Najlepšie softvér pre generovanie potenciálnych zákazníkov pre WordPress – recenzia a príručka OptinMonster

Sprievodca recenziou a nastavením OptinMonster

Ak prevádzkujete úspešný blog alebo online obchod s programom WordPress (alebo s akoukoľvek webovou platformou), potrebujete pravidelnú základňu pre čítačku a stále rastúci počet nových čitateľov. SEO prechádza mnohými spôsobmi, ako nájsť vaše webové stránky vo vyhľadávačoch, ale akonáhle budete mať na svojom webe nového návštevníka, budete chcieť, aby sa vám vracal. Jedným z najpopulárnejších a najúčinnejších spôsobov, ako udržať nových čitateľov, je implementácia softvéru na generovanie potenciálnych zákazníkov pre program WordPress. Dnes sa zameriavame na účel softvéru na generovanie olova a na pohľad na náš obľúbený produkt – OptinMonster.


Čo je softvér na generovanie olova?

viesť je potenciálnym novým predplatiteľom alebo zákazníkom. Vedúca generácia je proces získania záujmu zákazníka o to, čo ponúkate. a softvér na generovanie olova je program alebo doplnok, ktorý vám pomôže kultivovať a zachytiť týchto potenciálnych zákazníkov.

V prípade WordPress sa softvér na generovanie olovo zvyčajne používa na vytváranie automaticky otváraných okien, plávajúcich pruhov a in-line optínov na pestovanie zoznamov predplatených bulletinov. Tieto zoznamy sa potom dajú využiť na zvýšenie čitateľnosti blogov alebo na propagáciu akéhokoľvek tovaru alebo služieb, ktoré ponúkate prostredníctvom svojich webových stránok. To vám zase pomôže transformovať jednorazových návštevníkov vašich webových stránok WordPress na spätných návštevníkov.

Pokiaľ ide o možnosti generovania potenciálnych zákazníkov, existuje pomerne jasná hranica toho, čo si používatelia myslia – buď ich máte radi alebo ich nenávidíte. Ale bez ohľadu na to, ako sa na optiny cítite, nemôžete ignorovať skutočnosť, že sú veľmi efektívne a zdokumentovali sa dvojnásobné a trojnásobné sadzby predplatného (av niektorých prípadoch dokonca viac – napríklad ako Nikki, In Stitches použité doplnky na zvýšenie počtu účastníkov o 1375%).

Najlepšie softvér pre generovanie potenciálnych zákazníkov pre WordPress: OptinMonster

Softvér OptinMonster Lead Generation pre WordPress

Vyskúšali sme veľa doplnkov a riešení typu opt-in pre program WordPress a spoločnosť OptinMonster nás veľmi zaujala a veríme, že je to najlepší softvér, ktorý je dnes k dispozícii v kategórii olova. S možnosťami prispôsobenia, vstavanými zostavami prehľadov a pokročilými technológiami na sledovanie zámerov ukončenia a testovanie rozdelenia by bolo ťažké nájsť rovnocenného tvorcu opt-in. Dáme jej 5 hviezdičiek pre ľahkosť, efektívnosť a prehľadnosť.

Predovšetkým OptinMonster je neuveriteľne jednoduché použitie. Vývojári jednoznačne vynaložili veľa úsilia a úsilia na vytvorenie intuitívneho rozhrania na vytváranie optinov. Živý tvorca prihlásenia sa vyznačuje ľahko použiteľnými nástrojmi na výber farieb, formátmi textu, rozbaľovacími zoznammi pre výber akcií a ďalšími. Týmto spôsobom, aj keď nie ste vývojár sami, môžete stále vytvárať prispôsobené a funkčné formuláre prihlásenia bez zadania jediného riadku kódu..

OptinMonster je tiež super efektívne. Účelom opt-in formulárov je rozšíriť zoznamy a pomocou rôznych opt-in štýlov, formátov a možností môžete vytvoriť formulár, ktorý konvertuje s vašim čitateľom. K dispozícii sú ďalšie funkcie na spustenie posúvania, zámer ukončenia, zamknutý obsah, opustenie košíka a ďalšie. S toľkými dostupnými nastaveniami môžete vytvoriť prihlásenie pre každý scenár na zachytenie čo najväčšieho počtu potenciálnych zákazníkov.

