbos). Be to, mes manome, kad „Cloudways“ optimizavimas yra gana patogus.

Tada pridėkite savo pasirinktinius programos, serverio ir projekto pavadinimus. Tai skirta tik jūsų akims, todėl išsirinkite tai, kas padės atsiminti, kuriai svetainei kuriate šią svetainę.

Pasirinkę programą pamatysite galimas debesies teikėjo, serverio dydžio ir duomenų centro vietų parinktis. Visi planai siūlo nemokamą 3 dienų bandomąją versiją, kad galėtumėte išbandyti jų prieglobą. Šiuo metu teikėjas gali pasirinkti šias galimybes:

 • Skaitmeninis vandenynas: SSD pagrįsta saugykla su 7 duomenų centrais 3 šalyse
 • linodas: debesų paslaugų teikėjas, turintis 8 duomenų centrus 3 regionuose
 • VULTRAS: Saugojimas SSD pagrindu su 13 duomenų centrų visame pasaulyje
 • „Amazon EC2“: konfigūruojamas disko dydis, 8 duomenų centrai 6 šalyse
 • „Google Cloud“: 4 vietos 3 žemynuose, specialiai sukurtos didelėms įmonėms ar daug išteklių reikalaujančioms svetainėms

Visos „Cloudways“ debesų platformos siūlo panašias paslaugas, kurių didžiausias skirtumas yra kaina ir patikimumas. „Digital Ocean“ ir „VULTR“ siūlo beveik neribotą pralaidumą jūsų svetainėms už mažesnę kainą, todėl kūrėjams yra puikus biudžeto pasirinkimas. Kita vertus, „Amazon“ ir „Google“ teikia pralaidumą, atsižvelgiant į mokamą mokestį, tai reiškia, kad jūsų mėnesiniai mokesčiai greičiausiai bus didesni, tačiau manote, kad jūsų svetainė niekada nebus apkaltinta, nes jūs mokate už visus išteklius tu naudoji.

Kai reikia pasirinkti serverio dydį, daryk viską, kad pasirinktum planą, kuris atitiks tavo poreikius. Jei nesate tikri, kurį pasirinkti, naudokite mažesnį planą – visada galite pridėti daugiau išteklių į savo serverį vėliau, kiek reikia. „Cloudways“ leidžia bet kuriuo metu patobulinti serverio planą tiesiai iš serverio konsolės (tai parodysime vėliau).

Kai nustatysite teikėją ir serverio dydį, paskutinis žingsnis yra pasirinkti serverio vietą. Mes rekomenduojame pasirinkti serverį, artimą jūsų pagrindinei auditorijai. Taigi, jei dauguma jūsų srauto atkeliauja iš JAV, tada pasirinkite serverio vietą toje šalyje.

„CLoudways“ serverio konfigūravimas

Tai padarę būsite pasirengę paleisti savo serverį! Jūs turėtumėte nuvesti į savo konsolę, kur pamatysite numatomą serverio nustatymo laukimo laiką (mūsų sąmata buvo 7 minutės, o mums įdiegti prireikė maždaug 8 minučių – taigi gana arti!). Laukdami galite užpildyti savo sąskaitos profilį su informacija apie savo įmonę.

Kai serverio sąranka bus baigta, galėsite pereiti prie jo tvarkymo. Spustelėkite savo užpildytą serverį, kad atidarytumėte konsolę.

„Cloudways“ serverio valdymas

Pirmą kartą atidarius „Cloudways“ serverio konsolę, joje bus atidarytas apžvalgos vadovas, kuriame bus mokoma apie serverio santrauką, naršymo juostą, galimus veiksmus ir išsamią informaciją..

Jūsų „Cloudways“ serveris

Pagal numatytuosius nustatymus konsolė bus atvira jūsų Pagrindiniai įgaliojimai. Čia galite redaguoti savo vartotojo vardą ir slaptažodį, tvarkyti SSH klavišus ir peržiūrėti savo IP adresą.

