SNAP peržiūra „WordPress“ socialinių tinklų automatinis plakatas

Jei manęs paklaustų „kokia, jūsų manymu, yra giliausia rinkodaros taisyklė skaitmeniniame amžiuje?“, Stiprus pretendentas į jūsų atsakymą greičiausiai būtų 80-20 taisyklė. Iš esmės teigiama, kad 20% jūsų rinkodaros pastangų turėtų būti panaudota kuriant epinį turinį. Likę 80% turėtų būti skirti minėto turinio reklamai.


Apie socialinę automatizaciją

Pasaulyje, kuriame kas sekundę sukuriama daugybė naujo turinio, socialinė automatizacija labai svarbu, kad bet kuris prekės ženklas įgytų matomumą internete. Tai reiškia, kad prekės ženklai gali susisiekti su daugiau žmonių, padidinti pardavimus, užtikrinti geresnį klientų įsitraukimą ir galiausiai padidinti savo pelną.

Tačiau daugelis mažų ir vidutinių įmonių (SMB) gali neturėti pralaidumo ar išteklių, kad galėtų leisti visas paslaugas, teikiamas „Social Media Automation“..

MVĮ automatizavimo iššūkiai

Ši problema ypač sudėtinga naujoms internetinėms įmonėms. Didžioji jų laiko dalis praleidžiama kuriant epinį turinį. Tačiau, remiantis 80-20 taisykle, tai tik 20% atlikto darbo. Idealiu atveju jie turėtų išleisti 80%, t. keturis kartus daugiau laiko ir pastangų to reikėjo kuriant turinį – jį reklamuojant!

Paskelbkite savo turinį savo svetainėje tai gerai – ir jis pradeda duoti rezultatų, kai jūsų svetainėje jau yra pastovus lankytojų srautas. Tačiau kai kalbama apie naują verslą, jo vertė beveik lygi nuliui. Naujos įmonės turi iškelti savo turinį savo socialiniuose kanaluose kai tik tai pasirodys jų svetainėje ir pradėkite jį reklamuoti.

Socialinė reklama yra dažniausiai mokamas verslas ir priklauso nuo rinkodaros biudžeto. Tačiau mūsų straipsnis pateikia puikų sprendimą, kaip išspręsti pirmąją problemos dalį – t.y. gauti turinį į socialinės žiniasklaidos kanalus, kai tik jie yra gyvi.

Sprendimas: SNAP papildinys, skirtas „WordPress“

greitasis herojus

Pristatome SNAP – „WordPress“ socialinių tinklų automatinio plakato papildinys. Sukurtas „NextScripts“ komandos, šis įskiepis seka „freemium“ modeliu. Nemokamoje versijoje yra beveik visos papildinio funkcijos, leidžiančios jums padaryti beveik viską, pradedant paskelbimu keliuose socialiniuose tinkluose ir baigiant komentarų gavimu..

Socialinių tinklų palaikymas

SNAP palaiko daugiau nei 34 socialinės žiniasklaidos tinklus, įskaitant:

 • „Facebook“, „Twitter“, „LinkedIn“, „Google+“, „LinkedIn“ ir dar daugiau.
 • Nuotraukų dalijimosi svetainės, tokios kaip “Instagram”, “Pinterest”, “Flickr”, 500 pikselių ir kt.
 • Tinklaraščių portalai, tokie kaip „Medium“, „Tumblr“, „Blogger“ ir „WordPress“ suderinami tinklaraščiai.
 • Agregacijos portalai, tokie kaip „Reddit“, „Stumbleupon“ ir kiti
 • Ji taip pat palaiko mikroblogo paslaugas, tokias kaip „Weibo“ (kuri yra didžiausia mikroblogo tarnyba Kinijoje), „LiveJournal“ ir „Telegram“.
 • Įdomu tai, kad SNAP taip pat palaiko integraciją su „MailChimp“. Jei naudojate „MailChimp“ kaip savo informacinį biuletenį, galite išsiųsti automatinius el. Laiškus, kai tik bus paskelbtas pranešimas – visiškai laisvų rankų įranga!

Nemokama šio papildinio versija palaiko beveik visus kitus tinklus. Tik keli tinklai, tokie kaip „LinkedIn“ kompanijos puslapiai, „Google+“ ir „Pinterest“, yra prieinami tik „premium“ versijoje.

Kitas svarbus skirtumas yra tas, kad nemokama versija leidžia tik viena paskyra kiekviename socialiniame profilyje. Nors tai tinka daugeliui įmonių, ji gali būti ne ideali visiems. Nedaugelis tinklaraštininkų linkę dalintis savo turiniu per kelias jiems priklausančias socialines rankenas – dažniausiai pasitaikantis pavyzdys yra jų pačių profilio ir internetinio verslo profilio derinys..

Įskiepio diegimas

SNAP įskiepio įdiegimas yra gana paprastas procesas.