Jasné podávanie správ je ďalšia kľúčová funkcia, vďaka ktorej je OptinMonster tak výkonný. Na hlavnom paneli OptinMonster môžete vidieť a porovnávať výkonnosť vašich prihlásení (počet návštevníkov, konverzie a miera kliknutí). Navyše môžete integrovať svoje prihlásenia do sledovania služby Google Analytics a získať tak ešte väčší prehľad o tom, kto, čo, kedy a kde ľudia klikajú.

Členstvo OptinMonster

Aj keď nechcete minúť hotovosť ihneď, stále môžete s OptinMonster začať za 0 dolárov. Ak sa ešte stále nepredávate, tu je úvodné video:

OptinMonster v súčasnosti ponúka 14-dňovú bezrizikovú záruku vrátenia peňazí, takže môžete vyskúšať bez plnej angažovanosti. Ak teda chcete ísť na to, pokračujte v čítaní a postupujte podľa nášho jednoduchého sprievodcu krok za krokom, ako začať.

Ako nastaviť OptinMonster prvýkrát

Nastavenie OptinMonster je veľmi jednoduché a prekvapivo rýchle nastavenie. Existuje iba niekoľko krokov a vytvorenie prvého prihlásenia a pripravenia na spustenie by nemalo trvať dlhšie ako prestávku na obed..

Vytvorte si účet OptinMonster

Prvé veci ako prvé – musíte sa prihlásiť do plánu. Táto časť by mala trvať iba pár minút. Prejdite teda na webovú stránku OptinMonster, vyskúšajte si 3 možnosti plánu a vyberte tú, ktorá je pre vás najvhodnejšia (odporúčame vám však zvoliť ročné ceny, pretože okamžite ušetríte neuveriteľných 40%).

Ceny OptinMonster 2016

Ak ste bloger, potom základné plán je pravdepodobne dostatočný pre vaše potreby. Možno aj Plus plán by tiež fungoval, ak by ste chceli niekoľko ďalších možností. Ale ak chcete používať všetky úžasné funkcie OptinMonster alebo ak ich chcete používať na viacerých stránkach, dôrazne odporúčame pre plan. Je to najdrahšie, ale skutočne to, čo stojí 29 dolárov mesačne, mať prístup k výkonným funkciám, ako je optimalizácia špecifického pre mobilný prístup, vlastné vyskakovacie okná elektronického obchodu, pridané efekty CSS, technológia úmyselného ukončenia, automatizácia správania v reálnom čase a oveľa viac..

Po výbere plánu jednoducho prejdite zvyškom procesu registrácie (e-mail, meno, heslo, platba atď.).

Vytvorte a prispôsobte svoje prihlásenie

Prihlásenie do účtu OptinMonster

Po vytvorení účtu sa môžete prihlásiť do svojho účtu. Mali by ste vidieť podobnú obrazovku ako na obrazovke vyššie. Kliknite na veľké zelené tlačidlo „Create New Optin“.

Názov kampane OptinMonster

Ďalším krokom je pomenovanie kampane a potom pridajte adresu URL webových stránok, na ktorej budete používať formulár na prihlásenie.

Pridať webovú stránku OptinMonster

Kliknutím na modrý odkaz „Pridať nový web“ otvorte modálne okno, pridajte prezývku a doménu svojho webu a potom uložte.

Výber formulára pre optinMonster

Teraz môžete začať vytvárať svoj vlastný formulár prihlásenia. Základné plány budú mať prístup iba k automaticky otváraným oknom lightboxu a plány Plus zahŕňajú lightboxy, plávajúce panely, bočné panely a po voľbách typu post / in-line. Ak však chcete možnosti, ako je snímka hore, budete musieť ísť pomocou Pro plán. To pridáva ďalšie možnosti pre štýly prihlásenia, mobilné a celoobrazovkové prihlásenie, ako aj vlastný elektronický obchod, sociálne médiá a inteligentné kontextové okná Canvas. Jednoducho vyberte rozloženie a šablónu, ktorú chcete použiť (poznámka: pre možnosti animácie CSS musíte zvoliť šablónu Canvas). Pre túto príručku sme vybrali možnosť „Vstup“ na celú obrazovku.

Prispôsobenie OptinMonster

Po výbere štýlu budete presmerovaní na aktívny editor, kde si môžete začať prispôsobovať svoje prihlásenie. Plány Basic a Plus ponúkajú podobné konštrukčné prvky, medzi ktoré patrí ľahko použiteľný OptinMonster tvorca šablón typu point & click, zvyk možnosti písma, vlastnú podporu CSS a možnosť pridať svoju vlastnú správu o úspechu a stránku s potvrdením. S plánom Pro budete mať tiež prístup Šablóny Áno / Nie ako aj MonsterEffects ktoré môžete použiť na pridanie pútavých animácií CSS do rôznych prvkov podľa vášho výberu.

