Vytvorte online obchod so službou Shopify pre WordPress

Keď premýšľate o WordPress a elektronickom obchode, pravdepodobne prídete len s niekoľkými možnosťami. WooCommerce je daný, pretože to bol bezplatný doplnok voľby, ktorý dominuje trhu skoro navždy, s bezplatnými pluginmi ako Easy Digital Downloads a iThemes Exchange prichádzajú na druhé a tretie miesto. Na začiatku sú však všetky tri tieto doplnky potrebné, ak si chcete preštudovať úplný zoznam funkcií, vyžaduje množstvo prémiových doplnkov..


Ak vás zaujímajú online, možno nemáte čas ani trpezlivosť na nákup, inštaláciu a konfiguráciu všetkých týchto doplnkov. Ďalší odborníci, ako napríklad Daymond John z Fubu a Tina Roth Eisenberg z Tattle na to tiež nemáte čas. Preto sa pri vytváraní svojich internetových obchodov spoliehajú na službu Shopify.

Shopify – výkonný elektronický obchod, zjednodušený

Shopify je jednou z najpopulárnejších možností elektronického obchodovania na webe, a to nielen pre veľké mená ako FUBU, ale aj pre malých chlapcov. Prečo? Pretože nielenže ide o super spoplatnený spôsob predaja produktov online, ale je tiež neuveriteľne ľahké pracovať s nimi a je pre nich cenovo dostupné, čo je dôvod, prečo takmer štvrť milióna webových stránok v tomto okamihu aktívne využíva službu Shopify..

Výkonné možnosti predaja

Shopify: Výkonné možnosti elektronického obchodu

Služba Shopify je vynikajúcou možnosťou predaja online. Prečo? Táto platforma zjavne nedokáže urobiť nič. Môžete ľahko postaviť internetový obchod s neobmedzeným počtom produktov. Môžete propagovať a predávajte svoje výrobky na sociálnych sieťach vďaka podpore Shopify pre Facebook, Pinterest „výkupné“ špendlíky a Twitter. S produktom Shopify môžete pridať ktorýkoľvek z vašich produktov na ľubovoľnú webovú stránku Tlačidlo Kúpiť, a dokonca si môžete vziať svoj internetový obchod do svojho obchodu s tehlami Nakupujte POS aby bol predaj tvárou v tvár.

Jednoduché nastavenie

Služba Shopify tiež uľahčuje začatie práce. Pridanie výrobkov je hračka. Stačí pridať svoje popisy, obrázky alebo dokonca stiahnuť súbory (v prípade digitálneho tovaru). A na oblohe je limit – služba Shopify neobmedzuje počet produktov, ktoré môžete pridať. Navyše existujú vstavané možnosti na pridávanie SEO – značky, kategórie výrobkov, predaj, ceny, dodávatelia, variácie produktov atď.

Keďže vaše produkty sú hosťované na serveroch Shopify, nemusíte sa obávať určitých protokolov webovej bezpečnosti ani správy údajov o zákazníkoch. To zahŕňa dôležité faktory, ako sú zálohy, SSL certifikácia, zabezpečenie kreditnej karty (PCI úrovne 1 dodržiavanie), spracovanie vrátených platieb, účty zákazníkov a ďalšie Služba Shopify to všetko urobí za vás.

Nakupujte + WordPress

Nakupujte doplnok WordPress pre elektronický obchod

Ak ste o službe Shopify ešte nepočuli, alebo ste si to všimli, predtým sme v našich článkoch na stránkach WPExplorer chýbali, pravdepodobne preto, že doteraz neexistoval jasný spôsob, ako integrovať výkonnú nákupnú platformu s našou milovanou službou WordPress. Teraz však existuje – stretnite sa s výkonným doplnkom elektronického obchodu Shopify pre WordPress.

Pomocou tohto šikovného nástroja je ľahké integrovať vaše produkty Shopify s webovými stránkami so systémom WordPress! Teraz môžete mať všetky úžasné vlastnosti programu WordPress, ktoré poznáte a máte radi (napríklad úplnú kontrolu nad svojou hostiteľskou webovou stránkou, veľa tém a doplnkov a ďalšie) A silu služby Shopify! Navyše Shopify urobil pridávanie produktov tak jednoduché, ako kliknutie na tlačidlo, doslova.

Po inštalácii doplnku sa do vášho dashboardu WordPress pridá nová sekcia Shopify. Odtiaľto môžete rýchlo vytvoriť tlačidlá pre nákup WordPress, ktoré sa takto pripájajú k vašim produktom Shopify. Po vytvorení tlačidiel Kúpiť ich môžete začať vkladať do príspevkov a stránok pomocou jednoduchého tlačidla Pridať produkt:

Pridávanie produktov so službou Shopify

Samozrejme, stále budete potrebovať členstvo v službe Shopify, pretože všetky vaše produkty sú spravované a hostené na ich serveroch, ale tento doplnok zjednodušuje integráciu vášho obchodu Shopify na niektorý alebo všetky vaše webové stránky WordPress. Toto je obzvlášť skvelé, ak využívate niekoľko vstupných stránok na propagáciu jedného produktu alebo ak už máte obchod Shopify a chcete predviesť svoje produkty na svojom webe alebo v blogových príspevkoch (takže nepresmerujete zákazníkov na celom webe ).

Zistite viac a získajte službu Shopify

Zabalenie

Teší nás, ako vývojári tém a používatelia WordPress integrujú službu Shopify do svojich návrhov a webových stránok v nasledujúcich mesiacoch. Služba Shopify je skvelou voľbou pre malé i veľké podniky. Ale chceme od vás počuť! Už ste predtým použili službu Shopify? Ste radi, že môžete vyskúšať službu Shopify for WordPress? Myslíte si, že program WPExplorer by mal pre službu Shopify vydať tému WordPress? Dajte nám vedieť svoje myšlienky nižšie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map