Vietos „smagračio“ apžvalga: Greitai sukurkite vietinę „WordPress“ aplinką

Vietos „smagračio“ apžvalga: Greitai sukurkite vietinę „WordPress“ aplinką

Tikrai greitas, „Local by Flywheel“ yra revoliucinis vietinis „WordPress“ kūrimo įrankis, viršijantis likusius. Anksčiau žinomas kaip „Pressmatic“, „Local by Flywheel“ pakuoja dvigubai perforatorių už nulį dolerių. Yap, Local „Flywheel“ yra visiškai nemokama atsisiųsti ir naudoti!


Užrašų knygelės, rašikliai, puodeliai ir kiti dalykai paruošti, jūs išmoksite šiandien.

Esate „WordPress“ kūrėjas, dizaineris ar paprastas Džo, norintis išbandyti „WordPress“. Dažniausiai jūs plakiate vietinę aplinką vykdydami savo projektus, taigi esate susipažinęs su vietos plėtra. Jei tai ne jūs, galbūt esate kitas vaikinas, mokantis virves. Viskas gerai, jūs esate tinkamoje vietoje.

Galėtumėte naudoti MAMP, VVV, DesktopServer, XAMPP, WAMP ar dar ką nors. Paprasčiau tariant, kuriate svetaines (ir kitas programas) vietoje. Tiksliau sakant, jūs kuriate (ar norėtumėte kurti) „WordPress“ svetaines, temas, papildinius ir kitas WP programas kompiuteryje.

Tačiau ar efektyvi jūsų vietinės plėtros programa? Ar galite siųsti testinius el. Laiškus neužpildydami savo pašto dėžutės ar neapsaugodami šios pašto dėžutės nuo išorinių grėsmių? Ar galite perjungti serverio aplinką, išbandyti savo svetainę keliuose įrenginiuose ar lengvai redaguoti vietinius URL? Kiek jums kainuoja pagrindinės vietos plėtros aplinkos nustatymas kiekvienam savo klientui?

Mes sutiksime, kad šiuos visus klausimus turite užduoti sau. Siekdami atsakyti į šiuos ir daugiau klausimų, mes nurodysime jus į patikimą vietinę „WordPress“ kūrimo programą, kuria siekiama palengvinti didžiąją jūsų, kaip kūrėjo, bėdas. Ponios ir ponai, susitikkite Vietinis pateikė smagratis.

Kas yra „Vietinis pagal smagratį“?

Norėjau susisiekti, kad praneščiau, kad „Flywheel“ neseniai paleido „Local by Flywheel“ – nemokamą, patikimą vietinę „WordPress“ kūrimo programą, kuri jau turi TON garsų „Twitter“ ir „WordPress“ bendruomenėje. Anksčiau žinomas kaip „Pressmatic“, „Local by Flywheel“ siūlo nemokamą būdą išplėsti vietines „WordPress“ svetaines. Nors anksčiau „Pressmatic“ atsisiuntimui buvo skirta 129 USD, nusprendėme jį pasiūlyti nemokamai.

Tai buvo prieš 12 dienų iš mūsų el. Laiškų, bet pagal mūsų radinius „Local by Flywheel“ pradėjo veikti gruodžio 1-ąją, mūsų lordo 2016 metus:

Vietinis „Flywheel“ „Twitter“ pranešimas

Jei jau esate „Pressmatic“ ar „smagračio“ vartotojas, greičiausiai tai jau žinote, nes, pasak Morgano Ryano, „smagratis“ išsiuntė atnaujinimus kiekvienam iš jūsų. Ką? Aš taip pat sukelčiau daug triukšmo, jei įsigyčiau neįkainojamą tokio pobūdžio įrankį.

Anksčiau žinomas kaip „Pressmatic“, „Local by Flywheel“ yra pirmasis ir naujausias „Flywheel“ įsigijimas – vaikinai, kurie didžiuojasi teikdami aukščiausio lygio valdomą „WordPress“ prieglobą.

