Pridėkite darbo skelbimų lentą prie savo „WordPress“ svetainės naudodami „WP Job Manager“

Pridėkite darbo skelbimų lentą prie savo „WordPress“ svetainės naudodami „WP Job Manager“

Jei turite svetainę, pagrįstą tam tikra niša, yra tikimybė, kad apsvarstėte galimybę sukurti tam tikrą darbo lentos formą savo bendruomenei..


Kai kuriose svetainėse veikia gana išskirtinės darbo lentos. Jei norite sekti jų pėdomis, turite keletą skirtingų variantų.

Yra premium temų ir papildinių, specialiai sukurtų „WordPress“, kurie leidžia sukurti visiškai automatizuotas užduočių lentas, taip pat įskiepių, leidžiančių pridėti darbo lentos funkcionalumą prie esamos svetainės (nors paprastai juos reikia patiems prižiūrėti)..

Pažvelkime į vieną iš šių papildinių.

„WP Job Manager“ „WordPress“ papildinys

WP darbo vadovas yra nemokamas „WordPress“ papildinys, leidžiantis sukurti paprastą darbo skelbimų lentą, kad būtų galima skelbti ir tvarkyti darbų sąrašus tiesiai iš administratoriaus prietaisų skydelio arba naudojant darbo pateikimo formą.

Papildinys suteikia galimybę rankiniu būdu pridėti visus darbus savarankiškai, taip pat leidžia registruotiems vartotojams paskelbti darbų sąrašus. Tai taip pat leidžia įsigyti papildomų priedų, kurie padidina jo funkcionalumą, leidžiant mokamus sąrašus ir įspėjimus, taip pat dar keletą kitų galimybių.

Pristatę kelią iš naujo, pažvelkime į „WP Job Manager“ parengimo ir paleidimo jūsų svetainėje veiksmus.

1. Įdiekite ir sukonfigūruokite WP Job Manager

Įdiegę ir suaktyvinę papildinį, galime pradėti konfigūruoti jį pagal jūsų konkrečius darbo lentos poreikius. Papildinio nustatymų skyrius yra gana minimalistinis. Jis suskirstytas į dvi dalis: Darbo pasiūlymai ir darbo pasiūlymai.

Darbo skelbimų sąraše pateikiama pagrindinė informacija apie tai, kaip darbai rodomi jūsų svetainėje:

Nustatymai - darbo skelbimai

Darbo pateikimas diktuoja, kaip pateikiami darbai ir ar tam reikia jūsų svetainės vartotojo abonemento:

Nustatymai - darbo pateikimas

2. Sukurkite darbo kategorijas

Darbo kategorijos

Darbus galima suskirstyti į kategorijas atsižvelgiant į jūsų poreikius.

Darbo skelbimų kategorijas yra taip lengva sukurti kaip įprastą tinklaraščio įrašų kategoriją. Tai daroma naujame informacijos suvestinės skyriuje, skydelyje, skyriuje Darbo kategorijos meniu variantas.

Kiekvienoje kategorijoje yra pavadinimas, URL sruoga ir aprašymas. Kaip ir įrašų kategorijose, galite sukurti tiek, kiek jums patinka.

3. Sukurkite darbo tipus

Darbo rūšys

Diegimo metu sukurti keli užduočių tipai.

Užduočių tipai nusako, ar darbo sąrašas yra visas, ne visą darbo dieną ar viena iš kitų jums prieinamų variantų. Kaip ir darbo kategorijose, galite sukurti papildomų tipų, kai jums jų reikia.

4. Informacijos suvestinėje sukurkite naują darbo sąrašą

Naujas darbo sąrašas

Dabar, kai turite pagrindinę darbo lentos konfigūraciją, laikas sukurti pirmąjį darbo sąrašą. Šis procesas labai panašus į naujo įrašo ar puslapio kūrimą. Įvedate pavadinimą, darbo turinį ir kategorizuojate įrašus. Šiuo metu taip pat galite pasirinkti darbo sąrašo tipą.

Yra vienas didelis skirtumas tarp šio lango ir standartinės tinklaraščio įrašo administratoriaus srities. Su Naujas darbo sąrašas paštu jums bus suteikta papildoma panelė, kurioje yra įvairių Darbo sąrašų duomenys.

Darbo sąrašų duomenys

Šie duomenų laukai suteikia jums galimybę prie kiekvieno darbo sąrašo pridėti papildomos informacijos. Šie papildomi laukai apima: Darbo vieta, Kompanijos informacija, Darbo pabaiga ir galimybė pažymėti vietą užpildytą.

