Svetainės „SiteGround“ apžvalga

Svetainės „SiteGround“ apžvalga

Jau matėme, ką „WordPress“ valdomo prieglobos paslaugos gali padaryti žmonėms, kuriems reikia pagalbos rankos, dėl to, kad jiems reikia susitelkti į savo dizainą ar projektus, arba dėl to, kad jie neturi tinkamų žinių šiuo klausimu. Kad ir kaip būtų, „WordPress“ valdomų hostingo paslaugos yra ne visiems. Yra keletas iš mūsų, kurie nori retkarčiais įsiterpti į kodą arba tiesiog nori optimizuoti savo svetaines taip, kad tai neįmanoma valdomose paslaugose. Tokio tipo vartotojams bendrosios prieglobos paslaugos gali būti gera alternatyva. Šiandien apžvelgsiu „SiteGround“ – bendrąją prieglobos paslaugą, pagrįstą populiaria „cPanel“ programine įranga.


„SiteGround“ talpinimo funkcijos

„SiteGround“ siūlo daugybę savo „WordPress“ svetainės ar bet kurios svetainės, skirtos tuo klausimu, talpinimo galimybių. Pasirinkite iš bendro, debesies, dedikuoto, perpardavinėtojo ar net aukščiausios klasės įmonės prieglobos – yra kiekvieno dydžio svetainės planas. Ir, žinoma, visada galite pasirinkti valdomą „WordPress“ planą.

Peržiūrėkite „SiteGround“ planus

Jie taip pat siūlo parinktis, rastas kitose valdomose „WordPress“ prieglobos paslaugose. „SiteGround“ grožis yra tas, kad jūs galite pasirinkti, kad jums padėtų, arba viską padaryti patys.

Kai apsvarstysite, koks yra jūsų profilis, galite eiti į priekį ir dirbti su pagrindine prietaisų skydeliu. Šį straipsnį aš padarysiu pats, nes tai yra vienas iš geriausių „SiteGround“ dalykų, nes jie neriboja to, ką galite padaryti su savo įkeltais failais ir (arba) turimais daiktais.

Paskyros informacijos suvestinė

Pagrindiniame prietaisų skydelyje galėsite sukonfigūruoti pirminį domeną, paskyros DNS ir „cPanel“ kredencialus.

Skirtingai nuo daugelio paslaugų, „SiteGround“ leidžia pakeisti pagrindinį domeną tiek kartų, kiek norite. Tai didelis pliusas, kurio nereikia daryti priglobti konkretų domeną. Iš esmės jūs kuriate tuščią sąskaitą, kurią galima naudoti bet kokiam norimam projektui. Pagrindinis prietaisų skydas rūpinasi jūsų domeno priskyrimu „cPanel“.

Šiai peržiūrai mes be jokių problemų pakeitėme bandomąjį domeną iš wpexplorer.com į thetechieblog.com. Paskyra buvo nedelsiant pakeista ir vėliau buvo pasiekiama per „cPanel“.

Papildomos prieglobos paslaugos

„SiteGround“ tuo nesustos, ji siūlo gana daug papildomų paslaugų – nuo „Premium“ palaikymo iki „Premium Backup Service“ ir pakaitos kortelių sertifikatus, nes yra „Let’s Encrypt“.

Viena iš daugelio šių papildomų paslaugų, kurias siūlo „SiteGround“, privalumų yra specialiųjų IP įtraukimas, kurį galima lengvai užsisakyti iš šios skydelio, taip pat įtrauktos mokamos „Cloudflare“ paslaugos. Tai leis jums turėti labai galingą prieglobos patirtį centrinėje valdymo sistemoje. „Cloudflare“ įtraukimas yra puiki papildoma premija, tai kartu su tam skirtomis IP ir atsarginėmis paslaugomis yra ypač naudinga klientams. Jei manote, kad to yra per daug, „SiteGround“ jus nustebins dar viena papildoma paslauga ir tai yra „SG Site Scanner“ ir kenkėjiškų programų stebėjimas. Kadangi tai yra bendroji prieglobos paslauga, pridėti šį papildomą patikrinimą yra labai naudinga.

Užšifruokime nemokamą SSL

Domeno pridėjimas ir sertifikato įdiegimas yra pyragas, nes „SiteGround“ dabar leidžia „Encrypt“ nemokamą SSL.

Keičiate duomenų centrą? Jokiu problemu!

