Pagerinkite „WordPress“ medijos įkėlimą naudodami „Uploadcare“ paslaugą

„WordPress“ bėgant metams nuolat tobulino savo žiniasklaidos valdymą, tačiau vis dar yra sričių, kuriose jai trūksta funkcionalumo. Yra keletas „WordPress“ žiniasklaidos valdymo aspektų, kuriuos trečiosios šalys tvarko įdomiau ir pažangiau.


Vaizdų naudojimas jūsų svetainėje gali pareikalauti daug išteklių, nesvarbu, ar tai yra atminties vieta, ar tiesiog įkėlimo greitis iš serverio. Kuo daugiau vaizdų naudoja jūsų svetainė, tuo labiau šie ištekliai gali būti apriboti.

Svetainėse, kuriose naudojama daugybė vaizdų, dažniausiai ieškoma būdų, kaip priglobti savo failus kitur debesyje, o ne imti išteklius iš savo serverio. Tačiau gali būti sunku rasti paslaugą, kuri palengvina šią integraciją.

„Uploadcare“ yra paslauga, kuri pašalina sunkumus, kurie kartais kyla naudojant trečiosios šalies debesų saugyklos paslaugą, ir visą procesą padaro paprastą. Tuomet viskas nukeliama šiek tiek toliau ir pateikiamos kelios kitos galimybės, kaip pagerinti žiniasklaidos patirtį jūsų svetainėje.

Ką veikia „Uploadcare“?

„Uploadcare“ yra paslauga, leidžianti įkelti, apdoroti ir naudoti CDN (turinio pristatymo tinklo) saugyklas.

Iš esmės tai reiškia, kad bet kokia laikmena, kurią pridedate prie paslaugos, bus saugoma debesies serveriuose. Tai pašalina pakrovimo greičio problemas, su kuriomis susidursite saugodami failus savo serveryje.

Ši paslauga aprūpinta protinga vaizdų apdorojimo funkcija, leidžiančia įvairiais būdais keisti savo vaizdus. Visi šie pakeitimai yra daromi skrydžio metu naudojant URL jungiklius, kurie originalų vaizdą palieka nepakeistą.

Šis metodas suteikia daug pasirinktinio apdorojimo parinkčių, turinčių vieną vaizdą. Vėliau vaizdo apdorojimo ypatybes aptarsiu šiek tiek išsamiau. Pirmiausia pažiūrėkime, ko reikia norint pradėti naudotis paslauga.

„Uploadcare“ paskyros sukūrimas

Paskyros sukūrimas yra paprastas procesas, kuris turėtų užtrukti mažiau nei 30 sekundžių.

Registruotis

Pagrindiniame „Uploadcare“ puslapyje spustelėkite Pradėti mygtuką.

Tai pateks į registracijos puslapį, kuriame galėsite naudoti prisiregistravimo vienu spustelėjimu parinktį naudodami „GitHub“ arba „Google“ paskyrą. Arba galite prisiregistruoti naudodami savo el. Pašto adresą.

Jei prisiregistruosite naudodami el. Pašto adresą, iš „Uploadcare“ gausite patvirtinimo el. Laišką su nuoroda, kurią turite spustelėti norėdami baigti paskyros sąranką..

Sukūrę savo sąskaitą, būsite prisijungę prie „Uploadcare“ prietaisų skydelio, kur jums bus sukurtas numatytasis projektas. Šis projektas turės pavadinimą, kurį tarnyba ekstrapoliavo pagal jūsų prisiregistravimo būdą. Pakeisti šio projekto pavadinimą nesunku.

Projekto pavadinimas

Norėdami pervardyti pradinį projektą, tiesiog spustelėkite projekto pavadinimą ir eikite į nustatymų parinktį. Vienintelė pasirinkimo galimybė šioje srityje yra galimybė pakeisti projekto pavadinimą. Pervardykite jį į tai, kas tinka jūsų svetainei.

Naudodamiesi „Uploadcare“ jūs neapsiribojate vien tik savo paskyros projektu. Savo paskyroje galite sukurti daugybę projektų ir visi jie pasidalys turimos saugyklos vietos paskirstymu, nesvarbu, ar tai nemokama 250 MB, ar saugyklos paskirstymas iš mokamos paskyros.

Kiekvienam projektui suteikiamas atskiras viešas ir slaptas raktas, kuris leis sukurti atskirus projektus kiekvienai svetainei, prie kurios prisijungiate prie „Uploadcare“ paslaugos. Tai ypač naudinga asmenims ar įmonėms, vykdančioms daugybę tinklaraščių ar svetainių.

„Uploadcare“ kainodaros planai

Jau minėjau nemokamą planą, kuris suteikia 250 MB saugyklos vietos, kai jūs prisiregistruojate. Šis paskyros lygis bus labai svarbus asmenims, turintiems vieną svetainę. Tačiau yra ir kitų papildomų variantų toms svetainėms ar žmonėms, kurie naudoja daug arba ypač aukštos skiriamosios gebos vaizdo failus.

„Uploadcare“ leidžia atnaujinti paskyras atsižvelgiant į saugyklos reikalavimus remiantis šiais trim priemokos planais:

 • 1 planas: 5 USD per mėnesį už 1,5 GB saugyklos vietos
 • 2 planas: 19 USD per mėnesį už 7,5 GB atminties
 • 3 planas: 99 USD per mėnesį už 50 GB saugyklos vietos

Jie taip pat turi įmonės planą, kurį galima visiškai pritaikyti. Jie prašo susisiekti su jais ir aptarti tai, jei jūsų poreikiai nepatenka į numatytuosius planus.

