Ako aktualizovať tému ThemeForest WordPress

Envato Market Plugin - Príručka automatických aktualizácií WordPress

Udržiavanie aktuálnych tém a doplnkov WordPress je rovnako dôležité ako aktualizácia základnej inštalácie WordPress. Ak používate bezplatný motív alebo doplnok cez WordPress.org, pravdepodobne ste oboznámení s automatickými aktualizáciami prostredníctvom hlavného panela..


Normálne, keď sa na vašom paneli správcu zobrazí upozornenie, že máte aktualizáciu, môžete prejsť na Informačný panel> Aktualizácie Jediné, čo musíte urobiť, je potvrdiť aktualizáciu témy alebo doplnku WordPress.org alebo základnej inštalácie WordPress. Ľahké, že? Bohužiaľ, prémiové témy mimo stránky WordPress.org sa nedajú priamo aktualizovať rovnakým spôsobom. Každá prémiová téma musí mať svoje vlastné API na zaistenie automatických aktualizácií pre svoj produkt obsluhovaný vývojárom. Zatiaľ čo mnoho tém ThemeForest má vstavané systémy, niektoré z nich nie sú a tam prichádza „Envato Market Plugin“ na miesto.

Envato Market plugin vám umožňuje pripojiť sa k svojmu účtu ThemeForest a poskytovať inštaláciu a aktualizácie pre všetky prémiové témy a doplnky, ktoré ste si zakúpili od Themeforest a Codecanyon), a je to veľmi jednoduché nastavenie a použitie!

V tejto príručke vás prevedieme všetkými krokmi na stiahnutie bezplatného doplnku, ako aj inštaláciou a nastavením. Predtým, ako začnete, je dôležité si uvedomiť, že na inštaláciu doplnku a povolenie automatických aktualizácií musíte na svojom webe WordPress použiť účet správcu. Nezabúdajte, že doplnok Envato Market poskytuje automatické aktualizácie tém WordPress Témy a doplnkov Codecanyon WordPress (nebude poskytovať upozornenia na aktualizácie tém, ktoré ste si zakúpili alebo stiahli z iných trhovísk). Dobre, začnime!

Inštalácia zásuvného modulu na trhu pre životné prostredie

Stiahnite si zásuvný modul Envato Market

Prvým krokom je stiahnutie doplnku Envato Market. Je k dispozícii na serveri Envato (aj prostredníctvom Githubu) a je úplne zadarmo. Všetko, čo musíte urobiť, je kliknúť na tlačidlo nižšie, aby ste prešli na stránku doplnku Envato Market a kliknite na ikonu Stiahnuť ▼ gombík.

Stiahnite si zásuvný modul Envato Market

Týmto sa stiahne súbor zip s doplnkom v ňom. Nie je potrebné ho rozbaľovať – ​​nainštalujeme ho tak, ako je. Teraz, keď máte doplnok, pokračujte a prihláste sa do svojej inštalácie WordPress, do ktorej chcete pridať automatické aktualizácie.

Pridať nový doplnok

Ak chcete nainštalovať doplnok, prejdite na Doplnky> Pridať nové a kliknite na ikonu Odovzdať doplnok v hornej časti stránky.

Nahrajte zips na trhu Envato Market

Ďalej vyhľadajte envato-market.zip súbor, ktorý ste si stiahli z Githubu.

Nainštalujte doplnok Market Envato

Potom kliknite na tlačidlo Nainštalovať teraz a keď sa zobrazí výzva, kliknite na ikonu Aktivujte doplnok odkaz.

Aktivujte doplnok Envato Market Plugin

Keď je doplnok nainštalovaný a aktívny, mali by ste vidieť nový Envato Market položka ponuky na hlavnom paneli WordPress.

Nastavenie doplnku pre trh na trhu

Ďalším krokom je synchronizácia doplnku Envato Market s vaším účtom Envato, aby ste mali prístup ku všetkým nákupom na trhu ak aktualizáciám položiek..

