Ušetrite čas a zapojte návštevníkov pomocou posúvačov obsahu

Posúvače obsahu sú dnes všade! Môžu byť tiež veľmi polarizované. Tony ľudí ich milujú, zatiaľ čo iní ich opovrhujú. Je však dôležité si uvedomiť, že posúvače nie sú liekom, sú iba nástrojom. To znamená, že sa musia používať primerane a naplniť ich veľkým obsahom, aby ste si mohli uvedomiť ich hlavné výhody.


Nezamieňajte si potenciál nástroja so zlými výsledkami z nevýrazných implementácií. Pri správnom použití sú posúvače obsahu účinné prvky interakcie, ktoré môžu zvýšiť zapojenie návštevníkov, porozumenie a uchovávanie informácií.

Tento príspevok sa venuje hlavným dôvodom, prečo by ste mali zvážiť použitie posúvača obsahu a v ktorých bodoch môžu byť pri návšteve návštevníka najefektívnejšie pri zlepšovaní zážitkov vašich návštevníkov. Poďme na to!

Výhody posúvačov obsahu

Výhody posúvača obsahu

Výhody posúvačov obsahu siahajú od úspory miesta až po poskytnutie väčšej kontroly návštevníkom webu. Pozrime sa ďalej na niektoré konkrétne výhody.

SAVE SPACE

 • Posuvníky obsahu konsolidujú viacero častí obsahu do malého priestoru na vašom webe, čo vám umožňuje kedykoľvek umiestniť viac na obrazovku..

PODPORUJTE UŽÍVATEĽSKÉHO RIADENIA

 • Dobre implementované a navrhnuté posúvače obsahu pútajú návštevníkov webových stránok a povzbudzujú ich, aby zostali na stránke dlhšie.
 • Na dlhej ceste sa správajú ako „zastávka na pitie“, ktorá používateľovi umožňuje prestávku pred pokračovaním v posúvaní.

DOBRÁ PRE POUŽITEĽNOSŤ NA STREDNÝCH STRÁNKACH MÉDIÍ

 • Zlúčením médií na jedno miesto dávate používateľovi možnosť sústrediť sa.
 • Obrázky odvádzajú pozornosť od textu, takže umiestnením svojho vizuálneho obsahu do jazdca môžete používateľovi zvoliť, kedy sústredí svoju pozornosť na obrázok / bohatý obsah, namiesto prerušenia toku čítania. Umožňuje používateľom zamerať sa na jednotlivé časti obsahu.

PRIAMO UŽÍVATEĽA (MOSTLY)

 • Väčšinu posúvačov obsahu môže ovládať používateľ, čo znamená, že pomocou obsahu môžu postupovať vlastným tempom, čo im pomáha porozumieť a uchovávať informácie, ktoré poskytujete..

Môže váš web vylepšiť niektorou z vyššie uvedených výhod?

Kedy používať posúvače obsahu

Vlastné typy snímok

Existuje niekoľko spôsobov, ako používať posuvníky obsahu. Rovnako ako u väčšiny vecí je najlepšie mať na pamäti cieľ, kam sa chcete dostať, skôr ako sa vydáte na cestu. Keď sa tým hovorí, pozrite si niektoré z nižšie uvedených možností, kedy je najlepšie použiť posúvač obsahu. Ak vynikne jeden alebo dva body, možno je na čase zvážiť pridanie posuvného doplnku na vaše webové stránky.

ÚVOD VÁŠ WEBOVÁ STRÁNKA

 • Keď používatelia prvýkrát dorazia na váš web, musia vedieť, prečo sa nachádzajú a čo môžu robiť. Posuvné lišty obsahu sú populárne prvky domovskej stránky len preto, že vynikajú stručným prehľadom o účele webovej stránky a umožňujú im prekliknúť sa, aby získali viac informácií..

AKTUALIZUJEME OBSAH DYNAMICKY

 • Ak aktualizujete často, často ich chcete na svojom webe zvýrazniť a upozorniť na ne. Ak je však váš objem aktualizácií vysoký, návštevníkom vašich webových stránok sa každá z nich vystaví iba v obmedzenej miere. Dynamicky aktualizovaný jazdec obsahu dáva každému z vašich príspevkov šancu žiariť.

KONSOLIDOVANIE RÔZNYCH DRUHOV MÉDIÍ

 • Každá snímka je iba kontajner, takže môžete v každej z nich dostať pekný obsah. To znamená, že obrázky, videá, bohaté interaktívne médiá, ako sú Mapy Google a registračné formuláre, sú pripravené na uchopenie!

ZVÝRAZNENIE VIACERÝCH OBRÁZKOV ALEBO VIDEÍ V GALÉRIÁCH

 • Posúvače obsahu boli pôvodne koncipované na zoskupovanie obrázkov a videí do interaktívnych galérií. Čiastočne sa to uskutočnilo s cieľom šetriť miesto, ale hlavne kvôli zmierneniu trenia pri prehľadávaní médiami.