Jūs manote, kad „SiteGround“ čia sustos, bet ne, jie netgi siūlo jums galimybę keistis Duomenų centrai. Žinoma, tam veiksmui yra kaina, tačiau tai leis jums lengvai pakeisti savo svetainės vietą į tinkamesnę vietą, jei to reikia jūsų klientui ar projektui..

„CloudFlare“ mokamas planas leidžia turėti žiniatinklio programos ugniasienę ir sudėtingesnes funkcijas, išskyrus „SiteGround“ tai leidžia naudoti nemokamą CDN, kad paspartintumėte „WordPress“.

Senas geras „cPanel“

„SiteGround“ yra pagrįsta sena gera „cPanel“ programine įranga, skirta atlikti visas pagrindines užduotis. Net kai „cPanel“ gali būti ne pats greičiausias patirtis gali būti, nes ji vis dar pagrįsta „Apache“, tačiau tai yra patogus būdas patenkinti visus jūsų prieglobos poreikius.

„Siteground“ įgyvendina pasirinktinę temą, atitinkančią jų informacijos suvestinės stilių, iškvietusi „cPanel“ iš „SiteGround“ informacijos suvestinės.

Nors visos pagrindinės funkcijos yra ir „cPanel“ atrodo atnaujintos, „SiteGround“ galėtų šiek tiek pakeisti sąsają ir pasinaudoti naujuoju „cPanel“ stiliumi, nes dabartinis yra gana senas. Nepaisant to, analizės metu nebuvo nustatyta jokių veikimo problemų ir aš savo svetainėje galėjau padaryti beveik viską, ko norėjau. Rankiniu būdu sukurkite mano duomenų bazę, importuokite turinį, sukurkite FTP paskyras, tvarkykite el. Paštą, naudokite įmontuotą „cPanel“ naršyklę ir įkelkite „WordPress“ failus. Tai viskas pyrago gabalas turinti „cPanel“ kaip valdymo pultą.

„SiteGround“ talpinimo našumas

„SiteGround“, kaip valdomos „WordPress“ paslaugos, vidutiniškai iš San Chosės buvo vidutiniškai nemažas skaičius.

Pažvelgę ​​į tikrąjį „Pirmą kartą baitais“, pamatysite gana solidų 300 ms vidurkį, o tai yra daugiau nei gerai, atsižvelgiant į tai, kad „Apache“ grindžiamas „cPanel“. Dar įdomiau pastebėti „SiteGround“ iš tikrųjų naudoja NGINX kaip tarpinį serverį mechanizmas už Apache kuris paaiškina daugiau nei priimtiną rezultatą.

Atlikdamas testą „GTMetrix“ patvirtino mano lūkesčius.

Kadangi „SiteGround“ yra valdoma „WordPress“ prieglobos paslauga, jie siūlo „WordPress“ optimizuotą dinaminę talpyklą. Bet vartotojas turi pats jį sukonfigūruoti. Akivaizdu, kad „Pagespeed“ ir „Yslow“ balai yra žemi, nes pagal numatytuosius nustatymus svetainė veikia beveik be jokio talpyklos mechanizmo be atvirkštinio NGINX tarpinio serverio, kurį įgyvendina „SiteGround“. Bet patikrinkite, ar laikas visiškai įkeltas, jis yra puikus! „SiteGround“ pavyko gauti mažiau nei 2,5 s „GTMetrix“, o tai yra gana gerai, atsižvelgiant į tai, kad tai yra bendroji prieglobos paslauga.

Apvyniokite

„SiteGround“ sukūrė savo paslaugą su daugybe papildomų funkcijų. Turėti „cPanel“ kaip pagrindinę programą yra malonu ir turėti atsarginę kopiją, nemokamą SSL ir „Cloudflare“ funkciją yra didelis pliusas. Tačiau „SiteGround“ tuo nesibaigia, jis siūlo papildomą kenkėjiškų programų nuskaitymą, „Premium“ palaikymą ir tai daro su didesnio našumo lygiu, kad netgi galėtų konkuruoti su kitomis gerbiamomis „WordPress“ valdomomis paslaugomis.. Jei norite geros ir prieinamos paslaugos, kuri jokiu būdu neriboja ir veikia gerai, sunku jų nerekomenduoti. Kitaip tariant, „SiteGround“ uolienos.

Sužinokite daugiau apie „SiteGround“

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me