Mokamų narių prenumeratų pro apžvalga

Mokamų narių prenumeratų pro apžvalga

Jei norite sukurti „WordPress“ narystės svetainę, jums pasisekė. Šiandien mes apžvelgsime galingas Mokama narių prenumerata Pro.


Sukurti pelningą „WordPress“ narystės svetainę nėra lengva, ypač pradedantiesiems. Jums reikia tvirto plano ir galingos sistemos nariams registruoti ir kiekvienai narystei valdyti. Be nuostabaus papildinio (pvz., Mokamų narių prenumeratų) jums bus sunku susikurti ir tvarkyti savo narystės svetainę.

Šiandienos apžvalgoje pabrėžiame ypatybes, dėl kurių mokamų narių prenumeratos tampa vienu iš geriausių „WordPress“ narystės papildinių internete. Mėgaukitės iki galo ir nepalikite savo komentarų nepasidaliję savo mintimis.

Kas yra mokamų narių prenumeratos?

mokamos narių prenumeratos

Mokamos nario prenumeratos yra madingas „WordPress“ papildinys Kozmoslabs tai padeda jums sukurti narystės svetainę, neprarandant prakaito. Papildinys pridedamas prie visų funkcijų, reikalingų norint sukurti galingą narystės svetainę.

Tačiau net ir turėdami milijoną funkcijų, mokamų narių prenumeratos yra intuityvios ir gana lengvai naudojamos. Bet kas (ir turiu omenyje ANYBODĖ), kurie gali naudotis interneto naršykle, gali lengvai sukonfigūruoti papildinį ir greitai sukurti narystės svetainę.

Pagrindinis papildinys yra nemokamas, tačiau jūs turite du aukščiausios kokybės paketus, t., Hobitistas ir Pro kurie siūlo dar daugiau funkcionalumo. Šiai peržiūrai naudojame mokamų narių prenumeratas Pro.

Mokamų narių prenumeratų funkcijos

mokamų narių prenumeratų funkcijos

Narystės svetainės valdymas yra rimtas verslas, tai reiškia, kad jums reikia galingo papildinio, kuriame pateikiamos visos jums reikalingos funkcijos. Mokamos narių prenumeratos nenuvilia. Įskiepis yra gražus funkcijų rinkinys. Čia yra trumpas sąrašas, ko tikėtis.

