Ako vytvoriť internetový obchod s WooCommerce a WordPress

Hwo vybudovať úspešný internetový obchod pomocou WordPress

Takže si chcete založiť vlastný obchod – myslíme si, že je to fantastické! Byť svojim vlastným šéfom je náročné a obohacujúce, pretože vidíte, že vaša tvrdá práca priamo ovplyvňuje vaše príjmy. Chceme vám pomôcť, aby sa váš podnik stal úspešným, a preto sme zostavili ľahko použiteľného sprievodcu vytvorením internetového obchodu a niekoľko užitočných tipov na jeho propagáciu..


Online nakupovanie

Predaj tovaru z fyzického výkladu nie je vždy uskutočniteľný alebo praktický. Najmä v dnešnej dobe, keď sa nakupovanie online stáva čoraz rozšírenejším. Podľa prieskumu o maloobchode v roku 2016 do roku 2006 PwC (veľká štvorročná globálna účtovná firma) viac ako polovica všetkých nakupujúcich uskutoční každý mesiac nákupy online a viac ako tretina všetkých nákupov online sa uskutoční pomocou mobilného telefónu.

Celkový maloobchodný prieskum 2016: PwC

V tom istom prieskume sa ďalej uvádza, že viac ako dve tretiny online nakupujúcich sú silne ovplyvnené sociálnymi médiami, ako aj pripomienkami a recenziami produktu. To znamená, že je dôležitejšie ako kedykoľvek predtým získať nejaký pozitívny tlak na nové výrobky.

Zatiaľ vás neprekonáme, máme pre vás plán čistého strihu, aby ste mohli svoj internetový obchod vybudovať a propagovať, aby vám pomohli dosiahnuť úspech v podnikaní! Čas sú peniaze, takže sa k tomu dostaneme priamo!

Jednoduchý spôsob, ako vytvoriť webovú stránku

Predtým, ako budete môcť zostaviť internetový obchod a začať pridávať produkty, musíte najprv webovú stránku. Z celého srdca odporúčame hostiteľa WordPress. WordPress je nielen dostatočne výkonný na to, aby zvládol plne fungujúci internetový obchod, ale je to tiež ľahká a cenovo dostupná možnosť, ktorú si môžete prispôsobiť podľa vašich potrieb elektronického obchodu..

Nájdite ten správny hosting

Hosting WordPress

Najprv budete potrebovať doménové meno a hosting. Dobrý hosting stojí peniaze. Určite si môžete vytvoriť webovú stránku elektronického obchodu pomocou Bluehost, ktorá ponúka propagačný zdieľaný hostingový plán 2,95 dolárov / mesiac. Bluehost ponúka zdieľaný hosting za prijateľnú cenu, ktorá je skvelá pre nové webové stránky. Zahrnutý je aj názov domény, takže sa nemusíte obťažovať so samostatným nákupom. Plus nastavenie je jednoduché. Ponúknite inštaláciu WordPress jedným kliknutím, takže počas nastavovania vyberte iba WordPress, zadajte názov svojej domény a hotovo!

Ale ak ste ochotní investovať trochu navyše, dôrazne odporúčame vyskúšať WPEngine. Plány začínajú na 29 dolárov mesačne na riadený hosting WordPress z WPEngine (všetky plne odpočítateľné ako obchodné náklady), ktoré zahŕňajú plne spravované servery, automatické aktualizácie jadra WordPress, podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni, denné zálohovanie vašich webových stránok, technológiu evercache, vrátane postupovania a ďalšie. Navyše, pretože sa to podarilo WordPress hosting ste pripravení začať hneď od začiatku (nevyžaduje sa žiadna inštalácia WP). Budete si však musieť kúpiť doménové meno od registrátora, ako je napríklad GoDaddy, a potom doménu nasmerovať na svoje servery na WPEngine. Ak budete postupovať spolu s Sprievodca GoDaddy nemali by ste mať žiaden problém.

Pridajte SSL na zabezpečenie bezpečného nakupovania

Keďže vytvárate internetový obchod, je veľmi dôležité kúpiť si certifikát SSL. Certifikát „vrstva soketov“ je to, čo vaše webové stránky používajú na vytvorenie zabezpečeného prepojenia medzi vašim serverom a prehliadačom zákazníka, ktoré sa odráža vo vašej adrese URL ako „https: //“ (a často sa tiež zobrazí zelený symbol zámku). Našťastie SSL sa dá pomerne ľahko nastaviť pomocou Bluehost alebo WPEngine, pretože ho hostia ponúkajú ako prémiový doplnok pri pokladni pri podpise na hosťovanie.

