Monarcho apžvalga: „ElegantThemes“ socialinio bendrinimo „WordPress“ papildinys

Socialinis įrodymas yra grožio dalykas. Tai išskiria jus iš minios, tuo pačiu padidindama jūsų prekės ženklo vertę. Vietos, kurioje yra tik 5 straipsniai, srautas gali būti didesnis, palyginti su svetaine, kurioje yra 1500 straipsnių. Kadangi šiandien vis intelektualios paieškos sistemos, jūsų svetainės vertei didelę įtaką daro joje esančio turinio kokybė.


Turinio dalis yra jūsų redaktorių komandos pareiga. Reklama priklauso nuo jūsų rinkodaros komandos.

Ar jums kada nors kilo problemų ieškant tobulo socialinės žiniasklaidos papildinio jūsų „WordPress“ svetainei? Ten yra tonų, tačiau nė vienas iš jų netinka sąskaitai. X papildinys gali turėti funkcijų, tačiau praleidžia 4 funkciją. 4 funkcija gali būti tai, ko negalite gyventi. Nesvarbu, kiek papildinių yra, kiekvienas iš jų nesugeba turėti reikšmingos savybės.

Trumpam pagalvokime, kas būtų, jei ten būtų tik vienas papildinys, kuris galėtų išspręsti visas šias problemas? Ar gali būti toks tobulas įskiepis? Na taip! Yra.

Monarchas palaiko kelis socialinius tinklus

Monarchas palaiko kelis socialinius tinklus. 25 tinklai. 5 vietos. „Analytics“. Socialinis bendrinimas atliktas teisingai.

Įveskite „Monarch“ papildinį iš elegantiškų temų.

Kuo „Monarch“ įskiepis toks ypatingas?

monarchas-prietaisų skydas-sm

Jei norite praleisti išsamią apžvalgą, šie punktai turi būti apibendrinti:

 • 5 skirtingos vietos, kuriose galite naudoti savo bendro naudojimo mygtukus
 • Paleidikliai, kurie lemia iššokančius langus ir prisijungimus
 • Išsami dalijimosi analitika
 • Platūs pritaikymo gebėjimai
 • Didžiulė bendruomenė ir bilietų pagalba
 • Visa apimanti dokumentacija

„Elegantiškos temos“ yra viena iš tų bendrovių, kurios negamina elementų skubėdami. Prieš gamindami gaminį, jie kruopščiai planuoja reikalus ir aprėpia visas pagrindus. Pažvelkime į keletą įdomiausių „Monarch“ papildinio funkcijų.

5 vietos, kuriose galite paslėpti savo socialinio bendrinimo mygtukus

Rodyti socialinio bendrinimo mygtukus 5 skirtingose ​​vietose

Rodyti socialinio bendrinimo mygtukus 5 skirtingose ​​vietose

Kai kurie papildiniai suteikia jums tik vieną, du ar tris regionus, kad galėtumėte įdėti savo bendro naudojimo mygtukus. Monarchas suteikia jums 5 tikslinius regionus, kuriuose galite įdėti savo mygtukus. Šaunus dalykas yra tai, kad šie penki regionai turi didžiausią tikimybę būti pastebėti ir tokiu būdu paspausti.

Papildinio vietos žymekliai netrukdo skaityti, o visas dizainas pasižymi minimalistiškumu ir (tiesiog išeikime ir pasakykime) „elegantišku“ skoniu..

 • Plūduriuojanti šoninė juosta
 • Inline turinys – virš arba žemiau turinio
 • Vaizduose ir vaizdo įrašuose
 • Automatinis iššokantis langas
 • Automatinis skrydis

Plūduriuojanti šoninė juosta yra paprasta – mes visi tai matėme ir beveik visi papildiniai suteikia šį. Inline turinys įdeda socialinio bendrinimo mygtukus į pradžią ar pabaigą arba į abi jūsų skelbimo vietas.

