Ako vytvoriť festival s hudbou a módou pripravený na blog pomocou

V prípade, že ste bývali pod skalou, Coachella 2016 sa začala dnes. Pripravte sa na milovníkov hudby, vývojárov trendov a samozrejme celebrity, ktoré tento víkend a budúci týždeň prevezmú sociálne médiá. Chcete sa zapojiť do zábavy?


Aký lepší spôsob, ako si vytvoriť úžasný vkus v hudbe, móde a popkultúre, ako s úžasným blogom! Nerobte si starosti – nemusíte byť webový dizajnér alebo vývojár, aby ste si vytvorili svoj vlastný blog. Všetko, čo potrebujete, je niekoľko náhradných babiek, hodinu alebo menej, aby ste ich mohli nastaviť, a nejaký skvelý obsah. Vyrobte si preto pohodlie a začnime!

Krok 1: Získajte doménové meno a hosting

Hosting je dôležitý. Stále o tom hovoríme na WPExplorer, a to z dobrého dôvodu. Existuje veľa faktorov, ktoré môžu ísť pri výbere správneho hostingu pre váš web WordPress, ako je webový priestor, záruka prevádzkyschopnosti (percento času, počas ktorého bude web fungovať), zálohy, škálovateľnosť, vstavané bezpečnostné opatrenia a ďalšie.

Keď však vidíme, že toto je pravdepodobne prvýkrát, čo ste vytvorili blog, predpokladáme, že cena je veľkým faktorom. S tým nie je nič zlé! Stále nájdete spoľahlivý hosting pre svoj nový blog za primeranú a primeranú cenu. Okrem toho bude pre nový blog fungovať zdieľaný plán hostenia v poriadku – nemá zmysel pri platení za super-nabitý hosting, keď ho ešte nepotrebujete (navyše ho môžete kedykoľvek zväčšiť).

Mnoho hostingových spoločností ponúka nové zákaznícke špeciály a pomocou našich exkluzívnych propagačných odkazov môžete ušetriť na svojom hostovaní za prvý rok alebo viac. Tu sú dve možnosti, ktoré sú ideálne pre začínajúcich bloggerov.

Webhosting GoDaddy

Webhosting GoDaddy 1 $

Práve teraz existuje šialený webhosting GoDaddy, v ktorom sa môžete zaregistrovať iba pre ekonomický plán Economy $ 1 / mesiac (pre prvý rok) plus prichádza s a bezplatné doménové meno (opäť pre prvý rok – budete musieť každý rok obnoviť registráciu názvu domény spolu s hosťovaním). A môžeme osobne potvrdiť, že GoDaddy je veľmi ľahká možnosť nastavenia hostingu (môžete postupovať spolu s našou Stručnou príručkou nastavenia GoDaddy). Normálne by sme neodporúčali hosťovanie 1 $ (najmä nie pre stránky s vysokou návštevnosťou), ale GoDaddy je dôveryhodná spoločnosť a momentálne máme s nimi hostené dva menšie webové stránky a nemali sme žiadne problémy..

Webhosting Bluehost

Webhosting Bluehost 3,49 dolárov

Ďalšou spoločnosťou, ktorú by sme odporučili, je Bluehost a my nie sme jediní – dokonca ich odporúča aj samotný WordPress. Vďaka špeciálnej podpore nových zákazníkov môžete zdieľaný hosting získať už za minimálny čas $ 3,49 / mesiac (so zmluvou na 36 mesiacov) plus a bezplatné doménové meno. Nastavenie WordPress s Bluehost je veľmi podobné GoDaddy – je to inštalácia jedným kliknutím. Pri vytváraní účtu si jednoducho vyberiete možnosť WordPress a nainštalujú a nakonfigurujú všetky vaše súbory WordPress, takže môžete prejsť na výber témy, pridávanie doplnkov a vlastne blogovanie.!

Krok 2: Výber správneho motívu WordPress

Teraz, keď už máte pripravené doménové meno, môžete sa prihlásiť do svojho hlavného panela WordPress a začať pripravovať svoje stránky na blogovanie. To zahŕňa výber témy pre váš web! Veľkou otázkou je, či chcete ísť s ta zadarmo tému (0 dolárov, ale obmedzené funkcie) alebo poistné jedna (stojí peniaze, ale má viac funkcií a môžete požiadať autora témy o pomoc, ak ju potrebujete)? Tu sú naše obľúbené témy pripravené pre každý rozpočet!

