Naujovinkite savo internetinę parduotuvę naudodamiesi „iThemes Exchange Addons“

Neseniai apžvelgėme „iThemes Exchange“ – paprastą būdą pradėti pardavinėti produktus internetu naudojant „WordPress“. Šis nemokamas elektroninės komercijos papildinys pasirodė puikus pasirinkimas kiekvienam, ieškančiam greitas internetinės parduotuvės kūrimo būdas, arba pridėkite šią funkciją į esamą „WordPress“ svetainę.


Pagrindiniu papildiniu galima laisvai naudotis, jame yra pakankamai funkcijų ir funkcijų, kad galėtumėte tai padaryti išvardyti parduodamus fizinius ir skaitmeninius produktus savo „WordPress“ svetainėje, tvarkykite atsargas ir rinkite mokėjimus iš savo klientų. Tačiau „Exchange“ yra keletas priedų, kurie gali žymiai pagerinti jūsų parduotuvės galimybes.

Kai jūsų internetinė parduotuvė pradeda imti ir generuoti pajamas arba pastebite, kad turite daugiau pažangių poreikių, nei manėte iš pradžių, gali būti tinkamas laikas pradėti ieškoti „Exchange“ priedų..

Didelė tikimybė, kad šie priedai gali padėti jums sutaupyti laiko, pastangų ir pinigų, kai reikia tvarkyti jūsų internetinę parduotuvę. Šiame straipsnyje apžvelgsime keletą įdomiausių ir naudingiausių „Exchange“ el. Prekybos priedų, kad galėtumėte geriau suprasti, kaip galite patobulinti internetinę parduotuvę, kad ją būtų lengviau valdyti ir naudoti. geriau aptarnauti klientus.

„iThemes Exchange“ el. prekybos priedai

Geriausi „iThemes Exchange“ priedai, skirti patobulinti jūsų parduotuvę

Nors „iThemes Exchange“ yra daugybė priedų, šiame sąraše pabrėžiamos kelios parinktys, kurios gali padėti susigrąžinti galimai prarastus pardavimus, efektyviau valdyti siuntimo tarifus, pridėti narystės komponentus savo parduotuvėje ir svetainėje ir netgi tegul jūsų klientai nurodo savo kainą kai perkate savo produktus.

Peržiūrėti visus „Exchange“ priedus

Jei ieškote būdo, kaip padaryti savo parduotuvę efektyvesnę ir paversti ją efektyvesne pajamas gaunančia mašina, šie priedai gali padėti archyvuoti tą.

Apleisti vežimėliai

Keiskite apleistus vežimėlius

Tai galbūt viena geriausių savybių, kurias internetinės parduotuvės savininkas gali įtraukti į savo svetainę, kad padidintų pardavimus ir pajamas. „Exchange“ priedas „Atsisakytų krepšelių“ turi galimybę automatiškai išsiųsti el. Laišką bet kuriam jūsų klientui, kuris prideda prekių į savo pirkinių krepšelį, tačiau nesugeba jų patikrinti ir įsigyti. Pagal Baimardo institutas, vidutinis dokumentais pagrįstas apsipirkimas internetu krepšelio atsisakymo procentas yra didžiulis 68 proc..

Yra daugybė priežasčių, kodėl kažkas gali atsisakyti pirkinių krepšelio jūsų svetainėje. Galbūt jie buvo iškviesti, neturėjo mokėjimo informacijos arba buvo atitraukti el. Laišku ar kitu pranešimu. Nepriklausomai nuo jų priežasties, jei jūsų potencialus klientas įves jūsų el. Pašto adresą jūsų parduotuvėje prieš atsisakydamas savo krepšelio, šis priedas turi didelę galimybę jums padėti susigrąžinti dalį tų prarastų pardavimų.

El. Laiškai, kuriuos siunčia šis apleistas krepšelio priedas, gali būti visiškai pritaikyti jūsų prekės ženklui. Tačiau pagal numatytuosius nustatymus juose bus nuoroda tiesiai į gavėjo pirkinių krepšelį, kad jiems būtų kuo lengviau atlikti užsakymą..

Lentelės tarifas Pristatymas

Valiutų lentelės kurso pristatymas

Priedas „Table Rate Shipping“ suteikia jums galimybę nustatyti ir valdyti sudėtingas siuntimo normas. Jei parduodate daugybę produktų, turinčių savo dydį ir svorį, kurie pristatomi į daugybę vietų, dabar galite sukurti pristatymo tarifų asortimentą, kuris gali būti automatiškai pritaikytas jūsų pardavimams, kad atitiktų jūsų parduotuvė.

