Neapsaugotas: protingesnis „WooCommerce“ krepšelio atkūrimas

Neapsaugotas: protingesnė „WooCommerce“ apleido krepšelio atkūrimą

Pamiršti vežimėliai yra viena blogiausių problemų, su kuriomis turėsite susidurti būdami internetinės parduotuvės savininku. Ir nors jūs negalite visiškai pašalinti problemos, gera žinia yra ta, kad galite drastiškai sumažinti apleistų vežimėlių, su kuriais jūs turite susidurti, skaičių.


Jei naudojate „WooCommerce“ norėdami parduoti internetu, yra daugybė skirtingų papildinių, kurie gali padėti atkurti apleistus vežimėlius. Vienas iš tokių papildinių yra „Retainful“ ir šiame įraše apžvelgsime, ką papildinys gali pasiūlyti, kodėl turėtumėte jį naudoti, pagrindines papildinio funkcijas, taip pat privalumus ir trūkumus..

Pasinerkime!

Kas yra saikinga?

Neatsargus apleisto krepšelio atkūrimas

Atkaklus yra apleista krepšelio atkūrimo sistema (ir „WordPress“ papildinys), padedanti sumažinti apleistų vežimėlių skaičių ir generuoti pakartotinius pirkinius „WooCommerce“ parduotuvėje. Suaktyvinus papildinį, jis gali užfiksuoti jūsų klientų el. Pašto adresus ir pateikti daugybę primintų krepšelio el. Pašto priminimų, kad paskatintų juos grįžti ir įvykdyti pirkinį..

Kaip veikia ištvermingas darbas?

Kai vartotojas įves savo el. Pašto adresą per patikros procesą, saugus įskiepis jį užfiksuos. Jei klientas nepabaigia pirkimo per 30 minučių, papildinys išsiųs automatinį priminimą el. Paštu, kuris paragins jį grįžti ir baigti patikros procesą..

Galite sukonfigūruoti papildinį taip, kad būtų siunčiami papildomi priminimų el. Laiškai:

 • Pirmą priminimą el. Paštu atsiųskite praėjus 30 minučių po to, kai klientas atsisakys krepšelio
 • Antrąjį el. Laišką siųskite praėjus 4 valandoms po atsisakymo nuo krepšelio
 • Atsiųskite trečiąjį el. Laišką vieną dieną po atsisakymo nuo krepšelio ir pasiūlykite kupono kodą
 • Atsiųskite dar vieną priminimą el. Paštu praėjus 2 dienoms po atsisakymo nuo krepšelio

„Retainful“ leidžia iš anksto sukurti šias lašinamų el. Pašto kampanijas, jas galima suplanuoti ir išsiųsti automatiškai. Kai tik krepšelis bus atgautas, el. Pašto adresai nustos galioti.

Kodėl verta naudoti atsargiai?

Pagal Baimardo institutas, vidutinis internetinių pirkinių krepšelio atsisakymo procentas yra 69,57%. Kitaip tariant, jei dešimt potencialių klientų lankosi jūsų parduotuvėje ir įdeda prekę į savo krepšelį, septyni iš jų niekada neužpildys pirkimo.

Tai praranda daug pajamų, ypač jei turite mažesnę klientų bazę. Yra daug priežastys, kodėl klientai atsisako savo vežimėlių; nuo permokėjimo proceso per daug sudėtingo iki netikėtų siuntimo mokesčių.

Iš tikrųjų niekada negalėsite visiškai pašalinti klientų, kurie nebaigė pirkimo, problemos. Bet jūs galite padaryti ką nors, kad sumažintumėte tai. Būtent ten įsijungia tokie papildymai kaip „Retainful“. „Retainful“ gali padėti susigrąžinti bent pusę apleistų vežimėlių, siųsdami tinkamu laiku parinktis priminimus el. Paštu.

Kai atsižvelgsite į tai, nesunku suprasti, kodėl toks krepšelio atsisakymo įskiepis, koks yra „Retainful“, yra būtinas kiekvienam el. Prekybos parduotuvės savininkui..

Neišlaikomos pagrindinės savybės

Taigi dabar, kai žinote, kas yra „Saugus“ ir kodėl turėtumėte naudoti, pažvelkime į pagrindines jo savybes.

Pamiršti krepšelio el. Pašto priminimai

Apleisti krepšelio el. Laiškai

Natūralu, kad pagrindinė „Retainful“ papildinio savybė yra apleisti krepšelio el. Pašto priminimai. Kaip minėta anksčiau, jie automatiškai suaktyvinami ir jūs galite sukonfigūruoti, kad jie būtų siunčiami nurodytais jūsų pasirinktais laiko intervalais.

Kiekvienas el. Laiškas gali būti visiškai tinkintas, kad atitiktų jūsų prekės ženklą, ir jūs galite nusiųsti peržiūros el. Laišką sau, kad įsitikintumėte, jog viskas veikia. Jei norite pagreitinti sąrankos procesą, galite pridėti tiek el. Pašto adresų, kiek norite, ir jų kopijas.

Kitas užsakymo kuponas

Kitas užsakymo kupono nustatymai

Norėdami sukonfigūruoti savo Kitas užsakymo kuponas, turėsite naudoti „WordPress“ informacijos suvestinę. Kuponą galite sukonfigūruoti procentine išraiška arba vienoda suma. Nustatymai yra gana nesudėtingi, todėl galite sukurti neribotą skaičių kuponų. Ir jei įgalinsite galimybę kuponus kurti pagrindinėje programoje, bus sugeneruotas unikalus kupono kodas kiekvienam kliento el.

