Ako sa stavia Crowdfunding web s WordPress

Crowdfundingové webové stránky, ako sú Kickstarter, RocketHub a Indiegogo, pomohli spustiť niekoľko vynikajúcich projektov vrátane sledovania Pebble, videohernej konzoly Ouya a spotrebiteľskej 3D tlačiarne..


Ak však máte projekt, pre ktorý chcete nájsť finančných podporovateľov, alebo si chcete vytvoriť vlastnú komunitu zameranú na získavanie finančných prostriedkov, teraz nie je dôvod, prečo si nemôžete vytvoriť svoj vlastný web pre crowdfunding. Všetko, čo potrebujete, je WordPress, doplnok crowdfunding a vhodná téma. Môžete byť v prevádzke v žiadnom momente..

V tomto článku sa pozrieme na najlepšie možnosti, ktoré sú k dispozícii na zostavenie vlastnej webovej stránky crowdfundingu, či už ide o zabezpečenie financovania vašich vlastných projektov, alebo o pomoc pri kontaktovaní sponzorov s vynálezcami a dizajnérmi..

Doplnok IgnitionDeck Crowdfunding WordPress

Doplnok IgnitionDeck Crowdfunding

Pokiaľ ide o vytváranie webovej stránky crowdfunding s programom WordPress, možnosti doplnku sú na zemi dosť tenké. V našom predchádzajúcom sprievodcovi na túto tému bol nástroj AppThemer Crowdfunding od spoločnosti Astoundify nástrojom výberu. Od tej doby však má IgnitionDeck, ktorý má svoje vlastné riešenie crowdfundingu WordPress, k dispozícii získal doplnok Astoundify a ich obľúbená téma Fundify.

Dnes sa teda pozrieme na riešenia crowdfundingu od spoločnosti IgnitionDeck. Existuje a bezplatná verzia doplnku IgnitionDeck ktoré by vám mali poskytnúť dobrý prehľad o rozhraní, ktoré môžete použiť na vytvorenie neobmedzeného počtu projektov crowdfundingu, na objednávku alebo fundraisingu na svojej webovej stránke WordPress. Pokročilejšie funkcie sa však nachádzajú v systéme Windows 7 prémiová verzia, a zahŕňajú:

 • Integrácia PayPal a Stripe
 • 500 Rámcová téma crowdfundingu
 • Jedno alebo viac rozšírení IgnitionDeck
 • Doplnok importéra Kickstarter
 • Doplnok elektronického obchodu IgnitionDeck
 • Registrácia členstva a dashboardy
 • Opakujúce sa sľuby alebo dary
 • Predné projekty

Ako vidíte z možností, inovácia na jednu z troch prémiových verzií programu IgnitionDeck vám umožní vybudovať plne funkčnú webovú stránku crowdfunding s jej základňou WordPress. V závislosti od licencie, ktorú si vyberiete, môžete mať všetko v prevádzke, aby ste návštevníkom umožnili zaregistrovať sa a začať pridávať svoje vlastné produkty v nádeji, že nájdu finančných podporovateľov, s viacerými možnosťami spracovania a vyberania platieb..

Pokiaľ ide o nastavenie vašej webovej stránky crowdfunding, tím IgnitionDeck ponúka prémiovú službu, v rámci ktorej sa starajú o všetko od inštalácie WordPressu až po vytvorenie prvého projektu, pričom konečným výsledkom bude, že budete mať fungujúcu inštaláciu programu IgnitionDeck. Ak sú časom peniaze, táto služba vám môže pomôcť ušetriť veľa oboch.

Či už chcete hostiť svoje vlastné crowdfundingové projekty pri hľadaní podporovateľov, alebo nechať ostatných hostiť svoje vlastné projekty, IgnitionDeck je v súčasnosti najsilnejším kandidátom na používateľov WordPress. Hoci program IgnitionDeck nie je bezplatnou možnosťou, jednorazový poplatok sa porovná priaznivo s percentuálnou sumou účtovanou hostovanými službami crowdfundingu, ako sú Kickstarter, Indiegogo a RocketHub..