Mokamų narių prenumeratų funkcijos

 • Mokama ir nemokama prenumerata – Naudodamiesi trumpuoju kodu [pms-register], galite lengvai pridėti registracijos formas bet kuriame puslapyje ar įraše. Tada vartotojai gali užsisakyti bet kurį jūsų narystės planą – nemokamą ar mokamą
 • Sąskaitos valdymas – Vartotojai gali lengvai peržiūrėti ir tvarkyti savo paskyras. Norėdami sukurti paskyros puslapį, naudokite [pms-account]
 • Apriboti turinį – Galite lengvai apriboti turinį, atsižvelgdami į prenumeratos planą ar prisijungimo būseną. Be to, jūs galite apriboti „WooCommerce“ produktus ar visą jūsų parduotuvę.
 • Lengvas prisijungimas – Norėdami sukurti lengvas prisijungimo formas savo nariams, naudokite trumpąjį kodą [pms-login]
 • Narių valdymas – Mokamų narių prenumeratos pateikiamos kartu su puikiu prietaisų skydeliu, kuris leidžia jums peržiūrėti ir valdyti savo narius
 • Prenumeratos valdymas – Vartotojai gali atnaujinti esamą prenumeratos planą
 • Nemokamas bandomasis ir registracijos mokesčiai – Dabar jūs galite pasiūlyti savo nariams nemokamą bandomąją versiją, kurios galiojimas baigsis po nustatyto laikotarpio. Po to galite imti registracijos mokestį
 • Mokėjimų valdymas – mokamos narių prenumeratos leidžia lengvai sekti visus nario mokėjimus, mokėjimo būsenas ir įsigytus abonementinius planus
 • El. Pašto šablonai – Galite lengvai tinkinti el. Laiškus, siunčiamus vartotojams registracijos, prenumeratos aktyvavimo, atšaukimo ar galiojimo pabaigos atvejais
 • Pagrindinės ataskaitos – Papildinys leidžia peržiūrėti, kaip jūsų narystės svetainė veikia naujų narių ir pajamų atžvilgiu
 • Eksportuoti narių duomenis – Galite lengvai eksportuoti visus narių duomenis į CSV failą
 • Neleiskite bendrinti paskyros – Galite neleisti vartotojams prisijungti prie tos pačios paskyros iš kelių vietų
 • Keli integravimai – Galite lengvai integruoti mokamų narių prenumeratas su Elementorius, „WooCommerce“, „bbPress“ ir Profilio kūrėjas, tai reiškia, kad galite papildyti savo narystės svetainę kaip profesionalas
 • Susikurkite nuolaidas nariams – Galite sukurti narių nuolaidas kiekvienam produktui ar prenumeratos planui
 • Priminimai el. Paštu – Galite nustatyti kelis priminimus el. Paštu, kurie automatiškai siunčiami vartotojams dėl tam tikrų suaktyvinamųjų įvykių
 • Mokėk ką nori – Šis priedas leidžia jūsų nariams susimokėti tai, ką jie nori užsiprenumeruoti
 • „reCaptcha“ – Apsaugokite savo formas ir išvenkite nemalonių šlamšto robotukų registracijos
 • Integracija su daugeliu mokėjimo šliuzų, įskaitant „PayPal“ standartas, „PayPal Express“ ir Juostelė leidžianti rinkti vienkartinius ir periodinius mokėjimus be žagsėjimo
 • Turinio lašėjimas – Galite sudaryti turinio tvarkaraščius, kurie padėtų vartotojams išleisti turinį tik praėjus tam tikram laikotarpiui
 • Sąskaitos faktūros – Dinamiškai galite generuoti prenumeratos planų sąskaitas faktūras
 • Kelios prenumeratos vienam vartotojui – Vartotojai gali prisijungti prie daugiau nei vieno prenumeratos plano

Kaip matote, mokamų narių prenumeratų papildinyje yra daugybė funkcijų, kurių jums prireikė norint sukurti galingą narystės svetainę nenutraukiant banko. Neįtraukus funkcijų, leiskite mums nustatyti papildinį.

Kaip įdiegti mokamų narių prenumeratų papildinį

Kartą jūs įsigyti mokamų narių prenumeratas, gausite el. laišką su savo sąskaitos informacija ir įskiepių atsisiuntimo nuorodomis. Arba galite atsisiųsti papildinį ir priedus iš savo „Cozmoslabs“ paskyros.

mokamo nario prenumeratos pirkimo kvitas

Atsisiųskite papildinį ir priedus į savo kompiuterį ir pradėkime verslą. „WordPress“ administratoriaus informacijos suvestinėje eikite į Papildiniai> Pridėti naują.

kaip pridėti naują

Kitas, paspauskite Įkelkite papildinį mygtuką, pasirinkite pagrindinį papildinį ir paspauskite Įdiegti dabar mygtuką, kaip mes pabrėžiame žemiau.

įkeliant mokamų narių prenumeratos papildinį

Palaukite, kol diegimas bus baigtas, tada spustelėkite Suaktyvinti papildinį mygtuką.

suaktyvinti mokamų narių prenumeratas

Tai nukreipia į žemiau pateiktą mokamų narių prenumeratos nustatymo vedlį.

Sąrankos vedlys padeda sukonfigūruoti keletą parinkčių. Pvz., Galite pasirinkti kurti narystės puslapius automatiškai, automatiškai prisijungti prie vartotojų po registracijos ir užkirsti kelią bendrai naudoti abonementą. Be to, galite nustatyti mokėjimo šliuzus ir valiutą.