„Cloudways“ serverio stebėjimas

Kitas yra Stebėjimas skirtukas. Yra daugybė skirtingų grafikų ir variantų, skirtų serverio ir programų stebėjimui, tačiau yra dvi pagrindinės serverio parinktys, kurias reikia stebėti. Pirmasis yra jūsų Tuščiosios eigos procesorius. Mūsų grafike galite pamatyti, kad serveris dažniausiai yra 95–100% nemokamo procesoriaus, o tai reiškia, kad šiuo metu mūsų svetainėje yra daug vietos veikti. Jei diagrama būtų atvirkštinė ir būtų nemažai atvejų, kai mūsų nemokama centrinio procesoriaus vertė buvo 0%, tada būtų laikas padidinti iki didesnio serverio plano.

Kitas stebėjimo grafikas, kurį norite patikrinti, yra jūsų Laisva atmintis. Maži serverio planai gali veikti puikiai, turėdami tik 15–50 MB laisvosios atminties, tačiau jei jūsų įmonė įsigijo planą su 4 GB ar daugiau, jūsų laisva atmintis turėtų nuolat būti didesnė nei 100 MB. Jei ne, tai gali būti dar vienas ženklas, kad laikas išplėsti savo planą.

„Cloudways“ serverio tvarkyklės paslaugos

Po stebėjimo pamatysite: Valdyti paslaugas skirtuką, kuriame galite pamatyti įvairias pagrindines „Cloudways“ paslaugas, kurios palaiko jūsų serverio veikimą. Tai apima „Apache“, talpyklos kaupimą, duomenų bazę ir pasirenkamų programų stebėjimo (per „New Relic“) paslaugas. Čia galite iš naujo paleisti įvairias paslaugas, taip pat išvalyti talpyklą.

„Cloudways“ serverio nustatymai ir paketai

Kadangi naudojate „WordPress“, gali tekti pakoreguoti kai kuriuos serverio nustatymus, kad galėtumėte įkelti konkretų failą arba įdiegti didelį papildinį ar temą. Visus šiuos serverio parametrus ir dar daugiau galite rasti konsolėje Nustatymas ir paketai skirtukas. Tiesiog būtinai išsaugokite pakeitimus.

„Cloudways“ serverio sauga

Saugumas, jei tai labai svarbu bet kuriai svetainei, o „Cloudways“ pagalba palengvina serverio saugumą. „Cloudways“ prižiūri ugniasienes ir reguliariai įgyvendina serverių pataisas, kad jūsų instaliacijos būtų saugios. Jie taip pat stebi įtartiną veiklą jūsų serveryje. Taigi, jei kelis kartus nepavyko prisijungti, nes pamiršote slaptažodį, galite būti užrakinti iš savo paskyros. Vienas iš būdų tai išvengti yra Saugumas serverio tvarkyklės nustatymus, kad jūsų IP adresas būtų įtrauktas į baltąjį sąrašą. Tai visiškai neprivaloma ir dauguma vartotojų gali praleisti šį skyrių.

„Cloudways“ serverio vertikali mastelio keitimas

Jei pastebėsite, kad jums reikia daugiau serverio vietos, bet kuriuo metu galite lengvai padidinti „Cloudways“ planą naudodami Vertikalus mastelis skyrius. Pasirinkite padidintą serverio dydį, kurio jums reikia, ir spustelėkite, kad pritaikytumėte pakeitimus (kurie atsispindės jūsų kitame mėnesiniame mokestyje).

„Cloudways“ serverio atsarginės kopijos

Atsarginės kopijos taip pat yra integruoti į „Cloudways“ serverio parinktis ir kasdien naudojami pagal numatytuosius nustatymus. Šiame skirtuke galite įgalinti atsarginių kopijų darymą taip dažnai, kaip kas valandą arba tik kartą per savaitę. Taip pat galite įjungti Vietinės atsarginės kopijos kuri leidžia atsisiųsti naujausios atsarginės kopijos kopiją naudojant SFTP / SSH, kad galėtumėte savo kompiuteryje saugoti savo atsargines kopijas.

