Pridėkite el. Pašto pasirinkimo formas prie „WordPress“ lengvai, naudodami „Bloom“

Naudingo turinio kūrimas yra tik dalis to, kas prižiūri srautą į jūsų tinklaraštį savaitę po savaitės. Kita didelė dalis yra jūsų svetainės ar tinklaraščio pasidalinimas su skaitytojais, kad jie vėl grįžtų. Vienas efektyviausių būdų dalytis naujuoju turiniu ar produktais su savo lankytojais yra informacinis biuletenis. Mes netgi turime jį čia, „WPExplorer“ (tai ten, mūsų šoninėje juostoje, jei jūs to dar nematėte).


Informaciniai biuleteniai yra puikus būdas dalytis nauju turiniu su skaitytojais, kurie kitaip to nematytų socialinėje žiniasklaidoje, nes būkime sąžiningi – tviteriai ir laiko įrašai greitai palaidojami. Tačiau informacinį biuletenį galima rasti bet kuriuo metu ir greičiausiai nebus pamiršta taip lengvai kaip socialinės žiniasklaidos įraše. Bet dabar kebli dalis – kaip jūs priversite žmones pasirašyti savo naujienlaiškį?

„Bloom Email Opt-in“ papildinys

žydi-prietaisų skydelis-tyčiojasi

Lengvas atsakymas į mano aukščiau pateiktą klausimą yra el. Pašto pasirinkimo forma. Kažką, ką galite turėti iššokančiame, svyruojančiame, įstumiamame ar tiesiog įdėtame savo tinklalapyje, kad skaitytojai galėtų pasirinkti. Jūs, žinoma, galite sukurti pasirinktinę pasirinktinę formą, skirtą tik jums, arba padaryti tai patys, jei turite kodavimo įgūdžių. Bet daugumai iš mūsų geriausias ir lengviausias būdas yra įskiepis. Ir būtent ten pasirodo „Bloom“.

„Bloom“ yra visiškai naujas el. Pašto pasirenkamas papildinys, kurį kaupia „Elegant Themes“. Mums patiko jų „Monarch“ socialinis įskiepis, todėl pamatę, kad jie kuria el. pašto pasirinkimo papildinys mes be galo džiaugėmės, kad tai išbandėme. Ir tai tikrai nenuvylė! „Bloom“ yra daugybė puikių funkcijų ir paprastų naudoti parinkčių, kad bet kuris „WordPress“ vartotojo lygis galėtų sukurti puikią ir efektyvią pasirenkamą formą savo svetainei..

Pasirinkimo formos pritaikymai

Yra daugybė puikių funkcijų, kurios palengvina pasirenkamų formų kūrimą. Rimtai – „Elegantiškos temos“ vaikinai viską sugalvojo! Yra šeši pagrindiniai pasirenkamų tipų tipai, kuriuos galite naudoti norėdami pridėti naujienlaiškių atsisakymo variantus visoje savo „WordPress“ svetainėje: iššokantysis langas, skrajutė apačioje, skelbimas apačioje, intarpas, užrakinamas turinys ir valdiklis. Kiekvienam iš šių maketų yra daugiau nei 100 stiliaus šablonų, kurie padės jums pradėti.

Šablonai yra puikūs, bet jei norite gauti tikrai rankas, galite. Kiekvienas elementas yra visiškai pritaikomas. Naudokite įmontuotus spalvų parinkiklius, norėdami rasti geriausią savo šešiabriaunę vertę, ir įkelkite savo kūrybinius vaizdus į pasirenkamąsias formas. Jūs netgi galite pridėti pasirinktinį CSS, jei norite iš tikrųjų išgalvoti. „Bloom“ leidžia lengvai sukurti individualiai atrodančias pasirenkamąsias formas.

žydėjimo formos

Ir, žinoma, „Bloom“ bendradarbiauja su pagrindinėmis el. Pašto rinkodaros programinės įrangos kompanijomis, kurias dauguma iš mūsų žino ir mėgsta. Tai apima „MailChimp“, „AWeber“, „Constant Contact“, „Campaign Monitor“, „Mad Mimi“, „iContact“, „GetResponse“, „Sendinblue“, „MailPoet“, „Feedblitz“, „Ontraport“ ir „Infusionsoft“. Taip pat galite naudoti „Bloom“ naudodami savo pasirinktinę HTML formą. Taigi jūs turėtumėte būti gana gerai aprėpti ir tai turėtų būti pyragas, kad galėtumėte į savo svetainę įtraukti pasirinktinių formų formas, nesvarbu, kaip planuojate kurti ir tvarkyti savo informacinius biuletenius.!

