Sprievodca ľahkými digitálnymi súbormi pre začiatočníkov a odporúčané doplnky

Takže chcete predať produkt online. Myslíme si, že je to úžasné! Teraz zostáva len rozhodnúť, ako. Našťastie vám WordPress uľahčí založenie vlastného internetového obchodu a ak predávate digitálny tovar, nemôžete robiť lepšie ako Jednoduché digitálne sťahovanie – bezplatný doplnok elektronického obchodu WordPress, ktorý uľahčuje predaj digitálneho tovaru.


Jednoduché funkcie digitálneho sťahovania

Som si istý, že chcete vedieť, čo robí Easy Digital Downloads (skrátene EDD) tak skvelou voľbou pre WordPress, a prečo by ste si ho mali zvoliť nad inými možnosťami elektronického obchodu. Existuje veľa dôvodov, prečo by váš obchod mohol chcieť používať EDD, ale existuje niekoľko dôvodov, ktoré sa týkajú každého.

zadarmo

V prvom rade je to zadarmo, čo znamená, že hlavný doplnok sa určite zmestí do rozpočtu niekoho. Nenechajte sa odhodiť neexistujúcou cenovkou. EDD je dobre udržiavaný doplnok s pravidelnými aktualizáciami a bezpečnostnými záplatami, ktoré zaisťujú bezpečný nákup. Navyše existuje veľa bezplatných doplnkov a rozšírení dostupných priamo od spoločnosti EDD, ako aj od tretích strán na stránke WordPress.org.

Rýchle a ľahké

Doplnok sa tiež ľahko používa. Aj keď túto dokumentáciu preskočíte (aj keď ju odporúčame použiť na pomoc, ak je to potrebné), môžete si svoje digitálne súbory na jednoduché sťahovanie stiahnuť a bežať pomerne rýchlo. Rozhranie a možnosti sú veľmi intuitívne a nastavenia doplnku sú jasne označené.

Jednoduché a rozšíriteľné

Nakoniec EDD udržuje veci jednoduché. Rovnako ako ostatné doplnky pre elektronický obchod nie je vstavaných veľa možností produktu. Vďaka tomu je EDD oveľa menej ohromujúcou možnosťou pri prvom spustení obchodu, ale tiež to znamená, že vývojári, ktorí chcú rozšíriť doplnok, majú nekonečné možnosti. Vývojári môžu s menším počtom možností zamerať svoju pozornosť na funkcie, ktoré chcú pridať alebo zvýrazniť, aby vytvorili skutočne vlastné obchody.

Sprievodca nastavením jednoduchého digitálneho sťahovania

Sprievodca nastavením jednoduchého digitálneho sťahovania

Ste pripravení na nastavenie pomocou služby Easy Digital Downloads a začať predávať svoj vlastný digitálny tovar? Tento postup je jednoduchý a nebude trvať dlhšie ako jedno popoludnie. Potrebných je iba niekoľko zdrojov, takže bez toho, že by ste potrebovali viac času, začnime.

Pre: Požiadavky na vytvorenie internetového obchodu pomocou jednoduchého digitálneho sťahovania

Počkajte iba jednu sekundu! Predtým, ako začnete, musíte mať nainštalovanú inštaláciu WordPress s vlastným hosťovaním. Samostatne hosťovaný server WordPress je spravovaný vo vašej vlastnej doméne a hostený s vašim vlastným plánom webhostingu (aby ste sa nezamieňali s bezplatnými blogmi, ktoré ponúka WordPress.com, viac informácií o rozdieloch medzi WordPress.org a WordPress.com nájdete na našom webe blog).

Pre vlastnú inštaláciu WordPress, ktorú potrebujete, budete potrebovať nasledujúce (samozrejme, uvedené značky a spoločnosti sú jednoducho našimi odporúčaniami, ale každé z nich potrebujete, bez ohľadu na to, kde ste sa ich rozhodli kúpiť):