Vietiniai kūrėjai turi priežastį šypsotis

Šis įrankis yra skirtas „WordPress“ dizaineriams, kūrėjams ir visiems kitiems, kurie žino apie vietos plėtrą. Tarp jūsų ir manęs, tai vietinė „WordPress“ programa, skirta steroidams.

Vietinis „Flywheel“ vaidina savo stipriąsias puses – tas pačias stipriąsias puses, kurios suteikia jums galimybę supaprastinti „WordPress“ darbo eigą. Kalbėkite apie tokius dalykus kaip greitis, visiškas paprastumas, SSL palaikymas, lankstumas ir dar daugiau.

„Local by Flywheel“ padės jums sutaupyti daug laiko. Tai yra didžiausias atlygis – sutaupytas laikas, ir mes žinome, kad jūs meluojate, jei sakote, kad jums nereikia vienos papildomos minutės per dieną.

Galite praleisti šią kitą dalį, jei istorijos pamokos atšaldo jūsų stuburą.

Vietinė pagal trumpą „smagračio“ istoriją

Vietinis „Flywheel“ inžinierius Clay Griffithsas

„Clay Griffiths“ 2016 m. Liepos mėn. Išleido „Pressmatic“ ir per palyginti trumpą laiką įrankį pavertė viena geriausių vietinių „WordPress“ kūrimo programų, kurias kada nors rasite. Rašydamas jis yra tėtis, vyras, „Headway“ temų įkūrėjas ir „smagračio“ inžinierius..

Kol „Clay“ sunkiai dirbo, kad „Pressmatic“ pasiektų dideles aukštumas, „smagratis“ svajones pavertė naujovėmis ir „gražios, modernios vietinės plėtros platformos…“ rinkoje „Smagratis“ visada norėjo tokio įrankio arba, kaip „Dusty“ pateikia „… mintyse, mes visada žinojome, kad ketinsime tai sukurti “.

Bet Clay jau buvo sumušęs Ricky, Tonį ir Dusty’ą į „punchą“ su „Pressmatic“. Jis jau turėjo „… gražią, modernią vietinės plėtros platformą…“, kuri išsiskyrė iš visų kitų „WordPress“ plėtrai prieinamų priemonių. Dar svarbiau, kad įrankis atspindėjo pagrindinę „smagračio“ viziją.

Užuot išradę ratą, trijulė padarė tai, ką turėtų daryti bet kuris nuovokus verslininkas; jie inicijavo išpirkimą ir pasiūlė Clay pelningam darbui. Šiandien „Pressmatic“ yra žinomas kaip vietinis „smagratis“ ir yra numatytas šviesesnei ateičiai naujuose namuose.

Kai jie paspaudė ranką dėl susitarimo, „Flywheel“ gavo penkių žvaigždučių gaminį (kad priviliotų dar daugiau klientų), o „Clay“ ir jo šeima mėgavosi mokumu:

Šis įsigijimas ir įdarbinimas suteiks sau ir mano šeimai daug daugiau stabilumo, nei mes turėjome per ilgą laiką, ir leis man laisvalaikiu geriau susitelkti į „Headway“ “, – teigė Griffithsas. Tai apima būsimo 4.1 leidimo įdiegimą ir sunkų darbą užtikrinant, kad palaikymas ir kitos neišspręstos problemos būtų išspręstos visiems mūsų klientams. – Kaip matyti „WPTavern“.

Na, štai, ką sakė smagratis:

Kaip likimas turėtų, tuo metu, kai pradėjome oficialiai pradėti projektą, užmezgėme ryšį su „Clay“ „Pressmatic“ ir nusprendėme, kad prasminga pradėti pokalbį ir galbūt dirbti kartu … Kuo daugiau bendravome, tuo daugiau supratome kad turėjome labai panašių vizijų ir kad galbūt buvo galimybė užmegzti partnerį ir sukurti ką nors tikrai svarbaus ir turinčio didelę įtaką. – Dusty Davidson, „smagračio“ įkūrėjas.

