Pridajte udalosti do WordPress ako profesionál pomocou kalendára udalostí

Ako pridať udalosti do WordPress s kalendárom udalostí

Bez ohľadu na to, aký typ stránok WordPress spravujete v určitom okamihu, možno budete chcieť zdieľať udalosti so svojimi čitateľmi. A to je úžasné! Či už prevádzkujete blog o hudbe, webovú stránku pre komunitnú skupinu, spravujete stránku pre profesijné združenie alebo možno píšete o WordPress – každý týždeň sa dejú udalosti, ktoré sa týkajú vašej témy. Tak prečo ich nezdieľať so svojimi čitateľmi?


Ako pridať udalosti do WordPress

Kalendár udalostí na Zemi

WordPress je výkonná platforma a našťastie pre vás vývojári tém a doplnkov už vykonali všetku ťažkú ​​prácu, aby umožnili zdieľanie udalostí prostredníctvom WordPress. Vaša prvá možnosť je nainštalujte si tému, ktoré obsahuje vlastný typ príspevku pre udalosti (napríklad motív Zeme zobrazený vyššie). Je to výhodné, pretože nebudete mať žiadne problémy s kompatibilitou – udalosti sú vstavané. Neskôr sa však môžete stretnúť s problémami, ak chcete prepínať témy, pretože môžu mať rôzne možnosti udalostí (čo spôsobuje prechod na hrboľatú tému).

Druhou možnosťou je zachovať aktuálnu tému (alebo možno inovovať na niečo nové a nové) a nainštalujte doplnok udalostí. Je to skvelý spôsob, ako spravovať svoje udalosti, pretože bez ohľadu na to, ktorú tému použijete, všetky vaše príspevky na udalosti sú s doplnkom bezpečné a zdravé. Predtým, ako začnete, sa uistite, že je doplnok kompatibilný s témou WordPress, a skúste zvoliť kvalitný doplnok, o ktorom viete, že je podporovaný.

Sprievodca nastavením kalendára udalostí

Kalendár udalostí Zadarmo WordPress Plugin

Ste pripravení pridať udalosti na svoj web WordPress? Ak ste sa rozhodli ísť cestou témy, nainštalujte si tému a pomocou vlastného typu príspevku začnite pridávať svoje udalosti.

Ak chcete použiť doplnok, dôrazne odporúčame bezplatný doplnok Kalendár udalostí moderný kmeň. Nielenže je tento doplnok úplne zadarmo, ale môže sa pochváliť aj responzívnym dizajnom, vstavanými popismi nástrojov, podporou značiek a kategórií, pokročilým vyhľadávaním, integráciou máp Google a vlastným widgetom pre vaše nadchádzajúce udalosti. Navyše je pripravený na preklad, takže ho môžete ľahko použiť pre ľubovoľné miestne nastavenie.

A najlepšie zo všetkých, tento úžasný bezplatný doplnok dokonale funguje so silnou témou Total WordPress. Teraz, keď viete, prečo je kalendár udalostí taký úžasný, začnime. Najprv musíte nainštalovať doplnok.

Nainštalujte doplnok WordPress Calendar Calendar zadarmo

Otvorte informačný panel WordPress a potom prejdite na Doplnky> Pridať nové.

Doplnok kalendára udalostí: Pridať nový

Ďalšie hľadanie „kalendár udalostí“. Úplne prvým výsledkom by mal byť modrý náhľad kalendára udalostí moderného kmeňa.

Plugin kalendára udalostí: Inštalovať

Choďte do toho a kliknite na Inštalácia potom aktivujte odkaz po dokončení inštalácie.

Plugin kalendára udalostí: aktívny

Ak všetko pôjde dobre, mali by ste vidieť obrazovku dokončenia, ako je tá hore. Posledným bitom je vytvorenie novej stránky a jej pomenovanie „Udalosti“.

Doplnok kalendára udalostí: Stránka udalostí

Zobrazí sa upozornenie, že stránka používajúca slučku / events bude nahradená vaším kalendárom udalostí. To by malo byť to, čo chcete. Nerobte si starosti, ak chcete svoj kalendár na inej adrese URL, môžete to upraviť v nastaveniach (ktoré preberieme neskôr)..

Vďaka tomu môžete začať s nastavením svojich udalostí! Môžete sa okamžite zapojiť do pridávania jednotlivých udalostí. Odporúčame však najskôr prejsť nastaveniami a najskôr vykonať úpravy.

Nakonfigurujte nastavenia doplnku kalendára udalostí

Ak chcete začať s nastavením možností, prejdite na Udalosti> Nastavenia. Existujú štyri karty – Všeobecné, Grafické, API a Pomocník. Táto posledná karta sa môže hodiť, ak narazíte na náraz počas pridávania udalostí alebo ak máte problémy s konfliktom tém alebo doplnkov. Karta API je voliteľná pre stránky s vysokou návštevnosťou, ktoré chcú pridať kľúč rozhrania API služby Mapy Google. Väčšina webových stránok udalostí sa bude zaujímať iba o prvé dve karty.

Doplnok kalendára udalostí: Všeobecné nastavenia

Na internete všeobecný na karte nájdete možnosti pre počet udalostí na stránke, možnosť zlúčiť a zobraziť vaše udalosti na hlavnej stránke blogu a niekoľko možností pre nastavenie časového pásma. K dispozícii sú aj možnosti pre mapy Goggle, meny a možnosti vlastnej adresy URL, ak ich potrebujete (to by sa použilo iba vtedy, ak chcete, aby sa váš kalendár zobrazoval na inej stránke ako v / URL udalosti).