 • Hostingový plán
  Keďže vytvoríte internetový obchod, dôrazne vám odporúčame, aby ste si kúpili dobrý, spravovaný plán hostenia, ktorý môže podporovať návštevnosť vašich webových stránok. Spravovaný hosting prichádza s nainštalovaným programom WordPress, takže akonáhle si vyberiete svoj plán, WordPress je už na vašom serveri pripravený na použitie. Dôrazne odporúčame WP Engine – to je to, čo používame a nikdy sme nemali problém. Postarajú sa o vaše servery za vás a ak prehliadate náš web alebo niektoré z našich ukážok tém WordPress, uvidíte, že to rýchlo horí. Plány začínajú na 29 $ / mesiac a ponúkajú veľa zdrojov pre nový internetový obchod.
 • Doménové meno
  Toto je vaša skutočná adresa URL, a ak nie je súčasťou vášho plánu hostenia, musíte ju kúpiť z registra domén (odporúčame vám tiež pridať súkromie, najmä ak sa vaša e-mailová adresa je verejná, aby ste sa vyhli všetkému nepríjemnému spamu). Používame GoDaddy pre naše doménové mená (kde môžete získať svoju doménu za iba 4,99 dolárov za prvý rok), ale medzi ďalšie obľúbené registre patrí doména.com a menoCheap. Keď budete mať doménové meno, budete ho musieť nasmerovať na svoj server. Porovnajte dokumenty pomocníka v registri vašej domény s pokynmi vašej hostiteľskej spoločnosti, kde nájdete pokyny, ako to urobiť.
 • SSL certifikát
  Ak niečo predávate, budete musieť fakturovať osobné informácie od zákazníkov. To znamená, že vaše webové stránky musia mať absolútne certifikát SSL. Môžete získať zadarmo SSL od Poďme zašifrovať, tieto sa však musia obnovovať každých pár mesiacov a neponúkajú rovnakú ochranu ako ich prémiové náprotivky. Ušetrite stres a jednoducho si zakúpte certifikát a zároveň získajte svoju doménu. GoDaddy ponúka SSL certifikáty za rozumnú cenu (a týmto kupónom GoDaddy SSL môžete ušetriť až 28%, čo vás stojí 49,99 dolárov ročne), a ak budete postupovať podľa ich sprievodca nastavenie je pomerne jednoduché. Náš bezplatný sprievodca SSL môžete použiť aj v prípade, že používate hostiteľa, ktorý zatiaľ nepodporuje Let’s Encrypt.

Akonáhle budete mať svoje doménové meno, SSL a hosting všetko pripravené, môžete začať budovať svoje webové stránky a svoj obchod s EDD.

Sprievodca jednoduchým digitálnym sťahovaním videa WPCrafter

Adam z WPCrafter.com zostavil tento báječný videonávod, ktorý vás prevedie procesom nastavenia sťahovania súborov Easy Digital prvýkrát. Pokrýva všetky kroky, o ktorých hovoríme nižšie. Odporúčame vám pozerať video a sledovať pomocou kľúčových pokynov nášho sprievodcu. Do tej doby budete EDD profík! Nezabudnite sa tiež pozrieť na všetky Adamove ďalšie Videá s výukou WordPress Tiež – pokrýva veľa užitočných tipov, trikov a vylepšení WordPress každý týždeň s novými videami (takže sa prihláste, aby ste si nikdy nezmeškali!).

Krok 1: Stiahnite a nainštalujte jednoduché digitálne súbory na stiahnutie

WordPress skutočne všetko uľahčuje a inštalácia EDD je rovnako jednoduchá ako inštalácia akéhokoľvek iného doplnku. Najprv sa prihláste do inštalácie WordPress. Z hlavného panela prejdite na Doplnky> Pridať nové.

Ľahké digitálne sťahovanie WordPress Plugin

Odtiaľto vyhľadajte „jednoduché digitálne sťahovanie“. Úplne prvým výsledkom by mali byť súbory Easy Digital Downloads od spoločnosti Pippin Williamson. Kliknite na ikonu Nainštalovať teraz a potom Aktivovať.

Nainštalované jednoduché digitálne sťahovanie WordPress Plugin

Mali by ste vidieť stránku s potvrdením podobnú tej vyššie. Pridá sa nová voľba informačného panela s názvom K stiahnutiu. Tu budete môcť spravovať svoj internetový obchod a všetok digitálny tovar, ktorý pridáte na predaj.

Krok 2: Nastavenia ukladania digitálnych súborov na jednoduché sťahovanie

Pred pridaním produktov považujeme za dôležité mať k dispozícii základné možnosti vášho obchodu. Je tu samozrejme zabudovaných veľa úžasných možností, vďaka ktorým môžete svoj obchod optimalizovať podľa svojich predstáv. Budeme sa len dotýkať možností, ktoré považujeme za najdôležitejšie, ale to by vám nemalo brániť v dôkladnej kontrole všetkých nastavení, aby ste sa uistili, že sa zhodujú s vašimi potrebami.