Hlavné nastavenia doplnku Envato Market Plugin

Ak chcete začať, kliknite na ikonu Envato Market v ponuke informačného panela. Mali by ste vidieť obrazovku podobnú tej vyššie. Prvým krokom je vytvorenie tokenu rozhrania API Envato. Kliknite na ikonu vygenerovať osobný token odkaz (zvýraznený červenou farbou vyššie).

Vygenerujte token rozhrania API Envato

Ak ste už prihlásení do svojho účtu Envato, zobrazí sa obrazovka vyššie (inak budete vyzvaní na prihlásenie skôr, ako budete presmerovaní na túto stránku). Na tejto obrazovke môžete vidieť, k čomu doplnok Envato Market žiada povolenie na prístup prostredníctvom vášho účtu Envato (stránky Envato, možnosť sťahovania vašich položiek, zoznam vašich nákupov a overenie vašich nákupov).

Ak chcete pokračovať v pomenovaní tokenu, začiarknite políčko, ktoré ste si prečítali a súhlasíte s podmienkami, a potom kliknutím na zelené tlačidlo vytvorte token..

Skopírujte svoj Envato API Token

Po vytvorení tokenu uvidíte zelenú obrazovku úspechu. Skopírujte svoj tokenový kód (je to veľmi dôležité, pretože spoločnosť Envato pre vás neukladá kópiu tokenu). Skontrolujte, či ste ho skopírovali, a kliknite na biele tlačidlo, ktoré ste mám to.

Prilepte svoj Envato API Token

Teraz sa vráťte k inštalácii WordPress a vložte ho do tokenu rozhrania API Envato a potom kliknite na tlačidlo Uložiť.

Možná chyba na trhu s Envato

Pri prvom zadaní tokenu sa môže zobraziť chyba uvedená vyššie. Nebojte sa, vráťte sa na predchádzajúcu stránku a skúste to znova. Malo by to fungovať druhýkrát.

Nákupy na Envato trhu

Po uložení a overení tokenu sa vaša stránka obnoví a zobrazí sa vstupná stránka na trhu Envato s pridanými kartami pre vaše položky. Na pridaných kartách sa zobrazujú všetky nákupy vašich tém a doplnkov, ako aj ich čísla verzií a rýchle odkazy na stránky tém a autorov..

Poznámka pre webdizajnérov a dizajnérske agentúry

Ak ste nezávislý pracovník v oblasti webdizajnu alebo dizajnérska agentúra, ktorá nakupuje motívy pre klientov, môžete pomocou doplnku Envato Market aktualizovať aj stránky svojich klientov. Nemali by ste svojim klientom poskytovať prístup ku všetkým vašim nákupom, namiesto toho by ste mali používať Tokeny jednej položky časť.

Povolenie na jednorazové použitie Envato Token

Najprv musíte nainštalovať doplnok Envato Market na svoje klientske stránky a potom vytvoriť token kliknutím na ikonu vygenerovať osobný token link. Vytvorte si kópiu svojho tokenu rovnako, ako keby ste vytvorili svoj vlastný token.

ID položky klienta Envato

Ďalej budete tiež musieť vyhľadať ID položky pre motívy a / alebo doplnky vášho klienta. Ak chcete nájsť ID, jednoducho prejdite na stránku s položkami Themeforest alebo Codecanyon a skopírujte číselné ID na koniec adresy URL..

Autorizujte položku Envato pomocou tokenu

Teraz namiesto návratu tokenu do dostupného globálneho poľa prejdite späť na stránku Envato Market na klientskom webe a kliknite na Pridať položku Tlačidlo. Otvorí sa kontextové okno na zadanie Envato Token a ID položky.

Potvrďte autorizáciu položky

Po uložení položky môžete tento postup zopakovať a pridať všetky svoje ďalšie nákupy pre tohto konkrétneho klienta.

