Vylepšite správu webových stránok WordPress tým, že sa stanete nevybavenými (er)

Vylepšite svoju správu webových stránok WordPress pomocou Slack

WordPress je veľmi flexibilná a ľahko použiteľná platforma, preto by nemalo byť žiadnym prekvapením, že stále viac a viac vývojárov sa na ňu obracia kvôli práci s klientom. A kvôli jeho ľahkému použitiu mnoho podnikateľov, ktorí robia sami, páči WordPress.


Čas sú peniaze, či už ste súčasťou masívnej dizajnérskej firmy, alebo ste členom malého tímu začínajúceho s online obchodom. Vždy, keď môžete optimalizovať proces, mali by ste ho zvážiť a jedným z nástrojov na zváženie účinnosti je voľný.

Čo je Slack

Slack je spôsob, ako skombinovať všetky vaše online komunity, organizácie, skupiny a mediálne účty, takže môžete spolupracovať so svojím tímom z jedného zdroja (hoci ho môžete použiť na priame posielanie správ ostatným členom vášho tímu). Týmto spôsobom môžete zvýšiť produktivitu bez obetovania komunikačných nástrojov, ktoré už používate. Ak chcete zefektívniť zdroje údajov, jednoducho ich pridajte do účtu svojho tímu Slack prostredníctvom aplikácií. Všetci členovia vášho tímu potom môžu prostredníctvom kanála kanálov zobraziť všetky rôzne príspevky a médiá.

Existuje veľké množstvo aplikácií, ktoré integrujú vaše obľúbené nástroje do programu Slack. Stačí sa pozrieť na Slack App Directory. Nájdete integrácie pre populárne sociálne médiá platformy, ako sú Twitter a Dribbble, ktoré vám posielajú najnovšie tweety do / z konkrétneho úchytky alebo zobrazujú snímky Dribbble pre konkrétny hľadaný výraz. Existuje tiež veľa aplikácií pre analytika nástroje na sledovanie výkonnosti vášho webu v službe Google Analytics alebo upozornení na uptime uptime. A ešte viac. Navyše môžete pridať aj vlastnú integráciu (napríklad WordPress).

Slack pre WordPress

WordPress & Slack

Slack a WordPress sú ako arašidové maslo a želé. Samy o sebe sú úplne úžasné, ale určite spolu skvele idú. Neveríte nám? Dokonca aj Vytvorte si WordPress tím využíva Slack na zefektívnenie svojej komunikácie. Nie je na škodu to vyskúšať – a bezplatné doplnky Slack pre WordPress uľahčujú a uľahčujú implementáciu.

Slack uľahčuje nastavenie vlastných upozornení na konkrétne udalosti WordPress. Po integrácii budete môcť presne zistiť, kedy váš tím autorov uverejní nový príspevok na blogu, alebo keď sa tím údržby a bezpečnosti presúva prostredníctvom aktualizácie témy alebo doplnku. To vám ušetrí čas ako manažéra alebo majiteľa malej firmy (už nebude kontrolovať všetky aspekty vášho webu WordPress), takže sa môžete zamerať na zvyšok svojej firmy.

Pomocou Slack môžete tiež určiť konkrétne informačné kanály pre rôznych členov tímu. Napríklad by ste mohli nastaviť svoju integráciu na ping svojho marketingového tímu, keď je publikovaný príspevok, o ktorom vedia, že sa pustí do propagácie v spoločnosti. Takže keď zvyšujete svoju vlastnú produktivitu, môžete zefektívniť komunikáciu aj s celým svojím tímom. A ďalšie aplikácie na zdieľanie súborov, live chat, biele tabule a ďalšie uľahčujú vášmu tímu spoluprácu bez rozptyľovania..

Pozrite sa, prečo by ste mohli skúsiť Slacka pre svoj tím? Keďže neexistuje aplikácia WordPress (zatiaľ nie aspoň tak ďaleko, ako sme mohli vidieť), musíte teraz používať Prichádzajúca aplikácia Webhooks pridať svoje upozornenia WordPress. Ukážeme vám, ako to všetko trochu urobiť. Predtým, ako sa dostaneme k tomu, budete najskôr potrebovať účet Slack!

Krok 1: Registrácia bezplatného účtu Slack

Registrácia je rýchla, ľahká a začína sa na 0 $. Bezplatný účet vám umožňuje integrovať 10 služieb s vaším tímom Slack, skontrolovať svoje posledné správy o veľkosti 10 000, pohodlne pridať zariadenie Slack do svojich zariadení prostredníctvom aplikácií (počítače so systémom iOS, Android, Mac a Windows) a uskutočňovať individuálne hovory ( hoci táto posledná je stále v testovaní verzie beta).