Doplnok kalendára udalostí: Nastavenia zobrazenia

zobraziť karta je presne to, ako to vyzerá – zobrazenie možností pre vaše stránky udalostí. Najdôležitejšou možnosťou na tejto stránke je Šablóna udalostí – ak chcete, aby sa na stránke udalostí zobrazoval kalendár udalostí, pravdepodobne budete chcieť zvoliť predvolenú šablónu stránky. Ak však vaša téma WordPress obsahuje možnosti vlastnej stránky (napríklad ako celková suma zahŕňa šablónu stránky predvolených udalostí), nezabudnite si vybrať túto možnosť.

Odtiaľto môžete zmeniť vzhľad a usporiadanie svojich udalostí. Vyberte svoj základný štýl (odporúčame použiť predvolený štýl udalostí Tribe) a nastavte formátovanie dátumu. Ak ste vývojár, existujú aj polia na pridanie vlastného HTML nad a pod obsah udalosti (ale ak nemáte pohodlné kódovanie, túto sekciu odporúčame preskočiť)..

Pridanie udalostí do WordPress pomocou kalendára udalostí

Starostlivosťou o vaše všeobecné nastavenia môžete začať pridávať udalosti. Rovnako ako akýkoľvek typ príspevku WordPress prejdite na Udalosti> Pridať nové.

Doplnok kalendára udalostí: Pridajte udalosť

Obrazovka by mala vyzerať trochu povedome. Pridajte názov udalosti, popis, kategóriu a značky svojej udalosti presne tak, ako by ste to robili za normálny blogový príspevok. Čo sa bude líšiť, je Možnosti udalosti box na pravej strane obrazovky, ako aj Pole Kalendár udalostí (a možné ďalšie nastavenia udalostí v závislosti od vašej témy – náš snímok obrazovky zobrazuje pridané celkové možnosti témy).

Možnosti udalosti box obsahuje možnosť skryť vašu udalosť na hlavnej stránke so zoznamom udalostí a tiež možnosť, aby sa vaša udalosť stala lepšou v kalendári (takto môžu používatelia vidieť udalosť v kalendári aj po skončení udalosti).

Kalendár udalostí sekcia pod hlavným obsahom je miesto, kde budete môcť pridať informácie o mieste konania a organizátorovi (ktoré môžete opätovne použiť pre budúce udalosti), ako aj náklady na podujatie a odkaz na samostatnú webovú stránku alebo stránku venovanú predaju lístkov..

Kalendár udalostí: možnosti obrazovky

Ak nevidíte moduly Možnosti udalostí a Kalendár udalostí, kliknite na ikonu Možnosti obrazovky v pravom hornom rohu palubnej dosky a uistite sa, že sú tieto možnosti povolené.

Doplnok kalendára udalostí: Príspevok udalostí

Po pridaní všetkých informácií zverejnite svoju udalosť. Kliknutím zobrazíte svoju udalosť. V závislosti od informácií, ktoré ste pridali do svojej udalosti, a od témy, ktorú používate, by vaša udalosť mala vyzerať ako obrázok vyššie.

Doplnok kalendára udalostí: Stránka udalostí

Ak prejdete na svoju hlavnú stránku udalostí (a používate predvolenú šablónu udalostí), mali by ste vidieť úžasný kalendár udalostí so svojimi nadchádzajúcimi udalosťami a akýmikoľvek lepkavými minulými udalosťami. V kalendári sa tiež zobrazuje vzostupné časové obdobie, možnosti zobrazenia a útržky udalostí.

Prémiové doplnky a rozšírenia

Bezplatná verzia Kalendára udalostí je celkom úžasná, ale možno budete potrebovať trochu viac? Existuje niekoľko doplnkov dostupných pre Kalendár udalostí (vrátane aktualizácie Pro), ku ktorým je možné pristupovať priamo z hlavného panela WordPress pod Udalosti> Doplnky udalostí. Ak máte vážne problémy s propagáciou udalostí, mali by ste zvážiť Kalendár udalostí Pro ktorá pridáva funkcie, ako sú prispôsobiteľné opakujúce sa udalosti, zobrazenia fotografií a máp, vyhľadávanie polohy, rozšírené widgety, ďalšie polia a prístup na podporu prémiového doplnku.

Okrem programu Pro môžete tiež pridať rozšírené filtre udalostí, aby používatelia mohli nájsť presne to, čo hľadajú Filtračná lišta add-on. Alebo môžete svojim používateľom povoliť pridávanie vlastných udalostí pomocou internetu Komunitné udalosti rozšírenie. Existuje dokonca aj niekoľko rozšírenie lístkov vrátane vstupeniek na udalosti Eventbrite, komunitných lístkov a vstupeniek na akcie plus, aby ste mohli predávať svoje vlastné vstupenky na svoje vlastné udalosti.

Zabalenie

Kalendár udalostí udržateľného celkového počtu tém

Čokoľvek vaša akcia potrebuje na propagáciu udalostí, Kalendár udalostí bude určite skvelou voľbou. Ak potrebujete pokročilejšie funkcie, jednoducho si kúpte doplnok alebo dva, aby ste rozšírili svoj kalendár. Veľmi sa nám páčilo pracovať s kalendárom udalostí od Modern Tribe natoľko, že sme zaistili úplnú kompatibilitu s našou témou Total WordPress, ktorú môžete vidieť a otestovať na našej trvalo udržateľnej ukážke..

Prezrite si kalendár udržateľných udalostí

Už ste vyskúšali Kalendár udalostí? Dajte nám vedieť, čo si myslíte o doplnku v komentároch nižšie. Alebo ak máte nejaké tipy pre ostatných používateľov, zdieľajte ich tiež!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map