Ako obmedziť obsah členom vo WordPress

Hľadáte obmedziť / obmedziť prístup k určitým častiam vášho webu WordPress? V tomto článku vám ukážeme, ako môžete obmedziť obsah svojich stránok na základe toho, kto je prihlásený na vašom webe pomocou populárnych doplnkov WordPress. Inými slovami, ako nastaviť a členstva Štýl webovej stránky s WordPress.


Existuje veľa dôvodov na vytvorenie webovej stránky pre členov. Zahŕňajú, ale nie sú na ne obmedzené,

 • Rozvíjať silnú komunitu.
 • Zvýšte zapojenie a konverzáciu na svojich webových stránkach.
 • Obmedzte prístup k svojmu obsahu podľa úrovne členov.

Musím pripustiť, že vytvorenie webovej stránky pre členstvo je omnoho viac, ako len obmedziť prístup k vášmu obsahu na základe členstva. Existuje však veľa webových stránok, ktoré fungujú na základe modelu členstva alebo predplatného. Wall Street Journal je vynikajúcim príkladom webových stránok, ktoré fungujú na základe predplatného. Po prihlásení na odber exkluzívneho obsahu ich webových stránok ste považovaný za člena a prístup k prémiovému obsahu je zaručený.

Členská webová stránka pomáha nielen rozvíjať zmysel pre komunitu medzi čitateľmi, ale tiež vám pomáha predávať a speňažovať časť alebo všetok váš obsah. Musíte sa rozhodnúť, do akej miery chcete svoj obsah exkluzívne venovať iba plateným členom. Túto situáciu je potrebné posudzovať od prípadu k prípadu. Závisí to tiež od odvetvia, v ktorom sa špecializuje váš web.

Potenciálny zisk pre vašich čitateľov z predplatného musí byť finančne kvantifikovateľný a dostatočne významný, aby sa dal kúpiť. Ľudia nikdy nekúpia váš obsah, ak to nepovažujú za absolútne nevyhnutné. Na niektoré ťažké otázky budete musieť odpovedať,

 • Môžem bezplatne nájsť repliku svojho obsahu alebo podobného obsahu kdekoľvek na webe ?
 • Prevažuje potenciálny zisk pre používateľa nad nákladmi na nákup ?

Príliš vysoká cena bude mať za následok nielen menšie odbery, ale budete mať aj veľa teplej vody, ak svojim odberateľom nemôžete priniesť skutočnú hodnotu. Ak si možno myslíte, že tým, že na svojom webe zavediete model členstva založený na odbere, pravdepodobne veľa nezmeníte, môžete prístupnosť obsahu zdieľať na sociálnych sieťach..

Obmedzenie obsahu pomocou kódu člena (pozri odporúčania doplnkov nižšie)

Predtým, ako sa dostanete do rôznych doplnkov, ktoré vám môžu pomôcť obmedziť obsah na vašom webe, sa najskôr môžete pozrieť na nejaký kód, ktorý môžete použiť, ak ste vývojár, ktorý skontroluje, či je aktuálny typ používateľa, a podľa toho obmedziť (pretože je to veľmi jednoduché!). Prezrite si dva úryvky, pod ktorými by ste ich mohli použiť na inšpiráciu

// Príklad na obmedzenie celých stránok iba pre prihlásených používateľov
function wpex_restrict_page_to_logged_in_user () {

// Získať globálny príspevok
globálny príspevok $;

// Zabráňte prístupu na stránku s identifikačným číslom 2 a všetkým deťom na tejto stránke
$ page_id = 170;
if (is_page () && ($ post-> post_parent == $ page_id || is_page ($ page_id)))) {

// V predvolenom nastavení je presmerovanie nastavené na true
$ redirect = true;

// Ak sa prihlásite, ani presmerujte
// Tu môžete / mali by ste vykonať ďalšie kontroly na základe užívateľských rolí alebo užívateľských meta
if (is_user_logged_in ()) {
$ redirect = false;
}


// Presmerovanie ľudí bez prístupu na domovskú stránku
if ($ presmerovanie) {
wp_redirect (esc_url (home_url ('/')), 307);
}

}

}
add_action ('template_redirect', 'wpex_restrict_page_to_logged_in_user');
// Príklad obmedzenia konkrétneho obsahu podľa role používateľa
$ current_user = wp_get_current_user ();
$ user_role = $ user-> role? $ user-> role [0]: false;

if ('subscriber' == $ user_role) {
echo 'Ukázať niečo tu';
}

Ok, teraz, keď sme to dostali z cesty, pozrime sa na pár doplnky, ktoré pomáhajú obmedzovať prístup k vášmu obsahu.