Jūs galite visiškai valdyti, kuriems produktams ar produktų kategorijoms taikomas kuponas, ir galite išskirti tam tikrus produktus ar kategorijas. Taip pat galite nustatyti konkrečią datą, kada kupono galiojimo laikas pasibaigs, ir nustatyti minimalias ir maksimalias išlaidas, kurias leidžiama naudoti kuponu.

Neapsaugoti kito užsakymo kuponai el. Paštu

Kita naudinga kito užsakymo kupono savybė yra tai, kad galite nustatyti tolesnius el. Laiškus. Panašiai kaip apleistus krepšelio el. Laiškus, galite nustatyti, kad jie būtų siunčiami tam tikru laiko intervalu ir jie išeis tol, kol klientas panaudos nuolaidos kodą.

„Visual Email Editor“

„Visual Email Editor“

„Retainful“ papildinys turi vaizdinę el. Pašto redaktorių, kuris jaučiasi kaip puslapio kūrimo priemonės papildinys. Prie savo el. Pašto adresų galite pridėti blokų, tokių kaip tekstas, mygtukas, vaizdai, stulpeliai ir dar daugiau. Įskiepis turi vilkimo sąsają, todėl viskas, ką jums reikia padaryti, tai vilkite norimą elementą į savo el. Paštą.

Taip pat galite suasmeninti el. Laiškus naudodami įvairius trumpus kodus. Pridėkite kliento vardą, krepšelio turinį, kuponą ir dar daugiau, kad įtikintumėte klientą užbaigti pirkimą.

Aukščiausios savybės

Neišlaikomi „Premium“ priedai

Be apleistų krepšelio el. Laiškų ir kito užsakymo kuponų, saugus papildinys turi ir kitų naudingų priemokų, įskaitant:

 • Išeinantys iškylantieji langai – parodykite kupono kodą arba tiesiog surinkite jų el. Laišką ir gaukite juos vėliau, kai klientai bandys išeiti iš jūsų parduotuvės
 • Atgalinės atskaitos laikmatis – sukurkite skubos jausmą, nurodydami galutinį terminą pirkti tam tikrą pasiūlymą
 • Papildomas el. Pašto rinkinio iššokantis langas – rinkti klientų el. Laiškus, kai tik jie įdeda prekę į krepšelį, kad galėtumėte atgauti vežimėlius dar prieš jiems einant į kasos procesą

„Analytics“

„Retainful“ taip pat siūlo naudingų duomenų, kuriuos galite naudoti optimizuodami savo parduotuvės ir krepšelio atkūrimo techniką. Turėsite prieigą prie informacijos, pavyzdžiui, apie tai, kurias prekes klientai paliko savo vežimėliuose, tiesioginę lentelę apie tai, kiek vežimėlių buvo atsisakyta ir (arba) susigrąžinta, krepšelio konversijas, patvirtinimus el. Laiškų siuntimu ir atidavimo įkainius bei kito užsakymo kupono efektyvumą..

Lengva naudoti

Apskritai, „Retainful“ papildinį lengva naudoti. Galite pradėti įdiegę nemokamą papildinio versiją iš oficialios saugyklos. Kai ji bus suaktyvinta, būsite paraginti įvesti savo API raktus, kuriuos galite gauti prisiregistruodami gauti saugią sąskaitą.

Norėdami sukonfigūruoti apleistus krepšelio el. Laiškus, turėsite naudoti svetainę „Saugus“, tačiau sąsaja yra moderni ir lengvai naudojama. Be to, jau yra 3 iš anksto sukonfigūruoti apleisti krepšelio el. Laiškai, kuriuos galite naudoti kaip išeities tašką ir pritaikyti juos jūsų prekės ženklui.

Nuolaidi kainodara

Neapsaugotas - „WooCommerce“ atsisakė krepšelio atkūrimo

„Retainful“ papildinį galima nemokamai atsisiųsti iš oficialios „WordPress“ saugyklos. Nemokama versija apsiriboja 300 kontaktų ir standartiniu palaikymu. Pro papildinio versiją yra pasirinkti 3 kainų planai:

 • Starteris – Pradiniame plane yra iki 2000 kontaktų, neribotas el. Pašto siuntimas, prieiga prie papildomų funkcijų, tolesni užsakymai nuo kupono ir pirmumo palaikymas. Šis planas galimas už 9 USD / mėn., Kas mėnesį mokama, arba 7 USD / mėn., Per metus.
 • Augimas – Į augimo planą įtraukta viskas, pradedant planu ir pradedant iki 5000 kontaktų. Tai taip pat apima galimybę siųsti el. Laiškus iš savo domeno. Šis planas galimas už 29 USD / mėn., Per mėnesį arba 23 USD / mėn., Per metus.
 • Profesionalus – į šį planą įtraukta viskas, išskyrus augimo planą, taip pat iki 25000 kontaktų, tiesioginių pokalbių palaikymas ir specialus borto specialistas. Šis planas kainuoja 99 USD / mėn., Už kurį mokama kas mėnesį, arba 79 USD / mėn., Kas mėnesį.

Galutinis verdiktas

Pamiršti krepšeliai yra didžiulė internetinių parduotuvių savininkų problema, tačiau naudodami tinkamą papildinį galite sumažinti parduotuvėje paliktų krepšelių skaičių. Nesulaikomos siūlomos naudingos funkcijos, tokios kaip apleisti krepšelio el. Laiškai, taip pat kito užsakymo kuponai, kuriuos galite naudoti, norėdami paskatinti lankytojus baigti kasos procesą ir paskatinti juos sugrįžti į jūsų parduotuvę..

Apskritai, įskiepiu lengva naudotis ir jis netgi turi nemokamą planą, kaip pradėti, todėl tikrai verta pasidomėti ir išsiaiškinti, kaip jis gali padėti pagerinti jūsų esmę..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map