Nors įtrauktos atsarginės kopijos yra puikios, vis tiek rekomenduojame naudoti tokią paslaugą kaip „VaultPress“ kad visada turėtumėte išsamią savo svetainės kopiją.

„Cloudways“ serverio SMTP

SMTP yra paskutinė jūsų serverio tvarkyklės skiltis. Tai yra integruota funkcija, skirta naudoti trečiųjų šalių el. Pašto paslaugas kaip šliuzą el. Laiškams iš serverio siųsti. Tiesiog spustelėkite norėdami pasirinkti savo SMTP, tada pridėkite ir sukonfigūruokite savo el. Pašto paslaugų teikėją arba įgalinkite elastingą el. Paštą iš savo priedų (kuriuos pateiksime kitam)..

„Cloudways“ priedai

„Cloudways“ siūlo nedaug naudingų Priedai prie kurių galima prisijungti per serverio tvarkyklę. Norėdami suaktyvinti priedus, tiesiog spustelėkite pagrindinio meniu tinklelio piktogramą.

„Cloudways“ priedai

Šiuo metu galimi šeši priedai, o paskutinės trys parinktys prideda konfigūracijos parinktis jūsų serveryje po aktyvinimo:

 • DNS lengva: „Cloudways“ nesiūlo domenų vardų sistemos (DNS) valdyti jūsų domenų vardus pagal numatytuosius nustatymus, vietoj to jie leidžia naudoti trečiosios šalies DNS (pvz., „GoDaddy“) arba galite užsiprenumeruoti jų „DNS Made Easy“ paslaugą. Šis priedas prasideda nuo 2,50 USD / mėn iki 5 domenų. Šį priedą reikia neautomatiškai suaktyvinti „Cloudways“, taigi, įjungus priedą, jis bus nustatytas laukti, kol palaikymo narys patvirtins jūsų pakeitimą.
 • „Rackspace“ el. Paštas: Norėdami pridėti el. Pašto paslaugą į savo svetainę, turite galimybę įgalinti „Cloudways Rackspace“ priedą. Ši paslauga yra teisinga 1 USD / mėn. Už el. Laišką. Šį priedą taip pat reikia neautomatiškai suaktyvinti „Cloudways“ techninės paramos komandai, taigi, kai suaktyvinsite priedą, jo laukiama, kol palaikymo narys susisieks su jumis, kad baigtų jūsų pašto dėžutės sąranką..
 • Elastingas el. Paštas: Norėdami išsiųsti daug mėnesinių el. Laiškų, galbūt norėsite apsvarstyti priedą „Elastic Email“, nes tai yra greitas ir lengvas būdas susisiekti su jūsų adresų sąrašu. Planai prasideda nuo 0,10 USD / mėn. Už 1000 el. Laiškų (su didesnėmis apimtimis taikomos nuolaidos). Viskas, ką jums reikia padaryti, tai suaktyvinti priedą ir laukti, kol „Cloudways“ palaikymo komanda patvirtins, kad jūsų prenumerata buvo įgalinta. Šis priedas taip pat valdomas per „Server Management Add-Ons“ skyrių.
 • Programų perkėlimas: Jei norite perkelti „WordPress“ svetainę iš kitos kompiuterio, šis priedas yra lengviausias būdas pradėti migraciją į „Cloudways“. Pirmasis perkėlimas yra nemokamas, be to, bet kokie papildomi veiksmai kainuoja 25 USD (arba 49 USD, jei yra keli puslapiai).
 • Programos atnaujinimas: Ar norite įdiegti konkrečią „WordPress“ versiją? Naudokite šią papildomą paslaugą (pradedant nuo 50 USD), kad „Cloudways Pro“ tvarkytų jūsų naujovinimą.
 • „CloudwayCDN“: Jei jūsų plane yra „CloudwaysCDN“, čia galite patikrinti, kurie iš jūsų „WordPress“ diegimų yra susieti. CDN yra puikus būdas pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę – taigi, jei turite „CloudwaysCDN“ savo plane, rekomenduojame jį naudoti.

