Ako integrovať spoločnosť AWeber s programom WordPress a rozširovať tak svoj spravodaj

Ako integrovať AWeber s WordPress (Príručka pre začiatočníkov)

Každý majiteľ online obchodu hľadá spôsob, ako zaujať používateľov a zvýšiť predaj. Najlepším spôsobom, ako urobiť obe tieto veci, je často vytvoriť silný vzťah s publikom. To však môže byť ťažké, keď práve začínate.


E-mailový marketing je vynikajúca stratégia, aj keď budete potrebovať správny nástroj, ktorý vám pomôže. AWeber, môže byť napríklad riešením, ktoré hľadáte. Táto platforma pre e-mailový marketing ponúka niekoľko funkcií, ktoré vám môžu pomôcť spustiť vaše kampane.

V tomto príspevku budeme diskutovať o výhodách e-mailového marketingu a potom sa pozrieme na to, ako môže AWeber túto úlohu uľahčiť. Potom si ukážeme, ako integrovať AWeber s inštaláciou WordPress a na záver niekoľko tipov na optimalizáciu výsledkov. Poďme sa ponoriť!

Prečo je e-mailový marketing rozhodujúci pre vaše podnikanie

E-mailový marketing pre WordPress zahŕňa použitie zoznamu e-mailových predplatných (zvyčajne využívaného inštaláciou WordPress alebo treťou stranou) na rozvoj silnejších vzťahov s vašimi čitateľmi alebo zákazníkmi. Pomocou e-mailových kampaní môžete zdieľať kvalitný obsah, inzerovať špeciálne ponuky a udalosti alebo pravidelne informovať svojich divákov pomocou pravidelného spravodajcu..

Zamestnávanie e-mailového marketingu má veľa výhod, napríklad:

 • Nízke náklady: V porovnaní s tradičným marketingom je e-mailový marketing relatívne lacný.
 • Zvýšené povedomie o značke: Vaše cieľové publikum sa zoznámi s vašou značkou prostredníctvom e-mailov a môže ľahko zdieľať váš obsah.
 • Schopnosť zacieliť na vysoko kvalitné vedie: Ak je váš zoznam e-mailov založený na predplatnom, viete, že jeho čitatelia už majú záujem.

Možno vás zaujíma, ako postupovať pri implementácii e-mailovej marketingovej kampane, najmä ak máte rozpočet. Mohli by ste sa pokúsiť vytvoriť zoznam e-mailov manuálne, ale pomocou nástroja venovaného procesu získate omnoho lepšie výsledky.

Predstavujeme AWeber

AWeber Newsletters

AWeber je platforma, ktorá vám umožňuje vytvárať, spravovať a analyzovať e-mailové marketingové kampane. Jeho používanie je jednoduché a priateľské pre začiatočníkov, vďaka čomu je pre každého používateľa solídnou voľbou. Využijete flexibilné funkcie, ktoré sa dajú ľahko implementovať, a spoľahlivú podporu, ktorá vám pomôže, keď uviaznete.

Kľúčové vlastnosti:

 • Jednoduché vytváranie e-mailov pomocou editora drag-and-drop.
 • Zostavte vlastné prihlasovacie formuláre na zhromažďovanie dôležitých informácií o používateľovi.
 • Zacieľte na konkrétnych odberateľov e-mailov na základe ich preferencií.
 • Sledujte svoje marketingové výsledky pomocou analýzy.

Cena: Možnosti cien spoločnosti AWeber sa pohybujú od 19 do 149 USD + mesačne.

Ako integrovať AWeber s WordPress

Najprv vám odporúčame, aby ste si vyhradili čas Úplná dokumentácia spoločnosti AWeber, získať prehľad o tom, ako platforma funguje. Ďalej uvádzame niekoľko jednoduchých krokov, ako začať pracovať so systémom WordPress

Krok 1: Zverejnite prihlasovací formulár na svoje stránky

Ak chcete začať, prejdite na svoj účet AWeber a kliknite na ikonu Zaregistrujte formuláre:

AWeber Vyberte prihlasovacie formuláre

Vyberte zelenú farbu Vytvorte registračný formulár sa presunie na obrazovku výberu šablón. Tu si môžete zobraziť ukážky šablón a vybrať tú, ktorú chcete použiť pre svoj formulár:

AWeber Vyberte šablónu

Po výbere šablóny budete mať možnosť vybrať farbu. Po výbere kliknite na Načítať šablónu. Takto získate nastavenie a umožní vám začať prispôsobovať nastavenia šablóny.

Najprv budete vyzvaní, aby ste zadali niektoré základné informácie, napríklad text hlavičky a názov formulára. Potom sa môžete rozhodnúť, kam budú vaši odberatelia poslaní po ich dokončení. Môže to byť jednoduchá stránka vytvorená spoločnosťou AWeber alebo váš vlastný web:

AWeber Vyberte cieľ po odoslaní formuláraVýber, ktorý tu urobíte, je len na vás. Keď budete spokojní so svojím rozhodnutím, uložte formulár a kliknite na Prejdite na krok 3.

