Ako spustiť viac stránok WordPress z jediného informačného panela

Správa stránok WordPress

Koľko stránok WordPress spravujete? Väčšina začiatočníkov začína s jedným, aby sa pokúsila predať produkt alebo predstaviť svoje príbehy, ale čo keď narazíte na brilantný nový nápad, preto si vyžaduje inú webovú stránku WordPress?


Alebo čo ak chcete vybudovať firmu na navrhovaní webových stránok pre iné malé podniky? Určite budete potrebovať spoľahlivú a účinnú metódu spravovania všetkých týchto stránok na jednom mieste. Dobrá vec, ktorá je potom úplne možná, však? Pokračujte v čítaní, aby ste sa naučili, ako spúšťať viaceré weby WordPress z jedného hlavného panela.

Aké nástroje potrebujete?

Vďaka viacerým spoločnostiam sa nemusíte potýkať s akýmkoľvek kódom alebo si vytvoriť vlastný systém na správu viacerých stránok na jednom dashboarde. Niekoľko spoločností poskytuje riešenia typu všetko v jednom, takže môžete jednoducho nainštalovať a presunúť svoje stránky na jeden informačný panel. Dnes sa chystám pokryť alternatívne riešenie: veliteľ CMS.

CMS Commander je jedným z lídrov v odbore, ale aj niekoľko ďalších spoločností poskytuje dobré riešenia. Neváhajte sa s nimi pohrať, ak nenájdete to, čo potrebujete s veliteľom CMS. Všetky majú podobné vlastnosti.

Správa viacerých stránok WordPress na jednom informačnom paneli pomocou CMS Commander

CMS Commander pracuje pomocou jednoduchého rozhrania a proces nastavenia je pre začiatočníkov pomerne jednoduchý. Páči sa mi program CMS Commander, pretože primárny informačný panel, na ktorom pracujete, vyzerá trochu podobne ako predvolený informačný panel WordPress.

Je trochu odlišný od ostatných vyššie uvedených možností, pretože nevidíte skutočný informačný panel WordPress. Skôr poskytuje vlastné jedinečné rozloženie.

Krok 1: Zaregistrujte sa pre veliteľa CMS

Prejdite na webovú stránku veliteľa CMS.

Stránka veliteľa CMS

Klikni na Prihlásiť Se v ponuke alebo vyberte ikonu Vyskúšaj zadarmo možnosť, ak ju chcete vyskúšať pred potvrdením platobného plánu. Ceny závisia od toho, koľko webových stránok spravujete (od 8 dolárov až po 125 dolárov za 400 stránok). Po uplynutí 14-dňovej skúšobnej doby budete mať naďalej prístup až pre päť stránok so základnými funkciami.

Prejdite si tento proces na stiahnutie zadaním svojej e-mailovej adresy a získajte e-mail s informáciami o hesle a používateľskom mene. Vyberte ikonu Prejdite na účet sa presuniete vpred a zobrazí sa váš informačný panel.

choďte na účet

Na nastavenie sa stačí nalepiť na primárnu stránku. Potom budeme hovoriť o uverejňovaní článkov a správe vášho obsahu z informačného panela.

prístrojová doska

Krok 2: Stiahnite a aktivujte doplnok

Nájdite odkaz, ktorý uvádza Plugin klienta CMS Commander. Kliknite na tento odkaz a nahrajte (a aktivujte) doplnok na všetky jednotlivé stránky, ktoré chcete spravovať, na hlavnom paneli CMS Commander.

Zapojiť

To je všetko, čo musíte urobiť s doplnkom. Po aktivácii doplnku na všetkých vašich stránkach by ste mali skočiť späť na veliteľa CMS.

Klient veliteľa CMS

Krok 3: Umiestnite všetky stránky na informačný panel veliteľa systému CMS

Nájsť Pridajte svoj prvý web hlavičku a prilepte do adresy lokality, používateľského mena správcu, hesla správcu a voliteľného názvu skupiny a pridajte každý z webových stránok, ktoré majú nainštalovaný doplnok. Kliknite na ikonu Pridať webovú stránku tlačidlo pre každú jednotlivú webovú stránku.

Pridať webovú stránku

Pole Názov skupiny funguje dobre pre ľudí spravujúcich niekoľko rôznych skupín klientov. Možno si vytvoríte webové stránky pre reštaurácie a realitné kancelárie. Oddeľte ich od voliteľného poľa Názov skupiny.

K dispozícii je tiež odkaz na hromadné pridanie vašich stránok, čo uľahčuje, ak si neželáte raziť desiatky poverení pre stránky..