Vos ištyrę savo serverio nustatymus ir paslaugas, galite pereiti prie jūsų programos nustatymų!

„WordPress“ diegimų valdymas

Jei pagrindiniame meniu spustelėsite „Programos“, pateksite į savo programų tvarkyklę. Čia galite pasiekti visas savo serverio instaliacijas („WordPress“ ir visus kitus, kuriuos galbūt turite).

„Cloudways“ paskyros programos

Tiesiog spustelėkite ir vieną iš savo įdiegtų programų, kad pamatytumėte susijusią informaciją ir nustatymus.

„Cloudways“ programos informacija

Spustelėję vieną iš savo įrenginių, pateksite į „Access Details“ ekraną. Čia pateikiama visa pagrindinė informacija apie jūsų diegimą, pvz., Jūsų laikinas URL, administratoriaus prisijungimo kredencialai jūsų svetainėje ir „MySQL“ informacija..

„Cloudways“ taikymo srities valdymas

Kai pirmą kartą pradėsite naudotis „Cloudways“ serveriu, jūsų diegimai bus nustatyti kaip sustojimo svetainės pagrindinėje „Cloudwaysapps“ svetainėje. Kai būsite pasirengę pereiti į tiesioginę svetainę, turėsite apsilankyti Domenų valdymas skirtuką, kad pridėtumėte savo URL (tik nepamirškite perkelti savo domeno per).

„Cloudways Application SSL“

SSL tampa būtina tinklaraščių ir svetainių funkcija. Šis papildomas saugos sluoksnis nurodo lankytojams, kad jų naršyklės prieiga prie jūsų serverio yra užšifruota, todėl bet kokia informacija ar duomenys, perduodami tarp jų ir esate saugūs. Jei norite pridėti šią apsaugą prie „Cloudways“ priglobtos svetainės, tiesiog eikite į SSL sertifikatas ir naudokite įmontuotą įrankį, norėdami sukurti nemokamą SSL sertifikatą naudodami Užšifruokime. Tiesiog pridėkite reikalaujamą informaciją ir vykdykite ekrane pateikiamus nurodymus.

Arba galite perjungti SSL parinktį, jei norite įkelti savo pasirinktinį sertifikatą. Norėdami naudoti šią parinktį, turėsite sukurti ir atsisiųsti pažymėjimo pasirašymo užklausą, sukurti ir nusipirkti SSL sertifikatą naudodamiesi trečiosios šalies paslauga, tada įdiekite jį savo serveryje..

„Cloudways“ programos atkūrimas

Kiti du skyriai, kuriuos dauguma vartotojų norės įsidėmėti, yra Migracijos įrankiai ir Atkurti skirtukas. Abi jos yra gana savaime suprantamos. Kai pirmą kartą pradėjote naudotis „Cloudways“, galite naudoti jų nemokamą migratoriaus papildinį, kad padėtumėte perkelti savo svetainę iš senojo pagrindinio kompiuterio į naująjį „Cloudways“ serverį (nors pirmoji pagalbinė migracija yra nemokama, taigi, jei jūs perkeliate tik vieną svetainę, taip pat galbūt tegul „Cloudways“ tai tvarko). Vėliau, jei kas nors nutiks jūsų svetainei ir norite ją atkurti tokią, kokia ji buvo, tiesiog eikite į skirtuką Atkurti. Čia iš išskleidžiamojo meniu galite pasirinkti atsarginę kopiją ir spustelėkite mygtuką, kad įkeltumėte.

