Patarimai, kaip paspartinti projektavimo procesą naudojant „Elementor“

Patarimai, kaip paspartinti projektavimo procesą naudojant „Elementor“

Ne paslaptis, kad „Elementor“ yra vienas geriausių puslapių kūrėjų „WordPress“ bendruomenėje šiandien. Ir tai ne tik puslapio kūrėjas. „Elementor“ išsivystė tiek, kad galite kurti visiškai veikiančias svetaines net ir naudodamiesi nemokama pagrindine „WordPress“ tema, nerašydami vienos eilutės kodo!


Nors „Elementor“ siūlo daugybę variantų ir pritaikymo galimybių, dažnai praleidžiame mažesnes papildinio detales ir dalis, kurios gali turėti didelę įtaką svetainės kūrimo procesui..

Tinklalapių projektavimas naudojant „Elementor“ jau yra greitas ir lengvas, tačiau jei norite paspartinti projektavimo procesą, esate tinkamoje vietoje. Šiame straipsnyje jūs sužinosite, kaip paspartinti projektavimo procesą naudodamiesi „Elementor“, visiškai išnaudodami redaktorių naudodami trečiųjų šalių įrankius.

Pradėkite nuo paruoštų šablonų

Paruošti šablonai gali pagreitinti jūsų projekto plėtrą. Naujų puslapių projektavimas nuo nulio užima daug laiko. Dažniausiai prarandate tą laiką, nuolat keisdami puslapio išdėstymą ir stilių. Būtent čia naudingi šablonai. „Elementor“ šablonų biblioteka yra puikus šaltinis pagreitinti projektavimo procesą. Net jei nenaudojate paruošto šablono, šablonų biblioteką visada galite naudoti kaip įkvėpimą. Šablonus galima lengvai importuoti tiesiai į puslapį tik vienu paspaudimu.

Elementorių šablonus galima padalyti į dvi dalis. Pirmiausia, kai norite importuoti paruoštą puslapį iš viršaus į apačią, galite importuoti visą puslapį (pvz., „Apie“ arba „Kontaktų“ puslapį) su visu jo turiniu. Antras variantas yra, jei norite tiesiog importuoti projekto skyrių ar bloką. Tai galite padaryti, jei, pavyzdžiui, jums patinka viena iš skyrių iš paslaugų, herojus, susisiekite su mumis arba užsiprenumeruokite skyrius.

Nuostabios nemokamos ir aukščiausios kokybės šablonų kolekcijos yra lengvai prieinamos internete.

Envato turgus

Envato turgus

„Envato“ rinka yra turbūt populiariausia ne tik „Elementor“ šablonų, bet ir „WordPress“ temų bei papildinių rinka.

„TemplateMonster“

„TemplateMonster“

„TemplateMonster“ yra dar vienas geros kokybės šablonų išteklių tiekėjas. Jie taip pat turi keletą nemokamų šablonų.

„Elementor“ šablonų biblioteka

„Elementor“ šablonų biblioteka

„Elementor“ šablonų biblioteka – yra „Elementor“ vietinių šablonų sandėlis, labai dažnai pasirodo nauji nemokami ir „Premium“ šablonai.

Naudokite klavišus

Jei dirbate su „Elementor“ tik su pele, tada liaukitės! Skirkite 10 minučių trumpųjų kodų mokymuisi, nes tai sutaupys daug laiko ir pagreitins jūsų svetainės kūrimo procesą. Be paprastų, tokių kaip kopijavimas ir įklijavimas, galite naudoti ir sudėtingesnius tinkintus sparčiuosius klavišus. Jie gali būti ypač naudingi, ypač jei norite naršyti po skydelį ir peržiūros režimą arba pereiti prie redagavimo mobiliesiems.

Čia yra nuorodų, kurios gali rimtai padidinti jūsų svetainės kūrimo greitį, sąrašas:

Veiksmai

Anuliuoti„Ctrl“ / „Cmd“ + ZAnuliuokite bet kokius puslapio pakeitimus
Perdaryti„Ctrl“ / „Cmd“ + „Shift“ + ZPakartokite bet kokius puslapio pakeitimus
Kopijuoti„Ctrl“ / „Cmd“ + CNukopijuokite skyrių, stulpelį ar valdiklį
Įklijuokite„Ctrl“ / „Cmd“ + VĮklijuokite skyrių, stulpelį ar valdiklį
Įklijuoti stilių„Ctrl“ / „Cmd“ + „Shift“ + VĮklijuokite skyriaus, stulpelio ar valdiklio stilių
IštrintiIštrintiIštrinkite redaguotą skyrių / stulpelį / valdiklį
Dublikatas„Ctrl“ / „Cmd“ + DKopijuokite redaguotą skyrių / stulpelį / valdiklį
Sutaupyti„Ctrl“ / „Cmd“ + SIšsaugokite savo puslapį versijų istorijoje