 • Eikite į „WordPress“ informacijos suvestinė> Papildiniai> Pridėti naują
 • Ieškokite „Socialinių tinklų automatinis plakatas“ ir spustelėkite Įdiegti dabar
 • Kartą padaryta, Suaktyvinti nemokama papildinio versija.

Nextscripts-Snap

„Premium“ versijos suaktyvinimas

Aukščiausios klasės papildinio versiją galima suaktyvinti sekant oficialios instrukcijos.  Atsisiųskite ZIP archyvą ir neautomatiškai įkelkite jį per „WordPress“ prietaisų skydelį.

naujovinimas, pritaikant jį „premium“ versijai

Trumpai tariant, jūs turite:

 • Prisijunkite prie savo „NextScripts“ paskyros
 • Nukopijuokite licencijos raktą ir
 • Įveskite jį į SNAP papildinio nustatymus iš „WordPress“ prietaisų skydelio

Tai turėtų suaktyvinti papildinį ir turėtumėte gauti tokį pranešimą:

greitas atnaujinimas - „premium-verison“

SNAP papildinio nustatymų tyrimas

Šiame skyriuje nagrinėsime įvairius papildinio nustatymus.

1. Automatinio įrašymo nustatymai

momentiniai nustatymai-1 kaip „pasidaryti“ automatinius pranešimus

Ši nustatymo parinktis leidžia jums pasirinkti, ar skelbti savo turinį socialiniuose tinkluose automatiškai (nedelsiant), ar asinchroniniu suplanuotu būdu, naudojant „WP Cron“.

Rekomenduojama naudoti „WP Cron“, nes ji paskirsto krovinį tolygiai. Pvz., Jei visi jūsų turinio komandos nariai skelbia įrašus per trumpą laiko tarpą, o gal net tuo pačiu metu, serverio apkrova padidėja. Tai taip pat gali sukelti prastovą.

Įgalinus „WP Cron“, visi įrašai sudaro „paskelbimo eilę“ ir yra siunčiami po vieną. Tai pašalina serverio apkrovos padidėjimą ir apsaugo nuo šlamšto pakeitimų jūsų socialinės žiniasklaidos puslapiuose.

2. Vartotojo privilegijos

„snap-settings-2-user-privilegies-and-security“

Ši parinktis leidžia vartotojams, turintiems mažesnes teises, pakeisti / pasiekti automatinio paskelbimo parametrus. Paprastai, jei turite turinio rašytojų ir redaktorių komandą, geriausia priskirti redaktoriams ar jūsų socialinės žiniasklaidos komandai tinkamas prieigos teises..

3. Socialinės medijos tinklo pasirinkimo sąsaja

„snap-settings-3-interfeis-settings“

Pridėdami naują socialinį tinklą iš papildinio nustatymų, galite naudotis daugybe socialinių profilių (tikrai daugiau nei 34). Stengdamasis, kad mums būtų paprasčiau pasirinkti pasirinktą socialinį kanalą, kūrėjas supaprastino sąsają į numatytąją Paprasta režimas. Tačiau, jei norite patekti į kategorijų nustatymų sąrašą, galite pasirinkti Suskirstyti į kategorijas.

4. Automatinis filtrų spausdinimas

„snap-settings-4-auto-posting-filters“

Ši parinktis leidžia mums pasirinkti, kokio tipo pranešimus naudoti automatinio paskelbimo filtrai. Pavyzdžiui, galite sukonfigūruoti „Sporto“ kategoriją su „NFL“ kaip žymą, kuri bus automatiškai skelbiama žaidimų sezono metu.

5. URL trumpiklis

„snap-settings-5-url-shortner“

Nuorodos sudaro pagrindinį saito paspaudimų stebėjimo pagrindą. SNAP papildinys palaiko kelis trumpųjų ryšių teikėjus. Šiame vadove sužinosime, kaip sukonfigūruoti goo.gl – trumpųjų ryšių paslaugą iš „Google“.

Norėdami įjungti „goo.gl“ paslaugą, turite gauti „Google“ kūrėjų pulto API raktą ir įklijuoti jį į goo.gl API raktas skyrius. Eksperimentuodamas su papildiniu radau tai Priverstinai sutrumpintos nuorodos parinktis turi būti įjungta, kad paslauga tinkamai veiktų.

Pasirinkę šias parinktis, slinkite žemyn ir pasirinkite Išsaugoti pakeitimus.

6. URL parametrai

„snap-settings-7-url“ parametrai

Jei dar nesate susieję stebėjimo ir analizės, geriausia palikti šiuos nustatymus ramybėje. Tiems, kurie naudoja „Google Analytics“ ar kitą stebėjimo įrankį, čia galite naudoti UTM žymas, kad efektyviai stebėtumėte savo kampanijas.

7. Automatinis žymas

snap-settings-8-auto-hashtag-settings

Nors aš asmeniškai neįgalinau šio nustatymo, jis gali būti naudingas nuotraukų tinklaraštininkams, paveikslėlių tipo įrašams ar (pasirinktiniams) galerijos įrašų tipams.