Naudodamiesi šiuo priedu galite automatiškai pridėti pristatymo išlaidas prie užsakymo, jei kaina yra didesnė ar mažesnė už tam tikrą sumą; arba atsižvelgiant į tai, ar klientas užsisakė tam tikrą skaičių prekių ar gaminių. Be to, jų buvimo vietą taip pat galima atsižvelgti nustatant, ar ir kokia bus jų siuntimo kaina.

Jei norite į savo parduotuvę įtraukti lanksčius ir reaguojančius siuntimo tarifus, atsižvelgiant į tai, kokias prekes klientas turi savo krepšelyje, būtinas priedas „Table Rate Shipping“ yra būtinas.

Kliento kainodara

Valiutų pasirinktinė kainodara

Priedas „Klientų kainų nustatymas“ leidžia jūsų klientams įvesti pasirinktinę kainą išsiregistravus. Jei norite parduoti skaitmeninius produktus, pvz., El. Knygas, norite tegul jūsų klientai nurodo savo kainą, tada šis premium priedas suteikia jums galimybę tai padaryti. Kitas pritaikytos kainodaros priedų panaudojimo būdas galėtų būti aukų priėmimas per jūsų svetainę.

Kadangi tai yra lankstus „Exchange“ priedas, galite įvesti kainų taškų pasirinkimą, kurį klientai gali pasirinkti. Arba galite tiesiog suteikti jiems galimybę įvesti tai, kas, jų manymu, yra jiems verta. Jei leisite klientams nurodyti jų kainą, galite nustatykite apatinę ir viršutinę ribas kad galėtumėte šiek tiek kontroliuoti sumą, kurią jie gali sumokėti. Galite sujungti visas šias parinktis, kad klientams būtų suteikta daug pasirinkimo įvedant pasirinktinę kainą.

Nors šis priedas nebus tinkamas visoms svetainėms ir internetinėms parduotuvėms, yra daugybė jo programų, kurios gali padėti užmegzti puikius santykius tarp jūsų ir jūsų klientų.

„iThemes“ mainų narystė

Mainų narystės priedas

Nors yra daugybė gerų „WordPress“ narystės papildinių, jei jau naudojate „iThemes Exchange“, šį papildinį galite panaudoti pridėkite savo svetainės narystės sritį įdiegdami šį „premium“ priedą.

Šis priedas apima visas sudėtingesnes funkcijas, kurių jums reikia norint nemokamai ir nemokamai sumokėti narystę jūsų svetainėje. Tai apima kelis narystės planus, lašinamas maitinimas išleidžiant narystės turinį pagal narystės planus ir gaminių tiekimą tik nariams.

Prie „Narystės“ pridedama prieiga prie „Pasikartojančių mokėjimų“ plėtinio. Tai suteikia jums galimybę iš savo narių reguliariai rinkti narystės išmokas. Kadangi prie savo „Exchange“ tinklo palaikomos internetinės parduotuvės galite pridėti kelis mokėjimo šliuzus, tai suteikia daugybę galimybių kaupti tuos periodinius narystės mokesčius..

Išvada

Kai jūsų parduotuvė plečiasi ir populiarėja, šie „iThemes Exchange“ priedai gali suteikti jai daugiau galios ir padėti parduoti daugiau produktų, generuoti daugiau pajamų, ir automatizuoti kai kurias užduotis, kurias anksčiau atlikote rankiniu būdu.

Daugelį šių priedų galima įsigyti atskirai arba kaip „Pro Pack“ dalį, o visą galimų parinkčių sąrašą galite peržiūrėti čia. Kol nemokamas „iThemes Exchange“ parduotuvės kūrimo priemonės papildinys yra paruoštas naudoti iš karto, svarbu žinoti, kad ateityje parduotuvę galėsite atnaujinti kada ir kaip jums reikia.

Peržiūrėti visus „Exchange“ priedus

Kokios savybės, jūsų manymu, yra būtinos elektroninės prekybos parduotuvėje? Kokius priedus norėtumėte pamatyti, kurie būtų prieinami „iThemes Exchange“ ar kitiems „WordPress“ el. Prekybos papildiniams? Pasidalykite savo mintimis komentaruose.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map