Ako pridať karty do príspevkov a stránok WordPress

Ako pridať karty do príspevkov a stránok WordPress

Karty sú pomerne častou súčasťou mnohých webových stránok, najmä obchodov s elektronickým obchodom. Majitelia obchodov s elektronickým obchodom zvyčajne používajú karty v oblasti popisu produktu, kde rozdeľujú recenzie, popis, technické špecifikácie atď. Na viac kariet..


príklad kariet v akcii na webovej stránke elektronického obchodu

Karty sa napriek tomu našli v mnohých ďalších typoch webových stránok, nielen webových stránkach elektronického obchodu. Aj oficiálny web WordPress.org používa karty na stránkach s popisom doplnkov. Ak chcete zobraziť zvýraznené karty na stránke WP.org, pozrite si obrázok nižšie.

karty na stránke s popisom doplnku wordpress.org

Mnoho ďalších vlastníkov webových stránok používa karty na rôznych typoch webových stránok. Karty sa však nesmú zamieňať harmoniky, ktoré sa rozširujú a odhaľujú informácie. Nižšie nájdete, ako som na svojej webovej stránke použil akordeóny.

akordeóny na vistamedia.xyz

Ale okrem akordeónov sme tu o čom hovoriť karty, nestrácajme preto svoje zameranie; Potreboval som len objasniť rozdiel medzi kartami a harmonikami. Dúfam, že sa nachádzame na tej istej stránke ��

Vlastníci webových stránok v podstate používajú karty na rozdelenie informácií, ktoré by inak obsahovali celú stránku alebo príspevok. To znamená, že karty uľahčujú prehľadávanie informácií a nemusia nutiť používateľov, aby miliónkrát narazili na rolovacie koliesko.

Inými slovami, karty zlepšujú použiteľnosť vášho webu, najmä vo svete kratšie rozpätie pozornosti. Ak by ste na svojich stránkach chceli udržať používateľov na svojich stránkach dlhšie bez toho, aby vás nudili dlhými stránkami, mali by ste zvážiť použitie kariet.

V dnešnom príspevku vám ukážeme, ako presne pridať karty na svoje príspevky a stránky WordPress. Pred koncom tohto príspevku budete mať k dispozícii všetky pokyny, ktoré potrebujete na používanie kariet vo svoj prospech. Dúfame, že sa vám bude páčiť až do konca, a prosím, neodíďte bez zdieľania svojich myšlienok v sekcii komentárov. To z cesty, poďme začať.

Použite nástroj na tvorbu stránok

Ak už máte nainštalovaný nástroj na tvorbu stránok, máte šťastie – pravdepodobne máte už na koncoch prstov modul kariet. Väčšina hlavných tvorcov stránok ponúka karty ako súčasť svojej základnej sady prvkov na tvorbu stránok. Tu je rýchly pohľad na dve z našich obľúbených položiek.

Elementor Free Page Builder

Karty nástroja na tvorbu stránok elementu

Info & DownloadView The Demo

Populárny nástroj na tvorbu stránok Elementor obsahuje karty ako súčasť bezplatnej verzie doplnku. Všetko, čo musíte urobiť, je vložiť na svoju stránku prvok karty a potom upraviť názov, obsah, štýl atď. To je všetko!

WPBakery Premium Page Builder

Karty nástroja na tvorbu stránok WPBakery

Používate prémiovú tému, ktorá obsahuje WPBakery Page Builder (napríklad našu vlastnú tému Total)? Skvelé! Karty sú vstavané a ľahko sa používajú.

Modul kariet WPBakery sa mierne líši od predchádzajúceho príkladu, pretože karty sú pri ich pridaní spočiatku prázdne. Ak chcete pridať svoj obsah, musíte do kariet vložiť ďalšie prvky stránky (textovú oblasť, obrázky, ikony atď.). To vám však dáva veľa slobody vytvárať karty tak, ako ich chcete (okrem vstavaných možností stylingu). Tento nástroj na tvorbu stránok sme už predtým na blogu zakryli, takže ak by ste chceli získať podrobnejšie pokyny, pozrite si nášho sprievodcu WPBakery (poznámka – tento doplnok bol predtým nazývaný Visual Composer, preto ho prosím vopred ospravedlňujeme za akékoľvek nejasnosti)..

Nainštalujte doplnok Tabs WordPress

Karty zadarmo WordPress Plugin

Ak nepoužívate nástroj na tvorbu stránok, nie je potrebné ho používať iba na karty. Existuje veľa skvelých alternatív, napríklad bezplatný doplnok WordPress známy ako WP Shop Mart ako Tabs. Karty sú šikovný doplnok WordPress, ktorý vám pomôže vytvoriť neobmedzený počet krásnych kariet bez porušenia potu..