Konfigūruojamas automatinis paskelbimas „Twitter“

Pradėsime pridėdami „Twitter“ kaip savo socialinės žiniasklaidos tinklą.

1. Pirmiausia einame į SNAP nustatymų puslapį ir pasirinkite Pridėti naują sąskaitą

pridėkite naują paskyrą-1

2. Atsidaro iššokantis langas, kuriame mes slinkite žemyn ir pasirinkite „Twitter“.

pridėkite naują paskyrą-2

3. Tai mus nuves į „Twitter“ konfigūracijos puslapis. Kad SNAP įskiepis galėtų paskelbti mūsų „Twitter“ paskyroje, turime suteikti jam prieigą prie proceso. Tai atliekama naudojant API raktą. Sekite šios instrukcijos sugeneruoti API raktą „Twitter“.

4. Tai atlikę, turime nukopijuoti ir įklijuoti teisingą informaciją Sąskaitos info skirtuką ir pasirinkite Atnaujinkite nustatymus.

Tiesioginis paskelbimas „Twitter“

Dabar patikrinsime, ar įskiepis veikia. Pirmiausia sukuriame naują bandomąjį pranešimą ir paskelbiame. Šis ekranas yra numatytoji papildinio konfigūracija Redaguoti įrašą puslapis.

„Snap-plugin-live-demo-1“

Atidžiau pažvelgę ​​į pranešimo formatą, jis sako% TITLE% -% URL%. Šie žodžiai vadinami vietvardžiais. Kiekviename įraše jie bus pakeisti faktiniu pavadinimu ir URL. Taip pat galite naudoti kitus vietos rezervuarus, remdamiesi papildinio dokumentais.

Kai mes pataikėme į Paskelbti mygtuką, įrašas pridedamas prie „WP Cron“ darbo eilės ir netrukus paskelbiamas.

„Snap-plugin-live-demo-2“

Importuojami komentarai

Kita funkcija, kurią norėjome išnagrinėti, buvo komentarų importavimas. Trumpai tariant, įjungus šią funkciją, SNAP įskiepis rankiniu būdu stebės kiekvieno įrašo komentarus socialinėje žiniasklaidoje ir importuos juos kas valandą..

snap-plugin-live-demo-5-import-comments-1

Pavyzdžiui, aš paskelbiau du komentarus tviteryje, kurį automatiškai paskelbė SNAP. Komentaras, kuriame buvo paminėta mano „Twitter“ rankena, buvo automatiškai importuotas į mano vardą mano vardu.

snap-plugin-live-demo-5-import-comments-2

Funkcijų palyginimas ir kainodara

Aukščiausios klasės papildinio versija apima tris pagrindinius privalumus:

 1. Neribotas profilių skaičius: Naudodami „premium“ versiją, socialiniame tinkle galite pridėti neribotą kiekį profilių / rankenų. Tai ypač naudinga „Twitter“ ir „LinkedIn“ paskyrose.
 2. Suplanuotos žinutės: Svarbus socialinės žiniasklaidos sėkmės veiksnys yra skelbimų planavimas, kad jie būtų rodomi tiesiogiai, kai tikslinė auditorija aktyvi. Naudodami šią funkciją galite suplanuoti, kada jūsų įrašai bus paskelbti.
 3. Atidėtas paskelbimas: Ši funkcija yra paprastesnė suplanuotų pranešimų versija, todėl ši funkcija leidžia atidėti įrašus nustatytu laiku.
 4. Palaikymas socialiniame tinkle: Konkretūs kanalai, tokie kaip „LinkedIn“ įmonės puslapiai, „Google+“ ir „Pinterest“, yra prieinami tik „premium“ versijoje.

premium versija papildinio kaina yra 49,45 USD / metus ir aprūpinama neribotu palaikymu ir atnaujinimais.

Išvada

Socialinė automatizavimas vaidina svarbų vaidmenį kuriant bet kokio prekės ženklo ar verslo įvaizdį. Tačiau iš tikrųjų vienas dalykas, kuris žmones atstumia, yra automatinės žinutės. Kalbant iš asmeninės patirties, yra palankiausia skaityti įrašą ar antraštę, kuri nebuvo kruopščiai sukurta.

Tai sritis, į kurią reikia atkreipti didžiausią dėmesį. Meistriškų antraščių darymas daro stebuklus jūsų verslui. Todėl aklai automatizuodami įrašus galite pasiekti srautą, tačiau automatizuoti kruopščiai padarytas antraštes bus daug geriau.

„SNAP WordPress“ papildinys yra puikus įrankis automatizuoti daugelį socialinės žiniasklaidos užduočių. Pro versiją, kuri parduodama už 49,95 USD per metus ir kurią nuolat atnaujina ir teikia prioritetinį palaikymą.

Jei kuriate ar kaupiate įvairias rašytinio turinio formas, SNAP gali būti jūsų idealus socialinės automatizavimo papildinys..

Ar išbandėte nemokamą SNAP versiją? Kokios jūsų mintys apie socialinės žiniasklaidos automatizavimą ir su ja susijusius papildinius?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map