Všeobecné nastavenia jednoduchého digitálneho sťahovania

Ak chcete začať, kliknite na Súbory na stiahnutie> Nastavenia. Týmto sa dostanete na stránku všeobecných nastavení. Keď inštalujete EDD, vaše pokladnice, stránky úspechu, zlyhania transakcií a histórie nákupov sa automaticky vytvoria a priradia za vás (ľahké, nie?). Na tejto stránke stačí pridať Miesto obchodu: Krajina a štát. Potom uložte kliknutím.

Jednoduché nastavenie meny digitálneho sťahovania

Potom kliknite na modrú Nastavenia meny odkaz na karte Všeobecné. EDD štandardne použije pre vašu menu štandardné nastavenia v amerických dolároch. Ak to používate, potom by nemali byť potrebné žiadne zmeny, ale pre akúkoľvek inú menu upravte nastavenia svojej meny, pozíciu znaku meny, tisíce a desatinné oddeľovače. Nezabudnite uložiť.

Ľahké platobné brány na digitálne sťahovanie

Teraz vyberte Platobné brány tab. V tejto časti môžete povoliť spôsoby platby, ktoré chcete prijať. V predvolenom nastavení EDD zahŕňa Paypal a Amazon, ale podporuje množstvo ďalších brán vrátane Stripe, BitPay, Braintree, NETbilling, Authorize.net a ďalších. Všetky tieto brány sú k dispozícii ako prémiové doplnkové brány pre EDD za 49 dolárov ročne.

POZNÁMKA: Tu môžete povoliť aj skúšobný režim. Pri prvom nastavení obchodu odporúčame použiť testovací režim, aby ste sa uistili, že ste správne nakonfigurovali svoje brány..

Ľahké digitálne sťahovanie Paypal štandardné nastavenie

Ak používate PayPal, kliknite na ikonu Štandard PayPal na karte Platobné brány. Pre mnoho obchodov je PayPal jednoduchý a efektívny spôsob prijímania platieb. Nastavenie je pomerne jednoduché. Musíte pridať svoj e-mail PayPal, Prihlasovacie údaje API a potom uložte.

Ak ste pridali ďalšie doplnky brány, teraz je čas ich nakonfigurovať. Každá brána bude mať iné nastavenia, takže pomoc nájdete v dokumentácii každého doplnku.

Jednoduché nastavenie digitálneho sťahovania e-mailov

Ďalšia časť na preskúmanie je Nastavenia e-mailu. EDD obsahuje predvolenú e-mailovú šablónu, takže ak ste s tým spokojní, jednoducho pridajte svoje vlastné logo a uložte ho. Môžete samozrejme pridať vlastnú šablónu alebo použiť doplnok E-mailových šablón (ktorý obsahuje 12 e-mailových šablón za pouhých 15 USD)..

Príklad jednoduchého digitálneho sťahovania e-mailov

Môžete tiež kliknúť na Zobraziť ukážku nákupu aby ste videli e-mail odoslaný vašim zákazníkom. Ak chcete vykonať akékoľvek zmeny, použite možnosti pod modrým odkazom Nákupný doklad na karte E-maily.

Ľahké štýly digitálneho sťahovania

Ak máte pripravené e-maily, kliknite na ikonu štýly vyberte predvolený štýl a farbu tlačidla. Ak používate motív WordPress bez možnosti štýlu, je to rýchly a jednoduchý spôsob, ako zabezpečiť, aby váš obchod vyhovoval aspoň farebnej schéme vašej firmy..

Ak chcete skutočne zmeniť vzhľad svojho obchodu EDD, odporúčame vám použiť tému WordPress špeciálne navrhnutú pre EDD a integrovanú s EDD. Týmto spôsobom budete vedieť, že sa nevyskytnú žiadne problémy s kompatibilitou, a budete si môcť svoj obchod navrhnúť bez veľkého úsilia.

Ak by ste radšej riešili niektoré vlastné CSS, skontrolujte tlačidlá Zakázať štýly na tejto karte a kliknite na Uložiť. Potom použite pokyny v pomocnom dokumente EDD pre prispôsobenie doplnku začať s vlastným CSS.

Jednoduché nastavenie dane z digitálneho sťahovania

Karta Dane je veľmi dôležitá a keďže vám radi poskytneme bezplatné poradenstvo, nie sme účtovníci. Ako ty nastaviť dane EDD bude závisieť od predpisov a pravidiel, ktoré sa vzťahujú na vaše individuálne umiestnenie. Nezabudnite urobiť prieskum, povolte požadované nastavenia daní a potom uložte zmeny.