Začnime inštaláciou doplnku Tabs WordPress. Pretože je k dispozícii v oficiálnom repo doplnku WordPress, môžete si ho nainštalovať priamo z vášho administračného panela WordPress..

Používame bezplatnú verziu, ale ak chcete neskôr vylepšiť ďalšie funkcie, je k dispozícii prémiová verzia.

Inštalácia kariet Doplnok WordPress

Prihláste sa do svojho administračného panela WordPress a prejdite na Doplnky> Pridať nové a do poľa pre vyhľadávanie kľúčových slov zadajte „tabs wpshopmart“. Akonáhle nájdete ten správny doplnok, stlačte Nainštalovať teraz ako je znázornené nižšie.

inštalácia záložiek wordpress plugin

Potom kliknite na ikonu Aktivovať Tlačidlo. A to je všetko, váš doplnok WordPress pre karty Tabs je pripravený na použitie. Teraz vytvorme niekoľko kariet, aby sme zistili, čo tento doplnok môže ponúknuť.

Konfigurácia kariet responzívneho doplnku WordPress

Aktivácia doplnku pridá novú položku do ponuky správcu WordPress. Ak chcete vytvoriť nové karty, prejdite na Karty responzívne> Pridať nové karty ako podrobne opisujeme nižšie na obrazovke.

pridanie nových kariet pomocou responzívneho doplnku WordPress

Ak tak urobíte, dostanete sa do nástroja na tvorbu responzívnych kariet, ktorý obsahuje všetky funkcie, ktoré potrebujete na vytvorenie krásnych kariet, ako je šéf. Na obrázku nižšie vidíte, čo môžete očakávať.

karty reagujúce na tvorbu doplnkov wordpress plugin

Docela zvitok nie? Väčšinu funkcií nájdete na pravom bočnom paneli. Upozorňujeme tiež, že jednotlivé karty majú svoje nastavenia. Na kartách môžete dokonca používať editory WYSIWYG, čo znamená, že máte nad kartami dostatok kontroly.

Teraz vytvorme niekoľko vzorových kariet a zobrazíme ich na stránke alebo v príspevku.

Pridať názov

pridať názov kariet

Začnite tým, že svojim kartám poskytnete popisný názov (rovnako ako v prípade navigačných ponúk), ako je to znázornené na obrázku vyššie. Týmto spôsobom môžete svoje karty ľahko identifikovať neskôr na hlavnom paneli správcu WordPress pre prípad, že by ste niečo potrebovali upraviť. Na účely tohto tutoriálu som pokrstil svoje karty „Testovať domáce karty“.

Vyberte kartu Šablóna návrhu karty

vyberte šablónu návrhu karty

Ako je zrejmé z vyššie uvedeného snímku obrazovky, ďalším krokom je výber šablóny dizajnu, ktorú chcete použiť pre svoje karty. Bezplatná verzia doplnku Tabs WordPress vám ponúka iba jednu šablónu návrhu, ale vždy môžete upgradovať na prémiovú verziu 19 ďalších. Hovorte o slobode dizajnu.

Pridať karty

Potom pridajte toľko kariet, koľko si želáte, ako je to znázornené nižšie.

pridávanie nových kariet

Vytvorili sme očíslovaný zoznam s podrobnosťami o tom, čo môžete urobiť na webe Pridať karty sekcia uvedená vyššie. Čísla zodpovedajú každej oblasti.

 1. Názov karty – Do tohto poľa zadajte názov karty, napr. Popis, špecifikácie, podrobnosti, atď.
 2. Popis karty – Sem zadajte popis karty. Toto pole umožňuje pridať obsah karty. Najlepšie na tom je, že môžete použiť editor WYSIWYG (zobrazený na obrázku č. 3) na pridanie bohatého obsahu na svoje karty vrátane obrázkov, hudby a videí.
 3. Použite WYSIWYG – Ak by ste chceli použiť známe Wklobúk-You-See-jas-Wklobúk-You-GAk chcete vytvoriť obsah karty, kliknite na toto tlačidlo a otvorte kontextové okno
 4. Ikona karty – Toto pole vám pomôže vybrať ikonu, ktorá sa použije na karte. Zásuvný modul WordPress pre karty vám ponúka prístup k hromadám ikon Awesome typu Font Awesome, pomocou ktorých môžete svoje karty jazzovať ako profesionál
 5. Zobraziť nad ikonou – Ak chcete vedľa názvu zobraziť názov karty, táto funkcia sa vám bude páčiť. Ďalej vám umožňuje zakázať ikonu bez toho, aby ste sa dotkli názvu karty
 6. delete – Stlačením tohto tlačidla vymažete konkrétnu kartu
 7. Pridať nové karty – Kliknutím na toto tlačidlo pridáte ďalšie karty
 8. Vymazať všetko – Už vás nebaví všetky karty? Stačí zasiahnuť Vymazať všetko tlačidlo resetovať všetko

Pár bonusových tipov, ktoré vám pomôžu. Najskôr môžete karty presunúť myšou a zmeniť ich usporiadanie a usporiadať ich podľa vášho želania.

