Smagračio apžvalga: Tvarko „WordPress“ priegloba

Grįžkite prie dar vienos „WordPress Hostingas“ apžvalgos, šį kartą tai yra smagračio posūkis. Šiame straipsnyje apžvelgsiu šios labai padorios „WordPress“ prieglobos paslaugos, turinčios daugybę galimybių, trūkumus. Keičiami planai, nemokamas perkėlimas, sustojimo svetainės, naktinės atsarginės kopijos, nemokamas SSL yra tik keletas funkcijų, kurias rasite „smagratyje“. Skaitykite toliau, jei norite pamatyti mūsų paslaugų apžvalgą, arba spustelėkite nuorodą, jei norite aplankyti jų svetainę, kad sužinotumėte daugiau.


Sužinokite daugiau apie smagratį

Sukurti naują svetainę su smagračiu

Smagratis turi labai ypatingą būdą, kaip pradėti naudoti savo patirtį. Jie neleidžia jums pasirinkti plano iškart, todėl nusprendžiau parodyti jums procesą taip, kaip aš jį patyriau. Mokėjimas atliekamas ne su smagračiu, nes jie leidžia nustatyti jūsų programą demonstracija svetainėje pirmiausia.

Tiesiog užpildykite visą informaciją ir tada būsite pasiruošę sukurti savo pirmąją svetainę. Iki šios akimirkos nėra jokių planų. Tai labai unikalus būdas pradėti. Smagratis padėjo žmonėms, norintiems demonstruoti paslaugą (arba naudoti ją kuriant demonstracinę interneto svetainę klientui), tačiau tai gali tapti nepatogu tiems, kurie mokėjimą ir sąranką laiko dviem visiškai atskirais dalykais..

Smagratis leidžia jums mokėti dviem būdais: arba susimokėkite patys, arba leiskite klientui atlikti mokėjimus, kai tik jis perims svetainę (pastaba: svetainę taip pat galite pridėti prie jau turimų masinių planų).

Kai nuspręsite, kaip norite mokėti, galite laisvai pasirinkti planą, o po to… yra kūrimo laikas. Man patinka, kad „smagratis“ palengvino norą paleisti paslaugos demonstracinę versiją, o laisvai samdomiems darbuotojams sąranka suteikia daug prasmės. Bet tai būtų malonu, nes ne visi vartotojai nusileistų kainų puslapyje, prieš pradėdami naudotis planų informacija registracijos metu..

Smagračio prieglobos planai

Čia yra dabartiniai smagračio planai. Jie siūlo visiškai valdomus „WordPress“ prieglobos planus, sukurtus „Google Cloud“ platformoje. Taigi serverio nustatymai yra sukonfigūruoti ir „WordPress“ jau yra įdiegti, kai jūs prisiregistruojate.

Smagračio prieglobos kainų nustatymas

Šiai peržiūrai pasirinkau Pradinis planas. Smagratis turi pakankamai išteklių, jis yra šiek tiek brangesnis nei varžybos, tačiau jame yra SSL ir CDN parinktis yra pakankamai prieinama. Vienintelis realus jų planų trūkumas yra ribota saugojimo vieta, kuri daugeliui tinklaraščių nebus problema, tačiau gali tapti problema vidutinėms ir didelėms svetainėms (ypač didelėms ar didelio srauto svetainėms)..

Perkelkite „WordPress“ svetainę į smagratį

Man idealiausias būdas pradėti dirbti svetainėje yra importuoti srovę etaloninė svetainė Taigi, kaip visada, išbandžiau perkėlimo mechanizmą.

Keli būdai, kuriais galite importuoti dabartinę svetainę: įprastu būdu (čia yra puikus pradinis vadovas norint pereiti į „WordPress“), teikiant kredencialus į jūsų dabartinę WP svetainę ir prieigą prie FTP, tiesiogiai per WordPress.com (tai yra geras priedas) arba per ZIP įkėlimą – kuris man yra tiesiog tobulas metodas. Smagratis yra pakankamai įsitikinęs, kad norėsite pereiti nuo „WP Engine“ prie „Smagračio“, jie netgi įtraukė šią parinktį ir ten!

Kai apsvarstysite, kokį migracijos būdą norite, „smagratis“ leis jums pasirinkti perkėlimo tipą: Standartinė migracija kuris gali užtrukti iki 3 darbo dienos ir nemokamai arba Pagreitinta migracija sakoma, kad tai padaryta mažiau nei 8 valandos.