Obmedzte Content Pro pre WordPress

Celkom pravdepodobne najlepší doplnok, pokiaľ ide o obmedzenie prístupu k obsahu. Dôvod, prečo odporúčam tento doplnok pred celkom pravdepodobne doplnkami bohatými na funkcie, je jednoduchosť. Môžete si vybrať, ktoré z vašich príspevkov / stránok alebo častí vašich stránok / príspevkov sú prístupné rôznym úrovniam členov.

Pippin001

Pokiaľ ide o úrovne predplatného, ​​môžete nastaviť ľubovoľný počet úrovní predplatného a priradiť im rôzne úrovne prístupu k obsahu. To vám umožní pracovať na rôznych cenách pre rôzne úrovne prístupu. Keď vytvoríte rôzne úrovne predplatného a povolíte verejné predplatné, spustí sa platobný mechanizmus. A plugin pracuje s Paypal, Stripe a Braintree.

DiscountsPip

Doplnok navyše umožňuje vytváranie zliav a efektívne oznamuje vaše zárobky. Pokiaľ ide o zľavy, doplnok vytvorí skratku, ktorá aktivuje zľavy, vďaka čomu budú ostatné webové stránky ľahko zdieľať svoje zľavy, konkrétne hovoriace stránky s kupónmi. Môžete nastaviť konkrétne percento zliav a tiež nastaviť dátum skončenia platnosti zliav. Ak chcete, môžete nastaviť limit, koľkokrát je možné použiť zľavový kód.

Údaje sú veľmi užitočným prínosom pre každú firmu, najmä pre webovú službu alebo blog. Všetky údaje vygenerované doplnkom môžete exportovať prostredníctvom súboru CSV pre každého člena alebo každú platbu alebo oboje. Údaje môžete importovať aj do obľúbených doplnkov pre informačné bulletiny, napríklad aWeber alebo MailChimp. Registračný formulár je pomerne ľahko použiteľný a veľmi priamy.

RegFormPip

Získajte Obmedzenie obsahu Pro

Doplnok WordPress pre súkromný obsah

Na svojej webovej stránke môžete chrániť takmer akýkoľvek typ obsahu vrátane hrncov, stránok, ponúk a celých kategórií. K dispozícii je dokonca uzamknutie webovej stránky na jedno kliknutie, ktoré zabraňuje akémukoľvek prístupu k obsahu na vašom webe.

PC

Doplnok pomáha organizovať používateľov a triediť ich podľa interných vyhľadávaní a filtrov kategórií. Integrovaný sprievodca krátkym kódom uľahčuje prácu s skrývaním obsahu.

Nastavenia PC

Funkcia obmedzenia v tomto doplnku je použiteľná pre všetky časti vášho webu WordPress vrátane ponúk. Môžete blokovať vlastné typy príspevkov a taxonómie. Máte niekoľko prednastavených šablón, ale prispôsobiteľný modul šablóny blokovaného obsahu pomáha prispôsobiteľný nástroj na tvorbu vzhľadu.

Registračný formulár s dvoma možnosťami rozloženia bol spevnený kvôli ochrane pred spamom. Tento doplnok bol vytvorený ako doplnok Content Restrict Pro, ktorého primárnym účelom je obmedziť prístup k obsahu na stránkach WordPress..

Tu si stiahnite súkromný obsah

Ak hľadáte v rámci svojho arzenálu viac funkčný doplnok s bohatšími funkciami s obmedzením obsahu, odporúčame vám dva doplnky, ktoré by som odporučil.

Členská služba WordPress

MemberMouse je výkonný systém riadenia členstva pre webové stránky WordPress. Tento systém riadenia členstva pomáha predávať digitálne produkty, softvér ako službu, funguje ako portál pre internetový maloobchod a tiež dobre funguje pri predaji obsahu predplatného..

