Ľahké karty WordPress Twitter s doplnkom TCWP

Ahoj chlapci! Dnes vám ukážem, ako používať doplnok TCWP na rýchle a ľahké využitie celého rozsahu systému kariet „Twitter“ na Twitteri..


TCWP je prémiový doplnok WordPress, ktorý sa venuje efektívnemu vytváraniu a správe kariet Twitter na príspevkoch a stránkach vášho webu. Program TCWP bol navrhnutý tak, aby fungoval úplne nezávisle na vstupe používateľa (plne automatizovaný), alebo aby ponúkal celú škálu funkcií pre vývojárov služby Twitter, v závislosti od toho, ako si ich chcete prispôsobiť. TCWP dáva používateľom príležitosť vytvárať ALL aktuálne typy kariet ponúkané službou Twitter (pozri nižšie uvedený infographic) a prichádza s mnohými funkciami šetriacimi čas, ako napríklad použitie názvu príspevku / obsahu / odporúčaného obrázka na automatické vyplnenie polí na karte – ak chcete, môžete tiež určiť svoje vlastné hodnoty.!

obsah

 • Twitter karty – čo sú a prečo ich potrebujete.
 • Ako používať TCWP – Vysvetlenie funkcií a pracovných postupov.
 • Vyplnenie možností – Potrebujete pomoc s nastavením informačného panela možností? Nahliadnúť.

Twitter karty

Dovoľte mi, aby som vás osvietil pre tých z vás, ktorí ešte neboli predstavení pre radosť z kariet Twitter. Ako vidíte na obrázku nižšie, karta Twitter je spôsob, ako do obohateného obsahu pridať obohatený obsah. Ak ich nepoužívate sami, určite ste ich niekde videli na Twitteri.

photocard

V súčasnosti existuje 7 typov kariet Twitter (a dúfajme, že v blízkej budúcnosti pribudnú ďalšie!). Sú to;

 • Súhrnná karta
 • Súhrnná karta s veľkým obrázkom
 • Fotografická karta
 • Galéria karta
 • Karta aplikácie
 • Karta hráča
 • Karta produktu

Ak chcete zistiť, ako vyzerá každá karta, pozrite si nižšie uvedený infographic.

TypesofTwitterCard900 @ 50

Ak sa chcete dozvedieť viac o tom, čo sú karty Twitter, môžete si prečítať oficiálnu dokumentáciu tu webová stránka pre vývojárov Twitter. Teraz sa však pozrime, ako na to YOU môžete pomocou TCWP vyzbrojiť svoj blog WordPress týmito kúskami zlata v oblasti sociálneho marketingu.

Ako používať TCWP

Na túto ukážku použijeme novú inštaláciu programu WordPress 3.9. Ak by ste chceli hrať so živou ukážkou TCWP, môžete tak urobiť tu na jej demonštračnom webe.

TCWPDEMO

Rýchle demonštračné video

Nižšie si môžete pozrieť rýchle (2 minúty) video, ktoré demonštruje funkciu automatickej generácie karty TCWP. Užite si to!

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=xxaKQodZhuU&w=853&h=480]

Ruky zapnuté

Len čo aktivujete TCWP vo svojom blogu WordPress, uvidíte, že pod nastaveniami je nová položka ponuky; toto prepojenie na panel možností TCWP. Tu nastavujete globálne nastavenia, ktoré sú nevyhnutné pre všeobecné generovanie kariet a pre kartu na titulnej stránke vášho webu.

TCWP1

Keď nastavujete TCWP prvýkrát, je potrebné vyplniť niekoľko možností (o tom hovorím podrobnejšie neskôr). Na informačnom paneli možností uvidíte 3 samostatné karty;

 1. všeobecný – Na tejto karte sú 4 nastavenia (plus jeden hlavný prepínač), ktorými sa bude riadiť vytváranie kariet na všetkých príspevkoch / stránkach okrem domovskej / prednej stránky..
 2. Domov – Na tejto karte sa nachádzajú nastavenia, ktorými sa riadi karta pre vašu domovskú / prednú stránku.
 3. Aktivovať – Iba jedna možnosť tu; Tu zadáte svoj licenčný kľúč Envato, ktorý chcete povoliť automatické aktualizácie, rovnako ako keby hostili TCWP v úložisku WordPress (viac o tomto neskôr).

Skvelá vec, ktorá sa týka TCWP, je, že ak si budete priať, musíte na tomto paneli možností vyplniť iba niekoľko hodnôt a TCWP sa postará o všetky ostatné!


Automatizácia kariet

Čo tým myslím, keď poviem „Automatizácia“?

TCWP bol navrhnutý tak, aby bežal na pozadí a vyžadoval čo najmenší vstup. Aby sa táto skutočnosť stala skutočnosťou, bolo vynaložené veľké úsilie na úplnú a komplexnú integráciu TCWP s natívnym WordPress.

Musíte vyplniť iba 4 predvolené hodnoty a potom TCWP použije už zadané údaje WordPress na automatické vyplnenie príslušných metaznačiek v hlavičke vašich príspevkov; skvelé, ak máte veľký počet príspevkov – toto bude takmer inštalácia jedným kliknutím!

Ak ste napríklad vyplnili 4 predvolené hodnoty v nastaveniach TCWP, nemusíte sa dotknúť meta boxu TCWP na stránke editora príspevkov, aby sa vygenerovala platná Twitter karta. Pokiaľ je príspevok vyplnený úplne (má názov, obsah a má odporúčaný obrázok), TCWP vygeneruje kartu príspevku zo samotných údajov o príspevku a globálnych nastavení TCWP..