Nors aš tinkamai sukėliau failą, šis metodas neveikė už mane ir įstrigo 99%, todėl susisiekiau techninė pagalba pagalbai. Jie labai greitai sureagavo ir paprašė man atsiųsti jiems ZIP failą, kurį ir padariau. Perkėlimas buvo atliktas mažiau nei per 10 minučių be jokio papildomo mokesčio, taigi, jei jūsų svetainė nėra tikrai didžiulė, už pagreitintą perkėlimą tikrai nereikia mokėti, nes įprastos paslaugos veikia puikiai.

Smagračio skydo parinktys

Kai svetainė yra sąranka, apibrėžti domeną yra vienas lengviausių dalykų. Smagratis suteikia prieigą prie visų jūsų DNS nustatymų ir jų padrąsinti galite juos redaguoti pagal poreikį.

Tai gali sukelti painiavos naujiems vartotojams, tačiau žmonėms, kurie žino, kur jų domenai nurodo „smagratis“, jums nepakenks. Jie leidžia jums lengvai apibrėžti savo domenus ir pateiks jums jų CNAME apibrėžtų pavadinimų ir atitinkamų IP koordinates. Jie netgi suteikia lengvą įrankį, leidžiantį patikrinti, ar tinkamai įkelti DNS įrašai.

Smagratis yra mažiausiai įkyrus ir lengvai veikiantis domenų ir DNS aptarnavimas. Panašu, kad jie tau sako: „Mes žinome, kad norite nustatyti savo domeną, štai duomenys, nurodykite domeną ir patikrinkite, ar jis veikia … mes nesutrukdysime“ ir tai tiesiog tobula.

Kai domenas bus tinkamai sukonfigūruotas, pagrindinis skydelis leis jums valdyti savo WP svetainės talpyklą, įjungti derinimo režimą ir net išjungti talpyklą, kad iškart pamatytumėte pakeitimus.. Smagratis atrodo talpykloje „WordPress“ su savo tinkinta serverio architektūra.

Papildomos smagračio paslaugos

Be įprastų dalykų, „Flywheel“ teikia atsarginių kopijų palaikymo funkciją. Nors vis dar yra gera idėja reguliariai kurti atsarginę „WordPress“ atsarginę kopiją, tai yra puiki atsarginių kopijų atsarginė kopija.

Ir jei to nepakanka, „smagratis“ leis įjungti kelių svetainių paslaugą už papildomą 10 USD / mėn. Ir CDN paslaugą už dar 10 USD..

Pažymos yra nemokamai, kol naudojate „Let’s Encrypt“ tačiau įdiegus savo sertifikatą per smagratį jums kainuos 10 USD, o tai nėra geraiDaugumai vartotojų, mokančių papildomus 10 USD per mėnesį už pasirinktinį sertifikatą, ko gero, neverta. Turėdami savo sertifikatą, ne daug kas skiriasi nei naudojant įmontuotą „Let’s Encrypt“, todėl daugumai mes rekomenduotume nemokamą parinktį..

Jei jums reikia pastatyti savo parduotuvę naudojant pasirinktinį sertifikatą, jums turbūt geriau su kita paslauga, kuri neapmokestina mėnesio mokesčio.

Vietinis pagal smagratį

Vietinis pagal smagratį

Kita išskirtinė savybė yra „Local by Flywheel“. Naudodamiesi „Local“ galite kurti, kurti ir išbandyti savo svetaines vietoje (savo kompiuteryje), tada greitai ir lengvai perkelkite savo dizainą į savo tiesioginę svetainę, esančią „smagratyje“. Geriausia – tai nemokama funkcija, kuri puikiai veikia su visais smagračio planais.

Klientų aptarnavimas visą parą

Paleisti į problemą 1:00? Jokiu problemu. „Smagratis“ neseniai atnaujino savo palaikymo sistemą, kad galėtų pasiūlyti klientams pagalbą 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę, 365 dienas per metus (taip, net atostogas). Geriausia, kad tai yra tikras žmonių palaikymas, o ne tik pokalbių programa.

Papildomi priedai

Smagračio prieglobos priedai

Be to, dar yra keletas priedų, kuriuos galbūt norėtumėte žinoti, kad „Flywheel“ siūlo.

Spektaklio įžvalgos: Paspartinkite savo svetainę naudodamiesi smagračio pagalba. Mėnesio greičio suvestinės ir ketvirčio auditai padės jums kelyje.

Papildinių atnaujinimai: Jei pamiršite nuolat atnaujinti reikalus, priegloba jus įsimins. Reguliarūs mėnesio papildinių atnaujinimai gali padėti apsaugoti jūsų svetainę (nors mes visada rekomenduojame išbandyti atnaujinimus vietinėje ar besikuriančioje svetainėje)..