Vyberte návrh obchodu

Teraz, keď máte pripravenú svoju doménu a jadrovú inštaláciu WordPress, môžete zmeniť estetiku svojej webovej stránky. Krásnym aspektom WordPress je obrovská rozmanitosť webových stránok možnosti dizajnu dostupné prostredníctvom použitia tém. Na WordPress.org sú k dispozícii tisíce bezplatných tém, pričom niektoré z nich ponúkajú podporu elektronického obchodu. Ak však chcete získať viac možností a väčšiu kontrolu nad vzhľadu svojej webovej stránky, odporúčame vám zvoliť si prémiovú tému..

Prémiové témy zahŕňajú nielen viac možností dizajnu, ale väčšina prichádza aj s prémiovou podporou a aktualizáciami od autora. Ale bez ohľadu na váš rozpočet, tu sú niektoré z našich obľúbených WordPress tém pre elektronický obchod.

Celkom Glitz & Glam elektronického obchodu WordPress Demo

Celkom: Kompletné riešenie pre webové stránky a elektronické obchodovanie (ukážka Glitz & Glam)

Ak chcete mať úplnú kontrolu nad rozložením stránky, príspevku a produktu, je skvelá voľba téma Total Multipurpose WordPress Theme. Nielenže existuje množstvo profesionálne vyzerajúcich ukážok blogu a obchodu, ktoré môžete importovať, aby ste mohli začať, ale téma sa dodáva s ľahko použiteľným nástrojom na vytváranie drag & drop stránok, tvorcom šablón a dvoma prémiovými posúvačmi, takže môžete vytvoriť ľubovoľné rozloženie viem si predstaviť. Vlastné výbery farieb, možnosti písma, rozloženie vstupu a tony ďalších nájdete v živom prispôsobiteľi pomocou ešte viac možnosti sú v paneli tém.

Elegantný moderný blog a obchod WordPress Theme

Téma moderného blogu a obchodu Chic

Chic je krásny blog a ukladá sa téma WordPress, ktoré bolo šité na mieru pre blogerov, ktorí chcú začať podnikať. Vstavané možnosti pre stĺpce, bočné panely, farby, písma a ďalšie sú v prispôsobiteľnom nástroji WordPress v poriadku. Navyše téma obsahuje možnosti pre sociálne zdieľanie, vlastnú prihlasovaciu stránku, reklamné oblasti, vlastný widget pre informačné bulletiny a ďalšie, ktoré vám pomôžu rozšíriť vaše podnikanie.

Téma obchodníka WordPress

Téma WordPress reagujúca na predajcu

Obchodník je výkonná téma obchodu s elektronickým obchodom, ktorá sa dodáva s hromadou vstavaných šablón stránok, vlastných farieb a typov písma a ďalších možností dizajnu, ktoré uľahčujú skrášlenie vášho online obchodu. Súčasťou témy je tiež prispôsobovač hlavičiek, úplný blog a prémiový posúvač.

Bezplatná téma WordPress pre priečelie

Storefront Téma základného a bezplatného obchodu

výkladná skriňa bol vytvorený ako jednoduchá téma s priamym rozložením obchodu a kompatibilitou s doplnkom WooCommerce. Téma prichádza s vstavanou hrsťou rozložení a farebných možností a predstavuje solídnu možnosť pre bezplatnú tému.

Ako vytvoriť internetový obchod

Teraz, keď máte webovú stránku v prevádzke, môžete začať budovať svoj internetový obchod a pridávať svoje výrobky na predaj. Aj keď existujú prémiové možnosti výkladu, dôrazne odporúčame bezplatné, obľúbené a výkonné WooCommerce doplnok pre elektronické obchodovanie (ktorý sa teraz tiež spravuje rovnakými ľuďmi, ktorí spustili program WordPress). WooCommerce sa ľahko používa, rýchlo sa nastavuje a existuje široká škála voliteľných prémiových doplnkov, ktoré si môžete kúpiť, aby ste do svojho online obchodu pridali ďalšie funkcie..

1. Inštalácia WooCommerce a rýchle nastavenie

Najprv musíte nainštalovať WooCommerce. Je to dosť jednoduché, pretože je ľahko dostupné z bezplatného úložiska doplnkov WordPress.org, ku ktorému máte prístup priamo z hlavného panela WordPress..