Autorizované položky Envato

Teraz bude inštalácia WordPress, na ktorej ste pracovali, zobrazovať iba položky (a súvisiace aktualizácie), ktoré ste pridali. Ostatní vývojári môžu chcieť zvážiť aj tento doplnok, ak ste v priebehu rokov urobili veľa nákupov spoločnosti Envato a chcete vidieť aktualizácie iba pre položky, ktoré momentálne používate..

Automatické aktualizácie na trhu pre témy a doplnky

Po nainštalovaní a synchronizácii doplnku Envato Market do svojho účtu budete mať na dosah ruky všetky svoje nákupy a aktualizácie položiek..

Aktualizácia položiek na trhu spoločnosti Envato

Ak je k dispozícii aktualizácia pre položku, ktorú ste si zakúpili, zobrazí sa oranžové upozornenie ako na obrázku vyššie.

Stránka s aktualizáciami WordPress

Ak je k dispozícii aktualizácia témy alebo doplnku, budete si ju môcť pozrieť aj na hlavnej stránke aktualizácií WordPress kliknutím na symbol obnovenia na paneli správcu alebo kliknutím na ikonu Informačný panel> Aktualizácie. Od tejto chvíle môžete svoju aktualizáciu spracovať obvyklým výberom a aktualizáciou svojej položky.

Poznámka: Doplnky NEMÔŽETE aktualizovať spojené s témou pomocou doplnku Envato Market. Aktualizovať môžete iba doplnky, pre ktoré ste si zakúpili vlastnú individuálnu licenciu. Keď vývojár zbalí doplnky s témou, mal by poskytnúť aktualizácie doplnkov v rámci témy alebo poskytnúť podrobnosti o aktualizácii v dokumentácii k téme.

Ak chcete aktualizovať svoju položku pomocou doplnku Envato Market, jednoducho kliknite na ikonu Aktualizácia je dostupná kliknutím na oranžové upozornenie začnite inštaláciu aktualizácie.

Aktualizácia vašich položiek Envato

Ak sa vo vašej položke zobrazuje ikona Aktualizácie … správu na viac ako niekoľko minút, obnovte stránku a skúste to znova.

Aktualizované položky Envato

Po dokončení aktualizácie sa rýchlo zobrazí zelené upozornenie, že položka bola aktualizované! A to je všetko. Keďže sú k dispozícii aktualizácie, budete si ich môcť zobraziť priamo z hlavného panela (oveľa pohodlnejšie ako sťahovanie aktualizácií sami, keď dostávate e-mailové upozornenia od spoločnosti Envato).

Inštalácia nových nákupov pomocou doplnku Envato Market Plugin

Inštalácia nových nákupov motívov alebo doplnkov je tiež jednoduchšia, keď používate doplnok Envato Market. Keď uskutočníte nový nákup, zobrazí sa na karte Envato Market (v časti „témy“ alebo „doplnky“).

Nainštalujte novú tému s trhom Envato

Stačí kliknúť na modrú Inštalácia na inštaláciu novej témy alebo doplnku (nie je potrebné sťahovať súbor zip položky).

Potvrdenie inštalácie témy Envato

Počkajte chvíľu a mala by sa vám zobraziť obrazovka s potvrdením, ako je uvedená vyššie. Ďalej môžete Náhľad (ak ide o tému) alebo jednoducho Aktivovať Ak chcete začať s navrhovaním svojich webových stránok (poznámka: ak meníte motív na svojom aktuálnom živom webe, dôrazne vám odporúčame najprv zobraziť ukážku a pomocou tohto sprievodcu bezpečne zmeniť svoju tému WordPress)..

Zabalenie

Dúfajme, že táto príručka vám mohla pomôcť zjednodušiť aktualizáciu aktualizácií položiek Themeforest a Codecanyon. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa doplnku Envato Market alebo iných tipov, ktoré môžete pridať do nášho sprievodcu, jednoducho zanechajte komentár nižšie. Vďaka za prečítanie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map