Ako spravovať obsah WordPress pomocou správcovských stĺpcov

Ak hľadáte vytvorenie jasného a organizovaného edičného prostredia, do ktorého budete pracovať Správcovské stĺpce Pro je pre teba. Spustenie stránky WordPress znamená, že neustále pracujete s veľkým množstvom obsahu, či už ide o blogové príspevky, stránky alebo iné typy príspevkov. Spravovanie a úprava tohto obsahu môže byť náročná.


Správcovské stĺpce Pro zobrazia výkonné stĺpce, ktoré vám umožňujú rýchlo triediť, filtrovať a upravovať obsah. Pomôže vám to ušetriť čas, udržať prehľadnosť obsahu a umožní vám ľahký prístup k dôležitým informáciám.

V tejto kontrole správcovských stĺpcov budeme diskutovať o funkciách a funkciách, ktoré tento doplnok WordPress ponúka. Potom sa pozrieme na to, ako uviesť doplnok do prevádzky a ako používať niektoré z jeho najdôležitejších nástrojov.

Funkcie správcovských stĺpcov

Pridajte stĺpce

Admin Columns Pro je doplnok bohatý na funkcie, ktorý je rýchly a ľahko nastaviteľný a v konečnom dôsledku zlepší vašu skúsenosť so správou WordPress. Môžete si vybrať z viac ako 160 + stĺpcov, ktoré uspokoja všetky typy obsahu a pomôžu vám vytvoriť dokonalý prehľad. Nástroj na vytváranie drag and drop vám tiež umožní usporiadať rozloženie stĺpcov podľa vašich potrieb bez toho, aby ste sa museli dotknúť riadku kódu.

Po vytvorení je možné obsah triediť a filtrovať podľa kritérií podľa vášho výberu. Inline editácia umožňuje editovať dáta priamo z prehľadovej stránky bez nutnosti otvárania jednotlivých častí obsahu. Vďaka tomu je ideálnym riešením pre tých z nás, ktorí chcú zefektívniť proces úprav obsahu.

Takže teraz vieme niečo o tom, čo Admin Columns Pro ponúka. Pozrime sa podrobnejšie na funkčnosť tohto doplnku WordPress …

Pridajte stĺpce podľa svojich potrieb

stĺpce

Správcovské stĺpce vám umožňujú ľahko a rýchlo pridať stĺpce na vaše prehľadové stránky. To znamená, že si môžete zobraziť určité informácie obsiahnuté v príspevku alebo stránke. A to všetko bez toho, aby ste ich museli otvárať. Viac ako 160 typov stĺpcov ktoré sa môžu pochváliť správcami stĺpcov Pro, pokrývajú všetky typy obsahu. Pridajte okrem iného odporúčaný obrázkový stĺpec, zobrazte všetky značky príspevkov v stĺpci alebo stĺpci s menom autora.

Drag and Drop Builder

Drag and Drop

Ľahké použitie tohto doplnku je určite jednou z jeho vynikajúcich funkcií. Admin Columns Pro obsahuje rozhranie drag and drop, čo uľahčuje usporiadanie stĺpcov. Rozloženia stĺpcov, ktoré majú pre vás zmysel pre organizáciu, môžete vytvoriť jednoduchým kliknutím a pretiahnutím stĺpcov. Bez potreby kódovania sa dokonca aj skromný začiatočník dokáže s týmto softvérom vyrovnať za pár minút.

Rýchlo usporiadajte a filtrujte, aby ste našli ten správny obsah

druh

Admin Columns Pro umožňuje rýchle zoradenie údajov, čo vám pomôže ľahko usporiadať obsah tak, aby vyhovoval vašim potrebám. Zoradiť podľa dĺžky príspevku, média, komentárov alebo používateľov, medzi mnoho ďalších možností. Po zoradení stĺpcov sa tieto výsledky automaticky uložia podľa vašich preferencií, až kým ich znova nezoradíte.

filter

Filtrovanie údajov stĺpca je rovnako jednoduché ako triedenie. Rozbaľovacia ponuka vám umožňuje prehľadávať a filtrovať váš obsah. To môže byť obzvlášť užitočné, ak sa chcete pozrieť na skupinu produktov, príspevky z určitého mesiaca alebo články napísané konkrétnym autorom.

Ľahko upravovať priamo na stránke s prehľadom

editovať

Ľahkosť editácie údajov stĺpcov spočíva v tom, že Admin Columns Pro prichádza do svojho prvku. Ako už bolo spomenuté, funkcia inline úpravy doplnku vám umožňuje upravovať príspevky bez toho, aby ste ich museli otvárať. Skontrolujte stĺpce a vyhľadajte nezrovnalosti vo vašom obsahu a potom upravte ktorékoľvek z polí v prehľade. Toto vám nielen ušetrí čas, ale pomôže vám zaistiť kvalitný a konzistentný obsah na celom vašom webe WordPress.