Jei esate kūrėjas, jus taip pat gali sudominti dar keli įmontuoti įrankiai, kuriuos „Cloudways“ padėjo ant jūsų piršto galiukų. „Cron Job“ vadybininkas leidžia lengvai pridėti suplanuotas užduotis (tokias kaip laikinų failų ištrynimas ar el. pašto pranešimų siuntimas) prie jūsų diegimo. Taip pat yra skirtukas Diegimas per „Git“ tai leidžia lengvai sugeneruoti SSH raktą, reikalingą prisijungti prie saugyklos, ir Programos nustatymai skirtukas su galimybėmis išjungti lako talpyklą tikrinant / statant.

Prieš pereidami prie „WordPress“ diegimo, pagrindinėje „Cloudways“ paskyros konsolėje yra tik kelios galimybės, kurias norime bendrinti su jumis..

Komandos narių įtraukimas į „Cloudways“ serverį

Komandos narių įtraukimas į „Cloudways“ serverį

Jei dirbate su komanda ir keliuose projektuose, tikrai norėsite pasinaudoti visomis komandų modulio siūlomomis galimybėmis. Čia galite pridėti savo komandą, redaguoti jų prieigą prie konkrečių serverių ar programų ir apriboti operacijas su serveriais, kuriais jie turi prieigą (pvz., Turbūt geriausia, kad tik pagrindinis administratorius turi prieigą prie mastelio arba ištrina serverius).

Projektų valdymas naudojant „Cloudways“

Projektų valdymas naudojant „Cloudways“

Paskutinis konsolės skyrius, kurį reikia peržiūrėti, yra Projektų valdymo puslapis. iš čia galite pamatyti greitą visų gyvų projektų apžvalgą. Tiesiog spustelėkite projektą, kad peržiūrėtumėte susijusias programas arba pakeistumėte projekto pavadinimą. Ši funkcija daugiausia skirta sutvarkyti visas jūsų instaliacijas, kad galėtumėte iš pirmo žvilgsnio pamatyti, kas priklauso kuriam klientui ir pan.

„WordPress“ trumpas pradžios vadovas

Dabar, kai pamatėte svarbiausias „Cloudways“ konsolės parinktis, laikas pereiti į tikrąją „WordPress“ svetainę. Eikite atgal į „Programų tvarkytuvę“, spustelėkite „WordPress“ diegimą, kuriame norėtumėte dirbti, ir nukopijuokite jums pateiktą „Administratoriaus skydo“ naudotojo vardą ir slaptažodį. Dabar spustelėkite nuorodą, kad eitumėte į savo „WordPress“ administratorių.

„Cloudways“: „WordPress“ informacijos suvestinė

Kai pirmą kartą prisijungiate naudodami kredencialus, prietaisų skydelis turėtų atrodyti panašus į aukščiau esantį paveikslėlį. „Cloudways“ įdiegia jums naujausią „WordPress“ versiją, taip pat jų „Breeze Cache“ papildinį (pastaba: jei yra kitas talpyklos papildinys, kurį verčiau naudosite, būtinai išjunkite ir ištrinkite Breeze, kad išvengtumėte įskiepių konfliktų).

Pirmasis jūsų prioritetas turėtų būti išvalyti įdiegimą ir paruošti jį pagal temą ir turinį. Čia yra pirmieji mūsų rekomenduojami žingsniai.

 • Eik į savo Žinutės ir Puslapiai norėdami ištrinti jūsų svetainėje jau esantį įrašo pavyzdį ir puslapį.
 • Eikite į Nustatymai redaguoti savo Generolas svetainės pavadinimas ir etiketė, taip pat jūsų Pastovios nuorodos (rekomenduojame naudoti pašto vardas variantas).

Dabar, kai svetainė šiek tiek sutvarkyta, galite įdiegti „WordPress“ temą ir bet kokius papildomus papildinius, kurių galbūt norėsite.

Kaip įdiegti „WordPress“ temą

„WordPress“ labai lengva įdiegti temą. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pereiti į Išvaizda> Temos ir spustelėkite mygtuką norėdami Pridėti naują. Čia galite naršyti nemokamas WordPress.org temas arba spustelėti Įkelti temą mygtuką, norėdami pridėti savo „WordPress“ temą.

