Príručka Envato WordPress Toolkit pre automatické aktualizácie tém

UPOZORNENIE: Súbor nástrojov Envato bol nahradený doplnkom Envato Market. Podrobnosti o tom, ako nainštalovať a nastaviť nový doplnok, nájdete v našej úplne novej príručke Envato Market Auto-Updates.


Milióny ľudí používajú témy WordPress a mnoho používateľov a vývojárov sa rozhodlo kúpiť prémiové témy z programu Themeforest. Je to renomovaný obchod s témami, ktorým môžu dôverovať, ktorý je známy kvalitnými témami WordPress a úžasnými autormi tém (ako napríklad WPExplorer). Ďalšou skvelou vlastnosťou programu Themeforest je ich doplnok Envato WordPress Toolkit pre automatické aktualizácie tém WordPress. Spoločnosť Envato vytvorila tento doplnok, aby autori programu Themeforest mohli kupujúcim poskytnúť rýchle a efektívne aktualizácie, aby ich témy zostali bezplatné a kompatibilné s najnovšou verziou programu WordPress. Tento rýchly sprievodca vám ukáže, ako sťahovať, inštalovať a nastavovať doplnok Envato WordPress Toolkit (urobili sme tiež video sprievodcu Envato WordPress Toolkit, ak chcete radšej sledovať, ako čítať).

Získajte kľúč rozhrania API Envato

Pred inštaláciou doplnku by ste mali požiadať o kľúč Envato API, pretože jeho rozpoznanie môže trvať od niekoľkých minút do niekoľkých hodín. Jediné, čo musíte urobiť, je prihlásiť sa do Themeforest a navštíviť stránku svojho užívateľského profilu. Kliknite na nastavenie. Mali by ste vidieť Kľúče API kartu nižšie. Stačí kliknúť na tlačidlo a vygeneruje sa váš kľúč API.

generate-envato-api-key

Spoločnosť Envato vytvorí náhodný 32 znakový kľúč API, ktorý môžete použiť. Ak je to potrebné, môžete vytvoriť viac kľúčov (niektorí používatelia to uprednostňujú, ak inštalujú každý nákup motívov do inej domény).

envato-api-key

Stiahnite, nainštalujte a aktivujte doplnok Envato WordPress ToolKit

Teraz, keď máte kľúč rozhrania API, budete musieť získať doplnok. Navštíviť Stránka Envato WordPress Toolkit Github stiahnuť súbor zip doplnku.

download-toolkit-zip

Inštalujete súpravu nástrojov WordPress Envato rovnako ako akýkoľvek iný doplnok. Prihláste sa do svojho ovládacieho panela WordPress a prejdite do sekcie doplnkov. cvaknutie Pridať nové, potom vyberte Nahrať metóda. Vyhľadajte súbor doplnku, ktorý ste prevzali z Githubu (mal by byť nazvaný „envato-wordpress-toolkit-master.zip“ alebo niečo podobné). cvaknutie Nainštalovať teraz, potom Aktivovať doplnok.

install-envato-toolkit-plugin

Po inštalácii a aktívnej aktivácii by ste mali na paneli vidieť položku ponuky Envato Toolkit.

Nastavenie súboru Envato WordPress Toolkit

Nastavenie doplnku je veľmi jednoduché, pretože už máte kľúč rozhrania API Envato. Stačí kliknúť na ikonu Envato Toolkit na hlavnom paneli a zadajte svoje používateľské meno a kľúč rozhrania Envato. potom Uložiť vaše nastavenia.

add-your-api-key

Po uložení by sada nástrojov mala rozpoznať váš kľúč API a zobraziť všetky vaše nákupy Themeforest. Ak doplnok nerozpozná kľúč rozhrania API, je možné, že je stále príliš nový. Pamätáte si, že som spomenul, že to môže trvať niekoľko minút alebo niekoľko hodín? Skúste vymazať vyrovnávaciu pamäť alebo obnoviť prehliadač. Ak to nefunguje, počkajte na chvíľu náš blog WordPress a skúste to znova o hodinu.

see-all-nákupy

Akonáhle budete mať zobrazený zoznam nákupov, môžete si nainštalovať a aktualizovať témy Themeforest priamo z hlavného panela. To znamená, že sa nemusíte prihlasovať do programu Themeforest, aby ste mohli skontrolovať aktualizácie tém – namiesto toho môžete svoje témy rýchlo, ľahko a automaticky aktualizovať..

Automaticky aktualizujte svoje motívy

Jediné, čo musíte urobiť, aby ste aktualizovali tému, kliknite na ikonu Automaticky aktualizovať odkaz na túto tému vo vašej súprave nástrojov. Doplnok vás vyzve na potvrdenie vašej aktualizácie. Pripomíname vám, že ak ste upravili šablónu so štýlmi alebo iné základné súbory bez použitia podradenej témy, prídete o svoje zmeny. Nerobte si starosti s nastaveniami štýlov, ktoré ste nastavili v Prispôsobovači motívov WordPress alebo na paneli Možnosti motívov – tieto možnosti sa neuskutočnia aktualizáciou motívu.

confirm aktualizácie

Keďže vždy dodržiavate osvedčené postupy a pre akékoľvek zmeny v kóde témy ste použili podradenú tému, kliknite na tlačidlo OK aktualizovať tému. Ďalej sa zobrazí obrazovka aktualizácie, na ktorú ste zvyknutí.

update-téma

Po dokončení aktualizácie sa po návrate na kartu Envato Toolkit uvidíte, že je váš motív aktuálny.

toolkit-up-to-date

To je všetko. Ľahké, že? Stačí skontrolovať Stránka Envato WordPress Toolkit Github čas od času zistiť, či je k dispozícii aktualizácia doplnku. Momentálne nemá automatický aktualizátor, takže na informačnom paneli WordPress sa vám nezobrazí upozornenie na aktualizáciu..

Vždy je dobré svoje témy úplne aktualizovať, pretože autori často opravujú chyby, aktualizujú najnovšiu verziu programu WordPress a pridávajú nové funkcie. Dúfajme, že tento rýchly návod pomôže ešte ľahšie aktualizovať témy Témy!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map