Sužinokite, kaip sukurti „WordPress“ temas: visi geriausi šaltiniai

„WordPress“ yra puikus. Įdiegti nesunku ir yra daugybė nemokamų ir aukščiausios kokybės temų, kurias galima atsisiųsti. Arba jūs visada galite pasidaryti temą patys. Nežinai, kaip koduoti? Jokių problemų, mes jus įtraukėme! Visi tam tikru momentu yra pradedantieji ir kuo daugiau išteklių, tuo geriau naudojant „WordPress“. Laimei, yra daugybė vietų, į kurias galite kreiptis pagalbos ir instrukcijų niekada neišeidami iš savo stalo. Žemiau yra knygos, vadovėliai, pradinės temos ir keletas papildomų elementų, kurie, mūsų manymu, yra puikūs norint išmokti koduoti „WordPress“. Eikite į priekį ir pradėkite – jūs greitai nekoduosite!


Knygos

Kaip būti „Rockstar WordPress“ dizaineriu

Kaip būti „Rockstar“ „WordPress“ dizaineriu – puiki knyga, turinti daugybę informacijos, tinkančios pradedantiesiems. Knygoje nurodomos trys „WordPress“ temos, kad būtų parodyta, kaip sukurti tvirtą aplanką, tinklaraštį ir bendrąsias „WordPress“ svetaines. Ir kai jūs einate per kiekvieną vadovėlį, jie remiasi vienas kitu, kad pamažu išplėstų jūsų kodavimo įgūdžių rinkinį. Visi „Photoshop“, HTML, CSS ir „WordPress“ PHP failai yra įtraukti, taigi turėsite daug referencinės medžiagos, o vienintelė būtina sąlyga yra tai, kad jūs šiek tiek susidūrėte su HTML / CSS.

Kasimas į „WordPress“

Tai yra vieta pradėti, ir mes net parašėme apie tai „Digging Into WordPress Review“. Šioje knygoje pateikiamos praktinės žinios ir patarimai, kaip „WordPress“ pradedantiesiems tapti kodavimo meistrais. Knygoje mokomi diegimo, nustatymo, temos anatomijos, temos / papildinio kūrimo, kūrimo komentarų, svetainės saugumo ir kaip išlaikyti sveiką tinklaraštį pagrindai. Yra daugybė puikių patarimų, kurių galbūt nerasite kitur, taip pat daugybė atnaujinimų. Taigi kiekvieną kartą, kai pasirodys naujas „Digging Into WordPress“ leidimas, turėsite prieigą prie visos naujos informacijos ir vadovėlių.

„WordPress“ temų kūrimas iš nulio

„WordPress“ temų kūrimas iš „Scratch“ nukelia į „WordPress“ kodavimo procesą. Eidami per mokymo programas, išmoksite, kaip užkoduoti „WordPress“ temą, pradedant nuo HTML / CSS šablono, kaip sukurti pasirinktinius įrašų tipus, kurti temos parinktis ir valdiklius, taip pat, kaip kurti papildinius ir dar daugiau. Ši knyga reikalauja HTML, CSS, PHP, MySQL ir „JavaScript“ žinių fono, taigi, sakyčiau, tai aukštesnio lygio pradedantiesiems ar turintiems vidutinių žinių apie interneto plėtrą.

Pamokos

Kuriate savo pirmąją „WordPress“ temą autorius WP Tuts+

Kurdami savo pirmąją „WordPress“ temą yra trijų dalių vadovėlių serija. Tai puiki vieta pradėti, jei jūs dar nesate pradėję kurti „WordPress“ temų. Žingsnis po žingsnio vadovai moko pagrindus apie „WordPress“, kūrimą ir dizainą. Ir kai baigsite serialą, sukūrėte savo pačių „WordPress“ temą.

„WordPress“ temos kūrimo mokymo ratai autorius WP Tuts+

Naudodamiesi „WordPress Training Wheels“, jūs būsite supažindinti su daugybe vadovėlių, kaip sukurti savo „WordPress“ temą. Ši serija yra skirta pradedantiesiems ir joje pateikiamas HTML šablono pavertimo veikiančia „WordPress“ tema procesas. Vadovėliai išlaiko pagrindą ir yra lengvai sekami – puikiai tinka visoms naujokėms.