Nainštalujte WooCommerce

Jednoducho sa prihláste do inštalácie WordPress a kliknite na ikonu plugins na hlavnom paneli a potom kliknite na ikonu Pridať nové voľba. Vyhľadajte výraz „woocommerce“ a doplnok WooCommerce by sa mal zobraziť ako prvý výsledok (je to výsledok s viac ako 1 miliónom aktívnych inštalácií a ikonou roztomilých delfínov). Kliknite na ikonu Nainštalovať teraz Tlačidlo. Týmto sa automaticky stiahnu a nainštalujú súbory doplnkov a malo by to trvať iba minútu.

Aktivujte WooCommerce

Po nainštalovaní doplnku musíte kliknúť na odkaz Aktivujte doplnok pomocou WooCommerce.

Rýchly štart WooCommerce

Potom by ste mali byť vyzvaní na spustenie inštalácie. Sledovanie je oveľa jednoduchšie, takže kliknite na ikonu Poďme tlačidlo začať.

Nastavenie WooCommerce: Stránky

Inštalátor sa najskôr spýta, či chcete, aby si WooCommerce automaticky vytvoril váš kľúčové stránky pre teba. Tieto stránky zahŕňajú váš hlavný obchod, nákupný košík, pokladňu a predvolenú stránku zákazníckeho účtu. Určite chcete všetky tieto stránky, takže kliknite ďalej.

Nastavenie WooCommerce: miestne nastavenie

Ďalším krokom je nastavenie obchodu umiestnenia, mena formát a Jednotky opatrenia. Je to dôležité, aby vaši zákazníci vedeli, koľko platíte a čo dostávajú za svoje peniaze. Vykonajte výber a potom kliknite na tlačidlo ďalej.

Nastavenie WooCommerce: Doprava

V závislosti od toho, čo predávate, bude možno potrebné povoliť aj možnosti základnej dane z prepravy a predaja. Ak predávate fyzický tovar, budete musieť povoliť prepravu (ale ak plánujete predávať digitálny tovar, túto časť preskočte). základná preprava možnosť na tejto stránke nastavenia vám umožní zadať paušálne sadzby za vnútroštátnu a medzinárodnú prepravu (v USA a plánujete používať paušálne sadzby USPS jednoducho zadajte tieto sadzby na základe polí, ktoré pravdepodobne použijete) ).

Ak predávate čokoľvek, možno budete musieť povoliť daň z predaja. Niektoré štáty požadujú, aby sa pri každom predaji vybrala daň z obratu (pozerám sa na vás na Havaji), zatiaľ čo iné štáty oslobodzujú výlučne digitálny tovar (napríklad dobrý ol Nevada). Taxjar má skvelé interaktívna mapa dane z obratu Ak žijete v USA, ale bez ohľadu na to, kde sa nachádzate, mali by ste sa poradiť s miestnymi daňovými úradmi a zistiť, aké pravidlá sa na vás vzťahujú, alebo prípadne zvážiť najatie účtovníka so znalosťou štátnych a miestnych daní (skrátene SALT). Po dokončení tejto stránky kliknite na ďalej.

Nastavenie WooCommerce: Platby

Poslednou časťou rýchleho nastavenia WooCommerce je nastavenie vášho možnosti platby. Jedným z najjednoduchších spôsobov výberu platby za tovar je PayPal Ak teda chcete akceptovať platby týmto spôsobom, nezabudnite na túto stránku zadať svoju adresu PayPal. WooCommerce tiež obsahuje vstavané možnosti pre platby prostredníctvom skontrolovať, bankový prevod alebo platba na dobierku. Navyše môžete vždy použiť prémiové rozšírenie pre ďalšie platobné brány ako Authorize.net alebo Stripe (nie ste si istí, ktoré použiť? Checkout náš článok o PayPal vs Stripe pre online obchody).

Po dokončení nastavenia spôsobu platby dokončite nastavenie kliknutím na tlačidlo Pokračovať. WooCommerce bude vyžadovať povolenie na zhromažďovanie údajov (záleží len na vás, aj keď sa prikláňame k láskavému poklesu).

2. Ďalšie (dôležité) nastavenia WooCommerce

Ďalej môžete pokračovať vo vytváraní produktov, ale odporúčame kliknúť na ikonu Vráťte sa na informačný panel odkaz, aby ste mohli dokončiť vytvorenie všetkých dôležitých nastavení WooCommerce.

