Vaizdinis kompozitorius: vadovas, kaip nuvilkti ir nuleisti puslapius

„WordPress“ yra puiku, o galimybė pritaikyti savo „WordPress“ vykdomą svetainę yra tik torto apledėjimas. Tačiau ne visi mes koduojame guru. Heck, kai kurie „WordPress“ mėgėjai nieko nežino apie HTML ar CSS. Bet tai neturėtų kliudyti jums pritaikyti „WordPress“ temą. Čia ateina puslapių kūrėjai.


„Drag and drop“ puslapių kūrėjai yra plačiai prieinami kaip papildiniai ir yra integruoti į daugelį populiarių temų. Jie visų tipų vartotojams suteikia galimybę pakeisti bendrojo temos išdėstymą, be to, labai lengva pridėti papildomų klestėjimų (piktogramų, įgūdžių juostų, kainų lentelių ir kt.). Konkrečiai norime jus supažindinti su mūsų naujuoju mėgstamo puslapio kūrimo „WordPress“ papildiniu – „Visual Composer“.

Gaukite vaizdinį kompozitorių nemokamai! „Visual Composer“ papildinys pridedamas nemokamai įsigyjant „Total WordPress“ temą ir jame yra puikių papildinių, skirtų naudoti su tema, plėtinių..

Kas yra vizualinis kompozitorius

„Visual Composer“ yra fantastinis „WP Bakery“ sukurtas įskiepis, pridedantis „drag and drop“ puslapio kūrimo įrankį prie „WordPress“ temos. Mes ją įtraukėme į savo bendrą daugiafunkcinę „WordPress“ temą, tačiau taip pat galite pamatyti beveik kiekviename naujame „Themeforest“ populiariausiame pardavėju. Tai suteikia jums reikalingų įrankių, kad galėtumėte sukurti sudėtingus puslapių išdėstymus, neliesdami vienos kodo eilutės.

Kaip veikia vizualinis kompozitorius ir ką jis gali padaryti

Tai yra papildinys, todėl tiesiog įdiekite ir suaktyvinkite, kad pasinaudotumėte visomis nuostabiomis funkcijomis. Įjungę „Visual Composer“, jūs galite valdyti savo puslapių išdėstymą. Tiesiog pridėkite naują puslapį ir pamatysite naujus mygtukus, kad galėtumėte perjungti klasikinį režimą ir kūrimo režimą, taip pat mygtuką, kuriuo pateksite į tiesioginį sąsajos redaktorių..

vaizdo kompozitoriaus mygtukas

Dabar galimybes riboja tik jūsų (ar jūsų klientų) vaizduotė. Naudodami visas „Visual Composer“ parinktis, galite pridėti eilučių, stulpelių, mygtukų, teksto, vaizdų ir dar daugiau. Be to, yra galimybė išsaugoti maketus kaip šablonus, kad vėl ir vėl būtų naudojami.

Eilutės

Į statytoją įtraukti puslapių kūrimo elementai. Šiuos elementus galite naudoti kaip pažodinius savo puslapio blokus. Pirmas Pridėti eilutę. Eilutės suteikia galimybę pridėti stulpelius vienu paspaudimu. Tiesiog užveskite pelės žymeklį ant geltonojo pastraipos skirtuko, esančio jūsų eilutės viršutiniame kairiajame kampe, ir pasirinkite išdėstymą. Eilutė automatiškai suskaidoma į stulpelius pagal jūsų pasirinktą išdėstymą.

viso pridėjimo eilutė

Puslapio elementai

total-add-elements

Kitas žingsnis – pradėti pridėti savo puslapio ypatybes. Tiesiog spustelėkite Pridėti elementą mygtuką, kad atidarytumėte iššokantįjį meniu. Yra daugybė variantų, kaip pridėti teksto laukelius, antraštes, bendrinimą socialiniame tinkle, vaizdus ir galerijas, perjungimus ar skirtukus, akordeonus, naujausius įrašus (kurie, be tinklaraščio įrašų, taip pat veikia su pasirinktiniais jūsų temos tipų tipais), mygtukais ir netgi šoninės juostos valdikliai.