Eiti į

Skydas / peržiūra„Ctrl“ / „Cmd“ + PPerjungti iš skydelio į peržiūros rodinį
Redagavimas mobiliesiems„Ctrl“ / „Cmd“ + „Shift“ + MPerjunkite darbalaukio, planšetinio kompiuterio ir mobiliųjų įrenginių rodinius
Istorija„Ctrl“ / „Cmd“ + „Shift“ + HEikite į istorijos skydą
Navigatorius„Ctrl“ / „Cmd“ + IAtidaromas navigatorius
Šablonų biblioteka„Ctrl“ / „Cmd“ + „Shift“ + LAtidaromas mūsų šablonų bibliotekos modulis
Klaviatūros nuorodos„Ctrl“ / „Cmd“ + ?Atidaromas „Spartiųjų klavišų“ pagalbos langas
MestiESCAtidaromi „Nustatymai“ ir pereinama prie Išeiti į informacijos suvestinę

Tinkinta puslapių CSS

Ar žinojai, kad kiekviename puslapyje galite turėti tinkintą CSS? Taip, bet atminkite, kad ši funkcija įtraukta tik į „Elementor“ „Pro“ versiją. Kaip šios problemos sprendimo būdą parodysiu, kaip į kiekvieną puslapį įtraukti tinkintą CSS. Šis triukas padės jums sutaupyti pinigų, jei norėtumėte, kad „Pro“ versija būtų tik pridedama nedidelių tinkinimų puslapio lygiu.

Norėdami tai padaryti, jums tereikia naudoti HTML valdiklį ir šį kodo fragmentą:

Pažvelkite į šį pavyzdį:

Muitinės kodas

„Elementor Finder“ paieškos juosta

Labai dažnai dirbdami su puslapio dizainu norite pereiti į kitus puslapius, nustatymus, pardavimo puslapį ar bet kur kitur. Tai gali užtrukti, jei: išsaugote puslapį> grįžtate į informacijos suvestinę> atidaryti puslapiai > ieškokite puslapio, kurį norite atidaryti. Tai gali iššvaistyti daug laiko ir energijos, jei jums tai reikėjo daryti vėl ir vėl.

Laimei, „Elementor“ turi įmontuotą sprendimą, kuris supaprastina ir pagreitina projektavimo procesą. Užuot išgyvenę visas tas bėdas, galite tiesiog naudotis „Elementor Finder“. Galite tiesiogiai pereiti prie bet kurio nustatymo, šablono, puslapio ar temos dalies ieškodami paieškos juostoje. „Finder“ galima pasiekti spustelėjus klavišus „Cmd“ / „Ctrl“ + E bet kurioje „WordPress“ prietaisų skydelio vietoje. Peržiūrėkite šį vaizdo įrašą, kad pamatytumėte viską, ką galite padaryti naudodamiesi „Finder“.

Naudokite „Navigator“

„Navigator“ yra naršymo medžio langas, kuris suteikia lengvą prieigą prie kiekvieno puslapio kūrimo priemonės elemento. Šis mažas langas leidžia naršyti po elementus ir lengvai vilkti ir mesti valdiklius.

„Navigator“ yra ypač naudingas ilgiems puslapiams arba puslapiams, kuriuose sudėtingas daugiasluoksnis dizainas, ir elementams, kuriuose derinamas „Z-Index“, atėmus paraštę, absoliučią padėtį ir tt. Tai leidžia jums pasiekti elementų rankenas, kurios gali būti už kitų elementų..

„Navigator“ galite pasiekti vienu iš trijų paprastų būdų:

 1. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite bet kurį elementą, tada spustelėkite „Navigator“. Tai automatiškai nukreips jus į konkretų naršymo medžio elementą.
 2. Spustelėkite elementų mygtuką skydelio poraštėje.
 3. Naudokite „Cmd“ / „Ctrl“ + I spartųjį klavišą.

Pažiūrėkite į šį vaizdo įrašą, kad pamatytumėte, kaip jis veiks:

„Navigator“ turi ir kitas funkcijas, tokias kaip vardų valdikliai, valdiklių sutraukimas ir išplėtimas, skydelio plūdravimas ar prijungimas prie doko ir valdiklių rodymas arba slėpimas. Galite pamatyti visą apžvalgą jų dokumentacija.