Dalijimosi mygtukai medijos elementuose

Dalijimosi mygtukai dedami ant laikmenos elementų

Dalijimosi mygtukai dedami ant laikmenos elementų

Štai kur viskas pradeda pasidaryti tikrai šaunu. Vaizdai yra natūralus socialinio gyvūno paskata. Turint tai omenyje, šauni citatos nuotrauka turės žymiai didesnę galimybę pasidalyti socialinėje žiniasklaidoje.

Kiekviename žiniasklaidos elemente, įskaitant nuotraukas ir vaizdo įrašus, jūsų svetainėje yra įmontuoti bendrojo naudojimo mygtukai. Kai tik užvesite pelę ant bet kurio, – įsižiebia socialinio bendrinimo mygtukai. Monarchas automatiškai nustato visus medijos elementus jūsų svetainėje. Jei apibrėžėte kai kuriuos pasirinktinius elementus (pvz., Išgalvotą el. Knygos atsisiuntimo langelį), galite apvynioti jį trumpuoju Monarcho kodu, kad įgalintumėte bendrinimą socialiniame tinkle.

Trigeriai

3 unikalūs trigeriai monarche

3 unikalūs trigeriai monarche

Paprastai tariant, trigeris yra signalas, kad įvyko tam tikras įvykis. Šis signalas siunčiamas į papildinio šerdį, kuris nustato, kaip reaguoti į jį, t. Y. Kokius veiksmus atlikti. Jūs kraipote galvą, kai niežti. Triggeris = niežėjimo pojūtis. Veiksmas = subraižyti galvą.

„Monarch“ papildinys turi keletą iš anksto nustatytų aktyviklių, įskaitant:

 • Senamadiškas laiko limitas (pamenate tas laiko bombas „Die Hard“?)
 • Kai vartotojas ruošiasi palikti puslapį
 • Kai vartotojas pasiekia puslapio pabaigą

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai nurodyti norimą gaiduką ir veiksmą ir žiūrėti, kaip jis sukasi kaip laikrodis.

Atsargiai: Jei naudojate laiko aktyviklį, turite apskaičiuoti veiksmingą laiką. Per greitai pasirodysite kaip įkyrus, per vėlai ir praradote galimą tviterį.

Turite įsigilinti į savo svetainės analizę (tam rekomenduojame naudoti „Google Analytics“) ir išsiaiškinti, kokį vidutinį laiką lankytojas praleidžia jūsų svetainėje. Eksperimentuokite su vėlesniais laikotarpiais, kad pasiektumėte maksimalų efektyvumą.

Iššokantieji langai ir „Fly-Ins“

monarchai

Automatinis „Social Fly-In“ pranešimų langas pakyla iš apatinio dešiniojo jūsų puslapio kampo, kad maloniai pasveikintų lankytoją socialinio paskirstymo laukelyje, atsižvelgiant į jūsų trigerį. Tai netrukdo, tačiau yra nepaprastai efektyvus.

Kitas yra klasikinis pop-up. Tiems, kas girdėjo apie „OptinMonster“, gali pakakti pasakyti, kad šis papildinys iš esmės yra „OptinMonster“ – tik su socialiniu bendrinimu, o ne su prenumerata el. Paštu, atėmus išėjimo į aplinką technologiją.

Taip pat galite pasirinkti, kaip iššokantys langai bus pristatyti lankytojui iš dešimties skirtingų animacijų – įjunkite, slinkite visomis kryptimis, šviesos greičiu, priartinimu, apversimu, atšokimu, sūpynėmis ir pan., Arba jei jums labiau patinka senosios mokyklos „pop“ , tada tiesiog pasirinkite, kad nebūtų animacijos.

Pritaikymas

monarchas lengvai pritaikomas

Mažas, bet neįtikėtinai stiprus žodis. Daugelis papildinių suteikia keletą pagrindinių pritaikymo parinkčių. Kai kurie tau daug duoda. ET perkelia pritaikymą į visiškai naują lygį.