5. Sukurkite naują darbo sąrašą naudodami pateikimo formą

Pateikimo forma

Jei nuspręsite leisti vartotojams pateikti darbo sąrašus, turėtumėte sukurti darbo pateikimo formą.

Dėl papildinio darbo pateikimas yra paprastas. Norėdami sukurti pateikimo formą, turite sukurti naują savo svetainės puslapį ir pridėti šį trumpąjį kodą:

[pateikti_job_forma]

Tai konvertuos puslapį į pateikimo formą, leidžiančią jūsų vartotojams pridėti visą su darbu susijusią informaciją. Tačiau pateikdami darbo formą negalite darbo sąraše nustatyti galiojimo pabaigos.

Užpildę formą galėsite peržiūrėti, kaip ji atrodys svetainėje. Jei esate patenkinti pateikta informacija, galite užbaigti pateikimo procesą ir paskelbti darbo sąrašą darbo taryboje.

6. Darbo skelbimų rodymas

Darbo skelbimai

Norėdami savo svetainėje pateikti darbo sąrašus, tiesiog turite pridėti trumpąjį kodą puslapyje tokiu pačiu būdu, kaip ir darbo pateikimo formą..

Trumpasis kodas, būtinas norint sudaryti išsamų visų atvirų pozicijų sąrašą, yra:

[darbai]

Galimos ir kitos trumpojo kodo parinktys, leidžiančios konkrečiais būdais filtruoti savo darbų sąrašą.

Pvz., Yra trumpojo kodo parinktis, leidžianti nurodyti rodomą darbo kategoriją. Naudodami šį filtrą galite sukurti kelis puslapius savo svetainėje, kiekvienas iš jų turi savo darbo kategorijų sąrašą.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie trumpus kodus, kuriuos galite naudoti norėdami filtruoti darbo sąrašus, apsilankykite papildinių dokumentacijos wiki.

Darbo informacijos suvestinė

Kaip ir pateikimo formą bei darbo sąrašus, galite sukurti darbo informacijos suvestinės puslapį savo vartotojams naudodami kitą paprastą trumpąjį kodą:

[darbo skelbimų lentelė]

Šis puslapis leis prisijungusiems vartotojams peržiūrėti visus darbus, kuriuos jie paskelbė jūsų svetainėje.

Tai suteikia jiems paprastą būdą redaguoti ir tvarkyti savo skelbimus, neieškant viso darbų sąrašo archyvo.

Papildomos papildomos savybės

Pridėti Ons

Puikus šio papildinio dalykas yra tai, kad nors jis yra nemokamas ir siūlo daugybę galimybių, galite nusipirkti priedų, kurie padidina jo naudingumą..

Papildomos šio papildinio parinktys apima įvairius mokamų aukcionų būdus. Tai leidžia sukonfigūruoti darbo tarybą, kad būtų reikalaujama sumokėti už darbo pateikimą. Šis mokėjimas gali būti renkamas naudojant „PayPal“ ar kitus internetinius mokėjimo metodus ir gali būti nustatytas taip, kad jums nereikės įvesti jokių įmokų į darbo sąrašus, norint uždirbti pinigų iš lentos.

Yra ir kitų papildomų priedų, kurie padidina jūsų darbo lentos tinkamumą naudoti. Jie skiriasi nuo įspėjimų apie darbą iki paraiškų pateikimo terminų ir gali padėti jums įvairiais būdais išsiskirti iš darbo skelbimų lentos.

Papildymą sukūrusi komanda sukūrė daugumą šių priedų, tačiau yra keletas trečiųjų šalių sukurtų variantų.

Juos tikrai verta ištirti, jei norite užsidirbti pinigų iš darbo skelbimų lentos ar patobulinti jo funkcionalumą skaitytojams.


Nors rinkoje yra keletas pažangių darbo skelbimų lentų variantų, jos visų pirma yra aukščiausios kokybės įskiepiai ar temos. „WPExplorer“ čia yra daugybė puikių „WordPress“ darbo skelbimų temų (pvz., „Jobify“, „JobEngine“ ir „Job Roller“)..

WP darbo vadovas įskiepis yra puikus būdas sukurti darbo lentą iš esmės nekeičiant savo svetainės. Jei tai funkcija, naudinga jūsų skaitytojams, ją patobulinti ir patobulinti yra labai lengva, o taip pat nebrangu pridėti aukščiausios kokybės funkciją..

Ar apsvarstėte galimybę įsteigti darbo tarybą savo svetainėje, ar jau naudojate ją? Mes norėtume išgirsti jūsų mintis apie darbo tarybos kūrimą toliau pateiktuose komentaruose.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map