Kur rasti „WordPress“ pagalbos

Kur rasti „WordPress“ pagalbos

Nuolatiniai „WordPress“ vartotojai žino, kad tai labai lengva išmokti ir naudoti. Nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar profesionalas, kada nors prireiks pagalbos naudojant „WordPress“. Nesijaudinkite, „WordPress“ gražus dalykas yra tas, kad joje yra plati bendruomenė, pasirengusi padėti. Ne tik tai, kad internetas užpildytas daugybe kokybiškų tinklaraščių, „WordPress“ vadovėlių ir šaltinių, kurie gali pateikti atsakymus į dažniausiai pasitaikančias „WordPress“ problemas. Šis įrašas parodys kai kurias geriausias vietas, kur galite rasti „WordPress“ pagalbos.


Tačiau palaukite – net prieš pradėdami ieškoti pagalbos iš išorės, atlikite keletą pirmųjų žingsnių:

 • Patikrinkite, ar tai nėra įskiepių konfliktas. Dažnai problemos kyla dėl konflikto tarp papildinio su „WordPress“ branduoliu, temos ar kito papildinio. Tai nesunku pašalinti. Pirmiausia išjunkite papildinius. Jei problema išnyksta, žinote, kad tai papildinio problema. Taigi sureaguokite į savo papildinius vienu metu, kad rastumėte trikdžių kūrėją. Tiesiog praleiskite papildinį arba ieškokite geresnės alternatyvos.
 • Patikrinkite, ar problema yra jūsų tema. Tiesiog suaktyvinkite vieną iš numatytųjų „WordPress“ temų (pvz., „Dvidešimt devyniolika“) vietoje esamos „WordPress“ temos. Jei problema išnyks, pabandykite kreiptis į temos kūrėją.
 • Patikrinkite, ar jūsų svetainė neveikia dėl serverio / hostingo. Taip pat galite atlikti keletą paprasti patikrinimai svetainėje sužinoti, kodėl jūsų „WordPress“ svetainė neveikia.

Jei šiuo metu niekur nerandate sprendimo, galite ieškoti internetinių šaltinių atsakymams į jūsų „WordPress“ problemas..

Ieškodami sprendimo svarbu inicijuoti paiešką naudodami tinkamus raktinius žodžius. Dėl šios priežasties atkreipkite dėmesį į bet kurį Klaidos pranešimas ekrane. Tai gali parodyti problemos pobūdį ir šiuos žodžius galite naudoti kaip paieškos terminus paieškos sistemose.

Čia galite rasti pagalbos apie „WordPress“.

1. Naudokite pagalbos mygtuką

„WordPress“ žinynas

Ten yra Pagalbos mygtukas kiekvieno „WordPress“ ekrano viršutiniame dešiniajame kampe. Spustelėkite jį – jis pateiks jums informaciją, susijusią su jūsų rodomu ekranu. Tai susieja su atitinkama „WordPress“ dokumentacija ir labai tikėtina, kad čia iškart rasite savo sprendimą.

2. Ieškokite „WordPress“ DUK puslapiuose

„WordPress“ DUK puslapiai yra klausimų, kurie yra tvarkingai suskirstyti į kategorijas. Jūsų problema gali iškilti šiuose puslapiuose, kitur galite užduoti savo klausimą DUK Darbo puslapis.

3. Patikrinkite papildinį arba temos puslapį

Jei padarysite išvadą, kad tai yra papildinys ar tema, sukelianti problemą, oficialiame prekės puslapyje ieškokite sprendimo. Jei naudojate nemokamą „WordPress.org“ papildinį, yra skirtukų, skirtų diegimui ir palaikymui. Gali būti, kad jie jau yra pateikę sprendimą jūsų problemai. Jei naudojate nemokamą „WordPress.org“ temą, paprastai yra greita nuoroda į pagrindinį temos puslapį (ten paprastai galite rasti dokumentus) ir mygtuką, esantį temos puslapio šoninėje juostoje, norėdami pamatyti palaikymo forumą. Tiesiog nepamirškite, kad tema ir „WordPress“ saugyklos papildiniai yra nemokami. Taigi būkite mandagūs ir gražiai paprašykite sprendimų. Arba, jei yra aukščiausios kokybės versija, galbūt norėsite apsvarstyti naujovinimą.