Ľahké, nie je to tak?


Automatické aktualizácie

Pohodlie je kľúčom.

TCWP6

TCWP bol vybavený vlastným aktualizačným systémom! Pri aktivácii vašej kópie TCWP nákupným kódom Envato môže TCWP komunikovať so svojím vyhradeným aktualizačným serverom a poskytovať aktualizácie priamo do vášho blogu, rovnako ako keby bola hosťovaná v úložisku WordPress! chladný!


Individuálna konfigurácia príspevku

Ako používať metabox TCWP na vylepšenia „každodenných“ kariet.

Ok, tak ako sme teraz nastavili všeobecné možnosti TCWP, údaje karty sa začnú generovať. Čo ak chcem kartu upraviť? Alebo použiť na iné typy kariet? Z tohto dôvodu vykonáme zmeny v metaboxe jednotlivých príspevkov.

Pomocou tohto metaboxu môžete naplno využiť plný výkon kariet TCWP a Twitter.

TCWPMetaboxExample

Na každom jednotlivom príspevku a stránke (podporované aj vlastné typy príspevkov!) Uvidíte novú modrú metabox, ktorý môžete vidieť na vyššie uvedenom obrázku. Pomocou tohto rozhrania môžete nakonfigurovať všetky aspekty karty vášho príspevku.

Môžete hrať s metaboxom na demonštračnom webe: vezmite ma tam teraz!

oznámenia že zmenou typu príspevku zmeníte aj dostupné možnosti – to je len jedna z funkcií, ktorá umožňuje čo najrýchlejšie a najjednoduchšie používanie TCWP.

Viac informácií o tom, čo sa deje v metaboxe TCWP, nájdete v dokumentácii TCWP alebo zanechajte komentár!

TCWPCC

Vyplnenie možností

Potrebujete pomoc s nastavením vecí? Nasledujúce informácie vám môžu pomôcť, ak ste trochu zmätení.

Pozrime sa, čo sa deje na informačnom paneli TCWP.


všeobecný

Táto karta je venovaná všeobecným nastaveniam, ktoré sa používajú ako predvolené hodnoty pri generovaní Twitter kariet pre všetky príspevky / stránku okrem domovskej stránky.

TCWP2

 1. Zakázať globálne karty Twitter: Toto je hlavný prepínač, ktorý riadi tvorbu kariet na všetkých príspevkoch a stránkach. Ak chcete zastaviť generovanie metaúdajov karty, jednoducho začiarknite túto možnosť.
 2. Účet Twitter spojený s blogom: K karte sú zvyčajne priradené 2 twitterové užívateľské mená. Jedným z nich je účet samotnej webovej stránky (táto možnosť) a druhým je používateľské meno autora. Používateľské mená autora sa môžu zadávať pre jednotlivé príspevky, ale používateľské meno stránok sa dá nastaviť iba tu.
 3. Predvolené meno používateľa služby Twitter: Toto je predvolená hodnota, ktorá sa použije pre autorský účet IF to nebolo uvedené v možnostiach príspevkov.
 4. Predvolený popis karty Twitter: Toto robí presne to, čo sa hovorí. Používa sa ako popis karty ak, a iba ak, príspevok / stránka nemá žiadny obsah a v metaboxe TCWP ste nezadali vlastný popis.
 5. Predvolený typ karty: Môžete si vybrať medzi predvolenými kartami Súhrn, Súhrn s veľkými obrázkami alebo Fotografie (tie, ktoré sa používajú, keď ste v príspevku neurčili typ). K dispozícii sú iba 3 možnosti, pretože sú to jediné, ktoré sa dajú automaticky vygenerovať bez zadania používateľom.

Domov

Z tejto ponuky si môžete vytvoriť svoju prednú / domovskú stránku. Pre prednú stránku tieto nastavenia prepíšu všetky nastavenia uvedené v metaboxe TCWP.

TCWP3

 1. Povoliť všeobecnú kartu Twitter?: Táto možnosť jednoducho zapína a vypína kartu domovskej stránky. Toto by malo byť predvolene zapnuté (začiarknuté).
 2. Typ karty: Vyberte pre svoju domovskú stránku akýkoľvek typ karty. Všimnite si, že keď zmeníte túto hodnotu, nastavenia nižšie na stránke sa zmenia (objavia / zmiznú) tak, aby zodpovedali možnostiam požadovaným pre váš typ karty. Chytrá, hm?
 3. Generic Card Creator: Účet, ktorý má byť akreditovaný ako autor. Upozorňujeme, že z účtu na stránke Všeobecné sa bude naďalej vyberať účet.
 4. Všeobecný popis karty: Docela jednoduché – upozorňujeme, že niektoré karty túto hodnotu nevyužijú.
 5. Predvolený obrázok karty: Obrázok môžete nahrať priamo z panela možností tu. Použije sa ako obrázok karty (okrem kariet galérie a aplikácií).
 6. Ďalšie možnosti: Existuje 23 ďalších možností špecifických pre kartu, ktoré môžete nakonfigurovať. Viac informácií o nich nájdete v dokumentácii TCWP.

Aktivovať

Aktivujte TCWP pomocou svojho kódu nákupu Envato.
TCWP4

 1. Kód nákupu produktu Envato: Keď si kúpite TCWP od CodeCanyon, dostanete nákupný kód. Aktiváciou vašej kópie TCWP povolíte automatické aktualizácie pre svoj blog! (preskočiť späť na „Automatické aktualizácie“)

TCWPCC

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map