Atskirtų formų padalijimų patikrinimas

Ką iš tikrųjų optimizuoti pasirenkamąsias formas? A / B padalijimų testavimas yra vienas iš geriausių būdų sukurti ir patobulinti jūsų pasirenkamą formą, o „Bloom“ yra integruota galimybė padėti greitai ir lengvai padalyti testą. Sukūrę pasirenkamą formą, galite spustelėti padalintos rodyklės piktogramą, kad nustatytumėte padalijimo testą.

„Bloom A / B“ padalijimo testavimas

Kai spustelėsite mygtuką „Pridėti variantų mygtuką“, „Bloom“ kopijuos jūsų dabartinį pasirinkimą, kad galėtumėte pritaikyti bet kokius pasirenkamus elementus, kuriuos norėtumėte atlikti padalijamajame bandyme. Baigę išsaugokite variantą ir grįžkite į pagrindinį pasirinkimo ekraną. Spustelėkite mygtuką „Pradėti testą“, kai būsite pasirengę pradėti, o „Bloom“ pateiks kiekvieną pasirinkimą lankytojams ir stebės jų įspūdžius bei konversijas. Sužinoję, kuris pasirinkimas veikia geriau, galite baigti testą, išrinkti nugalėtoją ir ištrinti arba išjungti prarastą pasirinkimą.

Lengvas informacinio biuletenio valdymas

Kitas puikus „Bloom“ bruožas yra tas, kad papildinys seka visas el. Pašto abonementus ir naujienlaiškių sąrašus, kuriuos pridedate prie savo pasirinkimo. Tai leidžia jums iš pirmo žvilgsnio pamatyti, kaip padidėjo jūsų el. Pašto sąrašai nuo tada, kai buvo pridėta „Bloom“.

„Bloom“: el. Pašto paskyros valdymas

Pasirinkimo statistika

Sukūrę porą formų, galite stebėti jų našumą statistikos skirtuke. Galite pamatyti greitą visų savo konversijų sumą, bendrą abonentų skaičių ir augimą (abonentų per savaitę). Taip pat yra visų jūsų dabartinių pasirinkimų palyginimo lentelė, taip pat schema, kurią galite naudoti norėdami pamatyti savo pasirinkimų efektyvumą..

Žydi: „Optin“ statistika

Lengvos importavimo ir eksporto parinktys

Paskutinė funkcija, kuria norėjome pasidalinti su jumis, yra skirtukas „Importuoti ir eksportuoti“. Jei turite kelias svetaines, tai yra puiki galimybė turėti. Galite lengvai eksportuoti pasirenkamas formas, kad vėliau galėtumėte jas importuoti į kitas svetaines. Tokiu būdu galite išlaikyti nuoseklias pasirenkamų formų formas tinklalapių tinkle, nereikia kartoti visų stiliaus pritaikymų..

„Bloom“: importas ir eksportas

Dabar, kai pamatėte, kas daro „Bloom“ tokį puikų, įsigilinkime į papildinį, kad pamatytumėte, kaip lengva (ir smagu) naudotis!

Trumpas „Bloom Email Opt-in WordPress“ papildinio naudojimo vadovas

Pirmiausia turėsite įdiegti „Bloom“ kaip ir bet kurį kitą papildinį. Šis nuostabus „premium“ papildinys yra įtrauktas į „Elegantiškų temų“ kūrėjų ir visą gyvenimą trunkančią narystę, kuri prasideda tik nuo 89 USD ir apima prieigą prie visų jų temų, papildinių ir išteklių (labai daug, jei jūs manęs klausiate). Atsisiųskite ZIP failą iš „Elegantiškos temos“. Tada prisijunkite prie savo „WordPress“ svetainės ir eikite į papildinius, pridėkite naujų ir importuokite „Bloom Zip“ failą. Kai suaktyvinsite papildinį, šoninėje juostoje pamatysite „Bloom“.

Spustelėkite meniu „Bloom“ elementą ir tada mygtuką „Pridėti optiną“.