Debesų keliai: Įdiekite temą

Žiniatinklyje yra daugybė puikių „WordPress“ temos parinkčių, ir tai gali šiek tiek sužavėti renkantis „WordPress“ temą. Jei norite idėjų, kokią temą norėtumėte pradėti nuo šios geriausių „WordPress“ temų kolekcijos, arba išbandykite keletą nemokamų „WordPress“ temų..

Suradę jūsų svetainei tinkančią temą (pavyzdžiui, mums asmeniškai patinka bendra „WordPress“ tema), galite ją įdiegti. Kai įkeliate savo temą, įdiegiamas „WordPress“ failas turėtų būti .zip formato.

Debesų keliai: įkelkite „WordPress“ temos „ZIP“ failą

Tiesiog spustelėkite mygtuką, kad Pasirinkti failą ir naršyklėje jūsų temos zip, tada spustelėkite Įdiegti dabar.

413 Prašyti klaidos

Priklausomai nuo to, kiek jūsų temos failas yra, galite pamatyti 413 klaidą, tokią, kaip aukščiau. Nesijaudink! Tai paprasčiausiai reiškia, kad failas, kurį bandėte įkelti, yra didesnis nei maksimalus įkėlimo dydis, kurį šiuo metu nustato jūsų serveris.

Padidinkite „Cloudways“ serverio failo įkėlimo dydį

Norėdami tai išspręsti tiesiog prisijunkite prie „Cloudways“ paskyros, spustelėkite skyrių „Serveriai“, pasirinkite naudojamą serverį ir spustelėkite Nustatymai ir paketai. Tada tiesiog susikurkite savo failo įkėlimo dydį iki 20 MB ir spustelėkite išsaugoti.

Debesys: temos įdiegimo patvirtinimas

Dabar grįžkite į savo „WordPress“ diegimą, iš naujo įkelkite temos ZIP failą ir spustelėkite Įdiegti dabar. Viskas turėtų vykti sklandžiai ir turėtumėte pamatyti tokios temos patvirtinimo puslapį kaip aukščiau. Tiesiog spustelėkite aktyvuoti tema! Turėdami naują temą galite pradėti pridėti turinį arba galite įdiegti kelis patogius „WordPress“ papildinius.

Kaip įdiegti „WordPress“ papildinius

„WordPress“ papildiniai yra įdiegiami panašiai kaip „WordPress“ temos ir jie gali pridėti daugybę puikių funkcijų ir funkcijų jūsų svetainėje.

„Cloudways“: įdiekite „WordPress“ papildinius

Iš prietaisų skydelio eikite į Papildiniai> Pridėti naują norėdami naršyti visus nemokamus „WordPress.org“ papildinius. Kaip ir temos, visame internete yra daugybė nemokamų ir aukščiausios kokybės priedų. Čia yra keletas mūsų autorių rekomendacijų, kurios padės jums pradėti:

 • 50+ geriausių „WordPress“ papildinių
 • 15 papildinių, kad perkrautumėte savo „WordPress“ komentarus
 • Geriausi vertimo papildiniai, kad jūsų „WordPress“ svetainė būtų daugiakalbė
 • 9 populiariausi nemokami „WordPress“ slankiojančių papildiniai
 • 10 ir daugiau geriausių „WordPress“ apsaugos nuo šlamšto papildinių
 • Geriausi „GDPR“ atitikties „WordPress“ papildiniai

Įdiekite rekomenduojamus „WordPress“ papildinius

Ir, žinoma, jei jūsų premium tema yra komplektuojama su papildomais papildiniais (pvz., Kaip „Total“ apima galingą „WPBakey“ puslapio kūrimo priemonę), norėsite vadovautis ekrane pateikiamomis raginimais ar pranešimais, kad įdiegtumėte tuos papildinius..

„WordPress“ svetainės kūrimas

Įdiegę ir suaktyvinę temą ir papildinius, galite pradėti kurti savo svetainę. Jei jūsų tema buvo su duomenų pavyzdžiais, galbūt norėsite juos įkelti (tiesiog eikite į Įrankiai> Importuoti> „WordPress“ įkelti pavyzdinį .xml failą, kurį gavote kartu su tema).