Štai keletas unikalių ypatybių, kurias „Monarch“ gali pasiūlyti:

 • Tinkinkite visų iššokančiųjų langų ir įtraukimų pavadinimus
 • Pasirinkite iš 10 animacinių langų ir „fly-in“ įvadų animacijas arba jų išvis nėra
 • Pateikite iššokančiuosius langus / papildomus langus pagal jūsų nurodytus trigerius
 • 5 skirtingos vietos žymekliai – šoninė juosta, viršuje, apačioje, laikmenoje, įskleidžiamajame ir iškylančiajame
 • Pasirinkite savo socialinių mygtukų formą, stilių ir derinimą
 • Tinkinkite tekstą, piktogramą arba abi viename iš bendro naudojimo mygtukų
 • Norėdami papildyti savo svetainės dizainą, naudokite originalias socialinių mygtukų prekės ženklo spalvas arba sureguliuokite jas
 • Slėpti akcijų skaičių, jei jie nėra ypač įspūdingi
 • Rodyti individualų akcijų skaičių arba bendrą skaičių (geriau socialiniam įrodymui)
Monarchas siūlo daugybę pritaikymo galimybių

Monarchas siūlo daugybę pritaikymo galimybių

Nepaisant to, įskiepis siūlo visas pagrindines funkcijas, kurias siūlo kiti įskiepiai, jei jums būtų įdomu. Kai kurie iš šių esminių yra:

 • Galimybė pasirinkti, kuriuos tinklus rodyti
 • Papildomi mygtukai, tokie kaip „Spausdinti“ arba „El. Paštas“
 • Naudokite trumpuosius kodus, norėdami parodyti socialinį tinklą teksto valdiklyje ar bet kurioje kitoje trumpųjų kodų leidžiamoje srityje jūsų svetainėje
 • Importuoti ir eksportuoti papildinio nustatymus
 • Visų galingas prietaisų skydelis

Socialinės medijos analizė

monarcho analitika

„Monarch“ jūsų prietaisų skydelyje pateikia galingą bendro naudojimo analizę. Socialinių tinklų statistikos puslapyje rodomas bendras akcijų skaičius, įvertinimai ir stebėjimas. Taip pat galite stebėti savo augimą (arba nuvertėjimą), naudodami 7 arba 30 dienų analizės rodinį.

Socialinių akcijų analizė suteikia galingos informacijos apie sritis, kurias reikia suderinti, o tai galiausiai lemia pelningą modelį..

Kainodara

et kainodara

„Monarch“ mažmeninė prekyba kainuoja 89 USD per metus ir 249 USD už gyvenimo licenciją. Galima teigti, kad 89 USD už socialinio bendrinimo papildinį yra šiek tiek per daug, ir galbūt jie teisūs. Bet laikyk savo arklius! Pamiršote 87 „WordPress“ temas su atnaujinimais ir technine pagalba, kurią gavote kartu!

Taip pat galite gauti kūrėjo paketą sumokėdami vienkartinę 249 USD sumą. Ilgainiui tai sutaupys daug pinigų. Jei jums nepatinka, ką papildinys daro su jūsų svetaine, visada pasinaudokite 30 dienų grąžinimo langu.

Išvada

Monarchas yra savotiškas socialinio bendrinimo įskiepis supranta poreikį vartotojo. Nesvarbu, ar tai „WordPress“ pradedantysis, ar patyręs žiniatinklio valdytojas – kiekvienas gali priprasti prie papildinio valdiklių savo dėka intuityvus dizainas. „Monarch“, pasižyminti neįtikėtinomis nepriekaištingomis funkcijomis, suderintomis su palaikančiųjų bendruomene ir enciklopedijos dokumentais, tikrai kyla į geriausių „WordPress“ socialinių dalinimosi papildinių sostą..

Kaip visada, mes norėtume išgirsti iš mūsų skaitytojų. Ar jūs naudojote Monarchą? Ką tu apie tai manai? Ar jūsų dabartinis papildinys daro tai, ko Monarchas nedaro? Praneškite mums!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me