Galite praleisti sąrankos vedlį

Arba galite praleisti sąrankos vedlį ir grįžti į savo „WordPress“ administratoriaus informacijos suvestinę, kur pamatysite naują meniu punktą „Mokamų narių prenumeratos“, kaip parodyta žemiau..

Spustelėkite aukščiau esantį meniu elementą (t. Y. „Mokamų narių prenumeratos“), kad paleistumėte šiuos veiksmus Pagrindinė informacija ekranas. Šiame ekrane yra visa informacija, kurios reikia norint sukonfigūruoti mokamų narių prenumeratas.

Be: Šiuo metu nedvejodami įdiekite ir suaktyvinkite savo priedus. Jei norite mėgautis savo priedais, pirmiausia turite suaktyvinti savo licenciją, eidami į Mokamų narių prenumeratos> Priedai kaip mes pabrėžiame žemiau.

Serijos numerį galite rasti savo „Cozmoslabs“ sąskaita.  Nukopijuokite ir įklijuokite savo licencijos raktą ir spustelėkite Išsaugoti pakeitimus mygtuką, kaip parodyta aukščiau.

Mokamų narių prenumeratų konfigūravimas

Kai jūsų licencija aktyvi, laikas patikrinti kitus mokamų narių prenumeratos meniu elementus. Leiskite mums sužinoti, ką papildinys gali pasiūlyti.

Prenumeratos planai

Mokamos narių prenumeratos leidžia lengvai sudaryti prenumeratos planus. Tiesiog eikite į Mokamos narių prenumeratos> Prenumeratos planai ir spustelėkite Pridėti naują mygtuką, kaip parodyta žemiau.

Pridėkite reikiamą informaciją ir galiausiai paspauskite Išsaugoti prenumeratą kaip mes išsamiau aprašome žemiau.

Sukūrę prenumeratos planą, galite pridėti atnaujinimą arba ankstesnį versijos pakeitimą, kurie yra naudingi, jei norėtumėte sukurti nemokamą bandomąją versiją. Iliustraciją žiūrėkite žemiau esančiame paveikslėlyje.

Greitai judama.

Nariai

Norėdami pamatyti savo narius ir redaguoti narių prenumeratas, tiesiog eikite į Mokamų narių prenumeratos> Nariai kaip parodyta žemiau.

Mokėjimai

Eikite į Mokamos narių prenumeratos> Mokėjimai norėdami peržiūrėti jūsų mokėjimo informaciją, kaip mes pabrėžiame toliau.

„WooCommerce“ gaminio apribojimas

Mokamų narių prenumeratų papildinys leidžia apriboti „WooCommerce“ produktus, o tai naudinga, jei norite sukurti produktus tik nariams. Ši savybė leidžia apriboti abu gaminius peržiūra ir pirkimas, kuri suteikia jums daug galimybių valdyti savo parduotuvę.

Bet kaip tai pasiekti naudojant papildomą mokestinių narių prenumeratą? Pradedantiesiems turite įdiegti „WooCommerce“ papildinį. Šiai vadovėlio daliai aš įkūriau „WooCommerce“ parduotuvę, pridėjau keletą pavyzdžių ir sukūriau tris (3) prenumeratos planus, t. Y. Auksą, sidabrą ir nemokamą, paskutiniai du buvo aukso plano pažeminimas..

Dabar, jei aš eisiu į Mokamų narių prenumeratos> Prenumeratų planai, Gaunu šį ekraną.

abonementiniai planai

Tada aš užpildžiau mūsų bandomąją „WooCommerce“ parduotuvę su pora manekenų. Norėdami peržiūrėti visus „WooCommerce“ parduotuvės produktus, tiesiog eikite į Produktai> Visi produktai „WordPress“ administratoriaus meniu, kaip parodyta žemiau.

visos prekės, visos prekės

„WooCommerce“ gaminių peržiūros ir pirkimo apribojimas

Dabar, norėdami apriboti bet kokį produktą, tarkime, aukščiau parodytas fidget suktukas, tiesiog spustelėkite Redaguoti nuorodą į konkretų produktą, kaip mes pabrėžiame žemiau.