Nastavenia pokladnice Easy Digital Downloads

Prejdite na kartu Rôzne a kliknite na ikonu Nastavenia pokladnice. Najdôležitejšou možnosťou je vynútiť SSL pri platbe. Toto šifruje údaje na webe odoslané medzi prehliadačom zákazníka a serverom. Ako obchodník online, ktorý prijíma citlivé informácie o fakturácii, je dôležité používať primerané bezpečnostné opatrenia na ochranu údajov vašich zákazníkov. To znamená, že na svoju stránku pokladnice musíte použiť SSL..

Ľahké digitálne sťahovanie Nastavenia sťahovania súborov

Ak chcete nastaviť obmedzenia, koľkokrát sa dajú vaše produkty stiahnuť, prejdite na internet Súbory na stiahnutie V časti Povoliť limit pre sťahovanie súborov. Týmto spôsobom môžete určiť, či sa položka dá stiahnuť iba raz, dvakrát, neobmedzene atď.

Jednoduché nastavenie účtovníctva pre digitálne sťahovanie

Pre lásku svojho účtovníka povoľte možnosť Poradové čísla objednávok v časti Nastavenia účtovníctva na karte Rôzne. Týmto spôsobom sa pre vaše čísla výrazne zjednoduší sledovanie vašich financií a súvisiacich správ.

Zmluvné podmienky jednoduchého digitálneho sťahovania

Nakoniec choďte na Podmienky dohody vytvorte si podmienky, s ktorými by zákazníci mali súhlasiť pred odhlásením. Ak potrebujete pomoc s vytváraním podmienok, môžete urobiť rýchle vyhľadávanie Google. Jeden zdroj, ktorý sme našli, je TermsFeed, na ktorom je skvelý článok právne dohody o digitálnych výrobkoch. Ak sa chcete dozvedieť viac o rôznych zásadách a podmienkach, ktoré by ste mali vytvoriť pri predaji digitálneho tovaru, prečítajte si ho.

Woohoo – všetky vaše nastavenia sú pripravené a teraz môžete prejsť na pridávanie sťahovaných produktov do svojho obchodu.

Krok 3: Pridanie ľahko digitálnych produktov na prevzatie

Po nainštalovaní a nastavení EDD je čas pridať svoje stiahnuté súbory. Prvým krokom je kliknúť na Súbory na stiahnutie> Pridať nové. Tým sa otvorí úplne nová stránka produktu, do ktorej môžete pridať všetky svoje informácie o stiahnutí.

Ľahké digitálne sťahovanie produktu

Ak chcete zistiť, ako by mohol váš produkt vyzerať po dokončení pridávania obsahu, pozrite sa na snímku obrazovky vyššie. Budete chcieť vyplniť väčšinu sekcií.

Od zhora budete musieť pridať produkt nadpis a a popis, ako aj vyberte všetky použiteľné Kategórie alebo Tagy ak ich budete používať pre svoj obchod.

Po prejdení stránky nadol by ste mali vidieť metabox na pridanie Stiahnite si ceny. Tu zadáte svoju cenu alebo povolíte variabilné určovanie cien, ak chcete ponúkať viac ako jeden formát na stiahnutie (napríklad licencie na rôzne produkty, rôzne veľkosti súborov atď.).

Ďalej vyberte typ produktu (predvolené alebo zoskupené) a potom nahrajte svoje súbory do Súbory na stiahnutie časť.

Nakoniec máte možnosť prepísať globálne nastavenia sťahovania, ktoré ste použili predtým, napríklad limity sťahovania a možnosti tlačidiel. Môžete tiež odovzdať odporúčané Stiahnuť obrázok ak to má zmysel pre vaše výrobky.

Po dokončení všetkého svoje zverejnenie stiahnite a potom zopakujte postup pre všetky vaše ďalšie produkty!

Krok 4: Vytvorenie hlavnej stránky obchodu

Vytvorenie obchodu ste už takmer skončili! Posledným krokom je vytvorenie hlavnej stránky obchodu, v ktorej sú zobrazené všetky vaše produkty. EDD používa krátke kódy na uľahčenie vkladania produktov na akúkoľvek stránku.