Integrácia s inými doplnkami WordPress

Integrácie správcovských stĺpcov Pro Plugin

Admin Columns Pro sa integruje s niektorými ďalšími populárnymi doplnkami, medzi ktoré patria WooCommerce, bbPress a Yoast SEO. To znamená, že údaje z týchto podporovaných doplnkov môžete usporiadať a spravovať.

Napríklad, ak prevádzkujete obchod WooCommerce, môžete zobraziť stĺpce s cenami produktov, rozmermi každej položky, či sú na sklade a ďalšie. Nielenže budete môcť rýchlo zobraziť kľúčové informácie o všetkých svojich produktoch na jednom mieste, môžete tiež vložiť tieto informácie do riadku, čo vám pomôže ľahko spravovať a aktualizovať vaše údaje WooCommerce..

Plus, Typy nástrojov integračný doplnok znamená, že môžete ľahko pridať stĺpce pre vlastné polia a taxonómie vytvorené pomocou typov. Správcovské stĺpce automaticky rozpoznajú vaše nastavenie podľa typu, takže môžete pridať vlastné polia iba niekoľkými kliknutiami. Podobne aj s struky môžete vytvárať a upravovať vlastné typy príspevkov a potom pomocou nástroja Správca stĺpcov Pro upravovať typy príspevkov tak, aby zobrazovali akékoľvek pole typu stĺpca ako stĺpec (napríklad farby, polohy, ceny atď.).

Ďalšie funkcie programu Admins Columns Pro

Ako vidíte, Admins Columns Pro má čo ponúknuť. Aj keď sme pokryli väčšinu upozornení, tu je niekoľko dôležitejších, aj keď možno menej zaujímavých funkcií …

  • Viaceré sady stĺpcov – Vytvorte vlastné zobrazenia obrazovky a upravte vlastné sady stĺpcov na základe úlohy používateľa, aby ste mohli efektívne spravovať príspevky, stránky atď..
  • Horizontálne posúvanie – Nerobte si starosti s malými obrazovkami, jednoducho povoľte vodorovné posúvanie z ponuky „Možnosti obrazovky“, aby sa uľahčila navigácia.
  • Stĺpce taxonómie – Pridajte stĺpec do svojho prehľadu taxonómie a zobrazte ďalší obsah bez toho, aby ste ho museli otvárať jeden po druhom.
  • Importovať a exportovať – ​​Jednoducho migrujte nastavenia stĺpcov na iný web alebo ich použite ako zálohy.
  • Stĺpce viacerých miest – Ak máte viac miest, všetky sieťové stĺpce sa môžu použiť pre používateľov siete.
  • Podpora – Admin Columns Pro prichádza s rozsiahla dokumentácia a špecializovaný vývojársky tím poskytuje priamu e-mailovú podporu.

Ako vidíte, Admin Columns Pro praskne pôsobivými a výkonnými funkciami. Poďme sa teda teraz pozrieť, ako tento doplnok uviesť do prevádzky na svojom webe WordPress…

Začíname so správcami stĺpcov Pro

Nastavenie a používanie Admin Columns Pro je veľmi jednoduché. Pokračujte v čítaní, aby ste si rýchlo prečítali informácie o tom, ako začať a používať najpopulárnejšie funkcie tohto doplnku.

Nainštalujte doplnok

Pridať nový doplnok

Po prvé, kúpiť doplnok z Admin Columns Pro a stiahnite si ho z Stránka Účty. Potom sa prihláste na svoju webovú stránku WordPress a vyberte možnosť „Pluginy> Pridať nové“.

Kliknite na možnosť „Odovzdať doplnok> Vybrať súbor“. Vyberte súbor ZIP Správcovských stĺpcov Pro a vyberte možnosť Inštalovať..

Ponuka Správcovské stĺpce

Po aktivácii doplnku nájdete v ponuke Nastavenia stĺpce Správcovské stĺpce..

Aktivujte svoju licenciu

Karta Nastavenia

Ak chcete zabezpečiť, aby doplnok automaticky prijímal aktualizácie, musíte si aktivovať licenciu Admin Columns Pro. Vyberte položku „Nastavenia> Správcovské stĺpce“. Zobrazí sa obrazovka Nastavenia stĺpcov správcu. Vyberte kartu „Nastavenia“.

Aktivujte licenciu

V časti Aktualizácie zadajte licenčný kód a kliknite na položku Aktualizovať licenciu. Ak si nie ste istí, svoju licenciu nájdete na stránke Účet.

Pridať, odstrániť a spravovať stĺpce

Po nainštalovaní doplnku a aktivácii licencie ste pripravení začať vytvárať stĺpce. Admin Column Pro má veľmi intuitívne rozhranie, vďaka ktorému je veľmi jednoduché pridávať, odstraňovať a spravovať stĺpce. Na obrazovke Nastavenia stĺpcov pre správcov vyberte kartu „Správcovské stĺpce“.

Správcovské stĺpce

V rozbaľovacom zozname vyberte, na ktorú stránku s prekrývaním obsahu chcete pridať stĺpce. Pre tento článok som vybral „Príspevky“, čo mi umožňuje pridávať stĺpce na moju prekryvnú stránku Príspevky.