Nastavenia WooCommerce

Po návrate na hlavnú dosku WordPress prejdite na WooCommerce potom kliknite na nastavenie. Táto prvá stránka obsahuje vaše všeobecné nastavenia WooCommerce. Odporúčame, aby vaše zmeniť predvolenú adresu zákazníka. Majúce lokalizovať povolená, môže potenciálne výrazne spomaliť vaše stránky, pretože sa spoliehate na údaje od tretích strán.

Doprava zadarmo WooCommerce

Pod Doprava na karte nájdete ďalšie možnosti, napríklad, dopravu. Jediné, na čo by sme chceli poukázať, je možnosť doprava zdarma. Toto je niečo, čo by ste mohli chcieť ponúknuť s platným kupónovým kódom alebo pre všetky objednávky nad určitú sumu. Len začiarknite políčko a zadajte svoje požiadavky.

E-maily od spoločnosti WooCommerce

Pohybujúc sa pod e-maily kartu, do ktorej môžete vstúpiť a zmeniť e-mailovú adresu príjemcu pre rôzne štandardné e-maily pre objednávky. Možno máte viac ľudí, ktorí spravujú váš internetový obchod, takže by ste mohli chcieť, aby sa oznámenia o novej objednávke dostali na oddelenie dopravy, zatiaľ čo zrušené objednávky by sa pravdepodobne mali financovať.

Kupóny WooCommerce

Posledná možnosť WooCommerce, ktorú by ste mohli chcieť využiť skôr, ako začnete pridávať produkty, je kupóny. Ak chcete vytvoriť nový kupón, kliknite na ikonu kupóny potom možnosť pod WooCommerce Pridať nové. Od tejto chvíle môžete vytvárať kupóny pre nastavenú čiastku v dolároch alebo percentuálny podiel plus ďalšie obmedzenia týkajúce sa použitia (napríklad objednávky nad 100 dolárov alebo vytvoriť kódy jednorazového použitia).

Vo WooCommerce je veľa ďalších nastavení a možností, ktoré by ste mohli chcieť zmeniť. Tie, ktoré sme spomenuli, sú niektoré, o ktorých sme si mysleli, že by sa vzťahovali na väčšinu internetových obchodov, ktoré dostanú nastavenie prvýkrát.

3. Pridávanie produktov

Teraz, keď máte všetko nastavené, môžeme začať pridávať vaše produkty! Najprv by ste však mali pridať niektoré kategórie produktov, aby ste mohli usporiadať svoje ponuky.

Kategórie produktov WooCommerce

na pridajte svoje kategórie ísť do Produkty potom Kategórie na hlavnom paneli. Zadajte svojej kategórii názov, slimák pre svoju URL (alebo ak necháte toto prázdne, WooCommerce použije názov vašej kategórie ako slimák), nadradenú kategóriu (toto by ste použili pre vnorené položky, napr. Topánky by boli rodičmi na päty alebo sandále) ), popis kategórie, typ zobrazenia (predvolené je zobrazovanie všetkých položiek v kategórii na stránke archívu, môžete si však zvoliť aj zobrazenie podkategórií alebo obidvoch) a obrázok (tento obrázok sa používa pri vkladaní mriežky kategórií na stránky).

Po pridaní kategórií môžete prejsť na pridávanie značiek. Je to podobný proces, ktorý nie je potrebný, ale môže byť pre zákazníkov veľmi užitočný. Značky sú skvelé na zoskupovanie podobných položiek, ktoré nepatria do rovnakej kategórie. Značky môžete vytvoriť pre konkrétnejšie opisy položiek, ako sú bedrové alebo moderné výrobky, prípadne pre značky, ak predávate produkty od mnohých tvorcov. Len sa ubezpečte neduplikujte sa vaše kategórie s vašimi značkami (mať „fantáziu“ a „fantáziu“ je pre SEO zlé a mätúce pre zákazníkov). Po dokončení značiek je čas pridať produkty!

Všeobecne produkt WooCommerce

Kliknite na Produkty a potom Pridať nové. WooCommerce prichádza so všetkým, čo potrebujete na pridanie svojich produktov, s dostatkom miesta pre informácie a obrázky, aby zákazníci (a vyhľadávacie nástroje) boli spokojní..

Najskôr pomenujte svoje produkty, priraďte akékoľvek kategórie alebo značky a pridajte odporúčaný obrázok produktu a voliteľné obrázky z galérie. Potom v prvom textovom poli môžete pridať dlhý popis položky. Toto sa zobrazí na karte „Popis“ vedľa položky „Recenzie“ na skutočnej stránke produktu. Do druhého textového poľa pridajte krátky popis produktu, ktorý sa má zobrazovať vedľa vašich obrázkov produktu (pár viet a odrážok funguje skvele).