Vo väčšine tímov bude bezplatná úroveň fungovať dokonale. Ak však potrebujete / chcete viac (napríklad neobmedzenú integráciu služieb, prehľadateľné archívy, dvojfaktorové overenie atď.), Používateľské účty začínajú už na 6,67 $ mesačne..

Takže začať ísť na Slack website, vyberte úroveň služieb (opäť – bezplatný účet bude pravdepodobne pre nové tímy najvýhodnejší) a kliknite na tlačidlo Vytvorte nový tím. Zadajte svoj e-mail a kliknite na tlačidlo Ďalej.

Slack Signup

Teraz môžete svojmu tímu pomenovať. Čokoľvek chcete – aj keď má zmysel si vybrať niečo, čo súvisí s tým, pre čo je váš tím.

Slack Team

Po výbere názvu tímu budete mať možnosť nastaviť svoju webovú adresu Slack. Ak už názov vášho tímu používa iný tím Slack, budú uvedené niektoré navrhované možnosti. Vyberte jednu z možností alebo pokračujte zadaním iného mena.

Nepovolená webová adresa

Ďalším krokom je potvrdenie vašich informácií a názvu tímu / adresy URL. Dôkladne skontrolujte, či to všetko vyzerá dobre, a potom klepnutím na tlačidlo dokončite tím.

Potvrdenie uvoľnenia

Teraz môžete pozvať svoj tím (alebo môžete tento krok pozastaviť, kým nebudete mať všetko, čo chcete).

Slack Invites

Váš tím Slack je teraz nastavený! Prvá obrazovka, ktorá sa zobrazí, bude uvítacou stránkou. Ak je to vaša prvá kravata pomocou Slacku, kliknite na toto tlačidlo, čím spustíte 1-minútovú príručku, ktorá vám ukáže, kde nájdete všetky svoje možnosti.

Výučba Slack

Predtým, ako prejdete na ďalší krok, odporúčame vám vytvoriť niekoľko kľúčových kanálov Slack, ktoré budete používať na komunikáciu so svojím tímom. Kanály sú skupinové informačné kanály vo vašom tíme ktoré môžete použiť na usporiadanie Slack správ.

Pomocou kanálov môžete vytvárať verejnosť kanály, ku ktorým má prístup celý váš tím (skvelé pre aktualizácie projektov, poznámky o stretnutiach, sociálne médiá atď.) a tiež súkromné kanály na obmedzenie šírenia informácií (napríklad oznámenia spoločnosti Zendesk pre váš tím podpory, správy MailChimp alebo Google Analytics pre váš marketingový tím alebo aktualizácie WordPress pre váš webový tím).

Slack Channels

Ak chcete integrovať program WordPress s programom Slack, musíte si nainštalovať aj jednu dôležitú aplikáciu – Prichádzajúce webhooks. Táto aplikácia je potrebná na získanie vlastných informácií z externých zdrojov (napríklad WordPress). Na paneli Slack kliknite na názov tímu v ľavom hornom rohu a potom na možnosť pre Aplikácie a integrácie.

Slack Install Apps

Teraz jednoducho vyhľadajte „prichádzajúce webhooky“ a kliknite na aplikáciu s ružovým a šedým logom trojuholníka (pozri nižšie). Potom kliknite na ikonu Inštalácia gombík.

Aplikácia Slack Incoming Webhooks App

Vyberte kanál, do ktorého chcete poslať upozornenia na svoje stránky WordPress, a potom kliknutím na tlačidlo pridajte svoju integráciu.

Slack Incoming Webhooks Channel

Takto sa vygeneruje niekoľko možností webového vyhľadávania, ale tá, ktorú budete neskôr potrebovať, je Webhook URL, čo by malo byť úplne prvou možnosťou.

Slack Incoming Webhooks URL

Teraz, keď máte všetko pripravené, môžete začať používať Slack na lepšie spravovanie svojich stránok WordPress. Najjednoduchší spôsob, ako integrovať Slack s WordPress, je samozrejme s pluginom.

Krok 2: Nainštalujte doplnok Free Rock The Slackbot

Bezplatne WordPress Plugin

Pre väčšinu používateľov zadarmo Rock the Slackbot plugin je úžasná možnosť. Slackbot je váš priateľský malý pomocník v Slack, ktorý vám a vášmu tímu pomôže zostať v kontakte. Vďaka tomu môžete automatizovať správy pre vás a váš tím, kedykoľvek sa niečo stane na vašom webe WordPress.