„Bloom“: pridėkite naują „Optin“

Kitas, pasirinkite savo optin stilių. Turėtumėte pamatyti šešias parinktis: iššokantįjį langą, skrajutę apačioje, po skelbimu, įtrauktą į vidų, užraktą turinį ir valdiklį. Miniatiūros turėtų padėti suprasti, kaip veikia kiekviena parinktis, tačiau jei nesate tikri, vėliau visada galėsite pakeisti savo „optin“ stilių.

Žydi: Pasirinkite „Optin“ stilių

„Bloom“ sąrankos parinktys

Dabar, kai pasirinkote savo optin stilių, pats laikas pradėti sąranką. Nurodykite savo optini vardą ir pridėkite savo naujienlaiškį. Mes naudojame „MailChimp“ čia, „WPExplorer“, todėl būtent tai ir pasirinkau išskleidžiamajame meniu. Kitas spustelėkite „Pridėti sąskaitą“, kuri turėtų atidaryti paskyros pavadinimą ir API raktą.

„Bloom“: naujienlaiškio pavadinimas ir teikėjas

Pridėkite bet kurį norimą paskyros pavadinimą. Geriausia pasirinkti tai, kas leis jums lengviau atsiminti, kurią naujienlaiškių sąrašo API pridedate.

Turėsite nuskaityti savo API raktą iš jūsų pasirinkto el. Pašto rinkodaros teikėjo. Tai turėtų būti lengva rasti, ir jei jūs nežinote, kur ieškoti, „Google“ paieška turėtų atsakyti. Bet jei naudojate „MailChimp“ kaip mes, tiesiog prisijunkite prie savo paskyros ir viršutiniame dešiniajame kampe spustelėkite savo vardą. Tada spustelėkite „Paskyra“ ir skiltyje „Priedai“ turėtumėte pamatyti parinktį „API raktai“. Jei to dar neturite, spustelėkite mygtuką „Sukurti raktą“ ir nukopijuokite savo API raktą iš čia (ir aš manau, kad jūsų API rakto nustatymo procesas bus gana panašus su kitų teikėjų).

Dabar galite atsisakyti „MailChimp“ (arba jūsų pasirinktos naujienlaiškių platformos) ir grįžti į „Bloom“ sąrankos puslapį. Įklijuokite savo API raktą spustelėdami „Įgalioti“. Tai patikrins jūsų API raktą ir atidarys parinktį „Pasirinkti el. Pašto sąrašą“. Jei sukūrėte kelis adresatų sąrašus, pamatysite juos visus išvardintus čia. Pasirinkite sąrašą, tada spustelėkite „Kitas“.

„Bloom“: pridėkite savo API raktą

„Bloom“ dizaino parinktys

Dabar galite pasirinkti, kaip atrodys jūsų optin forma. Pradėta daugiau nei 100 šablonų. Yra daugybė spalvų ir dizaino variantų, todėl pasirinkite savo mėgstamą ir spustelėkite „Kitas“, jei norite tinkinti.

„Bloom“: „Optin“ dizaino šablonai

Čia Bloom tampa išgalvotas. Yra daugybė puikių variantų, kaip sukurti savo pasirinktinę „optin“ formą. Pridėkite pasirinktinį pavadinimą ir pranešimą, kad skaitytojai žinotų, kas yra jūsų informacinis biuletenis ir kodėl jie turėtų prenumeruoti.

Žydi: tinkintas tekstas

Tada pridėkite pasirinktinį vaizdą, kad jūsų optiniui būtų daromas poveikis ir lankytojai norėtų užsiprenumeruoti kuo greičiau. Galite pridėti savo vaizdą apie, apačioje, dešinėje arba kairėje turinio pusėje (arba neturite jokio vaizdo – tai priklauso nuo jūsų). Taip pat galite pridėti animacinį paveikslėlį prie mūsų atvaizdo, kad atkreiptumėte žmonių dėmesį. „Bloom“ netgi turi įmontuotą žymimąjį laukelį, kad galėtumėte paslėpti savo vaizdą mobiliajame telefone – tai puikus būdas padaryti „Optin“ skaitomą mažuose įrenginiuose..

„Bloom“: vaizdo nustatymai

Slinkdami žemyn pamatysite savo pirmąjį pasirinkimo stiliaus variantą. Iš šios skilties galėsite pasirinkti iš neribotų fono spalvų, daugiau nei 80 pritaikytų „Google“ šriftų, šviesios ar tamsios spalvos teksto ir pasirinkimo stiliaus bei apvado. Čia yra beribis derinys, todėl tikrai galite sukurti norimą vaizdą.