Stránka s jednoduchými digitálnymi súbormi na stiahnutie

Stačí vytvoriť novú stránku a vložiť skrátený kód EDD na stiahnutie. Môžete vidieť, čo sme použili na obrázku vyššie. Existuje veľa rôznych parametre krátkeho kódu môžete použiť na zmenu vzhľadu stiahnutí pri vložení motívu (možnosti skrytia tlačidla kúpiť, počtu stĺpcov, zobrazovania úplného popisu položky a ďalšie). Použili sme možnosti pre počet stiahnutí na stránku, počet stĺpcov a pre pridanú stránkovanie.

Ľahké digitálne sťahovanie obchodného rozhrania

A takto vyzerá náš obchod na klientskom rozhraní. Toto je predvolené nastavenie Téma WordPress 2015. Jedinými vylepšeniami, ktoré sme urobili, bolo odovzdanie vlastného loga pre náš obchod Cool Store (ktoré možno pridať z aplikácie WordPress Customizer v časti Vzhľad> Prispôsobiť> Identita stránok), ako aj zmenu predvoleného orezania miniatúr (ktoré je možné zmeniť z hlavného panela WordPress pod Nastavenia> Médiá).

Prispôsobenie úložiska Easy Digital Downloads

Chcete úžasne vyzerajúci obchod EDD bez toho, aby ste museli sami kódovať veľa vlastných CSS? Jednoduché – na to sú motívy a doplnky. S dobrým motívom a niekoľkými užitočnými doplnkami môžete vytvoriť úžasný elektronický obchod so všetkými funkciami, ktoré potrebujete pre svoje podnikanie..

Jednoduché digitálne súbory na prevzatie WordPress

Najrýchlejší spôsob, ako zmeniť vzhľad obchodu EDD, je téma. Vývojári tém si našli čas zamerať všetky prvky CSS v rámci doplnku elektronického obchodu, aby ste mohli mať krásny obchod. Aj keď na webe je veľa skvelých tém EDD a toto je len niekoľko z našich obľúbených položiek.

Predaj bezplatných jednoduchých digitálnych súborov na prevzatie

Vendd WordPress Téma od Easy Digital Downloads je nielen zadarmo, ale tiež navrhnutý a vyvinutý rovnakým tímom za EDD. To znamená, že sa nemusíte starať o žiadne problémy s kompatibilitou, pretože každý aspekt témy funguje s EDD hladko. Existuje veľa vstavaných možností pre farby, pozadie, šablóny stránok pre front-end príspevky, 3 rozloženie stránky a ďalšie.

Pokladňa Premium Easy Digital Downloads WordPress Téma

Ďalšou vynikajúcou možnosťou je téma Checkout WordPress Theme od spoločnosti Array, ktorá obsahuje elegantne navrhnuté možnosti na vytvorenie digitálneho obchodu alebo trhu. Pridanie tematických funkcií pre tímovú stránku, cenové tabuľky, referencie, vlastné písma Typekit, vlastné farby a ďalšie zjednodušuje vytvorenie jedinečného dizajnu výkladnej skrinky..

Olam Premium Ľahké digitálne sťahovanie WordPress Téma

Ak hľadáte flexibilnú prémiovú tému, mali by ste sa pozrieť na tému Olam WordPress od webNesterov. Olam je vynikajúcou voľbou pre vytvorenie internetového obchodu pomocou WordPress, pretože podporuje viacero doplnkov elektronického obchodu vrátane EDD. Súčasťou témy je aj nástroj na tvorbu stránok Unyson, pomocou ktorého môžete okrem výkonného úložiska EDD vytvárať aj vlastné stránky.

Štvorcový kód Premium Easy Digital Downloads WordPress Téma

A nakoniec, ak máte záujem začať svoj vlastný trh, potom je skvelým výberom téma WordPress Marketplace Squareplace Marketplace WordPress od spoločnosti Cr3ativThemes. Táto téma je plne kompatibilná so všetkými doplnkami na trhu EDD a obsahuje jednoduché možnosti pre vlastné farby, pozadie, logo, favicon, rozmiestnenie v rámčeku alebo celé stránky, zamestnancov, portfólio, kariéru a mnoho ďalších..

Ľahké digitálne doplnky na stiahnutie

V závislosti od toho, čo predávate, ak chcete mať pridružené spoločnosti alebo ak chcete mať možnosť predávať svoje členstvá, máte na trhu EDD k dispozícii veľa úžasných doplnkov, ktoré vám pomôžu pridať do digitálneho obchodu ďalšie funkcie. Momentálne existuje viac ako 150+ doplnkov zdarma a prémiových doplnkov. Tu je len niekoľko z našich obľúbených položiek.

