Uptime ir prastovų stebėjimas „WordPress“

Turite puikią svetainę ir sunkiai dirbote, kad sukurtumėte savo skaitytojų bazę. Bet ar esate tikri, kad jūsų svetainė veikia ir veikia visą laiką? Tai yra pats svetainės tikslas, tiesa? Svetainė visada turi būti prieinama žiūrėjimui, o svetainės veikimo laikas yra svarbus norint išlaikyti ir padidinti srautą. Priešingu atveju prarasite klientus, o jūsų svetainės patikimumas smuks.


Prieglobos paslaugos dažnai reklamuoja 99% veikimo laiko, tačiau tai lemia tai, kad 1% prastova reiškia šiek tiek daugiau nei 3,5 dienos. Ir jei tai bus suskaidyta į keletą prastovų atvejų, tai įvertins jūsų reitingą. Taigi turite nuolat stebėti savo svetainę, kad įsitikintumėte, jog ji nuolat veikia ir veikia. Tampa svarbu stebėti svetainės veikimo ir prastovų laiką.

Tyrimų, skirtų veiksnumo stebėjimui, skaičius ir tipas gali skirtis – pradedant paprastais HTTP patikrinimais ir baigiant sudėtingais užpakalinių programų patikrinimais, kartu stebint daugiau nei 50 kontrolinių taškų. Kai kurie bandymai, kurie paprastai atliekami,

 • „Ping Monitor“ testas o tai iš esmės praneš jums, kad jūsų svetainė veikia ir veikia, ir tikrina grynąjį greitį. Nedidelis greitis nėra geras ir beveik lygus prastovai.
 • HTTP testas tai leis jums žinoti, kad iš tikrųjų keičiamasi duomenimis tarp interneto ir kompiuterio.
 • DNS serverio monitorius kuris patikrina, ar jūsų svetainės DNS adresas ir svetainės adresas yra vienodi. Tinklo ir protokolo gedimai bus aptikti naudojant šį testą.
 • Transmisijos valdymo protokolo prievado monitorius kuris patikrina duomenų perdavimą iš vieno įrenginio į kitą internetu.

Gedimus galima nustatyti ir svetainės bus įspėtos.

Yra nemokamų, mokamų ir nemokamų paslaugų, kurios stebi veiksnumą. Taip pat gali būti naudojami kai kurie papildiniai. Šios paslaugos ir papildiniai reguliariai tikrins jūsų svetainę ir įspės, jei svetainė neveikia. Tikrinimų dažnumas ir perspėjimo būdas gali skirtis. Šiame straipsnyje išsamiai aprašytos kai kurios populiarios paslaugos ir papildiniai.

Pingdom

Pingdom yra populiariausių svetainių našumo stebėjimo paslaugų teikėjas, kuriuo pasitiki „Google“ ir „Apple“. Naudodamiesi „Pingdom“, jums nereikės to mokytis iš trečiosios šalies, kad jūsų svetainė neveikia. Jei standartiniai paketai jums netinka, galite su jais susikurti tinkintą paketą savo svetainei, atsižvelgdami į apimtį ir jūsų poreikį gauti papildomą palaikymą..

2 „Pingdom“

„Pingdom“ įdėjo daugiau nei 60 zondo serverių visoje Amerikoje ir Europoje, kad galėtų stebėti svetaines ir susijusias paslaugas. Prastovos ar pertraukos pastebimos beveik iškart, nes tikrinimų dažnis yra tik viena minutė. Šie gedimai dar kartą tikrinami prieš jus įspėjant, todėl melagingų įspėjimų skaičius sumažėja. Naudodami šaknies analizę galite sutrumpinti laiką, reikalingą jūsų svetainei vėl pakelti.

Faktinė galutinio vartotojo patirtis iš skirtingų vietų, puslapių pakeitimų atlikimas ir kiekvieno pakeitimo įkėlimo laiko stebėjimas, operacijų stebėjimas ir pagrindinių priežasčių analizė yra keletas iš įtrauktų funkcijų. Tai padės jums valdyti savo svetainę.

Daugiau nei 700 000 vartotojų visame pasaulyje naudoja „Pingdom“. Jei nesate tikri, galite pasinaudoti nemokamu 30 dienų bandomuoju periodu. Aukščiausios kokybės pakuotės prasideda nuo 13,95 USD per mėnesį.

„DownNotifier“

„DownNotifier“ yra įrankis, kurį galite naudoti norėdami stebėti savo svetainę ir būti įspėti apie bet kokias prastovas. Apsilankykite šio paslaugų teikėjo pagrindiniame puslapyje ir užpildykite stebimos svetainės URL. Gausite el. Pašto pranešimus apie prastovos laiką jūsų nurodytu pašto ID. Norėdami gauti šiuos įspėjimus savo telefone, įjunkite SMS pranešimus. Galite pasirinkti būti įspėti, kai svetainė neprisijungusi arba kai svetainėje nėra konkretaus teksto. Bandžiau pasirinkti abi galimybes, tačiau įrankis automatiškai apsiribojo viena.