Verta paminėti, kad planų kaina yra tiesiogiai susijusi su saugojimo vieta. Visos kitos „Uploadcare“ paslaugos ir funkcijos yra prieinamos atsižvelgiant į jūsų naudojamą planą.

„Uploadcare“ naudojimas kartu su „WordPress“

Sukūrę „Uploadcare“ paskyrą, nesunkiai susiesite vieną iš savo projektų su „WordPress“ svetaine. Paprasčiausias būdas tai padaryti yra atsisiųsti „Uploadcare“ papildinys iš „WordPress.org“ papildinių saugyklos. Tai galima įdiegti tokiu pačiu būdu, kaip ir su bet kuriuo kitu „WordPress“ papildiniu.

Įdiegę ir suaktyvinę papildinį, turite jį prijungti prie „Uploadcare“ projekto įvesdami saugos raktus. Tai galima padaryti įėjus į Nustatymai> „Uploadcare“ o puslapio viršuje įvedami viešieji ir slaptieji jūsų projekto saugos raktai. Šie raktai yra „Uploadcare“ projekto apžvalgos puslapyje.

Papildinių nustatymai

Čia yra įvairių papildomų variantų, tokių kaip leidimas naudoti „Uploadcare“ rodomiems vaizdams. Čia taip pat galite patobulinti „Uploadcare“ paslaugą, tačiau tai daugiausia skirta patyrusiems vartotojams. Instrukcijas, kaip tai padaryti, galima rasti aptarnavimo dokumentacija.

Pridėti medijos mygtuką

Įdiegus papildinį ir sukonfigūravus parametrus, jis pakeičia numatytąjį Pridėti laikmeną mygtuką jūsų įraše ir puslapiuose.

Spustelėjus šį mygtuką jums parodomas daugialypės terpės įkėlimo puslapis su keliomis naujomis parinktimis. Dabar galite įkelti vaizdus iš įvairių šaltinių, tokių kaip: „Facebook“, „Instagram“, „Google“ diskas ir „Evernote“.

Papildoma laikmena

Pirmą kartą bandant įkelti laikmeną iš bet kurios iš šių paslaugų, jūsų bus paprašyta prisijungti prie savo paskyros ir prijungti jas prie „Uploadcare“. Papildomą paslaugą galima suaktyvinti jūsų „Uploadcare“ projekte, naudojantis valdiklio meniu.

Kiekvienam jūsų įkeltam vaizdui suteikiamas unikalus universalus identifikavimo numeris (UUID) ir jis saugomas „Uploadcare“ turinio pristatymo tinkle (CDN). Šis požiūris reiškia, kad jums reikia įkelti tik vieną didelės raiškos failo versiją ir pridėję įvairius vaizdo apdorojimo jungiklius prie šio failo galėsite jį rodyti keliais būdais savo svetainėje.

Vaizdo apdorojimo ypatybės

Kaip jau minėjau, „Uploadcare“ turi fantastiškų vaizdų apdorojimo funkcijų, kurios visiškai nekeičia numatytojo vaizdo. Tai leidžia nukreipti vaizdą keliose vietose, kai kiekvienas egzempliorius yra visiškai skirtingas.

Pvz .: paveikslėlį galima pakeisti iki konkretaus dydžio pridedant „/ – / pakeisti dydį / plotis aukštis /“Po paveikslėlio UUID, URL pločio ir aukščio dalis pakeisdami reikiamais matmenimis. Šios URL informacijos pridėjimas “/ – / pakeisti dydį / 600 × 300 / ” būtų nustatytas vaizdo dydis nuo 600 pikselių iki 300 pikselių.

Apkarpymas

Yra daugybė kitų vaizdų apdorojimo funkcijų, kurias galite naudoti, pavyzdžiui, apkarpymas, failo formato keitimas, spalvoto vaizdo keitimas į pilkos spalvos ir kita. Funkcijų sąrašą ir jų naudojimo metodus galite rasti „Uploadcare“ dokumentacija.

Išvada

„Uploadcare“ yra puiki paslauga toms svetainėms, kurios naudoja labai daug laikmenų ir reikalauja greito CDN pranašumų, kartu turėdamos ir papildomų vaizdų apdorojimo parinkčių..

Nemokamoje paskyroje yra pakankamai saugyklos vietų žmonėms, norintiems suteikti pratęstą paslaugos bandomąją versiją. Nors naujovinimas į pradinį mokamą planą siūlo didžiulį saugyklos kiekį, kurio turėtų pakakti daugeliui kompanijų.

Tie, kurie reguliariai naudoja ypač didelės skiriamosios gebos failus, gali pastebėti, kad jie greitai įgyvendina paprastus planus. Jūs turite galimybę reguliariai ištrinti senus failus ir išvalyti saugyklos vietą, jei norite sumažinti savo išlaidas.

Ar savo svetainėje naudojote „Uploadcare“ ar kitą CDN saugojimo paslaugą? Mes norėtume išgirsti jūsų mintis apie tai toliau pateiktuose komentaruose.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map