Najjednoduchší spôsob, ako resetovať svoj web WordPress

Už ste niekedy chceli začať odznova s ​​čistou bridlicou? Možno vyskúšate novú tému na inscenovanom webe. Alebo možno testujete kompatibilitu niekoľkých doplnkov vo vašej vlastnej karanténe. V takom prípade budete chcieť resetovať svoju databázu WordPress.


V týchto prípadoch s najväčšou pravdepodobnosťou importujete alebo vytvárate vzorové údaje, ktoré chcete otestovať, a po dokončení testovania ich pravdepodobne budete chcieť zbaviť. Dátové kúsky by ste mohli po bitoch jednoducho odstrániť ručne, ale trvá to navždy. Alebo môžete použiť Rozšírený doplnok Reset WordPress aby ste svoje stránky vrátili na pôvodnú úroveň, keď ste za pár sekúnd začali.

Ako resetovať svoju databázu WordPress

Rozšírený doplnok na obnovenie WordPress

Najjednoduchší spôsob, ako sme našli rýchle obnovenie databázy WordPress, je bezplatný Rozšírený doplnok Reset WordPress. Tento doplnok vymaže používateľov, blogové príspevky, ukladá produkty, položky portfólia alebo čokoľvek iné, čo by ste mohli pridať do inštalácie WordPress, spolu so všetkými sprievodnými mediálnymi súbormi, komentármi, taxonómiami, hodnoteniami atď. Neodstránia sa vaše nainštalované motívy. a doplnky – jednoducho ich deaktivuje (bez obáv).

Dôrazne odporúčame použitie tohto doplnku v testovacích prostrediach, v ktorých musíte neustále začať znova. Používame ho pri testovaní našej témy Total WordPress, ako aj pri mnohých recenziách doplnkov, ktoré vidíte na našom blogu. Aj keď doplnok v súčasnosti nepodporuje multisite, robí fantastickú prácu na jednotlivých inštaláciách a skutočne zrýchľuje proces testovania a opätovného testovania..

Teraz, keď viete, čo robí doplnok Advanced WordPress Reset, tu je návod, ako ho môžete nainštalovať a použiť na resetovanie svojich stránok.

Krok 1: Nainštalujte rozšírený doplnok Reset WordPress

Nainštalujte rozšírený doplnok na obnovenie WordPress

Najprv sa prihláste do inštalácie WordPress a prejdite na Doplnky> Pridať nové. Vyhľadajte „reset databázy“ a vyhľadajte Advanced WordPress Reset (mal by to byť prvý výsledok). Kliknite na tlačidlo Inštalácia a potom Aktivovať doplnok.

Krok 2: Obnovte svoju databázu WordPress

Obnovte svoju databázu WordPress

Po aktivácii doplnok pridá Advanced WP Reset možnosť v časti Nástroje. Na tomto mieste budete môcť obnoviť svoje stránky.

Dôležitá poznámka: Nezabudnite, že tento doplnok vynuluje celú vašu webovú stránku, čo znamená, že všetci vaši používatelia (okrem administrátora), príspevky, stránky, zamestnanci, portfólio a všetko ostatné budú odstránené – aka navždy preč. Preto vám odporúčame, keď chcete nový začiatok, ako v testovacích prostrediach. Ak chcete jednoducho vyčistiť svoju súčasnú inštaláciu WordPress, odporúčame vám použiť doplnok, ako je Pokročilý databázový čistič (od rovnakého vývojára doplnkov).

Jednoducho napíšte slovo „reset“, aby ste potvrdili, že naozaj chcete obnoviť svoje webové stránky, a potom kliknite na veľkú modrú Obnoviť databázu gombík.

Krok 3: Pokladňa Vaša čistá inštalácia

Po obnovení databázy WordPress

Po potvrdení resetovania by ste si mali všimnúť, že bol úspešný (yay!). Ak sa poobzeráte po svojom webe, všimnete si, že ide o úplne novú inštaláciu.

Výsledok resetovania databázy WordPress

Ak kliknete na príspevky uvidíte, že vaše webové stránky sa vrátili k pôvodnému WordPress „Ahoj svet!“ predvolený príspevok, doplnený ukážkovým komentárom. A ak sa pozriete pod stránky mala by byť späť aj predvolená vzorová stránka WordPress.

Deaktivované doplnky po resetovaní

Vaše stránky sa tiež vrátia k aktuálnej predvolenej téme WordPress. Ale nebojte sa – všetky vaše motívy a doplnky by mali byť stále nainštalované. Rozšírené obnovenie WordPress ich jednoducho deaktivuje (pozrite si snímku vyššie – všetky naše doplnky sú stále k dispozícii).

Predtým potom

A len aby som sa na to pozrel, tu je náš test pred a po fotografiách.

Pred pokročilým resetom WordPress

Toto bolo naše testovacie miesto pred (kompletný s ukážkami príspevkov, taxonómiou, udalosťami, ponukami a ďalšími).

Po rozšírení funkcie WordPress Reset

A toto je po vyplývať. Uvidíte, že téma Mesa, ktorú sme používali, je teraz deaktivovaná a naša stránka namiesto toho používa predvolenú tému WordPress na rok 2017..

Zabalenie

Tam to máte! Kompletný sprievodca na resetovanie inštalácie WordPress pomocou doplnku Advanced WordPress Reset. Ak váš webový dizajnér alebo vývojár skutočne urýchľuje testovanie. Uistite sa, že ho používate pri jedinej inštalácii WordPress a nezabudnite, že odstráni všetok váš obsah (ako sme už spomenuli – to je najlepšie pre testovacie prostredia, pre živé webové stránky, na ktorých chcete svoj obsah uchovať) Pokročilý databázový čistič plugin je oveľa lepšia voľba) .

Máte iný spôsob, ako resetovať WordPress? Alebo nejaké otázky týkajúce sa spôsobu obnovenia databázy WordPress? Alebo o používaní doplnku Advanced WordPress Reset? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map