Kaip sukurti reaguojančią „WordPress“ temą naudojant „Bootstrap“ pateikė „Treehouse“

Ši pamoka apie Kaip sukurti reaguojančią „WordPress“ temą naudojant „Bootstrap“ pasinaudoja „Bootstrap“ pranašumais ir padeda jums sukurti reaguojančią „WordPress“ temą. „Bootstrap“ suteikia tvirtą pagrindą mokytis kurti reaguojančias temas, o šios mokymo programos pagrindinė sąlyga yra tai, kad turite patirties pridedant žinutes ir diegdami papildinius kaip administratorius. Temos ir temos apima: tinkintą pagrindinio puslapio dizainą, apie puslapį, kontaktų puslapį, naujienų skyrių su komentarais ir valdikliui pritaikytą šoninę juostą..

Kaip sukurti „WordPress“ 2-osios temos versiją sukūrė „ThemeShaper“

Tai išsami „WordPress“ temos vadovėlis „ThemeShaper“ parodo, kaip sukurti „WordPress“ temą nuo pradžios iki pabaigos, ir netgi paaiškina, kodėl tam tikri metodai yra teikiami pirmenybė prieš kitus. Dėl detalių tai yra nuolatinė 16 dalių serija, todėl verta skirti laiko ją patikrinti. Autorius netgi patvirtina, kad iki to laiko, kai baigsite mokymą, turėtumėte sugebėti padaryti beveik viską, kas jums reikalinga „WordPress“ tema.

Vaiko temos kūrimas „WordPress“ autorius WP Tuts+

Sukurti paprastą „WordPress“ vaiko temą yra puikus vadovėlis, kuriame paaiškinama, kaip sukurti „WordPress“ vaiko temą. Kadangi „WordPress“ leidžia atskirti dizainą nuo turinio, galite išlaikyti temą ir pakeisti dizainą naudodami vaikų temą. Baigę šį vadovėlį turėtumėte sugebėti sukurti paprastą savo vaiko temą.

Pradinės temos

Dvidešimt dvylika „WordPress“ temų

Numatytasis Dvidešimt dvylika „WordPress“ temų yra puiki pradedančiųjų tema, iš kurios reikia mokytis. Dėl plikų kaulų dizaino, pagrindinės struktūros ir ribotų funkcijų, tai yra gera vieta pradėti, jei norite išsirinkti gerai užkoduotą temą.

Neįvertinta (_S) tema

Pabrėžta „WordPress“ tema yra dar viena stipri „Automattic“ pradedančiųjų tema. Kitaip nei dvidešimt dvylika, nėra jokio stiliaus / dizaino – yra tik HTML5 šablonai. Ši tema skirta taisyti ir plėsti, kad galėtumėte sukurti savo temą ir patobulinti kodavimo įgūdžius.

Kiti naudingi šaltiniai

„WordPress“ žaidimų kodai

Ši sultinga maža smulkmena yra „WordPress“ cheat Sheet, kurioje apibendrinama krūva naudingų „WordPress“ funkcijų. Išspausdinkite ir užklijuokite juos ant savo stalo arba nustatykite kaip darbalaukio foną – tada visada turėsite greitą nuorodą, kai jums jo prireiks.!

Temos anatomija

Šis temos anatomijos cheat Sheet yra paprasta schema, kas sudaro temą. Ar reikalingas kiekvienas elementas? Ne. Ar nėra kitų elementų, neišvardytų, kuriuos galbūt norėtumėte įtraukti į temą? Na, taip. Tai yra paprastas žaidimų lapas, kuriame pateikiami pagrindiniai daugelio „WordPress“ temų kaulai. Tai puikus greito žvilgsnio šaltinis, kurį reikia naudoti kuriant naują temą..

Šablonų hierarchijos kodų lapas

Šis nuostabus mažas apgaulės lapas vizualiai išdėsto „WordPress“ šablono hierarchiją. Hierarchijoje pateikiami jūsų temos šabloniniai failai ir jų įkėlimo tvarka. Tai ypač naudinga planuojant kurti skirtingus įvairių tipų turinio maketus savo temose.

„WordPress Codex“

Kaip visada, galite kreiptis į „WordPress Codex“ dėl visko, ko nerandate kitur. Kodekse yra daugybė naudingų patarimų ir pamokų, kurie tam tikru metu padės jums. Kadangi mokomosios programos pateikiamos tiesiogiai iš „WordPress“, jūs žinote, kad jos yra teisėtos.

Jūsų išteklių rekomendacijos

Kokiais ištekliais jums pasisekė? Jei naudojote bet kurį iš aukščiau nurodytų šaltinių arba radote kitus internete, norėtume išgirsti, kurie buvo naudingi. Leiskite mums sužinoti apie savo patirtį komentaruose žemiau!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map