apriboti produktų, mokamų narių, prenumeratas

Kai produkto redaktorius įkeliamas, slinkite link apačios ir pamatysite Turinio apribojimas meta langelis, kaip parodyta žemiau.

apriboti internetinės prekybos produktų žiūrėjimą ir pirkimą

Kaip mes pabrėžiame aukščiau esančiame paveikslėlyje, galite apriboti, kurie nariai / prenumeratos planai gali peržiūrėti ir įsigyti bet kurį produktą (mūsų atveju – fidget spinner). Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pažymėti Prisijungę vartotojai žymės langelį ir bet kurį kitą tinkamą žymimąjį laukelį (pvz., „Aukso planą“) ir jūsų darbas bus atliktas.

Pastaba: Išskyrus tuos atvejus, kai apibrėžsite pasirinktinius parametrus, papildinys Mokamų narių prenumeratos naudos numatytuosius apribojimo parametrus. Galite tinkinti apribojimo taisykles ir pranešimus, eidami į Mokamų narių prenumeratos> Nustatymai> Turinio apribojimas kaip mes pabrėžiame žemiau.

mokamų narių prenumeratų turinio apribojimo nustatymai

Aukščiau pateiktame ekrane yra daugybė tinkinimo parinkčių, skirtų įvairių tipų turiniui apriboti, įskaitant pasirinktinį pranešimą, šabloną ir peradresavimą. Žaisk apie galimybes ir pamatyk, ką gali sugalvoti.

Nuolaidos tik nariams

Norėdami pasiūlyti klientams nuolaidas ar nuolaidų kodus tik nariams, kai jie registruojasi prie paskyros, pirmiausia turite įdiegti priedą „Nuolaidų kodai“, kurį galite rasti savo „Cozmoslabs“ paskyroje, kaip parodyta žemiau..

pridedami nuolaidų kodai

Atsisiuntę priedą, įdiekite ir suaktyvinkite jį savo „WordPress“ svetainėje kaip įprastą papildinį, t. Y. Eikite į Įskiepiai> Pridėti naują> Įkelti papildinį. Tada iš savo sistemos pasirinkite .zip failą ir paspauskite Įdiegti dabar mygtuką, kaip parodyta žemiau.

įdiegti mokamų narių prenumeratų nuolaidų kodus

Atlikę aukščiau aprašytą procesą, tiesiog spustelėkite Suaktyvinti papildinį mygtuką, kad kamuolys riedėtų, kaip mes pabrėžiame žemiau.

aktyvinant nuolaidų kodų priedą

Kai įjungtas papildinys, paprasčiausiai eikite į Mokamų narių prenumeratos> Nuolaidų kodai kaip parodyta žemiau.

mokamo nario prenumeratų nuolaidų kodo meniu punktas

Tai darydami jūs priversite Nuolaidų kodai ekranas parodytas žemiau.

Kadangi neturime nuolaidų kodų, sukurkime juos, kad galėtum pamatyti, ko tikėtis. Spustelėkite Pridėti naują mygtuką, kaip išsamiau aprašėme žemiau esančioje nuotraukoje.

pridedant naują nuolaidos kodą su mokamų narių prenumeratų papildiniu

Pataikė Pridėti naują mygtukas nukreipia jus į paprastą naudoti Pridėti naują nuolaidos kodą redaktorius, kuriame galite įvesti informaciją apie tą konkrečią nuolaidą. Jūs netgi galite pasirinkti prenumeratas, kurioms turėtų būti taikoma nuolaida. Norėdami gauti daugiau informacijos, žiūrėkite žemiau esantį paveikslėlį.

Tinkamai užpildykite trumpąją formą ir, atlikę darbą, tiesiog paspauskite Sutaupykite nuolaidą mygtuką, kaip parodyta aukščiau esančiame paveikslėlyje. Jūsų vartotojai gali naudoti nuolaidos kodą savo sąskaitoje, prenumeratos planų sąrašo formoje ir registracijos formoje.