Pre skutočné údaje o produkte si vyberiete Jednoduchý produkt nastavenia uvidíte základné možnosti na pridanie SKU (ktorá je zvyčajne pre vaše vlastné záznamy) a ceny.

Produkt na stiahnutie od spoločnosti WooCommerce

Ak tiež skontrolujete sťahovateľný Možnosti WooCommerce zobrazí pridané možnosti pre súbor na stiahnutie. A ak sa rozhodnete skontrolovať virtuálne a karta Preprava bude odstránená zo sekcie produktu, pretože virtuálnu položku nemusíte odosielať.

Pridružený produkt WooCommerce

Ak namiesto jednoduchého produktu vyberiete Externý / pridružený produkt možnosť WooCommerce zobrazí nastavenia pre prepojenie na iné webové stránky s vaším pridruženým odkazom. To je skvelé, ak chcete do svojich obchodov pridať produkty z obchodov s pridruženými programami (mohli by ste si vytvoriť partnerský web Amazon s WordPress) a zadať províziu za sprostredkovanie.

Premenné atribútov produktu WooCommerce

Posledná možnosť, ktorú môžete pre svoje údaje o produkte vybrať, je Variabilný produkt. Toto by sa malo použiť, keď máte rôzne štýly toho istého produktu, napríklad košeľu viacerých veľkostí a farieb. Najprv by ste mali pridať atribúty pre váš produkt.

Variabilný produkt WooCommerce

Potom vygenerujte variácie pomocou pridaných atribútov. Týmto spôsobom si zákazníci môžu vybrať presne to, čo chcú z vášho výberu.

Zoznam produktov WooCommerce

V časti Údaje o produkte nájdete tiež možnosti na správu svojho účtu inventár. To má zmysel, ak máte zásoby svojich výrobkov pripravené na odoslanie. Ak je váš tovar vyrobený tak, ako je objednaný, alebo ak predávate digitálny tovar, pravdepodobne nebudete mať na túto kartu veľa použitia..

Nájdete tu aj ďalšie Doprava možnosti, v ktorých môžete určiť hmotnosť a rozmery produktu a podobne pokročilé nastavenia na pridanie poznámky k nákupu a povolenie / zakázanie recenzií produktu. Po dokončení môžete svoj produkt publikovať.

Celkový obchod Glitz & Glam WooCommerce

Keď sa zoznámite s možnosťami vo WooCommerce (sľubujeme), bude to jednoduchšie. Akonáhle pridáte všetky svoje produkty, môžete pomocou tematických možností WordPress vytvoriť štýlové stránky v obchode, ktoré zapôsobia na vašu klientelu.

Ako propagovať svoje výrobky

Teraz, keď je váš obchod nastavený a pripravený na použitie, musíte povedať, že ste otvorení pre podnikanie. Existuje mnoho spôsobov, ako zdieľať svoj nový internetový obchod s online nakupujúcimi, ale tu je niekoľko, ako začať.

Využite výhody sociálnych médií

Sociálne médiá

Mali by ste mať Twitter a Facebook, čo sú štandardné sociálne účty, ktoré pravdepodobne budete chcieť pre akúkoľvek malú firmu, ale iné siete ako Instagram, Pinterest a Google+ môžu byť tiež veľmi dôležité v závislosti od toho, čo predávate. Napríklad e-knihy nemusia vyžadovať Instagram, ale ak vyrábate šperky alebo domáce dekorácie, budete chcieť získať fotografie svojich výrobkov trendy.

Skúsiť uverejňovať príspevky každý deň a na začiatku experimentujte s rôznymi dennými časmi. Chcete optimalizovať svoje zdieľanie v sociálnej sieti tak, aby zodpovedalo harmonogramu cieľového publika. Môžete tiež zvážiť automatizáciu zdieľania v spoločnosti. Toto funguje obzvlášť dobre, ak na svoj web pridávate obsah do blogu

Môžete tiež zvážiť propagácia vašich príspevkov, tweety, špendlíky atď. Vytvorenie kampane si vyžaduje trochu prieskumu, pretože budete chcieť zacieliť na správny vekový rozsah, miestne nastavenie a záujmy svojho publika. Dokonca aj výdavky iba pár dolárov denne môžu pomôcť pri získavaní nových potenciálnych zákazníkov.

Spustite propagáciu

Hostiteľ prezradí

Existuje mnoho rôznych spôsobov, ako spustiť propagáciu pre váš internetový obchod. Najjednoduchšie je ponúknuť zľavu alebo dopravu zadarmo pomocou internetu kupón zabudovaná do WooCommerce.

