Vytvorte ukážkové stránky produktu WordPress pomocou ukážky Ninja

Ak ho nepoužívate Demo Ninja čo sa týka vášho produktu WordPress, vaša demo stránka pravdepodobne naštve a kvôli tomu strácate predaj. Nesnažím sa bojovať; Len uvádzam tvrdé tvrdé fakty. Ako viem? Pretože až pred niekoľkými týždňami sa moje demo stránky tiež vysali.


Väčšina z nás, ktorí predávajú produkty WordPress, si pred zakúpením získa veľa žiadostí o vyskúšanie. Demo stránka je tým najlepším riešením, ale iba v prípade, že je to správne. Problém je, že nikto z nás to neurobil správne. Všetci máme vlastné prístupy, na konci dňa však všetci trpíme rovnakými nedostatkami.

Ako všetci v súčasnosti demonštrujeme stránky

Veľmi rýchlo mi dovoľte opísať, čo v súčasnosti všetci robíme. Ak túto značku úplne vynechám, neváhajte a dajte mi vedieť v komentároch, myslím si však, že je to celkom blízko k najmenej 99% demo stránok, ktoré sú dnes k dispozícii.

 1. Vytvárame náš obsah, používateľov a navrhujeme spôsob, akým chceme, aby sa naša ukážková stránka prezentovala.
 2. Vytvárame zálohu databázy.
 3. Píšeme cron, ktorý aktualizuje databázu každú hodinu alebo v inom intervale.
 4. Spoločne prelomíme sériu útržkov kódu a doplnkov, aby sme obmedzili, ktoré časti správcu sú prístupné a aké akcie je možné vykonať..

Niektorí z nás automatizujú tento proces lepšie ako ostatní, ale na konci dňa majú všetky naše riešenia hlavné nedostatky.

Prečo demonštračné stránky v súčasnosti cicajú

Existuje veľa dôvodov, ktoré sať, ale dovoľte mi pokryť iba dva. Sľubujem, že sú to jediné, čo potrebujete.

the-problém-with-dem

1. Korupcia obsahu používateľa

Všetci naši používatelia sa snažia otestovať rovnaké údaje súčasne.

Cron, ktorý každú hodinu obnovuje zálohu databázy, to nevyrieši. V skutočnosti to spôsobuje iba viac zmätku. Používateľ niečo testuje niekoľko minút a zrazu je práca, ktorú vykonávali, úplne preč.

Súčasné ukážkové riešenia umiestnia všetkých používateľov do tej istej inštalácie WordPress, upravujú rovnaký obsah a upravujú rovnaké nastavenia. Ak máte niekoľko používateľov testujúcich rovnaké veci naraz, môžem vám sľúbiť iba jednu vec: nebude fungovať pre žiadneho z nich. V „svete produktov“ to znamená, že väčšina používateľov bude iba predpokladať, že je váš produkt rozbitý a pokračuje ďalej.

2. Úžasné aktualizácie obsahu

Aby sme mohli aktualizovať ukážkový obsah, musíme prejsť niekoľkými obručami.

Bez ohľadu na to, ako dobrý je váš demo web, bude ho potrebné aktualizovať často. WordPress a doplnky musia byť neustále aktualizované. Keď váš produkt dozrie, váš obsah bude nepochybne zastaraný a bude potrebné doladiť ho. Na základe toho, ako všetci v súčasnosti vytvárame demo stránky, zvážme, aké náročné je v skutočnosti aktualizovanie demo stránok.

 • Nemôžeme robiť len zmeny v obsahu, pretože používatelia mohli alebo mohli upravovať ukážku. V našej novej zálohe určite nechceme všetky možné neporiadky.
 • Počas vykonávania aktualizácií musíme vyradiť súčasných používateľov a zabrániť im, aby mohli nič meniť.
 • Potrebujeme obnoviť ukážku nášho čistého zálohovania, aby sme mali nový východiskový bod na pridanie našich zmien.
 • Po vykonaní zmien je potrebné vykonať novú zálohu.
 • Musíme uvoľniť obmedzenia používateľov, aby bola demo stránka opäť prístupná svetu.

Nezdá sa mi to ako pekný a uprataný zoznam, ale ak ste to museli urobiť niekoľkokrát na svojom vlastnom demonštračnom serveri, viete, že ide o obrovské zabitie hlášky. Vaša ukážková stránka by mala byť detským ihriskom, kde ľudia uvidia, aký úžasný je váš produkt. Toto sa nestane, ak to uvidíte ako nejakú fušku. V priebehu času bude pravdepodobne demo stránka zanedbaná.

Budúcnosť ukážkových stránok WordPress

Nemusí to byť vaša budúcnosť. V skutočnosti to môže byť váš darček s Ninja Demo.

Postavili sme demo Ninja, aby sme vyriešili dve hlavné výzvy, o ktorých sme práve hovorili, a množstvo ďalších. Z nášho pohľadu naše demo pravdepodobne robilo viac škody ako úžitku.