Dvadsaťšesť WordPress Téma (zadarmo)

2016 WordPress Téma zdarma

S čistou a jednoduchou predvolenou témou WordPress nie je nič zlé. Bol navrhnutý pre blogerov a neprichádza s množstvom ďalších funkcií, ale všetky základné prvky sú tu vďaka možnostiam zabudovaným v jadre WordPress. Ak prejdete na hlavný panel pod vzhľadu> prispôsobiť, môžete urobiť niekoľko vylepšení, ako je vlastné logo a pozadie, ale pomocou niekoľkých bezplatných doplnkov (do tých sa dostaneme za minútu) môžete pridať oveľa viac funkcií do túto základnú tému.

Téma Noir Premium WordPress (59 dolárov)

Noir Simple WordPress Theme for Infoprenuers

Info & DownloadView The Demo

Noir je prémiová téma, ktorá prichádza s úžasným blogom, možnosťami prispôsobenia farieb, vlastnými možnosťami písiem Google a dokonca aj so zabudovanými reklamnými spotmi (pridajte tam Google Adsense alebo pridajte pridružené odkazy, aby ste každý mesiac vygenerovali pár ďalších babiek). Navyše, ak máte v pláne predať čokoľvek (vlastné festivalové oblečenie, výtlačky fotografií, ktoré urobíte na akcii, originálne MP3 alebo čokoľvek iné), Noir prichádza s plnou podporou pre doplnok elektronického obchodu WooCommerce, takže môžete predávať svoj vlastný digitálny alebo fyzický tovar priamo z vašich vlastných webových stránok (poplatky za rozlúčku Etsy!).

Téma WordPress dnes (zadarmo)

Téma bezplatného blogu a časopisu WordPress

Info & DownloadView The Demo

Ďalšou skvelou voľbou zdarma je naša vlastná téma WordPress Today. Táto téma v štýle správ a blogu obsahuje jednoduché možnosti prispôsobenia na výber rozloženia stĺpcov, sociálnych odkazov, reklamných priestorov a ďalších možností. Navyše podporuje viac formátov príspevkov – takže môžete ľahko zdieľať súbory fotografií z udalostí, vlogov z týždňa, zvukových záznamov alebo rozhovorov a samozrejme štandardných textových príspevkov..

Sviatočné tému Premium WordPress (39 dolárov)

Sviatočné tému Premium WordPress

Info & DownloadView The Demo

Nenechajte sa zmiasť „dovolenkovou“ inzerciou tejto témy – je ideálna pre blogerov zameraných na módu vpred a na hudbu. Veľké, tučné obrázky, vlastné možnosti farieb, možnosti písma a vlastné widgety sú len niektoré z vynikajúcich funkcií zabudovaných do tejto témy. Navyše existujú zábavné vlastné widgety pre sociálne odkazy, sekcia „o mne“ a mnoho ďalšieho.

Krok 3: Pridanie užitočných doplnkov

Doplnky môžu byť trochu ohromujúce. Ak ich skombinujete všetky dostupné bezplatné a prémiové možnosti, pravdepodobne ich existujú stovky tisíc. Existuje však iba niekoľko kľúčových doplnkov, ktoré odporúčame všetkým, a niekoľko zábavných doplnkov, ktoré vám uľahčia spojenie s inými návštevníkmi festivalu..

Doplnok JetPack WordPress

Doplnok Jetpack WordPress

jetpack je všetko-v-jednom doplnku pre všetky vaše potreby WordPress. Tento doplnok obsahuje možnosti zabezpečenia WordPress, optimalizácie obrázkov, zdieľania v sociálnych sieťach, súvisiacich príspevkov a ďalších.

Akismet Antispam WordPress Plugin

Akismet Antispam Plugin

Akismet je filter nevyžiadaných poznámok aj od tímu Automattic. Filtruje všetky nevyžiadané položky, takže vám zostanú iba skutočné komentáre od skutočných čitateľov. Musíte aktivovať kľúč API, ale pre osobné blogy je to úplne zadarmo (woohoo!).