+ Stĺpec

Potom kliknite na „+ stĺpec“ v dolnej časti stránky. Teraz si môžete vybrať typ stĺpca, ktorý chcete zobraziť, a zmeniť jeho nastavenia, vrátane označenia nového stĺpca a určenia jeho šírky. Dôležité je, že tu musíte zapnúť Inline úpravy, triedenie a filtrovanie. Majte na pamäti, že nie všetky typy stĺpcov podporuje všetky tri z týchto funkcií, takže vám nemusí byť ponúknutá možnosť ich aktivácie všetkých.

Odstrániť úpravy

Ak chcete stĺpec odstrániť alebo upraviť, jednoducho prejdite kurzorom myši nad riadok stĺpca a potom vyberte možnosť „odstrániť“ alebo „upraviť“.

Drag and Drop

Ak chcete zmeniť poradie, v ktorom sa budú stĺpce zobrazovať, presuňte stĺpce na požadované polohy.

Zobraziť obrazovku príspevkov

Po pridaní a usporiadaní všetkých stĺpcov podľa svojich potrieb kliknite na tlačidlo Uložiť. Teraz vyberte „Zobraziť obrazovku príspevkov“ a zobrazte svoje nové stĺpce v akcii.

Filtrovanie a triedenie stĺpcov

Po vytvorení požadovaných stĺpcov ich môžete začať používať, aby ste si mohli usporiadať a spravovať svoj obsah. Ako už bolo uvedené, vyhľadávanie obsahu pomocou nástrojov na triedenie alebo filtrovanie môže byť užitočné, ak chcete vyhľadať, zobraziť alebo upraviť konkrétne údaje..

Povoliť triedenie

Ak chcete zoradiť stĺpec, najprv skontrolujte, či je pre daný typ stĺpca k dispozícii zoradenie a či ste pri nastavovaní stĺpca aktivovali triedenie. Ďalej otvorte prehľadovú stránku obsahujúcu stĺpce, ktoré chcete zoradiť. Tu som otvoril svoju stránku Príspevky.

Zoradenie počtu slov

Podržaním kurzora nad nadpisom stĺpca, ktorý chcete zoradiť, sa zobrazí šípka možnosti zoradenia. Stačí kliknúť na šípku a váš stĺpec sa automaticky zoradí. Tu vidíte, že som usporiadal blogové príspevky od najväčšieho po najmenší počet slov.

Odporúčaný filter obrázkov

Možnosti filtrovania pre každý typ stĺpca sa v rozbaľovacích poliach zobrazia v hornej časti stránky. Ak chcete filtrovať stĺpec, vyberte jednu z dostupných možností filtrovania a potom kliknite na položku Filtrovať. Tu som filtroval blogové príspevky, aby som zobrazil tie, ktoré ešte zobrazujú odporúčaný obrázok. Pri filtrovaní znova skontrolujte, či typ stĺpca podporuje filtrovanie a či bol aktivovaný.

Upraviť stĺpce

Vložené úpravy

Úpravy stĺpcov sú rovnako jednoduché ako triedenie a filtrovanie. V hornej časti stránky Príspevky vyberte položku Vložené úpravy. Teraz budete môcť upravovať obsah zobrazený v editovateľných stĺpcoch..

Pridať FI

Tu upravujem príspevok v blogu, ktorý si vyžaduje pridanie odporúčaného obrázka. Kliknutím na ikonu úprav v stĺpci s odporúčaným obrázkom môžem vybrať a pripojiť obrázok k príspevku bez toho, aby som musel príspevok skutočne otvoriť..

FI Edit

Možnosti tvorby cien

Správcovské stĺpce Pro je k dispozícii už od 49 dolárov. Tento osobný plán vám umožňuje používať Admin Columns Pro na jednej stránke a zahŕňa jeden rok aktualizácií a podpory. Obchodné plány a plány pre vývojárov sú k dispozícii aj pre väčšie podniky a profesionálov online. Najväčšou výhodou rozšírenia na jednu z nich z osobného plánu je použitie na viacerých weboch, ako aj všetky vyššie uvedené prémiové doplnky tretích strán (moduly pods, rozšírené vlastné polia, WooCommerce atď.)

Dôležité je, že správca stĺpcov Pro poskytuje záruku vrátenia peňazí 60, takže ak nebudete s doplnkom spokojní, dostanete úplnú náhradu. To ukazuje, ako si sú istí správcovia stĺpcov Pro vo svojom produkte.

Záverečné myšlienky

Ako vidíte, použitie Admin Columns Pro na správu obsahu WordPress je mimoriadne jednoduché a efektívne. Tento doplnok ponúka možnosť šetriť čas a umožňuje vám tiež odstrániť chyby školákov, vytvoriť profesionálny, organizovaný a konzistentný blog..

Zistite viac o Správcovské stĺpce Pro dnes. A ako vždy, ak máte nejaké otázky alebo niečo pridať, zanechajte komentár nižšie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me