Be to, atsižvelgiant į „WordPress“ temą ir suderinamus papildinius, kuriuos naudojate su „Visual Composer“, pamatysite daugiau ar mažiau puslapio elementų. Aukščiau pateiktas pavyzdys yra iš „WordPress“ bendrosios vilkimo ir kritimo temos, todėl yra papildomi 30 puslapių kūrimo elementų, kuriuos sukūrėme ir sukūrėme išskirtinai „Total“. Tai apima pasirinktinius daliklius, piktogramų dėžutes, gaires, karuseles ir dar daugiau.

Spustelėkite bet kurį elementą, kad atidarytumėte to elemento parinktis. Žemiau pateiktas „Icon Box“ modulio „parinkčių“ pavyzdys bendroje temoje. Kaip matote, kiekvienas modulis gali turėti daug nustatymų ir net kelis parametrų skirtukus.

piktogramų dėžutės nustatymai

Kūrėjas taip pat palaiko keturis nuostabius trečiųjų šalių papildinius: „Layer Slider“, „Revolution Slider“, „Gravity Forms“ ir „Contact Form 7“. Jei turite įdiegtą kurį nors iš šių papildinių, puslapio elementas automatiškai pasirodys pagal temą. Kai pasirenkate įterpti vieno iš šių papildinių puslapio elementą, „Visual Composer“ pateikia atitinkamų jūsų sukurtų skaidrių / formų išskleidžiamąjį meniu arba rodomas įvesties langas, kuriame galite pridėti savo skaidrių ID. Nebereikia kopijuoti ir įklijuoti trumpųjų kodų!

Nuvilkite

vaizdų kompozitorius-redaktorius

Bet kurioje projektavimo proceso vietoje galite nuvilkti bet kurią eilutę ar puslapio elementą, kad juos pertvarkytumėte. Taip pat galite kopijuoti bet kurią eilutę ar elementą, todėl pasikartojantį turinį galite greitai ir lengvai pridėti (puikiai tinka panašiems stulpeliams, DUK, perjungimams ir kt.).

Sukūrę jums patinkantį dizainą, galite išsaugoti jį kaip šabloną. Tai labai naudinga kuriant pasirinktinį puslapio išdėstymą ar šoninę juostą, kurią norėtumėte pakartotinai naudoti. Tiesiog spustelėkite Šablonai mygtuką, duokite savo maketo pavadinimą ir paspauskite išsaugoti. Kai naudosite savo šabloną, jis automatiškai užpildys jūsų puslapį su išsaugotu maketu ir elementais.

Eilučių parinktys: formatuoti, klonuoti ir ištrinti eiles

Kiekvienos eilutės kairiajame kampe yra pridėtos trys papildomos funkcijos, kurios gali būti naudojamos klonuoti ar kopijuoti visą eilutę ir visą jos turinį, pridėti naujų modulių, redaguoti stulpelius ir pan. Tiesiog užveskite pelės žymeklį ant bet kurios eilutės, kurią turite redaguoti. norėdami pasiekti šiuos nustatymus:

viso vaizdinio-kompozitoriaus eilučių nustatymai

Vėlgi, atsižvelgiant į temą, kurią naudojate su „Visual Composer“, jums prieinamos formatavimo parinktys gali skirtis. Nors kai kurie temos kūrėjai nusprendžia palikti „Visual Composer“ esamą, daugelis tinkina papildinį, kad atitiktų jų temos poreikius ar stilių..

„Frontend“ redaktorius

Galingame „Visual Composer“ dabar yra priekinių juostų redaktorius, kuris kaip niekad lengviau leidžia kurti savo puslapius ir išdėstymus. Vienintelis įspėjimas yra tas, kad dar ne visos temos palaiko pagrindinio puslapio redaktorių. Dar kartą patikrinkite temos funkcijų sąrašą arba susisiekite tiesiogiai su temos kūrėju, kad sužinotumėte, ar „Visual Composer“ frontendų redaktorius suderinamas su jūsų „WordPress“ tema. Mūsų Visa „WordPress“ tema yra 100% suderinama su programos „front-end“ redaktoriumi taigi, jei jūsų dabartinė tema nėra, galbūt norėsite apsvarstyti „naujovinimą“ į mūsų temą.