Úplne prvá karta Nastavenie editora obsahuje základné možnosti vašej kampane vrátane štandardných a úspešných trvaní súborov cookie. Tieto slúžia na určenie toho, kedy sa vašim čitateľom znova zobrazí vaše prihlásenie po tom, čo to uvidia alebo po dokončení procesu prihlásenia. Ak chcete, aby sa vaše prihlásenie stále zobrazovalo, nastavte súbory cookie na 0.

Prispôsobenie štýlov OptinMonster Optin

Na ďalšej karte s názvom Optin nájdete možnosti prispôsobenia farieb a písma, možnosť zahrnúť odkaz na vaše pravidlá ochrany osobných údajov a vlastný editor CSS. Ak chcete zmeniť zobrazený text, stačí kliknúť a kliknúť. Keď začnete upravovať text, zobrazí sa vám aj mini textový editor so základnými možnosťami dekorácie textu a odkazmi, ako aj možnosťami pridávania emotikonov a vlastných štýlov odsekov..

OptinMonster Áno / Nie Optin

Ak sa rozhodnete pre program Pro od spoločnosti OptinMonster, zobrazí sa vám tiež karta na pridanie tlačidiel Áno / Nie. K dispozícii sú možnosti na navrhovanie jednotlivých tlačidiel a pridávanie akcií, keď kliknú čitatelia.

Správa o úspechu OptinMonster

Po prechode na časť Úspech si môžete prispôsobiť, čo sa stane, keď sa čitateľ úspešne prihlási. Ak sa rozhodnete ukázať tému úspechu, do plánu Pro sú zahrnuté tri.

Pravidlá zobrazenia OptinMonster

Ak je vaše prihlásenie plne navrhnuté a pripravené na cestu, musíte nastaviť pravidlá zobrazovania. Tieto určujú, či a kedy sa vaše prihlásenie zobrazí vašim čitateľom. Existuje veľa predvolených pravidiel pre kampane, ale máte tiež možnosť pridať svoj vlastný vlastný súbor pravidiel, ak si budete priať.

Ukončite zámer je účinné nastavenie prihlásenia exkluzívne pre členov Pro. Pomocou tohto súboru pravidiel kampane sa aktivuje vaše prihlásenie, keď OptinMonster zistí, že čitatelia opustia váš web. Táto funkcia je veľmi užitočná pri chytaní jednorazových návštevníkov a ich naviazaní na návrat.

OptinMonster Pridať poskytovateľa e-mailu

Karta Integrácie je dôležitá – odtiaľ prepojíte svoj prihlasovací formulár so svojím zoznamom e-mailov. OptinMonster sa v súčasnosti integruje s 24 rôznymi poskytovateľmi e-mailov (od ActiveCampaign po Webhook). Stačí si vybrať poskytovateľa a zaregistrovať svoj účet podľa požadovaných pokynov. Vybrali sme aplikáciu MailChimp, ktorá vyžaduje kľúč API.

Kľúč API MailChimp Get

Ak chcete vygenerovať nový kľúč rozhrania API MailChimp, jednoducho sa prihláste do svojho účtu MailChimp a choďte do svojho profilu. Odtiaľ sa vznášajte na extra potom kliknite na Kľúče API.

MailChimp Generovať API kľúč

Teraz stačí kliknúť na tlačidlo „Vytvoriť kľúč“ a okamžite vygenerovať nový kľúč API. Skopírujte kľúč rozhrania API a vráťte sa späť do voliteľného editora OptinMonster.

OptinMonster Pridať kľúč API MailChimp

Vložte kľúč rozhrania API a pridajte štítok účtu (je to len pre vás, takže naň nemusíte premýšľať). Po overení účtu sa zobrazí ďalší rozbaľovací zoznam, ktorý môžete vybrať v zozname, možnosť uvítacieho e-mailu pre nových účastníkov a možnosť aktivovať potvrdenie dvojitého prihlásenia.

OptinMonster Google Analytics

Poslednou časťou editora prihlásenia je aktivácia služby Analytics pre váš formulár prihlásenia. Odtiaľto môžete pridať sledovanie, aby ste videli, ako váš formulár konvertuje, ako aj všetky ďalšie úžasné informácie, ktoré môže spoločnosť Google poskytnúť (napríklad správanie, získavanie atď.).