Neveikiantis pranešėjas

Nemokama paslauga tikrins jūsų svetainę kas 10 minučių, o aukščiausios kokybės stebėjimas – kas minutę. „Premium“ paketą galima naudoti 5 svetainėms, kainuojantiems 14,95 USD per metus. Taip pat galite gauti ataskaitas ir prastovų istoriją.

Monitas

Stebėkite mus susijungė su Monitas pasiūlyti stebėjimo paslaugą, analizę ir patobulintą svetainės veikimą naudojant nemokamus ir priemokų planus. Tai atlieka 4 patikrinimus – stebėjimo veiksnumą, viso puslapio įkėlimo stebėjimą, operacijų stebėjimą ir žiniatinklio streso testerį – kad jūsų svetainė veiktų maksimaliai efektyviai..

Naudojant debesimis paremtus įrankius, atliekami stebėjimo testai, skirti patikrinti svetainių, programų ir paslaugų pasiekiamumą ir reagavimo laiką. Patikrinimai atliekami iš daugiau nei 30 vietų visame pasaulyje su vienos minutės intervalais, o su jais galima susipažinti 2 metų istorijoje.

Monitas

Atliekami keli patikrinimai – tinklalapio turinio patikrinimai, kelių protokolų testai, elektroninio pašto testai ir viešosios IP patikros – ir siunčiamos momentinių gedimų ataskaitos. Taigi greitai žinai, kad tavo svetainė neveikia. Stebint visą puslapio įkėlimą bus galima stebėti puslapių įkėlimo laiką nuo pradžios iki pabaigos. Gali būti žinomas vaizdų įkėlimo laikas, o nepavykus įkelti puslapių, bus gautos 404 klaidų ataskaitos.

Šios paslaugos operacijų stebėjimo funkcija žvelgia į visus jūsų elektroninės komercijos aspektus, kad užtikrintų, jog svarbiausiose srityse, tokiose kaip registracija ir pirkinių krepšelis, nėra jokių sandorių. Norėdami įsitikinti, kad esate pasirengęs spęsti srautą, ypač tokiose kampanijose kaip „Super Bowl“ ar „Juodojo penktadienio“, atidžiai peržiūrėkite žiniatinklio streso testus. Tai suteiks jums supratimą, kiek apkrovų gali įveikti jūsų svetainė.

Galima 15 dienų neribota nemokama bandomoji versija, be to, jūs turite sukurti savo paketą, pagrįstą patikrinimų dažnumu ir vietų, iš kurių jis turi būti išbandytas, skaičiumi. „Monitis“ turi daugiau nei 200 000 vartotojų, tarp kurių yra keletas žinomų komercinių pavadinimų.

Aptarnavimo laikas

Aptarnavimo laikas yra nemokama ir prenumerata pagrįsta paslauga, stebinti svetainės prieinamumą ir našumą naudojant pasaulinį serverių tinklą. Paslaugų nustatymo metu galite nustatyti tikrinimo periodiškumą valdymo skydelyje.

Aptarnavimo laikas

Atliekama daugybė patikrinimų – tikrinami tinklalapių raktinio žodžio turinys, „Ping“ testai, siekiant patikrinti IP lygio ryšį, interneto serverių (HTTP ir HTTPS) ir „Link“ testai, POP 3 serverio testai el. Laiškams gauti, SMTP serverio testai el. Laiškų siuntimui, IMAP serverio testai, skirti „pašto dėžučių“ valdymui, atsisiuntimo serverio testai (FTP serveriai), DNS ir „MySQL“ serverių testai protokolo lygiu ir pasirinktinių serverių testai, skirti stebėti bet kokį TCP / IP protokolą. Norėdami gauti nemokamą sąskaitą, galite pasirinkti bet kurią paslaugą ar prievadą išbandymui.

Periodinės veikimo ir našumo ataskaitos, išsamios mėnesinės ataskaitos ir viso stebėjimo laikotarpio santrauka jus informuos apie jūsų svetainės veikimą. „Service Uptime“ užregistravo daugiau nei 50 000 svetainių nemokamoms stebėjimo paslaugoms. Galima įsigyti „Premium“ paketų nuo 4,95 USD per mėnesį.

Svetainė 24 × 7

Svetainė 24 × 7 veikia beveik taip pat, kaip ir kitos paslaugos, užtikrindamos, kad jūsų klientai galėtų nuolat vykdyti sandorius iš viso pasaulio. Ši paslauga taip pat gali patikrinti URL per interneto, intraneto, 3G ir 4G tinklus, taigi taip pat galite stebėti programas mobiliesiems ir svetaines mobiliesiems. Atlikusi ankstyvą analizę, ji gali sugauti problemų formuotojus, prieš tai paveikdama galutinius vartotojus, ir sužinoti, kurie programos komponentai kliudo sklandžiai atlikti operacijas..