Po druhé – nezabudnite zasiahnuť Uložiť koncept pri vytváraní kariet raz alebo dvakrát, aby ste nestratili žiadne zmeny pre prípad, že by ste náhodou opustili tvorcu kariet..

Nakoniec – ak potrebujete podporu, je tu veľká modrá Získať podporu tlačidlo tesne pod ikonou Pridať karty (a na väčšine stránok doplnku), ktoré vás privedú na oficiálne fórum podpory kariet na WordPress.org. Ak potrebujete kedykoľvek pomoc, neváhajte stlačiť tlačidlo podpory.

Karty Shortcode

skrátený kód záložiek

Ďalej nájdete krátky kód kariet, ktorý používate na pridávanie a zobrazovanie kariet na ľubovoľnej stránke alebo na požadovanom príspevku. Napríklad náš krátky kód je [TABS_R id = 443]. Na zobrazenie kariet na stránke by som jednoducho skopíroval vyššie uvedený krátky kód do tejto konkrétnej stránky.

Widget Záložky

podpora kariet widget

Hľadáte pridať svoje karty do oblasti miniaplikácií na svojom webe? Ak je to vynikajúce áno, budete milovať podporu widgetu, ktorý je dodávaný s doplnkom Tabs WordPress.

Biť Kliknite tu odkaz na obrázku vyššie vás zavedie na obrazovku miniaplikácií WordPress, kde môžete svoje karty pridať kdekoľvek, kde sa v téme nachádza oblasť miniaplikácií..

Záložky kariet

Vlastné CSS

Aj keď doplnok Tabs WordPress prichádza s množstvom možností prispôsobenia kariet (stačí sa len pozrieť na pravý bočný panel; je plný možností štýlov!), Môžete pridať svoje vlastné štýly CSS, ako je to znázornené nižšie.

tabs wordpress plugin custom css

Ďalej môžete svoje vlastné nastavenia nastaviť ako predvolené nastavenia pre všetky nové karty jednoducho kliknutím na ikonu Aktualizujte predvolené nastavenia ako je znázornené na obrázku vyššie.

Pravý bočný panel

karty možnosti štýlu doplnku wordpress

Pravý bočný panel, ktorý zvýrazňujeme na obrázku vyššie, nesie deň skutočne pre vás. Je vybavený všetkými možnosťami, ktoré potrebujete na úpravu kariet podľa obsahu vášho srdca. Pozoruhodné možnosti zahŕňajú:

 • Farba pozadia karty
 • Farba písma na karte
 • Rodina a štýl písma
 • Zobraziť možnosti pre názov a ikonu karty
 • Zarovnanie polohy ikony karty, t. J. Pred alebo za názvom karty
 • Ohraničenie tabulátora
 • Animácie s viacerými popismi kariet
 • A ešte oveľa viac

Pridajte svoje karty na stránku WordPress alebo príspevok

Po pridaní obsahu karty a možností štýlu prejdite nahor a kliknite na ikonu publikovať ako je znázornené nižšie.

V tejto chvíli sú vaše karty pripravené. Karty jednoducho musíte pridať na stránku alebo príspevok v službe WordPress. Jednoducho skopírujte skratky kariet, ktoré sme videli predtým. Naše je [TABS_R id = 443].

Spustite editor príspevkov (aj keď ho používate) Gutenberg) a vložte krátky kód na svoj príspevok / stránku. Po tom, hit publikovať ako je znázornené nižšie.

Asi po 5 minútach od nastavenia vecí; Používam tému dvadsať sedemnásť a veľa Lorem Ipsum, prišiel som s nasledujúcim výsledkom.

Všimnite si, že som neprispôsobil farby ani nič iné. Povedz mi, čo si myslíš; nebolo také ľahké?


Pridanie kariet na vaše stránky a príspevky WordPress je vecou štvrtých porovnávačov. Neočakávam, že sa stretnete s problémami, najmä ak používate doplnok, napríklad Tabs by WP Shop Mart..

Ako pridávate karty na svoje stránky a príspevky WordPress? Ktoré sú vaše obľúbené karty doplnku WordPress? Prosím, podeľte sa o svoje myšlienky v komentároch. Happy vytváranie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me