Ako publikovať posudky v WordPress pre vylepšené konverzie

Publikovanie klientov alebo posudkov zákazníkov na vašom webe je perfektný spôsob budovať dôveru a autoritu s cieľovým publikom. Je to tiež vynikajúci spôsob, ako predviesť svoje skúsenosti a niektorých klientov, s ktorými ste spolupracovali.


Niektoré metódy zverejňovania spätnej väzby od klientov sú však efektívnejšie ako iné a správnym spôsobom tak môžete výrazne zvýšiť počet návštevníkov, ktorí sa stanú klientmi alebo zákazníkmi. Predtým som určitým spôsobom zobrazoval svoje klientske posudky, ale po nejakom výskume sa ukázalo, že som ich z nich nevyťažoval čo najviac.

Ak chcete zistiť, ako vybrať Najlepšie WordPress doplnok alebo tému a prezentujte ich správnym spôsobom, aby ste dosiahli maximálny efekt, čítajte ďalej v našom sprievodcovi publikovaním posudkov vo WordPress.

Príklady efektívneho použitia posudkov

Aby ste si boli vedomí toho, ako môže referencia vyzerať, keď je zverejnená na vašom webe, a poskytnúť vám niekoľko nápadov, ako ich môžete začleniť do svojich webových stránok, uvádzame niekoľko príkladov iných webových stránok, ktoré ich efektívne využívajú na získanie nových klientov. a zákazníkov.

Referencie StudioPress

Webová stránka StudioPress odvádza skvelú prácu pri umiestňovaní viacerých posudkov do obmedzeného priestoru na ich domovskej stránke.

Kirsti Hines

Kristi Hines používa posudky od významných klientov domovská stránka portfólia nezávislých blogov rýchlo sprostredkovať jej dôveryhodnosť novým návštevníkom.

Ako získať referencie

Vždy, keď požadujem spätnú väzbu od klientov pre moju stránku s posudkami, snažím sa pre nich čo najjednoduchšie. Zahrnutím príkladov inej pozitívnej spätnej väzby, ktorá bola poskytnutá v žiadosti, poskytnutím šablóny, ktorú treba sledovať, sa uľahčí ich práca.

Môžete dokonca ísť až tak ďaleko, že na svoj web pridáte vyhradený formulár s relevantnými otázkami a oblasťami, ktoré vašim klientom ešte uľahčia predkladanie hodnotení. Túto funkciu obsahujú niektoré doplnky doplnkov.

Kontaktovanie vašich klientov prostredníctvom sociálnych médií im môže opäť uľahčiť zaslanie svedectva v sústave, ktoré môžete zverejniť na svojom webe, a pripojiť ho k svojmu profilu, aby ste získali ďalší sociálny dôkaz..

Tipy na zobrazovanie recenzií klientov

Teraz, keď viete, ako zbierať svedectvá od svojich klientov a zákazníkov, uvádzame niekoľko tipov, ako ich zobraziť na svojom webe pre maximálny účinok, s odkazmi na príslušné prípadové štúdie a správy:

 • Uprednostnite posudky od vysoko postavených klientov oproti bežným
 • Publikujte ich na celom svojom webe, nielen na vyhradenej stránke
 • Priložte logo alebo pokiaľ možno fotografiu klienta
 • Video referencie môžu spôsobiť zvýšenie konverzie o 25%
 • Pridajte do zdroja odkaz, aby si ho mohli návštevníci overiť
 • Na demonštráciu zahrňte odkazy na profily sociálnych médií sociálny dôkaz
 • V prípade potreby odkaz na stránku prípadovej štúdie, v ktorej sa podrobne uvedie projekt

Aj keď sú niektoré posudky lepšie ako žiadne, vylepšením ich obsahu tak, aby vyzerali autentickejšie, a tiež vrátane obsahu podporujúceho konverziu, ako sú fotografie a videá, sa môžu stať ešte efektívnejšími..

Doplnky pre referencie WordPress

Našťastie existuje niekoľko vynikajúcich doplnkov pre referencie pre WordPress, ktoré veľmi uľahčujú publikovanie na vašom webe spôsobom, ktorý pomôžte presvedčiť návštevníkov, aby sa stali klientmi a zákazníkov.

Posudky Viavi WP

Doplnok pre referencie Viavi

Z bezplatných možností má tento doplnok najatraktívnejšie prezentované referencie. Posudky Viavi WP sú novo vydané, takže sa doteraz podarilo dosiahnuť iba 30 stiahnutí. Zdá sa však, že je plne funkčný a počas testovania pracoval bez problémov. Plochý dizajn je plne citlivý a referencie môžu byť uvedené buď spoločne, alebo zobrazí sa pomocou posúvača. Na predloženie spätnej väzby sú k dispozícii tri štýly a osem farebných odtieňov.