IgnitionDeck Extensions

Ďalším predajným miestom programu IgnitionDeck sú rozšírenia, ktoré sú k dispozícii. V závislosti od licencie, ktorú si vyberiete pri kúpe doplnku, získate prístup k najmenej jednému z týchto rozšírení, pričom ostatné sú k dispozícii za príplatok. Medzi najdôležitejšie z knižnice rozšírení pre IgnitionDeck patrí:

 • Amazon Payments: použite výkonné platobné rozhranie Amazon API
 • Stretch Goals: Stretch Goals: pridajte a udržiavajte dynamické strečové ciele
 • Neustály kontakt: preposielajte priaznivcov do vášho zoznamu e-mailov

Úplný zoznam možností môžete zobraziť na stránke s rozšíreniami.

Získajte IgnitionDeck 

Crowdfunding WordPress Themes

Zatiaľ čo vyššie uvedený doplnok IgnitionDeck bude teoreticky pracovať s akoukoľvek témou, vývojári vytvorili výber tém vytvorených špeciálne na vytvorenie crowdfundingovej webovej stránky s WordPress..

500 Framework

500 Framework

Citlivý 500 Framework je bezplatná téma, ktorá sa dodáva s programom IgnitionDeck a teraz obsahuje podporu WooCommerce pre spracovanie procesu platby. Rámec vám dáva možnosť prispôsobiť farby vášho webu pomocou vizuálnej sady ovládacích prvkov, bez potreby upravovania akéhokoľvek kódu. Existuje niekoľko podriadených tém pre rámec, ktoré pridávajú úplne nový vzhľad základnej skupine funkcií.

Náhľad 500 Získajte 500

tipujúci

Téma sprievodného crowdfundingu

Čistý a minimalistický dizajn Backer osloví každého, kto hľadá elegantný a moderný vzhľad svojej webovej stránky crowdfunding. Po nainštalovaní tejto témy tretej strany na svoje stránky vám Backer uľahčí prispôsobenie farieb použitých pre mnoho prvkov témy, čo vám umožní vytvoriť osobný vzhľad s témou hromadného trhu. Či už hosťujete svoje vlastné projekty alebo dúfate, že vytvoríte komunitu používateľov propagujúcich svoje vlastné projekty, Backer pokrýva oba uhly.

Náhľad Backer Získajte Backer

Fundify

Financovanie témy Crowdfunding

Teraz, vo vlastníctve tímu IgnitionDeck, je Fundify naďalej populárnou voľbou medzi tými, ktorí vytvárajú crowdfundingové webové stránky poháňané WordPress. Téma Fundify je ideálna na vytvorenie webovej stránky na propagáciu osobného projektu alebo vytvorenie webovej stránky zameranej na získavanie viacerých projektov zameraných na viac projektov. Rovnako ako najlepšie webové stránky crowdfundingu, aj jednotlivé stránky projektu na stránke Fundify zobrazujú všetky dôležité informácie vrátane požadovanej sumy, doteraz získanej celkovej sumy a výhod pre sponzorov, ktorí prisľúbili určité sumy..

Investori a podporovatelia môžu ľahko nájsť cestu cez neobmedzený počet projektov, ktoré táto téma a kombinácia doplnkov podporuje. Používanie kategórií projektov a iných filtračných mechanizmov by malo zvýšiť šance dobrovoľného podporovateľa prezentovať projekt, ktorý nemôžu odmietnuť. Cena tejto témy prémiového crowdfundingu zahŕňa jeden rok podpory a aktualizácií, ktoré je možné obnoviť po prvom roku používania.

Náhľad fondu Získať prostriedky

záver

WordPress a desiatky vývojárov pracujúcich v jeho ekosystéme opäť veľmi zjednodušili vytvorenie špecifického typu webovej stránky, ktorá by si inak vyžadovala veľkú časovú alebo finančnú investíciu. Aj keď v tomto prípade prémiové možnosti prinesú najlepšie výsledky, množstvo peňazí potrebných na profesionálne vyzerajúce a fungujúce webové stránky crowdfundingu online je veľmi rozumné.

Či už chcete založiť svoju vlastnú komunitu získavania finančných prostriedkov, alebo jednoducho získať nejakú finančnú podporu pre svoj najnovší skvelý nápad, WordPress sa ho týka. Použili ste doplnok IgnitionDeck a sadu kompatibilných tém alebo máte skúsenosti s používaním akýchkoľvek iných nástrojov crowdfundingu pre WordPress?? Prosím, podeľte sa o svoje skúsenosti v komentári nižšie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map