Pratęsimai

Paskutinė funkcija, kurią norėčiau paliesti, yra „Visual Composer“ plėtiniamumas. Jei atsitiksite kaip pažengęs programuotojas ar temos kūrėjas, galite integruoti savo trumpus kodus į papildinį. Tiesą sakant, mes įtraukėme į savo „Symple Shortcodes Premium“, kad visiems vartotojams suteiktume papildomų puslapių kūrimo elementų. Tai suteikia vartotojams dar daugiau galimybių kuriant puslapius!

Jei nesate koderis, patikrinkite „CodeCanyon“ ir greitai ieškokite „Visual Composer“ priedo. Yra daugybė puikių priedų, turinčių „Visual Composer“ papildomų funkcijų, ir net keletas gerų nemokamų, tokių kaip mūsų „Symple Shortcodes“ papildinys..

Vaizdo kompozitoriaus nustatymų parinktys

Aš vis dar remiuosi „Visual Composer“ kaip puslapių kūrimo priemonė, tačiau ji puikiai tinka ir žinutėms, ir pasirinktiniams įrašų tipams. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įjungti parinktį. Eikite į Nustatymai> Visual Composer. Turėtumėte pamatyti ekraną, panašų į šį:

Vaizdo kompozitoriaus nustatymai

Įskiepis automatiškai parodys įvairius turinio tipus, įtrauktus į jūsų „WordPress“ temą. Tiesiog pasirinkite, kurį norite naudoti su „Visual Composer“ puslapio kūrimo priemone. Aukščiau pateiktas pavyzdys yra iš mūsų bendros temos, todėl pridedamos aplanko, darbuotojų ir atsiliepimų parinktys (visi pasirinktiniai įrašų tipai), taip pat forumai, temos, atsakymai ir produktai (susiję su „bbPress“ ir „WooCommerce“ papildiniais, kuriuos palaiko „Total“)..

Taip pat galite susieti bet kokius trumpųjų kodų papildinius „Visual Composer“, kuriuos jau esate įdiegę „WordPress“ svetainėje. Nustatymų puslapyje spustelėkite viršuje esantį skirtuką Mano trumpi kodai ir spustelėkite mygtuką Žemėlapio trumpasis kodas. Tai turėtų pridėti trečiosios šalies trumpus kodus prie kompozitoriaus elementų. Lengva!

Žr

Kaip jau sakiau, mes labai mylime „Visual Composer“ ir įtraukėme į mūsų geriausiai parduodamą „Total WordPress“ temą (pridedama nemokamai su jūsų pirkiniu). Pažvelkite į įvairius puslapius bet kuriame iš mūsų tiesioginių „Visos temos“ demonstracinių laidų. Daugelis puslapių, kuriuos matysite tiesioginėse demonstracinėse demonstracijose, buvo sukurti kartu su „Visual Composer“! Pridedami fonai, antraštės, tekstas, vaizdai, piktogramos ir tt. Tai viskas „pyrago gabalas“.

totaliniai demonstraciniai variantai

Išsamus „Visual Composer“ naudojimo vadovas

Jei jums jau priklauso papildinys ir ieškote vadovo, kaip juo naudotis, peržiūrėkite mūsų išsamų „Visual Composer“ naudojimo vadovą, kuriame pateikiami žingsniai po žingsnio ir parodoma, kaip naudoti papildinį..

Kur galite tai gauti

„Visual Composer“ galima rasti „CodeCanyon“, jei norėtumėte gauti jį patys. Tai taip pat yra visiškai integruota su mūsų „WordPress“ temos iš viso (kartu su dviem kitais „premium“ papildiniais, kurių bendra vertė 67 USD – tai daugiau nei jūs mokate už temą!).

Gauk iš viso gauti vizualinį kompozitorių

Praneškite mums, ką manote apie toliau pateiktą papildinį. Mes iš tikrųjų esame sužavėti „Visual Composer“ ir norėtume išgirsti, kaip jūs imate tai!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me