Apibendrinant galima pasakyti, kad „Local by Flywheel“ yra bendrovės „… įsipareigojimas sukurti auksinį standartą vietinei„ WordPress “plėtrai“. Tai yra vienas įrankis, kurio reikia kiekvienam „WordPress“ kūrėjui / dizaineriui savo „WordPress“ profesionalių priemonių rinkinyje. „Local by Flywheel“ yra iš naujo apibrėžta „WordPress“ plėtra ir nemokama. Jei tau patinka nemokama dovanėlė su daugybe būdvardžių, ji taip pat graži ��

Vietinis pagal smagračio savybes

Padalinkime šį įrankį ir sužinokime, kas jūsų laukia kitoje šios ilgos apžvalgos pusėje.

„Local by Flywheel“ gali pasigirti ypatingai ilgu funkcijų sąrašu, jau nekalbant apie būsimą PRO versiją, pristatančią dar daugiau gėrybių. Tai yra keletas funkcijų, kurios padės jums sutaupyti daug laiko ir pinigų.

Lanksti serverio aplinka

„Local by Flywheel“ dėka galite vienu paspaudimu pasirinkti tarp „Apache“ ir „NGINX“ ir išbandyti savo svetainę skirtingose ​​aptarnavimo aplinkose. Kadangi PHP yra įvairių skonių, galite perjungti versijas vienu mygtuko paspaudimu. Jūsų žinioje yra penkios PHP versijos, įskaitant PHP 7.0.3 ir dar daugiau.

„Xdebug“ ir „PHPStorm“ yra įtraukiami kaip priedai, o taip, jūs taip pat turite „Opcache“. Galite perjungti versijas ir net pakeisti savo svetainės domeną neprarasdami progreso, nes viskas veikia ir veikia, kol duomenų bazės atnaujinamos saugiai.

Greitis ir paprastumas

Nuo vartotojo sąsajos iki funkcijų ir intuityvaus administravimo ekrano „Local by Flywheel“ siūlo jums galimybę sutrumpinti laiką, praleidžiamą kuriant vietinę aplinką. Ši programa yra liekna, greita ir funkcionali. Jį paprasta nustatyti ir naudoti – tai visiškai atitinka „Smagračio“ misiją padėti dizaineriams padaryti tai, kas jiems patinka.

Mes nuoširdžiai tikime, kad interneto dizaineriai ir agentūros turėtų sugebėti sutelkti dėmesį į tai, ką daro geriausiai, ir nereikia jaudintis dėl daugybės techninių pamėgdžiojimų. – Dulkina

Lengvas „WordPress“ diegimas

Nors kai kurios (ar veikiau dauguma) vietinės plėtros programų įmes jums kreivės rutulį, kai jums reikės įdiegti „WordPress“, „Local by Flywheel“ siūlo jums vientisą procesą, kuris leidžia greitai sukurti „WordPress“ svetaines..

Yra dar daugiau. Sukūrę vietinę „WordPress“ plėtros programą, galite lengvai kurti ne „WordPress“ svetaines. Viskas, ką jums reikės padaryti, yra sukurti įprastą „WordPress“ svetainę ir ištrinti visus „WordPress“ failus. Savo duomenų bazėse galite ištrinti bet kurias su „WordPress“ susijusias lenteles, tereikia palaikyti duomenų bazės ryšį.

Parodykite savo darbą su stiliumi

Ar turite „WordPress“ svetainę, kurios negalite laukti, kol parodysite draugus, gerbėjus, bendradarbius ar klientą? Puikiai! Vietinis „Flywheel“ turi būtent tokią funkciją, kurios jums reikia norint sukurti bendrinamus URL, kad vietinės „WordPress“ svetainės būtų pateikiamos visam pasauliui..

Tai supaprastina projekto patvirtinimą, nes anksčiau tikriausiai reikėjo diegti nuotolinius serverius arba vėl įkelti ir konfigūruoti vietinius serverius. Dabar vienu mygtuko paspaudimu galite parodyti svetaines savo klientams ir išjungti funkciją, kai būsite baigę.

