Tinkinkite savo „WordPress“ svetainę šiandien naudodamiesi CSS Hero

CSS herojus

Keliais paspaudimais tinkinkite savo svetainės išvaizdą ir pojūtį! „CSS Hero“ yra paprastas įrankis, kurį kiekvienas gali pridėti pasirinktinius šriftus, spalvas, kraštines, paraštes ir dar daugiau prie jūsų įrašų ir puslapių. Kaip kažkas nepaprasto galėtų būti geriau??


Kaip tinkinti savo „WordPress“ svetainę

Iki šiol tikriausiai manėte, kad turite būti kūrėjas, norėdamas atlikti pasirinktinius „WordPress“ svetainės pakeitimus. Jau nebe! „CSS Hero“ yra tiesioginis redaguojamas temos pritaikymas, suteikiantis galią sukurti „WordPress“ svetainę, tinkančią jums ar jūsų verslui. Parodysime, kaip lengva tinkinti savo svetainę naudojant „CSS Hero“ (taip paprasta, kaip 1, 2, 3), ir papasakosime keletą iš daugelio priežasčių, kodėl tai yra puikus pasirinkimas jums.

1. Gaukite CSS herojų

Tai yra pati svarbiausia dalis – reikia patraukti CSS Hero kopiją! Pasirinkite sau tinkamą planą. Nesvarbu, kurį planą pasirinksite, turite metus suaktyvinti CSS Hero savo svetainėje (arba svetainėse, jei pasirinkote asmeninį ar „Pro“ planą), bet tada galėsite atlikti pasirinktinius savo svetainės pakeitimus amžiams.!

2. Įsitikinkite, kad esate herojus

Prieš pradėdami daryti pakeitimus, turite būti tikri, kad naudojate herojui parengtą temą. Galite pamatyti sąrašą Herojų išbandytos temos CSS herojaus svetainėje – ir mūsų „Total“ tema bus paskelbta taip pat, kaip herojus paruoštas!

Jei nematote norimos naudoti temos, nesijaudinkite – vis tiek galite naudoti CSS Hero bet kuria tema! Pirmiausia pabandykite naudoti Raketų režimas su savo tema. Tai įgalinęs „CSS Hero“, ar geriau, apibrėžti CSS elementus savo temoje, kad galėtumėte pradėti tinkinti. Bet jei tai neveikia jūsų temos, galite naudoti Greito konfigūravimo įrankis norėdami susieti savo CSS elementus (tai užima šiek tiek daugiau laiko nei kiti variantai).

3. Nukreipkite, spustelėkite ir tinkinkite

css-hero-editing

Dabar linksma dalis – pritaikymai! Suaktyvinę CSS herojus savo svetainėje, galėsite tinkinti daugybę skirtingų funkcijų. Tiesiog užveskite pelės žymeklį ant puslapio elementų, kad pamatytumėte, ką galima redaguoti (užvedus pelės žymeklį, CSS Hero paryškins elementus mėlynu langeliu) ir spustelėkite, kad pradėtumėte taisyti.

css-hero-pritaikymas

Kai spustelėsite elementą, CSS Hero parodys parinkčių sąrašą (pvz., Tekstas, Fonas, Kraštas, Padingas, Marža, Dydis ir kt.). Tiesiog būtinai išsaugokite, kai baigsite. Ir jei norite anuliuoti atliktą pakeitimą, naudokite integruotas skyrių atkūrimo parinktis, kad grįžtumėte į pradinius elemento nustatymus.

Daugiau funkcijų, kurios CSS herojus daro nuostabiais

Yra dar daugybė priežasčių, kodėl patinka „CSS Hero“, nes tai tikrai leidžia naujiems vartotojams ir patyrusiems kūrėjams patobulinti temas. „CSS Hero“ taip pat yra daugybė parinkčių, kurias galite naudoti profesionaliems temos pakeitimams. CSS Hero palaiko moderni CSS savybės, tokios kaip nuolydžiai ir dėžės šešėliai, apima intelektuali spalvų parinkimas taigi galite pasirinkti spalvas iš programų (Photoshop, Fejerverkai ir tt) arba failų darbalaukyje, ir Daugiau nei 600 šriftų ir brėžinių (plius pridėtas „Typekit“ ir trečiųjų šalių šriftų palaikymas).

Taip pat yra įmontuotų redagavimo ir tinkinimo parinkčių reaguojantys ekranai. Redaguodami tiesiog pasirinkite vieną iš ekrano parinkčių, kad patikrintumėte, kaip tinkamai reaguoja jūsų pritaikyta tema, ir prireikus atlikite papildomus pakeitimus. Tai puikus būdas užtikrinti, kad lankytojai gali skaityti jūsų įrašus ir puslapius bet kuriame įrenginyje.

Ir jei jūs ketinate rengti PRO planą, taip pat gausite CSS herojaus inspektorius o tai suteikia jums galios naudoti CSS Hero, kaip ir naršyklės tikrinimo įrankį. Tai puikus įrankis kūrėjams, nes jis suteikia jums įprastą nustatymą, kaip kopijuoti, įklijuoti ir redaguoti CSS skrydžio metu.

O ir jums visai nereikia jaudintis, kad „CSS Hero“ sulėtina jūsų svetainę. Tai visiškai nepaveikia jūsų „WordPress“ diegimo. Papildinys išteklius naudoja tik tada, kai naudojate tiesioginį redaktorių, todėl jūsų administratorius ir tiesioginė svetainė veiks taip sklandžiai, kaip įprasta.

CSS herojus, 5 žvaigždučių tinkinimo priemonė

Peržiūrėjome daugybę statybininkų, tačiau „CSS Hero“ yra tinkinimo priemonė. Užuot pridėjęs tuos pačius puslapio elementus kaip ir visi kiti, naudojantys tą pačią temą kaip jūs, „CSS Hero“ suteikia jums galios padaryti jį dar labiau jums nereikalingą savaitgaliais mokantis CSS..

Gaukite CSS herojų

Tikimės, kad išbandysite CSS Hero! Jis puikiai veikia su daugybe populiarių temų ir papildinių, įskaitant tuos, kurie pateikiami iš WPMU Dev (užuomina į rytdieną). Mums labai patiko tai išbandyti ir mes žinome, kad jūs to darysite!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map