Apibrėžkite savo spalvų paletę

Paprastai kurdami svetainę mes vadovaujamės dizainerio sukurtu dizaino modeliu. Šiame modelyje paprastai būna spalvų derinys, pakartojamas visoje svetainėje. Tai yra prekės ženklo spalvos, kurios turėtų likti nepakitusios. Tai reiškia, kad kiekvieną kartą, kai puslapyje pridedame naują valdiklį, turime nukopijuoti-įklijuoti spalvų kodą arba turime atsiminti, koks yra spalvų kodas, norint jį pritaikyti valdiklio nustatymuose. Tai padaryti gali prireikti daug laiko. Laimei, „Elementor“ mums pateikė sprendimą.

Galite apibrėžti savo prekės ženklo spalvas „Spalvų parinkiklio“ nustatymuose ir jas naudoti pakartotinai, kiekvieną kartą naudodamiesi valdiklių stiliaus parinktimis. Norėdami sutaupyti laiko kurdami, tiesiog pasirinkite iš anksto nustatytą paletę arba apibrėžkite savo pasirinktines spalvas.

Pažvelkite į šį vaizdo įrašą:

Parengti ir daugkartinio naudojimo valdiklių stiliai ir šablonai

„Elementor“ yra vienas geriausių puslapių kūrėjų, tačiau ar pagalvojote apie numatytuosius ir bjauriuosius mygtukus? Skirtukai? Meniu? Ar bet kuris kitas valdiklis? Šie numatytieji valdikliai atrodo taip, kaip buvo sukurti prieš kelerius metus, o gal norėjote pakartotinai naudoti valdiklį, kurį suprojektavote projekto A projekte B?

Šiuo metu jūs negalite išsaugoti ir pakartotinai naudoti valdiklių stilių būsimiems projektams su „Elementor“. Laimei, nemokama „WunderWP“ papildinys siūlo keletą būdų, kaip išspręsti šią problemą.

Pirmiausia, „WunderWP“ apima daugybę iš anksto nustatytų valdiklių stilių. Parengti stiliai antraštėms, galerijoms, mygtukams, dalikliams, karuselėms, formoms, kainų lentelėms ir dar daugiau pasiekiami spustelėjus. Tiesiog vilkite „Elementor“ valdiklį į savo puslapį, pasirinkite paruoštą „WunderWP“ valdiklio stilių ir pradėkite pridėti turinį.

„WunderWP“ nustatymai

Naudodami „WunderWP“, galite lengvai išsaugoti ir pakartotinai naudoti savo valdiklio stilius „Elementor“. Tai paprasta: stilizuokite valdiklį, išsaugokite jį „WunderWP Cloud“ (kuris yra nemokamas!) Ir naudokite vėliau panašiems valdikliams. Tai tinka tiek paprastiems, tiek sudėtiniams valdikliams. Pvz., Galite naudoti tai norėdami išsaugoti antraštės valdiklį, kuriame yra skirtingos tipografinės vertės, arba vaizdo valdikliui su tinkintais šešėliais..

„WunderWP“ tinkinti stiliai

Tas pats pasakytina ir apie šablonus – galite išsaugoti visus arba dalinius savo sukurtus šablonus „WunderWP Cloud“. Šablonas bus ten, todėl kai būsite pasiruošę, galėsite lengvai įterpti jį į puslapį ar svetainę. Tokiu būdu jums reikės jį sukurti tik vieną kartą, sutaupant daug laiko.

„WunderWP“ tinkintas šablonas

Arba galite pasinaudoti paruošto „WunderWP“ turinio šablonais. Šiuo metu yra daugiau nei 50 paruoštų skyrių šablonų – tokių kaip kontaktas, raginimas veikti, antraštė, poraštė, paslaugos, apie, komanda, paslaugos, atgalinis skaičiavimas ir daug daugiau – įvairiems tikslai.

„WunderWP“ paruoštas šablonas

Apvyniokite

Iki šiol be abejonės, „Elementor“ yra vienas geriausių „WordPress“ puslapio kūrėjų. Beveik kiekvieną dieną pridedami nauji įrankiai ir funkcijos, kurie supaprastina ir pagreitina projektavimo procesą bei pagreitina projekto pristatymo laiką.

Kuris patarimas, jūsų manymu, yra naudingiausias, o kurio anksčiau nežinojai? Galbūt jūs žinote ir tai, kas čia nepaminėta? Prašome pasidalinti ja su kitais.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map