Klientai netgi gali peržiūrėti savo vietinę aplinką realiuoju laiku, nepažeisdami jūsų darbo eigos, kuri yra gyvybės taupymo priemonė. Kaip nuostabu.

Vietinis „smagratis“ + HTTP / HTTPS tunelis

„Local by Flywheel“ turi tunelio funkciją, kurią palaiko „ngrok“, kuri leidžia jums ar jūsų skaitytojams peržiūrėti „WordPress“ svetainę iš bet kurio mobiliojo prietaiso, planšetinio kompiuterio ar kompiuterio visame pasaulyje. Jums tereikia tiesioginio interneto ryšio.

Tai puiki naujiena, nes galite lengvai išbandyti naršyklės suderinamumą ir reagavimą. Be to, ši funkcija leidžia išbandyti trečiųjų šalių integracijas, tokias kaip „PayPal“, „Stripe“ ir „REST“ API..

Pašto dėžutė

Iš savo vietinės „WordPress“ svetainės neišsiunčiami bandymo el. Laiškai. Kūrėjai tai daro visada. Bet jei greitai teks susidurti su užtvindyta pašto dėžute, ji greitai sensta ir tampa be skonio. Be to, „Google“ perspėja, kad suteikus vietinėms „dev“ programoms prieigą prie „Gmail“ paskyros, ši sąskaita taps pažeidžiama galimų išpuolių.

„Mailcatcher“ šią problemą sušvelnina perimdamas siunčiamus el. Laiškus iš PHP „sendmail“ ir išsaugodamas juos centriniame lange, kad galėtumėte peržiūrėti ir derinti. Nebereikės užpilti savo pašto dėžučių! Tai taip pat reiškia, kad galite siųsti el. Laiškus neprisijungę.

Brėžiniai, klonai ir eksportas

Pradedantiesiems, jums nereikia pradėti nuo pradžių, kai pradedate naują projektą. Įsivaizduokite visą laiką, kurį taupytumėte, jei jums nereikėjo įdiegti ir suaktyvinti įjungimo papildinių, pradinių temų, sąrankos svetainės parinkčių ir kt..

Galite išsaugoti bet kurią savo sukurtą svetainę naudodamiesi „Local by Flywheel“ kaip šabloną, vadinamą „brėžiniu“ (daugiau apie tai per sekundę). Šis projektas leidžia lengvai atkartoti pradinį šabloną, nes jis atkuria visus failus, įskaitant konfigūracijos failus, duomenų bazes ir vietinius parametrus.

Tai dar ne pabaiga. Vienu paspaudimu galite klonuoti vietines „WordPress“ svetaines, kad sukurtumėte visas atsargines kopijas (failai, duomenų bazės ir serverio konfigūracija).

Be to, galite lengvai eksportuoti ir importuoti vietines „WordPress“ svetaines. Vietų eksportas ir importavimas atkuria visus failus, duomenų bazes, konfigūraciją ir vietinius parametrus. Galite pasirinkti pašalinti failus iš savo eksporto, tiesiog juos išrinkdami. Visa tai turėtų sukelti skubėjimą.

Kitos funkcijos iš pirmo žvilgsnio

Sukurti tinklą (WP Multisite) yra taip paprasta, kaip pasirinkti, ar jums patinka domeno (https://subdomain.network.dev), ar pakatalogio (https://network.dev/subdirectory/) diegimai..

Su SSH ir WP-CLI („WordPress“ komandinės eilutės sąsaja) jūs galite turėti šakninę SSH prieigą prie kiekvienos savo svetainės. Be to, yra prisijungimo failai „Apache“, „MySQL“, „NGINX“ ir atskiroms PHP versijoms.

Visos jūsų sukurtos vietinės svetainės yra parengtos HTTPS ir vienu paspaudimu galite panaikinti naršyklės pranešimus dėl savarankiškai pasirašytų sertifikatų. Kaip apie tai?

