Sukurkite ir įdiekite „WordPress“ kliento svetaines naudodami „DesktopServer“

Kodėl verta naudoti „DesktopServer“

Jei rimtai žiūrite į „WordPress“ plėtrą ir norite, kad kuriant ir diegiant svetaines viskas būtų lengviau / spartesnė, galbūt norėsite pažvelgti į „DesktopServer“, kuri yra „premium“ programa, leidžianti jums sukurti vietines „WordPress“ diegimo programas ir tada, kai tik būsite pasiruošę įdiekite juos į savo tiesioginę svetainę.


Kodėl turėtumėte dirbti vietoje

Kodėl reikia įdiegti „WordPress“ vietoje

Atlikdami reikšmingus „WordPress“ svetainės pakeitimus, pirmiausia turėtumėte juos atlikti bandymo svetainėje. Jei nežinote, ką darote, dirbdami tiesiogiai, galite rizikuoti kodavimo klaidomis, įskiepių ir temų nesuderinamumu ar net saugos spragomis. Geriau žaisti saugiai ir naudoti sustojimo vietą. Nėra nieko saugesnio ar atskirto nei vietinis „WordPress“ diegimas..

Dirbdami vietoje, galite pakeisti temas, įdiegti naujus papildinius, pridėti kodo fragmentus, tinkinti nustatymus ir dar daugiau. saugus nustatymas kur jūsų tiesioginė svetainė išliks nepriekaištingai veikianti. Galite pamatyti, kurie papildiniai puikiai žaidžia vienas su kitu, arba išbandyti, kaip jūsų svetainė atrodys naudojant naują temą. Be to, darbas vietoje turi papildomą pranašumą, nes tai yra jūsų galutinio projekto, kurį nusprendėte paskelbti savo tiesioginėje svetainėje, atsarginė kopija.

Vietinės instaliacijos taip pat paprastai yra daug greičiau nei tiesiogines svetaines, sutaupydami daug laiko, jei esate kūrėjas. Kadangi jūsų kompiuteris yra jūsų serveris, bandymo metu jūsų tempas nebus sulėtintas ir jo veikimas nepatirs. Galite koreguoti tiek CSS ar PHP eilučių, kiek norite, neprisijungdami per FTP ar prieglobos informacijos suvestinę, kad atliktumėte pakeitimus..

Ir paskutinis svarbus pranašumas yra tai, kad galite dirbti vietoje bet kur kadangi vietinės instaliacijos yra vietinės, tai reiškia, kad nereikia interneto prieigos. Taigi, jei turite kliento projektą, tačiau esate įsikibę į lėktuvą, kurio internetas yra 10 USD / val., Arba vietoje, kur mažai prieinama ar neturite prieigos, tiesiog prisijunkite prie vietinio diegimo. Galite gauti savo darbą, o ne reikalingą internetą.

Dabar, kai žinote kai kurias priežastis, kodėl turėtumėte dirbti vietoje, papasakosime kaip! Dabar galite įdiegti bendrąjį MAMP, WAMP ar XAMPP į savo „Mac“ ar „Windows“ kompiuterį, bet mes galime pasakyti, kad yra geresnis būdas. Naudokite „DesktopServer“. Jie supaprastino vietinio „WordPress“ diegimo procesą, kad bet kuriam „WordPress“ lygio vartotojui būtų lengva bet kada įdiegti ir paleisti vietinį diegimą..

Kodėl turėtumėte naudoti „DesktopServer“, o ne „MAMP“ ar „WAMP“

Kodėl verta naudoti „DesktopServer“

Norėdami įdiegti „WordPress“ vietoje, reikia atlikti daugybę veiksmų, o jei to dar nepadarėte anksčiau, tai gali būti gana sudėtingas uždavinys. Tačiau ne naudojant „DesktopServe“, ši patogi programa vietinį diegimą palengvina.

Tiesiog atsisiųskite savo sistemos sąrankos versiją (kurią galite paimti iš „ServerPress“ paskyros, esančios skiltyje „Mano sąskaita“> Pirkimai> Žiūrėti išsamią informaciją ir atsisiuntimus), išpakuokite atsisiųstą failą, įdiekite programą ir vykdykite nurodymus, kad sukurtumėte naują vietinę svetainę ir serverį ( apie visus veiksmus galite išsamiai perskaityti „DesktopServer“ darbo pradžios vadove). Štai ir viskas – „DesktopServer“ sukonfigūruoja jūsų teikiamas paslaugas ir įdiegia jums „WordPress“, todėl viskas, ką turite padaryti, tai sekti kartu.

Norite rasti failą? „DesktopServe“ automatiškai sukuria aplanko „Dokumentai“ aplanką „Svetainės“, kuriame galėsite rasti visas dabartines svetaines pagal pavadinimą, taip pat jose esančias temas ir papildinius..

Kas dar daro „DesktopServer“ tokiu nuostabiu

„DesktopServer by ServerPress“ daro daug daugiau, nei tik įdiegia vietinę „WordPress“ versiją. Turėsite prieigą prie daugybės integruotų funkcijų, kad jūsų vietinis diegimas būtų ypač efektyvus. Ir nors nemokama „DesktopServer“ versija yra puiki, ypač norint ją išbandyti, jūs tikrai norėsite aukščiausios kokybės versijos, kurią sudaro:

 • Papildyti neribotas vietinės svetainės (nors nemokama versija yra tik 3)
 • Sukurkite „WordPress“ daugialypis
 • Kopijuoti „WordPress“ svetainės tik keliais paspaudimais
 • Lengvai eksportas ir archyvas jūsų vietinės svetainės
 • Tiesioginis dislokavimas vietinę svetainę į jūsų tiesioginį serverį
 • Papildyti “brėžiniai“Dažnai naudojamoms„ WordPress “konfigūracijoms
 • Naudokite su populiariais papildiniais, tokiais kaip „BackupBuddy“, „Duplicator“, „BackWP Up“, „Backup WordPress“, „InfiniteWP“ ir „ManageWP“.
 • Ir dar daugiau! Tiesiog apsilankykite jų svetainėje, norėdami pamatyti visą „DesktopServer“ funkcijų sąrašą.

„DesktopServer“: 5 žvaigždutės lengvam ir galingam vietiniam diegimui

Mums patinka tai, kaip lengva įdiegti ir nustatyti „DesktopServer“ (atsisveikinti su MAMP), ir džiaugiamės, kad patys išbandome kai kurias sudėtingesnes funkcijas, kai mes pradedame kurti daugiau temų čia, „WPExplorer“. Taip pat galite pamatyti mūsų ankstesnę Lucy Beer „DesktopServer“ apžvalgą, kad sužinotumėte, ką ji mano apie šį nuostabų „WordPress“ šaltinį.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map