Po dokončení všetkých možností prihlásenia uložte formulár.

Zapnite a vložte svoje prihlásenie

Po vyplnení formulára na aktiváciu je už len potrebné povoliť kampaň a vložiť na váš web prihlásenie..

OptinMonster Resume Campaign

Ak chcete aktivovať kurzor myši na položku ponuky Kampaň (pozastavené) v hornej časti stránky. Kliknutím obnovíte kampaň.

Kampaň na vloženie OptinMonster

Pre HTML a iné webové stránky poskytuje OptinMonster vkladacie kódy, ktoré je možné kopírovať a vkladať, ale pre WordPress nie je potrebný žiadny vkladací kód. Namiesto toho budete musieť nainštalovať doplnok OptinMonster WordPress.

Nainštalujte doplnok OptinMonster WordPress

Ak chcete pridať svoje prihlásenie pomocou doplnku, najprv sa prihláste do administračného panela WordPress pre web, do ktorého chcete pridať svoje prihlásenie (toto by mala byť rovnaká adresa URL webovej stránky, ktorú ste pôvodne pridali pri vytváraní prihlásenia). Potom prejdite do časti Doplnky> Pridať nové a vyhľadajte výraz OptinMonster.

Nainštalujte doplnok OptinMonster

Úplne prvým výsledkom by malo byť malé zelené monštrum. Kliknutím na tlačidlo „Inštalovať teraz“ a potom kliknutím na položku „Aktivovať“.

Účet OptinMonster Connect

Po aktivácii doplnku by sa mala zobraziť uvítacia obrazovka. Ďalším krokom je „Pripojte sa“ k svojmu účtu OptinMonster. Po kliknutí by ste sa mali dostať na obrazovku, kde zadáte informácie o rozhraní API OptinMonster. Aby ste to dosiahli, musíte sa vrátiť do svojho účtu OptinMonster.

Generovať kľúč rozhrania OptinMonster

Prejdite na informačný panel v OptinMonster a potom kliknite na možnosť „API“. Jednoducho kliknite na zelené tlačidlo a vygenerujte svoje používateľské meno a kľúč API. Skopírujte ich a vráťte sa na obrazovku pripojenia doplnku.

OptinMonster Save API

Vložte informácie o API a uložte ich. Po uložení by sa vám mala zobraziť možnosť pre vaše Optiny.

Optiny OptinMonster View

Kliknutím na kartu Optins zobrazíte formuláre prihlásenia, ktoré ste vytvorili na webových stránkach OptinMonster. Uvidíte, že vaše prihlásenie je v predvolenom nastavení zakázané. Ak ju chcete povoliť, umiestnite kurzor myši na prihlásenie a kliknite na možnosť Upraviť nastavenia výstupu.

Nastavenia výstupu OptinMonster

Začiarknite políčko pri prvej možnosti „Povoliť prihlásenie na webe“. Môžete tiež prejsť a vykonať ďalšie výbery nastavení na načítanie prihlásenia na konkrétne stránky, kategórie alebo značky. Po dokončení kliknite na tlačidlo Uložiť a vaše aktivácia by mala byť povolená a ľahko viditeľná na prednej časti vášho webu – to je všetko!

Teraz sa môžete vrátiť späť a vytvoriť viac možností prihlásenia na testovanie rozdelenia, vytvoriť rôzne štýly, ktoré sa budú používať na rôznych príspevkoch alebo na vstupných stránkach, a skúste vytvoriť možnosti prihlásenia s rôznymi stimulmi (bezplatné e-knihy, exkluzívne ponuky atď.). Buďte teda kreatívni a začnite rozširovať svoje zoznamy!

Zabalenie

Ako vidíte, OptinMonster nie je iba jednoduchý vyskakovací doplnok – je to kompletný softvér na generovanie potenciálov, ktorý môžete použiť na rozšírenie svojho blogu a svojej firmy. Ukážeme vám, aké ľahké je začať, takže všetko, čo zostáva, ak budete chcieť využiť príležitosť a vyskúšať si to. Veľmi pochybujeme o tom, že budete sklamaní a spoločnosť OptinMonster je presvedčená, že ponúka 14 záruku vrátenia peňazí bez rizika..

Získajte OptinMonster

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa našich skúseností s OptinMonster alebo ak máte nejaké tipy alebo odporúčania, neváhajte a zanechajte nám komentár. Obzvlášť by sme radi počuli, ak ste úspešne využili OptinMonster na rozšírenie svojich potenciálnych zákazníkov!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map