Kalbant apie premiją – jūs nusipirkote temą ar papildinį, naudodami tą pačią logiką. Pirmiausia ieškokite dokumentacijos. Daugelį kūrėjų tai labai lengva rasti, susiejant su juo prekės puslapyje. Pvz., „Themeforest“ paprastai informacijos apie temą dokumentaciją galite rasti elemento palaikymo skirtuke. Jei dokumentuose nerandate sprendimo, susisiekite su kūrėju. Dažnai nuo 6 mėnesių iki 1 metų parama yra įtraukiama į jūsų pirkinį. Kam geriau padėti, nei daiktą sukūrusiam asmeniui ar komandai?

4. „WordPress“ palaikymo forumai

Paramos forumai svetainėje WordPress.org yra viena iš pirmųjų vietų, kur prašoma savanorių padėti išspręsti jūsų problemą. Tai ypač gerai pradedantiesiems, kurie gali rasti paruoštą sprendimą esamose gijose. Jei ne, kaip registruotas vartotojas galite atidaryti ir naują giją.

Papildinių palaikymo puslapiai

Pateikite glaustą ir svarbią informaciją. Paaiškinkite iki šiol atliktas pastangas, į debesį įkelkite problemos ekrano kopijas ir pateikite nuorodas gijoje. Jei norite, sužinokite daugiau, kaip rašyti puikus palaikymo prašymas.

5. Ieškokite kokybiškų internetinių išteklių

Yra daugybė kokybiškų išteklių, tokių kaip „WordPress“ televizija pasiekiami internete, kurie gali padėti geriau suprasti „WordPress“. Prieš išplėsdami paiešką, galbūt norėsite patikrinti šias mokymo programas.

Taip pat yra daugybė nuostabių tinklaraščių ir mokymo svetainių, susijusių su „WordPress“ (pvz., WPExplorer). Jose aprašoma, kaip spręsti įprastas „WordPress“ klaidas ar tokias problemas kaip 404 klaidos, atminties išeikvojimo problemos, duomenų bazės sugadinimo problemos, „WordPress“ rodomas tuščias ekranas ir dar daugiau. Jei jums reikia papildomų išteklių, išbandykite bet kurį iš šių geriausių „WordPress“ tinklaraščių.

6. WP rinkinys

WP rinkinys yra dar vienas puikus žingsnis po žingsnio mokymo programų, skirtų beveik kiekvienai su „WordPress“ susijusiai temai, rinkinys. Be to, jis galimas kaip „Chrome“ naršyklės plėtinys, kad „WordPress“ pagalba būtų vos vienu spustelėjimu. Be to, keletas mokymo modulių padeda pradedančiajam susitvarkyti ir susipažinti su „WordPress“ bei jo būdais.

7. Išbandykite IRC pokalbių kambarį

IRC pokalbių kambarys daugiausia skirta gyvai padėti „WordPress“ kūrėjams. Didelė dalis čia esančių pokalbių gali būti pernelyg techninės paprastiems „WordPress“ vartotojams, tokiems kaip jūs ir aš. Nepaisant to, jei paliksite klausimą, yra tikimybė, kad kai kurie savanoriai čia gali atsakyti.

8. „WordPress Stack Exchange“

„WordPress Stack Exchange“ yra dar viena vieta, skirta daugiausia kūrėjams. Tai nemokama. Galite užduoti ir atsakyti į klausimus neprisiregistruodami svetainėje. Kadangi geriausiai vertinami atsakymai yra perkeliami į aukščiausią pusę, galite greitai rasti geriausią atsakymą. Čia rasite diskusiją, daugiausia susijusią su „WordPress“ kodu.