Ďalšou možnosťou je spustiť rozdávanie. Existuje veľa bezplatných súťažných doplnkov, ktoré môžete použiť na usporiadanie propagácie na svojich webových stránkach, alebo môžete použiť službu, ako je napríklad rafflecopter, na správu svojich vlastných darčekov. Len si nezabudnite prečítať o zákonoch, ktorými sa riadia súťaže a reklamné predmety vo vašom okolí (napríklad v USA musíte mať na pamäti zákony, ktoré upravujú hodnotu ceny, neplnoleté osoby, daňové dôsledky a ďalšie – urobte si aj domácu úlohu!).

Ponuka výhod pre zákazníkov

Verný zákazník online

Ak si prispôsobíte svoj obchod WooCommerce, môžete rýchlo vybudovať silnú zákaznícku základňu. A lojálni zákazníci sú dokonalí ľudia, ktorí vám pomôžu propagovať váš obchod.

Skvelý spôsob, ako udržať zákazníkov, aby sa vracali na vaše stránky (a aby ich zdieľali s priateľmi), je ponúknuť svojim najlepším zákazníkom špeciálne výhody. Mohlo by to byť vlastné narodeninové freebie s nákupom (ako je ten darček, ktorý dostanete každý rok v Sephore), zľavnené zasielanie pri veľkých nákupoch (napríklad Old Navy ponúka dopravu zdarma pri objednávkach nad 50 dolárov) alebo špeciálne zľavy pre sprostredkujúcich priateľov (podobné Uberove kódy – zľava 15 dolárov pre vás a priateľa).

Spustite Newsletter

Widget bulletinu

Určite to chcete vytvoriť bulletin aby vaši zákazníci mohli byť informovaní o novinkách, špeciálnych akciách a ďalších novinkách. S MailChimp môžete začať zadarmo a ak používate tému, ako je Total alebo Chic, môže byť v nej zahrnutá miniaplikácia alebo prvok stránky (stačí vložiť do svojho api kódu MailChimp). Ak nie, existuje ich veľa bezplatné doplnky môžete použiť na integráciu MailChimp s vašou webovou stránkou.

získať siete

Networking

Niekedy je lepšie, a to platí najmä o šírení informácií o vašom podnikaní. Čím je vaša sieť širšia, tým viac ľudí budete môcť osloviť. Toto sa týka online vzťahov s kolegovia blogeri a malé podniky (ktorí sa často podieľajú na zdieľaní článkov), ako aj miestne predajne tehál a mált ak predávate fyzický tovar (priateľstvo s majiteľmi miestnych butikov by mohlo znamenať, že si svoj tovar kúpite v darčekovom obchode).

Môžete sa tiež stať členom profesionálneho združenia, ktoré vám pomôže propagovať váš obchod. Možno budete chcieť zvážiť interakciu s miestnymi Obchodna komora ktorých jediným účelom je pomôcť majiteľom miestnych podnikov uspieť. Alebo sa pripojte Medzinárodné obchodné siete (BNI), profesionálna organizácia vytvorená na pomoc podnikovým sieťam po celom svete. A ak máte miestne Rotary Club je to fantastické miesto, ktoré môžete vrátiť komunite a zároveň posilniť obchodné vzťahy. Stačí sa tam dostať, stretnúť sa s ľuďmi a pomôcť vašej firme rásť!

Ďalšie zdroje na spustenie úspešného internetového obchodu

Ako vlastník firmy online existuje veľa ďalších vecí, ktoré musíte zostať na vrchole, aby vaša firma fungovala hladko, vrátane správy vlastnej webovej stránky. Tu je niekoľko ďalších tipov a trikov, ktoré vám pomôžu optimalizovať vaše stránky:

  • Sprievodca pre začiatočníkov k SEO WordPress
  • Bežné chyby WordPress, ktorým sa treba vyhnúť
  • Sprievodca ukladaním do vyrovnávacej pamäte WordPress
  • Zjednodušenie vašej online prítomnosti pomocou WordPress
  • Tipy na zvýšenie dôveryhodnosti a dôveryhodnosti

Dúfajme, že táto príručka bola užitočná! Pokúsili sme sa uviesť čo najviac tipov, ktoré by vám mohli pomôcť začať úspešné online podnikanie Ak máte nejaké ďalšie tipy, podeľte sa o ne s komentármi uvedenými nižšie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me