Netrukus: Nusiųskite tiesiai į smagratį

Susiekite vietinius su smagračiu ir turite darbo eigą, kuri duos apčiuopiamų rezultatų. Įsivaizduokite tai: kurkite svetainę greitai, gaukite klientų atsiliepimų arba parodykite savo darbą naudodami demonstracinius URL. Tinkinkite savo svetainę pagal savo širdies turinį ir, kai ji bus paruošta, paskelbkite tiesiai „smagratyje“. Jūs netgi galite išbandyti smagratį nemokamai ir sklandi patirtis leis jums labiau norėti. Spalva mane sužavėjo.

Taip, artimiausiomis dienomis galėsite vienu spustelėjimu įdiegti svetaines į smagratį. Tačiau kol kas galite įdiegti svetaines, kurias sukuriate naudodamiesi „Local“, naudodami laisvos migracijos forma. Papildinys, toks kaip Kopijavimo aparatas bus naudinga perkeliant jūsų svetainę.

Minimalūs „Local by Flywheel“ reikalavimai yra „OS X 10.9“ ir 1 GB laisvos vietos diske. Apie tai, kada „Windows“ versija pateks į rinką, „smagratis“ sako:

Taip greitai! Tai pirmiausia įtraukta į veiksmų planą, todėl jis netrukus bus pasiektas.

Atsiprašome „Windows“ vartotojų, turėsite palaukti šiek tiek ilgiau, tačiau laukti verta kiekvienos sekundės.

Jei jau esate „Pressmatic“ vartotojas, galite lengvai pereiti prie „Local by Spawheel“. Tiesiog ištrinkite „Pressmatic“ programą iš savo „Mac“, tada atsisiųskite ir įdiekite „Local“. Atminkite, kad „Flywheel“ perkėlimas iš „Pressmatic“ į „Local“ nepadarys įtakos jūsų svetainėms ��

Kaip įdiegti vietinį smagratį

Dabar, kai jums trūksta šilumos, šis įrankis prie stalo prilygsta nuliui dolerių, o turėdami gana minimalius sistemos reikalavimus, pereikime prie diegimo proceso, kad jį linksmintume..

Apsilankykite vietiniame.getflywheel.com ir spustelėkite mygtuką Atsisiųsti. Čia atidaroma trumpa forma, kurioje turite įvesti savo vardą ir el. Pašto adresą. Pateikite savo informaciją, kad pradėtumėte atsisiuntimą:

Vietinis „Flywheel“ atsisiuntimas

Tai labai lengva.

Diegimo paketo dydis yra apie 400 MB, tai reiškia, kad jį turėsite savo „Mac“ sistemoje ne greitai. Kai turėsite paketą, jį išskleiskite ir spustelėkite „Vietinis pagal smagračio“ programos failą, kad viskas vyktų.

Kai baigsite lengvą diegimo procesą, pateksite į pirmąjį „Local“ ekraną. Čia galite pradėti kurti naują svetainę arba sukonfigūruoti porą nustatymų. Viskas priklauso nuo tavęs:

Vietinis „smagračio“ pasveikinimas

Ir čia, nustatymai:

„Vietinis pagal smagračio nustatymus“

Galite pakeisti daugybę nustatymų ir sukonfigūruoti savo aplinką ilgą laiką, todėl nedvejodami apsižvalgykite.

Naujos „WordPress“ svetainės kūrimas

Spustelėkite mygtuką Svetainės, tada spustelėkite mygtuką Pridėti svetainę. Atminkite, kad tokiu būdu galite sukurti daugybę svetainių, kiekviena atskirta atskirame konteineryje, kad būtų galima pakartoti gamybos serverį:

Vietinis „smagračio“ pasveikinimas

Tada eina į svetainės sąrankos ekraną. Užpildykite savo svetainės parinktis …

Vietinis pagal smagračio svetainės sąranką, 1 dalis

… pritaikykite savo aplinką …

Vietinis „Flywheel Sit“ sąrankos 2 dalis

… ir galiausiai sukonfigūruokite „WordPress“ parinktis:

Vietinis pagal „smagračio“ „WordPress“ parinktis

Turėdami nurodytą informaciją, galite eiti. Paspauskite mygtuką Pridėti svetainę apačioje. Atsiras galutinis svetainės sąrankos ekranas:

Vietinis pagal smagračio pridėjimo svetainę

Po kelių sekundžių „Local by Flywheel“ pateikia jums visą informaciją apie jūsų pirmąją vietinę „WordPress“ svetainę:

Vietiniai pagal smagračio svetainės nustatymus įdiegę

Galite pasiekti savo „WordPress“ administratorių (tereikia spustelėti mygtuką Administratorius), pasigrožėti savo naujuoju kūriniu (paspausti mygtuką „Peržiūrėti svetainę“), patikrinti savo duomenų bazę ir parodyti savo darbą draugams ir klientams, naršydami „Utilities“..

Sąrankos vaizdai maloniai sutiko maloniausią Diane Laidlaw, laisvai samdomą interneto dizainerį, įsikūrusį Londone, JK:

Vietinis pagal smagračio brėžinius

Dėl to, kad trūksta geresnio žodžio, aš šį įrašą pavadinau žodžiu „brėžiniai“, todėl pažiūrėkime, kas jie yra. Brėžiniai yra tiesiog šablonai, kuriuos galite naudoti kaip susijusių projektų pagrindą. Projekte yra jūsų prisijungimo papildiniai, nustatymai, temos ir visa kita.

Tai reiškia, kad galite sukurti skirtingus įvairių tipų svetainių brėžinius, nesvarbu, ar tai būtų el. Prekyba, aplankas, naujienų svetainės ir tt.

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai suprojektuoti šabloną, kaip ir įprastoje svetainėje, ir išsaugoti jį kaip projektą. Pradėdami naują projektą, visada galite pasirinkti norimą projektą:

Vietinis „Flywheel Save Blueprint“

Vietinis pagal „smagračio“ kainą

Geriausia viso šio švilpuko dalis yra kainodara. Na, šios funkcijos (pvz., Demonstraciniai URL + brėžiniai) taip pat neša dieną, bet niekas negali nugalėti to, kad „Local by Flywheel“ yra visiškai nemokamai. Jums net nereikia būti „smagračio“ klientu, kad galėtumėte mėgautis šiuo savotišku įrankiu!

Kūriniuose yra „Local Pro“ versija ir gandai, kad visi esami „Pressmatic“ vartotojai gaus „Pro“ nemokamai, taigi, jūsų pinigai yra saugūs. Bet jūs žinote gandus. Bet kokiu atveju, jei „Local by smagratis“ yra nuostabi priemonė, tai yra, galite tikėtis, kad „Pro“ versija nuplėš peruką.

Kūrėjai, tokie kaip Jeffas Matsonas, „Rich Tabor“ ir daugelis kitų, siautėja apie šią programą, nes 1) „Local by Flywheel“ iš tikrųjų yra tikrasis nugalėtojas ten, kur vyksta „WordPress“ plėtra, ir 2) „smagratis“ yra gerbiamas valdomas „WordPress“ pagrindinis kompiuteris.

Išvada

Spaudos teminiams vartotojams nereikia daug įtikinančių persijungti, nes „Local“ yra beveik tas pats kūrimo įrankis, prie kurio esate įpratę, tik kad dabar jis pristatomas su papildomu perforatoriumi. Kūrėjai, kurie „Local by Flywheel“ ėmėsi sukimo, baigėsi įsimylėjimu ir galiausiai pavertė šį blogą berniuką jų tobulinimo programa.

O kaip tu? Ar esate pasirengęs savo gyvenimo žygiui? Jei esate pasiruošęs nuotykiams, pirmiausia atsisiųskite nemokamą „Local“ kopiją dabar. Galų gale, jūs neturite ko prarasti, nes įrankis yra nemokamas, tačiau visą laiką taupydami turite sudaryti planą..

Iki kito karto nudžiugins ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map