Žydi: „Optin“ stilius

Kitas – formos nustatymas. Tai apima tai, kur norite gauti savo naujienlaiškio registracijos formą (dešinėje, kairėje arba apačioje pasirinkto turinio) ir kokią informaciją norite rinkti iš lankytojų, kai jie užsiprenumeruoja. Taip pat galite tinkinti prisiregistravimo mygtuko tekstą taip, kad jis atitiktų likusį jūsų pasirinkimo turinį ir funkcijas.

„Bloom“: formos nustatymas

Taip pat yra ir stiliaus pasirinkimo variantų. Tai yra gana panašus į pasirenkamojo stiliaus variantus, tik jie taikomi jūsų ką tik pridėtame informacinio biuletenio prenumeratos formoje. Tai apima daugiau spalvų parinkimo ir pasirinktinės formos išdėstymo parinkčių.

Žydi: formos formavimas

Paskutinis dizaino variantas, kurį rasite, yra jūsų formos kraštas. Šios parinktys yra skirtos kraštui tarp jūsų pasirinkimo turinio ir informacinio biuletenio formos, ir visos jos veikia, nesvarbu, kurį išdėstymą pasirinksite formos vietoje.

Žydi: formos kraštas

Prie formos taip pat galite pridėti poraštės tekstą, kuris gali būti tinkama vieta, jei norite pridėti informacijos ar nuorodą į savo privatumo politiką. Taip pat galite pridėti pasirinktinį sėkmės pranešimą – tai taip paprasta, kaip jį įvesti.

„Bloom“: poraštė ir sėkmės pranešimas

Ir paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – „Bloom“ taip pat apima pasirinktinį CSS lauką, kuriame jūs tikrai galite padaryti pasirenkamą formą. Jei dar nesate susipažinęs su CSS arba nesijaučiate įsitikinę savo kodavimo įgūdžiais, geriau praleisti šį langelį arba pasamdyti ką nors, kas padėtų jums sukurti pasirinktinio kodo fragmentą, kurį galite naudoti toliau formuodami savo optin formą (kasos) „Microlancer“, jei ieškote šiek tiek kūrėjo pagalbos).

„Bloom“: „Custom CSS“

O, bet kuriuo proceso metu galite spustelėti mažą mėlyną akį, esantį viršutiniame dešiniajame kampe, kad galėtumėte pamatyti tiesioginę savo darbo apžvalgą. Tai yra puiki savybė, nes kurdami dizainą galite patobulinti savo dizainą, kad jis būtų tinkamas.

„Bloom“: tiesioginė peržiūra

„Bloom“ ekrano parinktys

Gerai, dabar laikas pasirinkti, kada ir kaip pasirenkamas jūsų pasirinkimas. „Bloom“ yra daugybė parinkčių ir nustatymų, todėl galite sukurti pasirenkamąsias formas kiekvienoje situacijoje. Pasirinkite atidėliojimą arba suaktyvinimo veiksmą, jei norite pasirinkti, taip pat konkrečius puslapius, įrašus ar kategorijas, kuriems norite jį naudoti. Jei norite sukurti pasirinktinį pasirinkimą savo pagrindiniam puslapiui, atskirą parduotuvėje ir kitą pasirinkimą, kuris suaktyvinamas tik po to, kai kas nors pakomentuoja. Žemiau galite pamatyti visų ekrano nustatymų momentinį vaizdą.

15 ekranų parinkčių

Baigę nustatyti rodymo parinktis, galite spustelėti, kad išsaugotumėte ir išeitumėte. Viskas! Ką tik sukūrėte pasirinktinę pasirenkamą formą naudodami „Bloom“. Gerai padirbėta!

Apvyniokite

„Bloom“ yra puikus įskiepis su visomis puikiomis funkcijomis, kurias norėtumėte pasirinkti pasirinkdami papildinį. Daliniai bandymai, statistika ir tinkinimai yra integruoti, kad jums būtų lengviau sukurti veikiančią el. Pašto pasirinkimo formą. Be to, švarus ui ir paprastos parinktys palengvina papildinio naudojimą. Tikimės, kad mes galėjome padėti jums sukonfigūruoti papildinį, bet jei turite komentarų ar klausimų, nedvejodami palikite juos žemiau! Ir jei norite sužinoti daugiau apie „Bloom“, galite patikrinti visą išleidimo įrašą tinklaraštyje „Elegantiškos temos“.

Gaukite „WordPress“ žydėjimą

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me