Použitie Slack s WordPress je skvelý spôsob, ako zostať na vrchole viacerých autorov, aktualizácií na vašich stránkach a dokonca aj SEO drviť 404 chýb. V Rock Slackbot je zabudovaných niekoľko upozorňovacích akcií, ktoré vám pomôžu sledovať, čo sa deje, vrátane:

 • Príspevok bol uverejnený, nepublikovaný, aktualizovaný, odstránený alebo z koša
 • Chyba 404
 • Položka ponuky bola odstránená
 • Médiá boli pridané, upravené alebo odstránené
 • Používateľ bol pridaný, bola mu pridelená nová rola alebo bola odstránená
 • K dispozícii je aktualizácia WordPress, téma alebo doplnok alebo nainštalovaná aktualizácia

Okrem toho autor doplnku v súčasnosti pracuje na pridávaní upozornení na pridávanie položiek v ponuke, nové komentáre, ako aj na inštaláciu alebo aktiváciu nových tém a doplnkov. Každé upozornenie možno prispôsobiť tak, aby upozorňovalo na konkrétny kanál Slack alebo sa posielalo ako priama správa na váš účet.

Jednoducho nainštalujte doplnok z hlavného panela WordPress pod Doplnky> Pridať nové. Po inštalácii a aktivácii prejdite na Nástroje> Rock the Slackbot a kliknite na odkaz „Zúčastnite sa tejto strany“.

Rock inštalácia Slackbot

Odtiaľ pridajte názov svojho webového servera, prilepte webovú adresu webového servera, ktorú ste vygenerovali predtým, pomocou aplikácie Prichádzajúce webhooky a potom dokončite výbery pre upozornenia na udalosti.

Zdvihnite nastavenie Slackbot

Po dokončení uložte webhook alebo vytvorte toľko ďalších, koľko potrebujete. Ľahké právo?

Krok 2 pre vývojárov: Nainštalujte doplnok Slack Free WordPress

Slack Free WordPress Plugin

Ak ste vývojár, ktorý niečo hľadá prispôsobiteľné  bezplatný Slack plugin pre WordPress je skvelá voľba. V predvolenom nastavení je pre vašu inštaláciu WordPress iba niekoľko zabudovaných upozornení: keď je príspevok pripravený na kontrolu, kedy je príspevok publikovaný a keď je k dispozícii nový komentár. Krása tohto doplnku však nie je zahrnutá – je to, čo môžete pridať pomocou filtra slack_get_events.

Pomocou filtra doplnku Slack môžete vytvárať vlastné oznámenia pre takmer všetkých Akcia WordPress. Ak chcete vedieť, kedy si používateľ vynuluje svoje heslo, motív na vašej stránke sa zmení alebo ak sa komentár presunie do koša, je to rovnako jednoduché ako pridať reklamu do filtra pomocou filtra..

Autor tohto ľahkého doplnku tiež ponúka rozšírenia na integráciu ďalších populárnych doplnkov s nastavením upozornení Slack. Pre webové stránky elektronického obchodu oznámenia pre EDD a WooCommerce uľahčte sledovanie vašich objednávok alebo platieb. A autor tiež vytvoril rozšírenia pre Kontaktný formulár 7 a Gravitačné formuláre upozorniť vás na nové príspevky.

Inštalácia je rovnaká ako akýkoľvek iný bezplatný doplnok – prejdite na informačný panel WordPress a prejdite na Doplnky> Pridať nové a vyhľadajte výraz „slack“. Mala by sa ukázať ako prvá možnosť. Po inštalácii a aktivácii kliknite na novú položku ponuky Slack> Add New.

Nastavenie doplnku Slack Plugin

Odtiaľto si môžete vytvoriť svoje oznámenia tak, že svojej integrácii pomenujete, vložíte adresu URL svojho webového servera a vyberiete kanál, do ktorého chcete odoslať svoje oznámenia. Ak ste pridali vlastné udalosti, mali by sa objaviť v sekcii „Udalosti upozorniť“ spolu s tromi predvolenými možnosťami. Keď skončíte, nezabudnite ich uložiť a budete mať všetko pripravené dostávať vlastné upozornenia priamo na vaše kanály Slack!

Odporúčané nevyužité aplikácie na zvýšenie účinnosti

Slack App Directory

Ak ste sa rozhodli pre bezplatný účet Slack, ako sme spomenuli vyššie, máte pre svoj tím obmedzené 10 integrácií služieb. To nemusí znieť ako tona, ale je dosť, aby vaše webové stránky WordPress alebo malé podniky fungovali efektívne. Tu je niekoľko aplikácií z adresára, ktoré vám odporúčame zvážiť (okrem požadovaných Prichádzajúce webhooks aplikácia samozrejme).