Saugumo įžvalgos: Kaip ir jūsų greitis, galite apsaugoti savo svetainę, stebėdami mėnesio ir ketvirčio ataskaitas iš „smagračio“.

Balta etiketė: Jei esate dizaineris, „smagratis“ palengvina perpardavimą. Balta etikete esanti platforma leidžia lengvai pridėti prekės ženklą ir perparduoti savo klientams.

Smagračio prieglobos efektyvumas

Taigi, kaip smagratis lyginamas su likusiais? Leiskite išbandyti paslaugą.

Svetainės našumas yra labai geras, jos reakcijos laikas yra mažesnis nei 1,5 sekundės ir tvirtas Rezultatas iš „Pingdom“.

Atidžiai stebėdami antraštės atsakymą galite pastebėti, kad „smagratis“ naudoja pasirinktinę žiniatinklio serverio konfigūraciją, kuri, atrodo, yra gana optimizuota užduočiai atlikti..

Australijos serverio testas taip pat suteikia puikų rezultatą su kitu A. Šaunuolis!

„GTMetrix“ taip pat rodo puikų rezultatą, o svetainė įkelta per 1,6 s, patvirtindama, kad „smagratis“ turi puiki žiniatinklio serveris ir talpykla, tai yra puiki paslauga bet kuriam WP narkomanui, kuriam reikia labai gerų rezultatų.

Kas man patiko

Smagratis turi gražią intuityvią ir lengvai naudojamą sąsają su standartinėmis parinktimis, tačiau turi daugybę priedų. Man patiko požiūris į domenų ir DNS sąranką „mes nesuprantame jūsų“, nes tai idealiai tinka greitam sąrankai, specialiai skirta profesionalams..

Taip pat man patiko, kaip jie reaguoja į bilietus. Pagalbinis personalas mielai padeda ir greitai nustato pataisas. Ir man be galo patiko spektaklis.

Kas man nepatiko

Maloniai aptarnauti turint labai ribotą saugojimo vietą nėra malonu ir mokėti tonų pinigų už dar brangesnę paslaugą tiesiog naudoti daugiau vietos visai nėra smagu. Norėčiau, kad mišinyje būtų daugiau saugojimo vietos variantų. Yra daugybė tinklaraščių ir žurnalų, kurie nelanko tiek daug apsilankymų, o sunaudoja daug saugojimo vietos „smagratis“ bus labai brangi tokios veiklos paslauga.

Manau, kad prisiregistravimo procesas galėtų būti geresnis, nes planai nebus matomi, kol nesusitvarkysite savo svetainės ir nepasirinksite mokėjimo formos. Tai reikia tobulinti. Arba pasiūlykite nemokamą demonstracinę versiją (matomas 14 dienų apribojimas), arba reikalaukite, kad vartotojas pirmiausia prisiregistruotų ir pridėtų mokėjimo informaciją (tada nustatykite po) – dviejų sumaišymas yra painus.

Šiuo metu „smagratis“ nesiūlo jokių el. Pašto parinkčių, kurios galėtų sukelti problemų. Nors mes galime labai rekomenduoti „G-suite“ jei norite patys tvarkyti el. laiškus.

Apvyniokite

Smagratis yra tvirta prieglobos galimybė. Intuityvi ir lengvai naudojama sąsaja kartu su tokiais priedais kaip atsarginės kopijos, inscenizavimas, galimybė pridėti nemokamus SSL sertifikatus, suderinamumas keliose svetainėse ir pasirenkamas CDN sudaro nemažą sumą. Taip pat „smagratis“ siūlo vieną iš mažiausiai trukdančių domenų ir DNS nustatymo metodų (dar žinome, kad mes nestokojame jūsų požiūrio), ir tai yra geras gestas.

Be to, jei esate laisvai samdomas žiniatinklio dizaineris, yra keletas papildomų funkcijų, tokių kaip galimybė pasirinkti kliento atsiskaitymą ir Vietinis (kurias galite naudoti, norėdami prijungti savo vietinę plėtros svetainę prie realių klientų svetainių)..

Kitoje stalo pusėje saugojimo vieta yra labai ribota, o smagratis yra šiek tiek brangus. Bet jei jums nereikia daug vietos, tai yra gera paslauga, turinti puikų našumą ir techninę paramą. Norėdami gauti daugiau informacijos, būtinai apsilankykite jų tinklalapyje.

Gaukite smagratį

Apskritai mes manome, kad „smagratis“ yra gana gerai valdoma „WordPress“ prieglobos paslauga, bet kaip tu galvoji? Ar bandėte smagratį? O gal turite kitų klausimų apie jų prieglobą? Praneškite mums komentaruose.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me