Získajte referencie spoločnosti Viavi WP

Posudky WooThemes

Doplnok WooThemes Ohlasy

Tento doplnok bezplatnej referencie je od spoločnosti WooThemes, ale našťastie bude pracovať na akejkoľvek téme. Po zadaní recenzií od minulých klientov ako vlastných typov príspevkov ich môžete zobraziť na svojom webe prostredníctvom krátkych kódov, miniaplikácií alebo priamo do súborov šablón témy. To je dobrá voľba pre tých, ktorí chcú čistý a nerušený dizajn ktorý zaujme vzhľad svojej témy, a nie témy, ktoré majú vlastné formátovanie.

Získajte referencie od WooThemes

Referencie – ukážky

Showcase Plugin

Táto nízkorozpočtová prémiová možnosť je vybavená funkciami na zobrazovanie posudkov, prípadových štúdií a recenzií na vašom webe WordPress. Tento doplnok uľahčuje zobrazovanie viacerých posudkov na obmedzenom množstve miesta vďaka vstavanému posuvníku, prípadne ich môžete zobraziť pomocou rozloženia mriežky. Existuje tiež viac ako 15 možností rozloženia a prispôsobenia aby ste sa uistili, že váš obsah zodpovedá štýlu vášho webu. Doplnok vám umožňuje zobraziť posudky v pevnej mriežke alebo vo vnútri posúvača.

Samotné referencie vyzerajú skvele, s výberom z piatich dostupných vzhľadov. Každá pokožka vám umožňuje pridať miniatúru obrázku, ktorý poskytol svedectvo (preukázalo sa, že ďalej zvyšuje dôveryhodnosť svedectva) a hodnotenie hviezdičkami z piatich. Skiny zahŕňajú referencie úvodzoviek, posudky rečových známok a moje obľúbené posudky.

Referencie Príspevok vám umožňuje nastaviť cieľovú adresu URL vašich posudkov, takže keď používateľ klikne na jeden z nich, môže byť presunutý na požadované miesto – skvelé na prepojenie s podrobnejšími prípadovými štúdiami pre konkrétnych zákazníkov. Ohlasy môžete vložiť na ktorúkoľvek stránku pomocou skráteného kódu alebo ich umiestniť do ľubovoľnej oblasti miniaplikácie pomocou určeného miniaplikácie. Ako poslednú výhodu sa metadáta schémy automaticky pridajú k posudkom – kódu, ktorý poháňa bohaté úryvky – takže hviezdne hodnotenia z vašich posudkov sa môžu zobraziť aj v SERP, čo je skvelé pre zvýšenie vašej MP.

Získajte ukážky referencie

Referencie zákazníkov WP

Plugin zákazníckych posudkov WP

Tento doplnok je k dispozícii ako bonus zadarmo s výkonným doplnkom Rich Snippets (na jeho získanie použite kód „ZADARMO“ na karte Predplatenie pridania alebo obnovenia), doplnok, ktorý bol vytvorený, aby vám umožnil publikovať recenzie profesionálneho vzhľadu na vašom webe WordPress.

Doplnok Ohlasy zákazníkov WP obsahuje skrátený kód na vloženie formulára do jedného z vašich príspevkov alebo stránok, ktorý klientom a zákazníkom umožňuje predložiť ich posudok. Pomocou tohto doplnku získate niekoľko možností na zobrazenie vašich posudkov rôznymi spôsobmi, vrátane ich zverejnenia ako widgetov.

Je to veľmi flexibilná možnosť a ak máte záujem o kúpu doplnku, ktorý vám umožní zverejniť príspevky na recenzovanie na vašom webe, môžete získať doplnok WP Customer Testimonials bezplatne.

Získajte referencie od zákazníkov spoločnosti WP

Témy s podporou posudku

Pri práci na spôsobe, akým budete prezentovať svoje posudky, nezabudnite skontrolovať svoju aktuálnu tému WordPress alebo tému, na ktorú ste prišli, a zistite, či obsahuje podporu..

Celkový motív

Niektoré moderné témy WordPress zahŕňajú podporu ukladania posudkov od klientov a zákazníkov a potom ich čo najefektívnejšie prezentujú vašim návštevníkom. Jedným z takýchto príkladov je naša vlastná viacúčelová viacúčelová téma WordPress. Táto téma obsahuje vlastný typ príspevku vytvorený špeciálne na publikovanie recenzií a hodnotení od klientov a zákazníkov. Tento prístup odstraňuje potrebu hľadať vhodný doplnok a umožňuje vám pridávať posudky na vaše stránky hneď po jeho spustení a prevádzke..

Viac informácií o súčte


Publikovanie posudkov na vašom webe je mocným spôsobom zvýšiť mieru konverzie, či je vaším cieľom predať viac produktov, zaregistrovať viac zákazníkov alebo rezervovať viac práce. Profesionálnym predstavením a ich zobrazením na celom svojom webe, najmä na vstupných a produktových stránkach, môžete zvýšiť mieru konverzie tým, že za svoju prácu získate kredit. Ak ste už použili niektorý z vyššie uvedených doplnkov alebo ak máte akékoľvek ďalšie odporúčania, ktoré by sme mohli vynechať, dajte nám vedieť v časti nižšie..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map