Dropbox: V určitom okamihu budete pravdepodobne musieť zdieľať zdroj so svojím tímom. Dropbox je vynikajúcou možnosťou zdieľania prístupu k súborom s vaším tímom. Vďaka integrácii Slack môžete jednoducho vkladať súbory priamo z Dropboxu do Slack správ pre váš tím..

Github: Aby sme mohli riadiť tímové projekty, ktoré Github milujeme (používame ho tu na WPExplorer pre mnoho projektov, ako aj pre žiadosti o tematické funkcie a hlásenia o chybách) a ich integráciu so Slackom, čo znamená, že presne vidíte, kedy sa vaše gity dopúšťajú, vyťahujú žiadosti alebo vydávajú problémy z vašej činnosti. tím.

HootSuite alebo cvrlikání: Ak máte všetky svoje sociálne účty skomprimované v HootSuite, alebo ak sa spoliehate na jednu sociálnu stránku, ako je Twitter, integrácia so Slackom je skvelý nápad, aby ste si boli istí, že nikto nechýba žiadny odkaz. Nastavte svoju aplikáciu tak, aby smerovala sociálne správy na konkrétny kanál Slack, aby váš mediálny guru mohol lepšie spravovať váš dosah.

MailChimp: Ak vaša firma používa MailChimp na komunikáciu so zákazníkmi, mali by ste zvážiť integráciu do Slacku, aby ste videli, kedy získate (alebo stratíte) predplatiteľa. Týmto spôsobom uvidíte, kedy budete musieť urobiť nejaké vylepšenia svojich techník prihlásenia.

Pingdom: Sledujte dostupnosť a výpadky svojich webových stránok. Vďaka aplikácii Pingdom pre Slack bude váš tím ako prvý vedieť, kedy sa spustí niektorá z vašich pravidiel týkajúcich sa Pingdom.

skype: Zostaňte v spojení so svojím tímom a začnite živé rozhovory alebo hovory prostredníctvom aplikácie Skype pre Slack. Je to rýchly spôsob, ako zavolať improvizované stretnutie alebo zdieľať dôležité správy naraz s celou vašou skupinou.

Statsbot: Sledujte analýzy svojich webových stránok pomocou nástroja Slack with Statsbot. Tento užitočný malý robot vám môže povedať všetko o metrikách vašich stránok, pretože sa integruje do služby Google Analytics.

Wunderlist alebo Trelly: Vyberte si preferencie týchto dvoch (nie je potrebné oboje), ale mať zoznam úloh pre váš tím je skvelá voľba. Obidve integrácie aplikácií odošlú upozornenia na váš kanál Slack, keď sa pridajú, aktualizujú alebo dokončia úlohy, aby ste videli, čo sa deje..

Zendesk alebo HelpScout (ak ich používate): Ak váš tím poskytuje zákaznícku podporu, môže byť užitočné zvážiť jednu z týchto aplikácií na integráciu systému predaja lístkov s účtom Slack. Týmto spôsobom môžete sledovať nové lístky a tiež efektívnosť svojho tímu pri aktualizácii a odpovedaní na otvorené lístky.

Vybraté aplikácie budú samozrejme závisieť od potrieb vášho tímu. Možno nemáte obavy o svoju dostupnosť, ako o doručovanie balíkov (áno – existuje sledovacia aplikácia pre to). K dispozícii sú aplikácie pre takmer všetko, na čo si spomeniete – hangouty Google, fakturácia, sledovanie cieľov, žiadosti o zamestnanie, časovače, kalendáre, dostupnosť, akciové trhy a ďalšie. Tak sa pozrite na celé Adresár aplikácií aby ste zistili, ktoré ďalšie weby alebo procesy majú zmysel pre integráciu vášho tímu so spoločnosťou Slack.

Napredovať

Dúfajme, že to vyskúšate Slack. Je to vynikajúci spôsob, ako zabezpečiť, aby boli vaše webové stránky alebo firmy WordPress usporiadané a hladké. Navyše, pretože je zadarmo, nie je naozaj dobrý dôvod na to, aby ste to nevynechali. Ak máte ďalšie otázky týkajúce sa Slack for WordPress, neváhajte sa spýtať nižšie v sekcii komentárov. Alebo ak už používate Slack, radi by sme sa dozvedeli, ako sa vám páčilo pomocou tohto nástroja na optimalizáciu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map