MemberMouse

Bol vytvorený, aby vám pomohol zbaviť sa časovo náročných procesov bez pridania hodnoty. Poskytuje automatizáciu podpory, správu a vykazovanie zákazníkov a analýzu vašej firmy, ale zaujíma nás jej schopnosť chrániť obsah.

Na svojom webe môžete ľahko vytvárať iba oblasti pre členov, stránky na ochranu heslom a ďalší obsah. Doplnok tiež umožňuje vytváranie skúšobných ponúk, zliav a kupónov. Funguje s 8 platobnými sieťami, čo znamená takmer každého potenciálneho zákazníka.

MemberMouse môže byť o niečo drahší za 19,95 dolárov / mesiac za svoj najzákladnejší plán, ale zostáva to skvelá možnosť, ak si chcete na platforme WordPress vybudovať špecializovanú webovú stránku pre členov..

Vyskúšajte tu členskú myš!

Doplnok pre WordPress pre WordPress

MemberPress je ďalší silný doplnok pre správu členstva pre webové stránky WordPress. ČlenstvoPress bol navrhnutý tak, aby bol ľahko nastaviteľný a bol navrhnutý tak, aby poskytoval presnú kontrolu prístupu k obsahu na základe úrovne členstva. Pomocou MemberPress môžete obmedziť prístup na stránky, príspevky, podradené stránky, vlastné príspevky, štítky, kategórie a všetky ďalšie súbory alebo obsah hostené na vašom webe..

MemberPress

Môžete vytvoriť kupóny a prémiové fórum pre členov svojej komunity. V obchodnom pláne je to výrazne lacnejšie ako členské členské spoločnosti s cenou 99 dolárov ročne.

Získajte na svojom webe spustený program MemberPress

Predplatné plateného člena

Stiahnite si členstvo a obmedzenie obsahu - platené predplatné členov

Pridajte platené, opakujúce sa členstvá rýchlo pomocou platených odberov členov. Tento doplnok obsahuje jednoduché možnosti nastavenia registračnej stránky, plány predplatného, ​​vlastné prihlásenie, obmedzený obsah a ďalšie. Dokonca sa integruje s WooCommerce a ponúka svojim členom exkluzívne produkty alebo zľavy.

Získajte platené odbery členov

Doplnok WordPress s obmedzeným prístupom na web

RestrictedSiteAccess

Jednoduchý doplnok, ktorý obmedzuje prístup na vaše stránky pre návštevníkov, ktorí sú prihlásení alebo pristupujú k obsahu stránok z určeného rozsahu adries IP. Návštevníci, ktorí nemajú prístup, môžu byť presmerovaní na inú stránku vrátane prihlasovacej stránky alebo alternatívne môžu zobraziť správu.

Stiahnite si obmedzený prístup na stránku

Konečný člen zadarmo WordPress Plugin

UltMember

Ultimate Member je jednoduchý a zároveň účinný doplnok, ktorý umožňuje vytvoriť jednoduchý registračný formulár a vytvárať nové komunity online. Môžete si vytvoriť vlastné užívateľské role a tiež sa zapájať do obmedzenia obsahu v globálnom meradle a na základe za príspevok / stránku. Rozlišuje medzi tromi kategóriami – prihlásení užívatelia, odhlásení používatelia a všetci.

Stiahnite si Ultimate Member

Užívatelia Ultra členské zadarmo WordPress Plugin

Užívatelia Ultra Členstvo

Tento doplnok má opäť veľmi užitočný nástroj na vytváranie pokročilých online komunít, a preto má oveľa viac funkcií sociálnej integrácie. Doplnok podporuje čiastočné obmedzenie obsahu a rozlišuje medzi prihlásenými používateľmi a používateľmi so špecifickými balíčkami členstva.

Stiahnite si používateľov Ultra Member

záver

Dúfam, že tento článok bol užitočný a našli ste si doplnok na obmedzenie obsahu, ktorý je pre vaše stránky WordPress najvhodnejší. �� Ak chcete získať viac noviniek, návodov a oveľa viac zo sveta WordPress, prihláste sa na odber blogu WPExplorer.!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map