Vytvorte si jednoduchý blog pomocou témy Zero WordPress zdarma

Ako začať blog

Ak ste uvažovali začatie blogu sme tu, aby sme to len povedali. Ešte lepšie je to dnes. Na čo čakáš? WordPress je perfektný spôsob, ako vytvoriť blog, a pretože vás veľmi radi milujeme, naša prémiová téma Zero WordPress je teraz ZADARMO! Váš blog tak bude vyzerať ako milión dolárov, keď skutočne miniete iba pár dolárov mesačne. Začnime teda!


Krok 1: Vyberte si svoj hostingový balík

Pred vytvorením pekných príspevkov a stránok budete musieť niekde umiestniť svoj blog. Existuje veľa možností hostenia, ale s vami zdieľame niekoľko našich obľúbených, aby sme pomohli zúžiť pole.

Najlepšie WordPress Hosting

Po prvé, ak si uvedomujete rozpočet, jednou z najlepších dostupných možností hostenia je zdieľaný plán spoločnosti Bluehost. Už od 2,95 dolárov mesačne je zdieľaný plán ideálny pre úplne nové blogy, ktoré nepotrebujú veľa zdrojov. Najlepšie zo všetkého je, že tento plán je dodávaný s bezplatným názvom domény (takže sa nemusíte obťažovať nákupom iného produktu) a 50 dolárov v propagačných marketingových ponukách, ktoré vám pomôžu spustiť nový blog..

Ďalšie informácie o Bluehost

Ak budete mať navyše k dispozícii ešte niekoľko dolárov, Flywheel ponúka vynikajúci riadený plán hostenia blogov WordPress. Za 14 dolárov mesačne dostanete plne spravovaný hosting WordPress (čo znamená, že spravuje inštaláciu servera a WordPress), bezplatné ukážkové weby, vstavanú vyrovnávaciu pamäť pre rýchlejšie načítanie stránky, automatické zálohovanie webových stránok a ďalšie. Ak sa chcete dozvedieť viac, pozrite sa na našu úplnú recenziu Zotrvačníka WordPress Hosting.

Ďalšie informácie o zotrvačníkoch

Nakoniec je WPEngine, my používame a absolútne milujeme tu vo WPExplorer. WPEngine začína na 29 dolárov mesačne, čo sa na prvý pohľad môže zdať ako veľa, ale zo skúsenosti môžeme hovoriť, že ide o dobre vynaložené peniaze. Podpora a hosting sú veľmi rýchle a efektívne a keďže služba WPEngine spravuje vašu inštaláciu WordPress, môžete si byť istí, že vaše webové stránky sú aktuálne. Ak chcete zistiť, čo všetko tento špičkový hostiteľ môže ponúknuť, pozrite si našu recenziu hostenia WPEngine.

Viac informácií o WPEngine

Krok 2: Nainštalujte WordPress

Dobre, je to naozaj len krok, ak ste už prešli so zdieľaným hostingovým plánom. Spravované hostenie programu WordPress pre vás predinštaluje program WordPress, takže choďte do toho a prejdite na krok 3, ktorý sa vám páči. Pre tých z vás na zdieľanom hostiteľovi sa budete musieť prihlásiť a použiť inštaláciu WordPress jedným kliknutím, ktorú v súčasnosti používa každý zdieľaný hostiteľ. Jednoducho postupujte podľa pokynov na obrazovke od svojho hostiteľa, počkajte pár minút, kým sa server nastaví, a potom ste pripravení ísť! Potrebujete ďalšiu pomoc? Táto príručka o blogovaní obsahuje podrobnejšie pokyny na nastavenie služby Bluehost. Teraz pre zábavu!

Krok 3: Stiahnite si bezplatnú tému Zero WordPress

Zero Najlepšie Blogovanie zadarmo WordPress Téma

Predpokladám, že by ste mohli použiť ľubovoľnú bezplatnú alebo prémiovú tému, ale naša úžasná téma Zero Theme je výkonná téma pre blogovanie s vlastnými miniaplikáciami, krásnou navigáciou na ľavom bočnom paneli, množstvom vlastných poštových formátov, neobmedzenými farebnými možnosťami prostredníctvom prispôsobovača tém, podpory RTL, prekladové súbory a ďalšie – všetko ZADARMO!

Takže, aby ste zintenzívnili nulu, musíte ju najprv stiahnuť z jej stránky s témou. Teraz, keď máte súbor zip, prihláste sa na hlavný panel programu WordPress a prejdite na položku Vzhľad> Témy> Pridať nový. Vyberte súbor Zero zip a potom ho aktivujte. Oh, hej, teraz vyzerá tvoj web úžasne a nestálo ťa ani desiatky.

Pri nastavovaní narazíte na kameň úrazu? Spoločnosť Zero má jednoduchú online dokumentáciu, na ktorú sa môžete obrátiť kedykoľvek, keď potrebujete pomoc.

Krok 4: Štýl, doplnky a obsah

Zero WordPress Theme Customizer

Prispôsobenie nuly je jednoduché, pretože používa prispôsobovač WordPress pre všetky jeho možnosti. Stačí otvoriť Prispôsobovač (ktorý sa nachádza v časti Vzhľad na paneli WordPress) a pomocou možností na karte Styling vytvoriť webovú stránku, ktorá bude vyzerať dobre. Potom nezabudnite nastaviť svoje ponuky, pridať nejaké miniaplikácie a začať vytvárať obsah!

Pred oficiálnym spustením blogu by ste mali zvážiť aj niektoré doplnky. Pravdepodobne budete pravdepodobne chcieť slávny doplnok Jetpack typu „všetko okrem kuchynského dreza“, ktorý dokáže robiť veľa zábavných vecí, ako sú súvisiace príspevky, sociálne zdieľanie, štatistika webových stránok, obmedziť pokus o prihlásenie, karusely obrázkov, ďalšie widgety a ďalšie. Okrem toho existujú doslova tisíce doplnkov, z ktorých si môžete vybrať (zadarmo a prémiové), ale tu je niekoľko príspevkov z nášho blogu s odporúčaniami, ktoré vám pomôžu začať:

 • 10 nových doplnkov pre blogerov pre začiatočníkov
 • Symple Shortcodes 2.0: Prémiové shortcodes zadarmo
 • 10+ najlepších doplnkov proti spamu pre WordPress 2015
 • Najlepšie súvisiace príspevky Pluginy pre WordPress
 • 20 úžasných doplnkov pre sociálne médiá pre WordPress
 • Ako pridať reklamy do WordPress
 • 8 z najlepších doplnkov pre portfólio a galériu WordPress
 • A ešte oveľa viac v našom blogu WordPress!

To je všetko, takže vám blahoželáme, teraz by ste mali mať krásny blog! A nie ste radi, že ste sa konečne ponorili? Jo, a som si istý, že máte radi svoju bezplatnú tému WordPress, preto ju šírte a kliknite na jedno (alebo všetky) z týchto tlačidiel zdieľania. Nechcete, aby vaši priatelia mali aj úžasné blogy?

Over To You – Ukážte nám svoje blogy!

Ukazujeme na vás

Ak ste postupovali ďalej a používate tému nuly, zdieľajte odkaz na svoj blog nižšie! Radi by sme videli, čo ste vytvorili, a ukážeme ostatným novým blogerom, čo je možné s programom WordPress a nulovou témou nulovej ceny..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map