1. Všetci používatelia testujú váš produkt vo vlastnej karanténe

To bol kľúč. Chcem, aby užívateľ mohol mať skúsenosti s našimi produktmi, akoby pracovali na svojej vlastnej stránke WordPress.

ninja-demo-site

Keď sa používateľ rozhodne využiť demoverziu WordPress, vytvorí sa pre ňu úplne nový sandbox. Má všetky rovnaké obsahy a nastavenia ako hlavné demo stránky, ale je viditeľný iba pre nich. To im umožňuje vykonať akékoľvek zmeny, ktoré chcú, a produkt dôkladne otestovať bez toho, aby to ovplyvnilo niekoho iného. Podobne na nich nebude mať vplyv nikto iný.

Ďalšou skvelou vecou je, že tieto karantény sa v určitom časovom intervale neuchytávajú. Zostanú aktívne, kým používateľ ponechá demo webovú stránku otvorenú v prehliadači. Takto môžu produkt otestovať 10 minút alebo 10 hodín a všetky ich jedinečné zmeny sa zachovajú.

Akonáhle užívateľ dokončí a zavrie ukážku, spustí do hodiny vymazanie karantény. Nebudete mať žiadne neporiadok, pretože karantény sa úplne odstránia bez stopy, keď sa už nepoužívajú..

2. Hlavná stránka v sieti je vaša záloha

Zálohovanie pravdepodobne nie je ten pravý termín. Hlavnou stránkou vašej siete je všetok ukážkový obsah. Po vytvorení karantény jednoducho duplikuje danú stránku v akomkoľvek stave, v ktorom sa nachádza. Ak teda chcete vykonať zmenu, stačí sa prihlásiť na svoju hlavnú stránku a vykonať požadované zmeny. Všetky nové karantény tieto zmeny automaticky získajú.

Pretože som ten, kto spravidla spravuje našu ukážkovú stránku, páči sa mi to. Som skutočne nadšený z toho, ako vymýšľam nové spôsoby propagácie nášho produktu v ukážke, pretože vykonanie týchto zmien je také ľahké a sú okamžite k dispozícii..

3. Užívateľ má prístup iba k tomu, čo ste mu povolili

ninja-demo-sandbox

Zabezpečenie a prístup sú vždy problémom s ukážkovou stránkou. Aby ste mohli produkt správne otestovať, používatelia musia mať často prístup k správcovi WordPress. Nechceme, aby používatelia mohli robiť všetko pod slnkom; Chceme len, aby produkt úplne otestovali.

Ninja Demo prichádza s kompletnou sekciou nastavení bielej listiny, kde si môžete vybrať, do ktorých sekcií môžu vaši správcovia pristupovať. Tým sa nezmenia možnosti vášho demonštračného používateľa, takže aj v bielej listine bude mať používateľ možnosť vykonávať akcie tejto role..

Skvelá vec je, že rôznym demonštračným používateľom môžete dať prístup do rovnakých sekcií, ale budú mať stále len schopnosti, ktoré tieto role umožňujú.

Ďalšou vynikajúcou vecou na demo Ninja je, že iba hlavný správca má prístup k hlavnej stránke vo vašej sieti. To znamená, že si nemusíte robiť starosti s tým, že váš demo správca bude mať problémy s vaším predvoleným obsahom. Robí to tiež demo bezpečnejšie, pretože veľa možností, ktoré môže správca bežne mať pri inštalácii v sieti, nie je možné..

Ukážka produktu nemusí byť iba o vyskúšaní produktu

Ak by Ninja Demo plánovalo vyriešiť problém „demo“ iba niekedy, myslíme si, že by to bol celkom fantastický produkt. Nastavenie je ľahké. Je ľahké ho priebežne aktualizovať. A najlepšie zo všetkého je, že robí iba to, čo má robiť. Stále si myslíme, že vaše demo môže urobiť viac.

Uvádzame iba niekoľko vecí, ktoré by podľa vášho názoru mohli vaše demo stránky pomôcť s vylepšením produktu a zvýšením predaja:

 1. Zhromažďujte údaje o tom, ako používatelia testujú váš produkt a čo najviac pozerali stránky a funkcie.
 2. Získajte spätnú väzbu od používateľov o konkrétnych častiach vášho produktu.
 3. Predstavte používateľom rôzne verzie vášho produktu (testovanie A / B) a zistite, ktoré preferujú.
 4. Použite svoje demo ako školiaci nástroj tým, že svojim používateľom poskytnete prehliadku vášho produktu so sprievodcom.

Všetky tieto veci a ďalšie prichádzajú na demo Ninja. Ďakujeme, že ste sa dostali cez túto stenu textu, a dúfame, že ste to dali Demo Ninja príležitosť, ako znížiť svoje sanie a vylepšiť svoje výrobky.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map