Bendras temos pavyzdžių demonstravimas

Arba, jei naudojate tokią temą kaip „Total“ su daugiau nei 40 ir daugiau demonstracijų pavyzdžių, pasiekiamų naudojant įmontuotą demonstracinį demonstravimo importuotoją, galite naudoti temos parinktis, kad galėtumėte importuoti savo mėgstamą demonstracinę versiją. Iš viso tai yra temų skydelyje> Demo importuotojas.

Debesys padidina maksimalios vykdymo ribą

Įkeldamas duomenų pavyzdžius, jūsų serveris gali pasibaigti, kol jis nebus baigtas. Norėdami to išvengti, tiesiog padidinkite maksimalus vykdymo laikas jūsų serveriui. Norėdami tai padaryti, prisijunkite prie „Cloudways“ paskyros, eikite į savo serverį ir spustelėkite Nustatymai ir paketai sureguliuoti savo vykdymo limitą iki 300 sekundžių (kad būtų saugiau).

Taip pat galbūt norėsite patikrinti savo temos ir papildinių stiliaus parinktis Išvaizda> Tinkinti taip pat bet kokias kitas parinktis naudodami pasirinktinį prietaisų skydelį prietaisų skydelyje. Kai jūsų svetainė atrodys gerai, galite pradėti pridėti savo turinį.

Tinklaraščių sudarymo patarimai

Atsižvelgiant į tai, kokia yra jūsų svetainė, internete yra daugybė puikių patarimų, kaip rašyti internetinius dienoraščius, rasti savo rašymo stilių, gauti pajamų iš savo tinklaraščio ir dar daugiau. Štai keletas mūsų autorių patarimų, kaip pradėti – tačiau greita „Google“ paieška parodys tūkstančius kitų puikių straipsnių:

 • „WordPress“ tinklaraščių kūrimo patarimai, kaip padaryti jūsų tinklaraštį sėkmingu
 • 10 ir daugiau patarimų, kaip padidinti jūsų „WordPress“ tinklaraščio pasitikėjimą ir patikimumą
 • Kaip užsidirbti pinigų naudojantis „WordPress“ tinklaraščiu
 • Turinio rinkodaros patarimai mažoms įmonėms, naudojančioms „WordPress“
 • Kaip tapti sėkmingu tinklaraštininku ir užsidirbti pinigų naudojant

Apvyniokite

Tikimės, kad perskaitę visą aukščiau pateiktą informaciją, turėsite geresnį supratimą apie tai, ką „Cloudways“ gali pasiūlyti „WordPress“ vartotojams ir kaip iš tikrųjų pradėti naudotis „WordPress“ naudojant „Cloudways“ valdomą debesies prieglobą..

Mane labai sužavėjo jų lengvai naudojama serverio konsolė ir greitas „WordPress“ sąranka. Aš asmeniškai jiems skiriu 5/5 kaip šeimininkas. Turėdama daugybę puikių integruotų serverių didinimo funkcijų, SSL, komandos ir dar daugiau „Cloudways“ pasirinko save kaip puikią galimybę visiškai naujiems vartotojams ar mažoms įmonėms, taip pat patyrusiems projektavimo agentūroms, kurios gali valdyti šimtus klientų svetainių..

Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite „Cloudways“ svetainėje. Galite pradėti nuo savo 3 dienų bandomojo laikotarpio tiesiog prisiregistruodami el. Paštu (nereikia kreditinės kortelės).

„Cloudways“ nemokama bandomoji versija

Ir jei turite klausimų apie „Cloudways WordPress“ debesų prieglobą, jų ypatybes ar mūsų patirtį naudojantis ja, palikite mums klausimą komentaruose žemiau. Arba pasidalykite savo „Cloudways“ patirtimi – mielai išgirstume, ką galvojate!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map