Svetainė 24x7

Tinklo programų stebėjimas vykdomas iš daugiau nei 50 vietų visame pasaulyje ir nustatomas bet koks vangumas. Išanalizuotas tinklalapio įkėlimas ir stebimos tokios kritinės paslaugos kaip HTTP (S), FTP (S), DNS, PING, TCP, SSL, SMTP ir POP. Serveriai, vidiniai tinklai, tinklo įrenginiai, serverio pusės stebėjimas, DNS serveris. SSL sertifikato galiojimo laikas, FTP įkėlimo ir atsisiuntimo laikas bei pašto serverio stebėjimas yra dažnai atliekami. Visus testus galite peržiūrėti realiu laiku viename prietaisų skydelyje tiesiog atnaujindami ir neprisijungdami prie savo paskyros kiekvieną kartą.

Į nemokamą planą įeina pagrindinis 5 svetainių stebėjimas, taip pat galima įsigyti 30 dienų nemokamą bandomąją versiją. Aukščiausios kokybės paketai yra suskirstyti į tris paslaugų rūšis – svetainės stebėjimą, serverio stebėjimą ir programų stebėjimą, taip pat „viskas viename“ paketą, į kurį įeina viskas.

Paslaugų teikėjų yra daug daugiau ir keli iš jų yra išvardyti čia. Galbūt norėsite jų ieškoti:

„WordPress“ papildiniai, skirti stebėti Uptime ir prastovas

Paslaugos yra puikios, tačiau kartais paprastas įskiepis gali būti toks pat geras, jei ne geresnis – ypač jei jūsų tinklaraštis yra naujas ir dar nenorite investuoti į sudėtingą stebėjimo paslaugą. Čia yra keletas nemokamų „WordPress“ stebėjimo priedų, kuriuos mes rekomenduotume.

„Jetpack“, skirta „WordPress“

Reaktyvinė skraidyklė

Reaktyvinė skraidyklė yra įskiepis su keliomis funkcijomis, viena iš jų taip pat yra svetainės veikimo stebėjimas. Jis yra iš anksto įdiegtas su „WordPress“ ir jūs galite jį suaktyvinti. Konfigūruokite jį skiltyje „Nustatymai“ ir įsitikinkite, kad teisingas el. Pašto adresas įvestas. Įspėjimo būdas yra tik el. Paštu – nėra idealus būdas. Bet jei jūs suskirstysite perspėjimus į atskirą aplanką, akimirksniu turėsite savo svetainės prastovos istoriją.

Realus vartotojo stebėjimas naudojant „Pingdom“

„Pingdom“ tikrasis vartotojas

Norėdami sužinoti, kaip tikrasis vartotojas kitoje vietoje patiria jūsų svetainę, įdiekite Realus vartotojo stebėjimas naudojant „Pingdom“ ir susikurkite sąskaitą pingdom.com. Šis papildinys suteiks jums vertingų atsiliepimų apie krovimo laiką skirtingose ​​šalyse ir skirtingose ​​naršyklėse. Visus šiuos duomenis galite perskaityti valdymo skydelyje. Naudokite duomenis savo svetainės veikimui pagerinti.

„Uptime“ robotų papildinys, skirtas „WordPress“

Uptime Roboto nustatymai

„Uptime“ robotų papildinys, skirtas „WordPress“ yra paprastas papildinys, leidžiantis peržiūrėti jūsų darbinę statistiką prietaisų skydelyje ar bet kuriame puslapyje ar valdiklyje. Jūs turite nusistatyti sau sąskaitą naudodami „Uptime Robot.com“, įdiegti papildinį ir jį suaktyvinti. Statistiką ir žurnalus galima peržiūrėti iš daugelio jūsų svetainės vietų, įdedant trumpuosius kodus.

Galiausiai

Norėčiau pasidalinti dar viena parinktimi – „Chrome“ prieinamu plėtiniu, skirtu stebėti svetainės veikimo laiką. Serverio monitorių galima atsisiųsti iš „Chrome Apps“ internetinis parduotuvė.

1

Galite pridėti bet kokį skaičių stebėsenos svetainių ir patikrinti savo svetainės būseną tiesiog naršyklėje spustelėdami plėtinį. Jei įjungtas iššokantysis langas, bet kokie URL būsenos pakeitimai iškart parodomi kaip iššokantys langai ir galite susisiekti su pagrindinio kompiuterio paslaugų teikėju.

Dabar, kai žinote, kad yra tiek daug galimybių stebėti savo svetainės veikimo laiką, pasirinkite bet kurią iš jų ir naudokitės ja. Kontroliuokite prastovas, kol tai nereikalauja pinigų, reputacijos ar klientų. Ir praneškite mums, kokius įrankius rekomenduotumėte komentaruose žemiau!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map