Kita vieta, kur galima aptarti „WordPress“ problemas „Rise“ forumai. Tai vieta, kur galite susitikti su svetainių savininkais, tinklaraštininkais ir „WordPress“ vartotojais aptarti įprastas problemas. Už vienkartinį 10 USD registracijos mokestį galite prisijungti prie bendruomenės diskusijos.

9. Klauskite savo prieglobos paslaugų teikėjo

Kai kurios valdomos prieglobos paslaugos, tokios kaip „WPEngine“, „Flywheel“ ar „Kinsta“, turi savo „WordPress“ ekspertų komandą. Tiesiog reikia atidaryti bilietą ar tiesioginį pokalbį, jei reikia pagalbos iš jų palaikymo komandos.

10. Pagalbos nuoma

Kilus abejonėms, kreipkitės į profesionalus. Pasirink iš mažų laisvai samdomų vertėjų tokiose svetainėse kaip „Fiverr“ ir „Upwork“. Arba investuokite į „WordPress“ palaikymo tarnybą. Jie dažnai prižiūri ir valdo visą „WordPress“ paslaugų serverį ir išsprendžia visas iškilusias problemas. Štai keletas, kuriuos mes rekomenduojame:

WP techninė pagalba

WP techninė pagalba siūlo išsamius „WordPress“ priežiūros ir paslaugų planus. Ar jums reikia greito avarinio pataisymo (vienkartinis 65 USD mokestis), standartinės priežiūros (45 USD per mėnesį, į kurį įeina atsarginės kopijos, atnaujinimai ir saugumas), ar norite neribotos pagalbos patogumo, tam ir mėnesio planai yra skirti (pradedant nuo 60 USD / mo).

WP žinynas

WP žinynas pasirūpins visais „WordPress“ aspektais už mokestį nuo 129 USD iki 299 USD. Nuo saugos iki atsarginių kopijų kūrimo ir stebėjimo iki atnaujinimų jie rūpinasi visomis „WordPress“ paslaugomis.

WP mėgėjai

WP mėgėjai, paslauga, kuri prižiūri bet kurio jūsų „WordPress“ svetainės numerio greitį, saugumą, atsargines kopijas ir atnaujinimus. Jie yra prieinami visą parą ir visą parą jūsų svetainės stebėjimui ir redagavimui. Planai prasideda nuo 50 USD per mėnesį ir už tai „WP Buffai“ stebės, atsarginę kopiją ir atkurs jūsų svetainę. Jūsų svetainė bus visiškai tvarkoma visą dieną, kiekvieną dieną.

WPSite priežiūra

WP svetainės priežiūra Siekiame teikti išsamias „WordPress“ palaikymo paslaugas mažoms įmonėms ir profesionaliems tinklaraštininkams. Jie optimizuos jūsų svetainę greičiu ir padės padidinti jūsų srautą. Į paketus įtraukiami saugos auditai, atsarginės kopijos ir greitai išsprendžiamos palaikymo problemos. Planai prasideda nuo 79 USD per mėnesį, o grąžinama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Valet.io

Valet.io teikia „WordPress“ svetainių priežiūros ir valdymo paslaugas. Jie gali būti patikimi, kad jūsų svetainė veiks sklandžiai ir padės plėtojant projektus. Jie didžiuojasi supratę jūsų tikslus ir bendradarbiaudami su jumis, kad jie vyktų tvariai. Turėsite užpildyti formą su savo išsamia informacija, kad žinotumėte apie jų planus ir kainas.

Paskutiniai žodžiai ieškant pagalbos naudojant „WordPress“

„WordPress“ yra atvirojo kodo programinė įranga, palaikanti stiprią bendruomenę. Be to, internete galima rasti daugybę išteklių. Taigi kitą kartą atsidūrę nesuprantamame „WordPress“ ekrane, nepanikuokite. Būkite ramūs ir išsiaiškinkite, kaip išeiti iš šiame pranešime siūlomų šaltinių.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map