Váš doplnok SEO WordPress

Váš doplnok SEO

Každý blog potrebuje doplnok SEO, ktorý vám pomôže so všetkými zložitými vecami, ktoré ovplyvňujú hodnotenie vašich vyhľadávacích nástrojov. Dôrazne odporúčame Váš SEO. Používame to (spolu s viac ako miliónom ďalších ľudí), pretože to umožňuje vytváranie súboru Sitemap, pridávanie titulov a úryvkov pripravených na SEO a ešte oveľa ľahšie.

Doplnok na podávanie informačných kanálov na Instagram

Aj keď ste na cestách, určite budete robiť fotky a zdieľať obrázky na Instagrame. Nechcete to zdieľať aj na svojom blogu? S zadarmo Instagram Feed plugin môžete pridať svoju Insta na príspevky, stránky a dokonca aj widgety pomocou praktického skráteného kódu.

Instagram Doplnok pre bezplatný prenos

Zdieľate obrázky a citlivé myšlienky aj na Twitteri? Použi Ľahká miniaplikácia na Twitteri Doplnok na pridanie posledných tweetov do oblastí miniaplikácií bočného panela alebo päty. Týmto spôsobom všetci vaši čitatelia uvidia, čo máte na srdci!

sociálno-stream-WordPress-plugin

Ak však chcete zdieľať to, čo zdieľate na všetkých svojich sociálnych médiách, nehľadajte nič viac než sociálny prúd. Tento prémiový doplnok (iba 19 dolárov) sa môže pripojiť k vášmu Twitteru, Facebooku, Google+, Instagramu, blogu RSS, Pinterestu, Youtube, Vimeo, Tumblr, last.fm a ďalšie! Zlúčením všetkých vašich sociálnych účtov sa vytvorí preplnený mediálny tok, aby vaši čitatelia mohli sledovať spolu s vašimi festivalovými aktivitami a mali pocit, že sú priamo tu s vami..

Krok 4: Začnite blogovať o svojom srdci

Blog Your Heart Out

Kroky 1 až 3 boli všetky o tom, ako sa pripraviť stránka WordPress, ale teraz je čas skutočne pridať obsah do svojho blogu. V skutočnosti neexistujú žiadne pravidlá týkajúce sa toho, čo môžete a čo nemôžete urobiť (okrem toho, že nebudete plagovať prácu iných ľudí a nedistribuujete autorské práva v poriadku?). Pri písaní je však treba uviesť niekoľko rýchlych tipov:

 • Používajte správne nadpisy: H1 je pre váš názov príspevku, ak chcete do svojho obsahu pridať viac nadpisov, použite nadpis H2 s podnadpismi H3, atď..
 • Poskytnite kredit svojim zdrojom: Ak chcete zdieľať fotku alebo video niekoho iného, ​​nezabudnite im za to dať kredit! Ešte lepšie je, že najprv požiadajte o povolenie (pôvodný tvorca vám poďakuje!).
 • Odkaz na ostatných: Je skvelé odkazovať na ďalšie blogy v rámci vašich príspevkov, aby vaši čitatelia mohli čítať o aktuálnej téme, budovať kamarátstvo s kolegami blogermi a vyzerá to dobre pre vaše SEO.
 • Kontrola pravopisu a kontrola: Kontrola pravopisu je vynikajúca pri opravovaní pravopisných chýb, ale pred uverejnením príspevku si prečítajte písomne ​​svoju prácu, aby ste nepostrihali prípadné gramatické chyby (v opačnom prípade sľubujeme, že dostanete aspoň jeden „užitočný“ komentár, ktorý upozorní).

Zabalenie

Dúfame, že vám tento malý sprievodca pomôže pripraviť váš blog práve včas na festivalovú sezónu! Máte nejaké ďalšie tipy na zdieľanie? Alebo ste použili nášho sprievodcu na vytvorenie vlastného festivalového blogu? Radi by sme počuli vaše myšlienky alebo videli, čo ste vytvorili – preto sa s nami podeľte o komentáre nižšie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map