Kalbant apie registracijos formas, leiskite mums jas įtraukti į jūsų svetainę.

Registracijos forma

Registracijos forma leidžia vartotojams registruotis jūsų svetainėje. Dėl mokamų narių prenumeratų registracijos formą sukurti taip paprasta, kaip A, B, C [pms-register] trumpas kodas.

Tiesiog eikite į Puslapiai> Pridėti naują kaip mes iliustruojame žemiau.

Tai veda jus į Pridėti naują puslapį redaktorius. Tinkamai pavadinkite puslapį, pvz. Registruotis, įveskite [pms-register] sutrumpinkite kodą į redaktorių, sukonfigūruokite kitas puslapio parinktis, jei reikia, ir galiausiai paspauskite Paskelbti mygtuką. Norėdami gauti daugiau informacijos, žiūrėkite žemiau esantį paveikslėlį.

Žemiau yra tai, kaip mūsų sukurta registracijos forma atrodo mūsų bandymo svetainėje.

Ar neatrodo blogai, tiesa? Komplektuojama su Nuolaidos kodas laukas. Viskas, ką jums reikėjo padaryti, yra pridėti [pms-register] trumpasis kodas ir paspauskite Paskelbti mygtuką.

Ataskaitos

Žemiau pateiktame ataskaitų ekrane galite iš paukščio skrydžio pamatyti, kaip veikia jūsų narystės svetainė. Galite patekti į puslapį eidami į Mokamų narių prenumeratos> Ataskaitos taip, kaip parodyta.

Nustatymai

Nustatymų puslapis leidžia jums sukonfigūruoti mokamų narių prenumeratas. Eikite į Mokamų narių prenumeratos> Nustatymai norint patekti į puslapį, kaip parodyta žemiau.

Aukščiau esančiame puslapyje galite sukonfigūruoti keletą parinkčių, tokių kaip:

 • Pasirinkite, ar norite naudoti mokamų narių prenumeratų CSS, norėdami formuoti priekinę dalį
 • Automatiškai prisijungti vartotojams po registracijos
 • Susikurkite savo narystės puslapius, ty registruokitės, prisijunkite, užsiregistruokite, užregistruokite sėkmės ir pamestų slaptažodžių puslapius
 • Nustatykite mokėjimo šliuzus
 • Įgalinti ir konfigūruoti turinio apribojimą
 • Sukurkite el. Laiškus, t. Y. Sėkmingą registracijos el. Laišką, prenumeratos aktyvinimo el. Laišką ir pan

Mokamų narių prenumerata yra puikus narystės įskiepis ir ja naudotis yra nepaprastai lengva, nesitikiu, kad susidursite su problemomis.

Kainodara

Kaip parodyta žemiau, „Cozmoslabs“ siūlo jums du kainų paketus: „Pro“ (149 USD) ir „Hobbyist“ (69 USD).

Mes raginame jus ieškoti kainos paketo, atitinkančio jūsų verslo poreikius. Pirmiausia būtinai dar kartą patikrinkite funkcijas. Iš esmės „Pro“ prideda nemokamus bandymus, registracijos mokesčių palaikymą, 5 priedus (pasikartojantys mokėjimai, „PayPal express“, „Strip“, sąskaitų faktūrų išrašymas, turinio lašinimas ir kelios prenumeratos vienam vartotojui) ir neriboto naudojimo licenciją. Ir „Pro“, ir „Hobbyist“ programa apima 1 metų palaikymą ir atnaujinimus.


Taigi koks yra mūsų galutinis sprendimas? Jei ieškote visapusiško narystės papildinio, kuriuo būtų lengva naudotis, labai rekomenduojame „Cozmoslabs“ mokamos narystės prenumeratas. Šis „WordPress“ narystės papildinys pateikia visas galimybes, kurių reikia norint sukurti galingą ir pelningą narystės svetainę.

Turite klausimą ar pasiūlymą? Prašome pasidalinti savo mintimis komentaruose.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map