PODNIKANIE PRÍBEHU

 • Prichádza dobrý príbeh a je neporušený. Z tohto dôvodu na webe dochádza k množeniu návrhov stránok s dlhou rolovaním. Jednoduchým vložením série obrázkov alebo videí do článku alebo stránky sa tento tok rozpadne a používateľom sa sťaží pokračovanie tam, kde prestali. Dobrý posúvač obsahu umožňuje médiám prúdiť priamo so zvyškom obsahu.

NASLEDUJÚCE SEKVENČNÉ KROKY (E.G. PRODUKTOVÉ TURISTIKY, WALKTHROUGHS, POKYNY, RECEPTY, ETC.)

 • Väčšina softvérových spoločností vie, že veľký posúvač obsahu môže výrazne vylepšiť zážitok z prehliadky produktu, čo v konečnom dôsledku vedie k zvýšeniu predaja.
 • Vďaka svojmu zameraniu a zameraniu sú posúvače vynikajúcou metódou pre peších návštevníkov prostredníctvom série susediacich krokov.

Vedieť, kedy používať posúvače obsahu, vám môže pomôcť zefektívniť ich na vašom webe.

Čo hľadať v zásuvnom module Slider

Okrem vyššie uvedených bodov by ste pri výbere doplnku pre posúvače mali zvážiť aj niekoľko kľúčových prvkov.

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

 • Malo by byť možné nasadiť kdekoľvek na vašom webe. Posuvník by mal byť ľahko umiestniteľný na domovskú stránku, do kontaktnej oblasti alebo dokonca na temnú stránku na vašom webe. Rozhodnutie by v žiadnom prípade nemalo byť obmedzené.

citlivý

 • Musí byť schopný spracovať všetky druhy obsahu. Ideálny posúvač by mal mať možnosť automaticky sa sám meniť veľkosť, aby sa na stránku úhľadne zmestil. Či už ide o stolný počítač, chytrý telefón alebo tablet, zmena veľkosti podľa akejkoľvek obrazovky alebo zariadenia je obrovským krokom k zefektívneniu a vizuálnemu potešeniu jazdca..

POMOCNÁ PODPORA

 • Prístupný a efektívny servisný tím zálohujúci produkt je nevyhnutnosťou. Väčšina produktov je skutočne tak dobrá ako tím za nimi. Vynikajúca podpora pomáha uspokojiť vaše potreby a zároveň poskytuje nepretržitú pomoc pre produkt, ktorý ste si zakúpili.

Zabalenie

Ak sa jazdce používajú správne, môžu mať určite pozitívny vplyv na používateľskú skúsenosť vášho webu. Poďme rýchlo zhrnúť výhody používania jazdca a najlepšie časy na jeho použitie.

VÝHODY

 • Ušetrite miesto
 • Podporujte angažovanosť používateľov
 • Dobré pre použiteľnosť na stránkach bohatých na médiá
 • Používateľom (väčšinou)

NAJLEPŠIE ČASY NA POUŽITIE KÁBLA

 • Predstavujeme váš web
 • Dynamická aktualizácia obsahu
 • Konsolidácia rôznych typov médií
 • Zvýraznenie viacerých obrázkov vo videách alebo galériách
 • Rozprávanie príbehu
 • Po postupných krokoch

Po zvážení výhod uvedených v príspevku vyššie a najlepších časov na použitie posúvača je mojím odporúčaním pre doplnok pre posúvač obsahu SlideDeck. Vďaka možnosti kombinovať typy obsahu, ľahkému editoru WYSIWYG a funkcii posúvania myšou, SlideDeck2 zasiahne všetky poznámky potrebné pre kvalitný posuvný doplnok. SlideDeck2 obsahuje aj nasledujúce funkcie:

 • Šošovky: vysoko vypracované prednastavené štýly, ktoré pomáhajú vylepšiť vzhľad vášho obsahu. Môžete ich použiť hneď po vybalení z krabice alebo si vybrať zo sady prispôsobiteľných častí, ktoré sú pre vaše stránky najlepšie prispôsobené.
 • Obsah snímky: Máte na výber medzi metódou Dynamic Source (zobrazovanie obsahu z vašich obľúbených externých zdrojov) a Custom Content (ideálne pre domovské stránky, prehliadky produktov a prezentácie). Obidve metódy sú jednoduché a použiteľné.
 • Prispôsobenie: Máte možnosť upraviť podstatnú časť posúvača vrátane textového obsahu, písma, navigácie, prechodov a mnohých ďalších prvkov..
 • Použitie: Umiestnite diapozitívy kdekoľvek. Pracujú skvele v aplikáciách plnej veľkosti, ako sú domovské stránky, produktové zájazdy a portfóliá, v zmenšených oblastiach, ako sú widgety bočného panela a päty..
 • Podpora a aktualizácie: Podpora SlideDeck je k dispozícii od tímu, ktorý ju skutočne vytvoril. Tento tím sa vždy snaží pridať do svojho doplnku nové šošovky, ďalšie zdroje a funkcie.

SlideDeck 2 Summer Sale

Sme nadšení, že ste sa dozvedeli o špeciálnej letnej ponuke na SlideDeck2. Ak máte záujem o kúpu tohto doplnku, môžete na obmedzenú dobu ušetriť až 50 dolárov. Aké sú vaše názory na posúvače obsahu? Prosím, podeľte sa v sekcii komentárov nižšie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map