Teraz je čas pridať formulár na svoj web WordPress. Ak chcete publikovať sami, vyberte Nainštalujem si svoj formulár:

AWeber si sami nainštalujte formulárDostanete útržok kódu Javascript – skopírujte ho. Potom prejdite na stránky na hlavnom paneli programu WordPress a otvorte stránku, na ktorú chcete umiestniť svoj formulár. V textovom editore prilepte útržok kódu Javascript kamkoľvek sa má formulár na vašej stránke zobraziť:

Vložte AWeber javascript na stránku

Nakoniec stránku uložte alebo aktualizujte. Ak si ukážete ukážku z klientskeho rozhrania, mali by ste vidieť svoj formulár!

Krok 2: Nastavte funkciu AWeber Blog Broadcast

Teraz, keď je formulár spustený, prejdite späť na svoj účet AWeber. pod správy, zvoliť Vysielanie blogu a kliknite na Vytvorte vysielanie blogu:

Vytvorte vysielanie blogu pomocou AWeberPridajte URL informačného kanála RSS vášho blogu WordPress do príslušného poľa a potom z rozbaľovacieho zoznamu na pravej strane oblasti správ vyberte šablónu informačného kanála:

Vyberte šablónu vysielania AWeberPotom budete môcť určiť niektoré základné nastavenia svojich vysielaní. Môžete nastaviť rozvrh, kedy sa budú odosielať, a zvoliť spúšť. Napríklad môžete vysielať vysielania po uverejnení určitého počtu nových príspevkov alebo v konkrétnych dňoch mesiaca:

Ako často by sa malo vysielať vysielanie?

Ak chcete automaticky vysielať vysielania podľa zvoleného spúšťača, začiarknite políčko Poslať automaticky. Potom uložte svoje nastavenia a všetko je nastavené! Nezabudnite vyskúšať svoje vysielanie, aby ste sa uistili, že všetko funguje podľa očakávania.

Tipy na optimalizáciu výsledkov e-mailového marketingu

Doplnok na generovanie elektródy OptinMonster

Integrácia AWeber s OptinMonster vám umožní využívať výhody oboch nástrojov.

Teraz, keď viete, ako integrovať AWeber s WordPress, porozprávajme sa o niekoľkých veciach, ktoré môžete urobiť, aby ste optimalizovali svoje výsledky. Po prvé, možno budete chcieť nasledovať niekoľko základných stratégií:

 • Využite aktívny prístup k sledovaniu svojich výsledkov. Analytické funkcie spoločnosti AWeber poskytujú veľa užitočných informácií, ako sú počet otvorení, miera kliknutí a počet prihlásených na odber. Pomocou týchto podrobností môžete určiť, ktorý obsah je najúčinnejší.
 • Segmentujte svoje zoznamy. Na základe informácií z výsledkov analýzy môžete vytvoriť segmentované zoznamy, ktoré zacieľujú na rôzne typy odberateľov s obsahom, ktorý ich najviac zaujíma..
 • Pripojte spoločnosť AWeber k poskytovateľovi vstupnej stránky. Ak v súčasnosti používate poskytovateľa vstupnej stránky, môžete ho bez problémov pripojiť k službe AWeber.
 • Vyskúšajte integráciu aplikácií spoločnosti AWeber. Môžeš pripojiť AWeber k mnohým programom ktoré už používate, napríklad aplikácie MailOptin alebo aplikácie sociálnych médií.

Nakoniec môžete zvážiť vyzdvihnutie jedného alebo viacerých nástrojov, ktoré vylepšia vašu inštaláciu AWeber:

 • OptinMonster je doplnok WordPress bohatý na funkcie, ktorý môžete použiť na vytvorenie vysoko konverzných formulárov prihlásenia pre svoj web. Môžete ľahko integrovať svoj zoznam predplatiteľov AWeber s vašimi formulármi OptinMonster a zvýšiť tak generovanie potenciálov.
 • Heyo je nástroj, ktorý vám umožňuje vytvárať stránky kampane, ktoré sú optimalizované pre sociálne médiá a mobilné zariadenia. Spojenie s AWeberom môže zvýšiť počet potenciálnych zákazníkov a podporiť lepšie zapojenie.
 • DIGIOHM umožňuje odosielať zabezpečené sťahovanie súborov ľuďom vo vašich zoznamoch adries. Ak máte napríklad lotérie alebo darček a potrebujete napríklad zaslať súbory víťazom, spoločnosť Digioh poskytuje súkromný spôsob, ako to dosiahnuť..

Každá z týchto stratégií a nástrojov môže byť prínosom pre vašu novú integráciu AWeber, preto vám odporúčame vyskúšať si ich!


Jedným z najcennejších aspektov e-mailového marketingu je spôsob, akým vám umožňuje udržiavať vzťah s publikom po tom, ako opustili váš web. Vaši odberatelia sa zaregistrovali do vášho zoznamu adries, čo znamená, že chcú informácie, ktoré poskytujete.

Teraz stačí zacieliť na toto publikum cenným obsahom. Použite naše tipy na rozšírenie svojho zoznamu e-mailov a potom vyčerpajte užitočný obsah a príspevky, ktoré odošlete publiku.

Máte nejaké otázky o tom, ako optimalizovať svoju e-mailovú marketingovú stratégiu pomocou AWeber? Dajte nám vedieť v sekcii nižšie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map