Recenzia o produkte Ľahké digitálne súbory na stiahnutie

Doplnok Recenzie pre Easy Digital Downloads umožňuje vašim zákazníkom zanechať hodnotenie a hodnotenie vašich stiahnutí. Je to skvelý spôsob, ako preukázať, že vyrábate úžasné produkty. Doplnok dokonca obsahuje možnosť poslať svojim recenzentom kupónový kód ako poďakovanie za zanechanie ich názoru.

Doplnok Easy Digital na stiahnutie pre PayPal Pro / Express

Ak chcete získať profesionálnejšiu skúsenosť s pokladňou, mali by ste zvážiť Doplnok PayPal Pro a Express pre EDD. S používateľmi PayPal Pro môžete uskutočniť nákup kreditnej karty bez opustenia vášho webu a PayPal Express ponúka ďalšie úrovne zabezpečenia, aby informácie vašich zákazníkov zostali v bezpečí.

Doplnky na sociálne zľavy Ľahké digitálne sťahovanie

Dajte svojim zákazníkom odmenu prostredníctvom Doplnok sociálnych zliav pre jednoduché digitálne sťahovanie. Vďaka tomuto doplnku môžete ponúkať zľavy, keď používatelia zdieľajú vaše produkty na rôznych sociálnych sieťach. Môžete však tiež zakázať funkciu zľavy a použiť doplnok ako jednoduchý spôsob, ako pridať tlačidlá sociálneho zdieľania na stránky svojich produktov.

Doplnok Easy Digital Downloads na stiahnutie

Doplnok Dropbox pre Easy Digital Downloads umožňuje hosťovať vaše súbory na stiahnutie namiesto Dropboxu na vašom webe. Môže to zrýchliť procesy sťahovania, ako aj obrovské zaťaženie servera, čím ušetríte peniaze na hostingu alebo prevode poplatkov.

Doplnok pre opakované platby - jednoduché digitálne sťahovanie

Chcete ponúknuť svoje stiahnuté súbory ako súčasť prémiového člena? Doplnok opakovaných platieb pre spoločnosť EDD vám umožňuje nastaviť opakujúce sa platby, ktoré sa účtujú vašim zákazníkom každý deň, týždenne, mesačne, ročne atď. Skombinujte to s Doplnok obmedzenia obsahu vytvoriť pre svojich odberateľov iba oblasti.

Zostavte si svoj vlastný balík Starter Pack, ktorý je dodávaný s balíkom add-ons

Pre veľa nových obchodov Easy Digital Downloads Balík štartovacích balíkov je perfektný. Máte možnosť vybrať všetky doplnky, ktoré chcete naraz. A pri nákupe 5 a viac doplnkov ušetríte okamžite 30% z nákupu. Túto dohodu nemôžete poraziť!

Balík doplnkov Easy Digital Downloads Add-Ons

Ak plánujete vybudovať svoj vlastný trh, potom Easy Digital Downloads Balík trhoviska je nutnosťou. Táto sada 8 rozšírení o prémiu obsahuje všetky doplnky, ktoré budete potrebovať, aby všetci členovia mohli odosielať položky na predaj, spravovať provízie, zbierať recenzie zákazníkov, ponúkať odmeny a ďalšie. Okrem toho ušetríte 170 dolárov zakúpením všetkých 8 doplnkov ako zväzku.

Základné rozšírenia Balík doplnkov Easy Digital Downloads

Nakoniec, ak chcete jednoducho všetky doplnky, získajte softvér Easy Digital Downloads Balík základných rozšírení. Zahŕňa to neobmedzenú licenciu na používanie pre každý z prémiových doplnkov, ktoré sú v súčasnosti k dispozícii od EDD. Tento balík je najdrahší, ceny za 495 dolárov, ale ak vývojár webu, ktorý viackrát použije veľa doplnkov, bude to veľa (ušetríte takmer 80%).

Zabalenie

Tam to máte – náš úplný, podrobný sprievodca, ako nastaviť Easy Digital Downloads prvýkrát, ako aj kolekciu našich obľúbených tém WordPress a doplnkov EDD. Dúfame, že sme vám pomohli zdokonaliť svoje zručnosti v oblasti EDD, aby ste mohli online predávať svoje digitálne produkty online.

Máte otázku, ktorú sme v tomto článku nezaoberali? Alebo viac tipov pre nových používateľov programu Easy Digital Downloads? Zanechajte nám komentár nižšie – radi by sme sa o vás dozvedeli!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map