Hromadné stránky

Po dokončení tohto procesu pre všetky svoje stránky môžete prejsť nadol a zobraziť celý zoznam stránok. Táto oblasť je dosť silná, pretože môžete posúvať jednotlivé tlačidlá a zobraziť tak veci, ako sú štatistiky, spätné odkazy, rýchlosť stránky, komentáre a ďalšie.

Páči sa mi oblasť, ktorá vám umožní aktualizovať všetky vaše stránky naraz. Hrajte sa s tlačidlami v tomto module a získajte pocit, ako to funguje. Odporučil by som tiež použitie Hromadné čistenie tlačidlo na odstránenie nevyžiadaného miesta na všetkých vašich stránkach WordPress. Pretože sa jedná skôr o stavovú oblasť, nemôžete tu vlastne publikovať obsah.

Na tomto mieste vstupuje do hry panel nástrojov na ľavej strane stránky.

Zoznam stránok

Krok 4: Uverejnite príspevok na jednom z vašich webových stránok

Povedzme, že pre vašu firmu prichádza udalosť a musíte si vytvoriť blogový príspevok, aby ste o tom informovali všetkých svojich čitateľov. Klikni na Editor príspevkov prejdite na stránku, ktorá vám umožní vytvoriť a zverejniť vaše príspevky.

Editor príspevkov

Táto stránka vyzerá dosť podobne ako štandard pošta na stránke WordPress, takže si môžete vytvoriť názov a článok pre blogový príspevok, ktorý chcete zdieľať. Všetko je tu stále od odkaz tlačidlá na text Editor.

Editor príspevkov

Ak posuniete nadol pod editor, nájdete oblasť s názvom Nastavenia WordPress. Tento modul umožňuje upravovať napríklad Kategórie, používateľské mená, Typy príspevkov, a viac.

Nastavenia WordPress

Môžete dokonca vložiť do svojho príspevku odporúčaný obrázok a odoslať ho na skutočne prepojenú webovú stránku. Majte na pamäti, že Typ príspevku rozbaľovacia ponuka je zahrnutá, takže môžete určiť, či vytvárate príspevok alebo stránku. V závislosti od vašich webových stránok môžete mať aj ďalšie možnosti, ako napríklad Produkty, kupóny, alebo a Vlastný typ príspevku.

Po dokončení príspevku odovzdajte všetky svoje obrázky a prejdite procesom korektúry. Posuňte sa do pravého horného rohu okna veliteľa CMS. Toto poskytuje zoznam všetkých stránok, ktoré ste sa pripojili k veliteľovi CMS. Máte možnosť publikovať tento príspevok do skupiny, ktorú ste uviedli skôr, alebo iba na jeden web.

publikovať

Vyskúšajte web, na ktorý chcete príspevok uverejniť, a kliknite na Článok na vybrané stránky Tlačidlo. Týmto sa článok nasníma na tie stránky, na ktoré môžete prejsť neskôr a skontrolovať, ako vyzerá.

Čo iného dokážete zvládnuť s veliteľom CMS?

Keďže je tento nástroj taký rozsiahly, existuje príliš veľa funkcií na pokrytie iba jedného blogového príspevku. Niektoré bežné úlohy, ktoré môžete vykonávať, som však zostavil pomocou ovládacieho panela CMS Commander.

 • Nahrajte hromadný obsah, ako sú nastavenia SEO alebo súbor plný článkov do vášho počítača
 • Prezrite si všetky minulé príspevky a komentáre, aby ste ich mohli upravovať a odpovedať používateľom
 • Zobrazenie a vytváranie používateľov
 • Nainštalujte doplnky na všetky alebo niektoré z lokalít na ovládacom paneli CMS Commander
 • Nainštalujte motívy na všetky alebo na niektoré stránky, ktoré ste aktivovali
 • Vykonajte manuálne a automatizované zálohy
 • Klonujte jeden z vašich webových stránok
 • Namiesto bežného procesu inštalácie WordPress si vytvorte úplne nový web

Spúšťanie webových stránok WordPress z viacerých dashboardov je časovo náročné a frustrujúce. Nielenže musíte žonglovať so všetkými týmito heslami, ale myšlienka skákať z jednej karty na druhú v prehľadávači ma krúti; najmä ak podnikáte. Koľko času strácate zmenou prevodových stupňov?

Dajte nám vedieť v sekcii komentárov, ak prevádzkujete svoje weby WordPress z jedného dashboardu alebo ak sa vám podarí, aby fungoval s viacerými dashboardmi. Páčilo by sa nám váš príspevok!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map